polski čeština

Vyhledat stanice
Železniční tratě v Polsku
Železniční tratě v Polsku (PMP-PW)
Přehled tunelů v Polsku
Železniční tratě v Česku
Seznam tratí podle KJŘ
Přehled tunelů v Česku
Zaniklé tratě v Česku
Omezení provozu v Česku
Železniční tratě na Slovensku
Seznam tratí podle KJŘ
Přehled tunelů na Slovensku
Seznam Společností
Kalendář
Dnes je 8. srpna 2020
Zahájení provozu
1873 Plasy - Mladotice (EPPK)
1873 Mladotice - Žabokliky (EPPK)
1873 Žabokliky - Březno u Chomutova (EPPK)
Główna Biblioteka Komunikacyjna


Železniční tratě v Polsku
Załącznik do zarządzenia Nr 46 Ministra Komunikacji z dnia 27 czerwca 1985 r. z późn. zmianami

Číslování tratí: 1-100101-200201-300301-400401-500501-600601-700701-800801-900901-1000 >1000
Číslo Otevření prvního úseku Železniční trať
OdDo
11845.09.09 Warszawa Zachodnia Katowice
1a-Częstochowa Częstochowa Stradom Odgałęzienie
1b-Częstochowa Towarowa Częstochowa Stradom
1c-Częstochowa Towarowa Ostatni Grosz
1d-Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Pyskowice
1e-Katowice Zawodzie Katowice Dąbrówka Mała
1f-Katowice Katowice Dąbrówka Mała
21866.12.02 Warszawa Zachodnia Terespol
2a-Warszawa Wschodnia Warszawa Port
31861.12.01 Warszawa Zachodnia Kunowice
3a-Warszawa Gołąki Warszawa Kaliska
3b-Kutno Miejsce Historyczne 3/1
3c-Podstolice Miejsce Historyczne 3/2
3d1902.06.21 Poznań Wschód Poznań Kobylepole
3e-Miejsce Historyczne 3/3 Poznań Główny
3f-Poznań Główny Poznań Stargardzki
3g-Poznań Główny Miejsce Historyczne 272
3h-Poznań Górczyn Poznań Główny
3i-Zbąszyń Miejsce Historyczne 367/2
3j1870.06.26 Miejsce Historyczne 3/5 Miejsce Historyczne 3/4
3k-Kosieczyn Miejsce Historyczne 367/2
41974.09.26 Grodzisk Mazowiecki Zawiercie
61862.12.16 Zielonka Kuźnica Białostocka
71877.07.17 Warszawa Wschodnia Osobowa Dorohusk
7a-Brzeźno Dominik
7b-Wólka Okopska Damazy
7c-Wólka Okopska Odgałęzienie Daniel
81883.12.21 Warszawa Zachodnia Kraków Główny
8a1934.11.25 Warszawa Aleje Jerozolimskie Miejsce Historyczne Okęcie
8b-Wyczółki Paluch
8c1888.01.18 Kraków Główny Kraków Bonarka
91852.08.06 Warszawa Wschodnia Osobowa Gdańsk Główny
9b-Gdańsk Południowy Gdańsk Kłodno
101907 Legionowo Tłuszcz
10a1939.02.25 Legionowo Piaski Nasielsk
10b1939 Wieliszew Derlacz
111845.11.01 Skierniewice Łowicz Główny
121954.05.23 Skierniewice Łuków
131897.10.13 Krusze Pilawa
141846.10.01 Łódź Kaliska Tuplice
14a-Miejsce Historyczne 14/1 Skalmierzyce
14b1896.01.31 Miejsce Historyczne 14/2 Ostrów Wielkopolski
14c1896.01.31 Ostrów Wielkopolski Miejsce Historyczne 14b
14d-Ostrów Wielkopolski Odgałęzienie I Ostrów Wielkopolski Odgałęzienie II
14e1903.11.04 Karzec Domachowo
151902.11.15 Bednary Łódź Kaliska
161925.12.16 Łódź Widzew Kutno
171866.07.01 Łódź Fabryczna Koluszki
17a1866.07.01 Łódź Fabryczna /poprzednia lokalizacja/ Miejsce Historyczne 17
181851.07.27 Kutno Piła Główna
18a-Miejsce Historyczne 18 Bydgoszcz Główna
191932.01.01 Warszawa Główna Towarowa Józefinów
201876 Warszawa Główna Towarowa Warszawa Praga
20a1929 Warszawa Gdańska Janówek
211862.12.16 Warszawa Wileńska Wołomin Słoneczna
21a-Siwki Zielonka Odgałęzienie
221943 Tomaszów Mazowiecki Radom
23-Warszawa Główna Osobowa Warszawa Zachodnia
241977.12.31 Piotrków Trybunalski Zarzecze
251885 Łódź Kaliska Dębica
25a-Miejsce Historyczne 25/1 Miejsce Historyczne 25/2
25b-Miejsce Historyczne 25/3 Miejsce Historyczne 25/4
261876 Łuków Radom
271902.12.10 Nasielsk Toruń Wschodni
27a1936 Lubicz Lubicz Stary
27b1902.12.10 Grębocin Odgałęzienie Lubicz Stary
27c-Lubicz Odgałęzienie Lubicz Młyn
281907 Wieliszew Zegrze
291897.10.13 Tłuszcz Ostrołęka
301893 Łuków Lublin Tatary
311906 Siedlce Siemianówka
321873 Czeremcha Białystok
331922.01.15 Kutno Brodnica
341887.07.21 Ostrołęka Siedlce
351900.07.01 Ostrołęka Szczytno
361893 Ostrołęka Łapy
36a1915 Śniadowo /poprzednia lokalizacja/ Miejsce Historyczne 49
36b-Ratowo Jemielite
371886 Białystok Zubki Białostockie
381866.09.24 Białystok Głomno
38a1925 Karolków 1 Karolków 2
38b1911.07.01 Judyty Domarady Bartoszyce
38c-Głomno Zadryny
38d-Molwity Zadryny (sz)
391914.12 Olecko Suwałki
401899 Sokółka Suwałki
40a1899 Bielany Białostockie Miejsce Historyczne 40
411879.07.01 Ełk Gołdap
41a1908.08.15 Żytkiejmy Botkuny
41b1941 Botkuny Odgałęzienie Gołdap Stadion
41c1900.09.01 Gołdap Stare Kumiecie
41d-Gołdap Granica Państwa
42-Warszawa Główna Osobowa Warszawa Szczęśliwice
431873 Czeremcha Brześć
441930 Mikołajów Regny
45-Warszawa Wschodnia Osobowa Warszawa Grochów
46-Warszawa Zachodnia Warszawa Czyste
471927.12.11 Warszawa Śródmieście WKD Grodzisk Mazowiecki WKD
47a1927.12.11 Warszawa Marszałkowska Miejsce Historyczne 47/2
47b1927.12.11 Miejsce Historyczne 47/1 Miejsce Historyczne 47/3
47c1932.07.17 Skrzyżowanie Warszawa Włochy WKD
481936.09.30 Podkowa Leśna Główna Milanówek WKD
491915 Śniadowo Łomża
501941 Czerwony Bór Zambrów
511899 Suwałki Trakiszki
521894 Lewki Białowieża
531916 Tomaszów Mazowiecki Spała
541905.12.21 Giżycko Węgorzewo
54b1908.09.15 Kruklanki Olecko
55-Sokołów Podlaski Siedlce
561923 Płock Radziwie Płock Radziwie Port
57-Kuźnica Białostocka Machnacz Wschód (sz)
58-Granica Państwa Zubki Białostockie (sz)
591953 Granica Państwa (Svislac) Chryzanów (sz)
601952 Kobylany Terespol (sz)
611891.12.01 Kielce Fosowskie
61a-Miejsce Historyczne 61/1 Częstochowa Towarowa
61b-Kucelin Odgałęzienie I Częstochowa Towarowa
61c-Dąbie Kucelin Odgałęzienie II
61d-Dąbie Częstochowa Warta
61e-Miejsce Historyczne 61d/1 Miejsce Historyczne 61d/2
61f-Dąbie Ostatni Grosz (sz)
61g-Częstochowa Gnaszyn Łojki
61h1903.08.11 Blachownia Blachownia /poprzednia lokalizacja/
61i-Miejsce Historyczne 61/2 Miejsce Historyczne 61/4
61j-Miejsce Historyczne 61/5 Lubliniec
61k-Lubliniec Lipie Śląskie
621885.01.25 Tunel Sosnowiec Główny
631958 Dorohusk Zawadówka Naftobaza (sz)
63a1958 Dorohusk Damazy (sz)
63b-Dominik Odgałęzienie Dominik (sz)
641971.12.28 Kozłów Koniecpol
651977.11.07 Hrubieszów Sławków Południowy (sz)
661971.12.21 Zwierzyniec Towarowy Stalowa Wola Południe
671877.07.17 Lublin Świdnik
681900.01.14 Lublin Przeworsk
68a1914.12.31 Miejsce Historyczne 68/1 Miejsce Historyczne 68/2
691887.10.23 Rejowiec Hrebenne
69a1919 Miejsce Historyczne Kolonia Płoskie
69b1948.11.16 Hrebenne Granica Państwa
701969.07.19 Włoszczowice Chmielów
70a1973 Nagnajów Klewiec
711938.08 Ocice Rzeszów Główny
71a1973 Cygany Miejsce Historyczne 70a
71b1973 Rokita Stale
721915 Zawada Hrubieszów Miasto
731953.05.17 Sitkówka Nowiny Busko Zdrój
741887.10.30 Sobów Stalowa Wola Rozwadów
751975 Rytwiany Połaniec
761915 Bąkowiec Kozienice
771972 Janików Świerże Górne
781931.05.15 Sandomierz Grębów
791979.11.30 Padew Wola Baranowska
80-Furmany Olendry
811887.07.21 Chełm Włodawa
821915 Bąkowiec Puławy Azoty
82a-Wysokie Koło R1 Wysokie Koło
83-Zawada Jarosławiec
84-Grębów Olendry
90-Zebrzydowice Cieszyn
911856.02.20 Kraków Główny Medyka
91a1899.12.14 Kraków Wesoła Miejsce Historyczne 111
91b1900.06.16 Kraków Czyżyny Mogiła
91c1951.04.01 Bieńczyce Odgałęzienie Kraków Nowa Huta Południe
92-Przemyśl Główny Medyka (sz)
931855.12.17 Trzebinia Zebrzydowice
93a1855.12.17 Miejsce Historyczne 93/1 Miejsce Historyczne 93/2
941884.08.01 Kraków Płaszów Oświęcim
94a-Kraków Płaszów Miejsce Historyczne 94
94b1888.01.18 Kraków Bonarka Mateczny
951951.09.19 Kraków Mydlniki Podłęże
961876.08.18 Tarnów Leluchów
971884.12.16 Skawina Żywiec
97a-Przytkowice Odgałęzienie Kalwaria Zebrzydowska
97b1884.12.22 Miejsce Historyczne 97/1 Miejsce Historyczne 97/3
981884.12.16 Sucha Beskidzka Chabówka
991899.10.25 Chabówka Zakopane
1001943.02.18 Kraków Mydlniki Gaj
Číslování tratí: 1-100101-200201-300301-400401-500501-600601-700701-800801-900901-1000 >1000

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2020 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (17365096 / 16153 / 11114 / 2630 / 6602.70)