polski český

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací koleje
Tratě
Trať 18
Kutno - Piła Główna
Trať 18a
Miejsce Historyczne 18 - Bydgoszcz Główna
Trať 27
Nasielsk - Toruń Wschodni
Trať 27b
Grębocin Odgałęzienie - Lubicz Stary
Trať 33
Kutno - Brodnica
Trať 131
Chorzów Batory - Tczew
Trať 201
Nowa Wieś Wielka - Gdynia Port
Trať 206
Inowrocław Rąbinek - Drawski Młyn
Trať 206a
Inowrocław - Miejsce Historyczne 206
Trať 206b
Żnin Odgałęzienie I - Żnin Odgałęzienie II
Trať 207
Toruń Wschodni - Malbork
Trať 207a
Toruń Miasto - Miejsce Historyczne 207/2
Trať 207b
Miejsce Historyczne 207/3 - Rogóźno Pomorskie
Trať 208
Działdowo - Chojnice
Trať 208a
Leosia - Miejsce Historyczne 208/2
Trať 208b
Miejsce Historyczne 208/3 - Wierzchucin Stary
Trať 209
Brodnica - Bydgoszcz Wschód
Trať 215
Laskowice Pomorskie - Bąk
Trať 231
Inowrocław Rąbinek - Mogilno
Trať 231a
Miejsce Historyczne 231 - Inowrocław
Trať 231b
Inowrocław Mątwy - Mątwy Port
Trať 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Trať 238
Mogilno - Barcin
Trať 239
Mogilno - Orchowo
Trať 240
Świecie n/Wisłą - Złotów
Trať 240a
Terespol Pomorski - Miejsce historyczne 240
Trať 241
Tuchola - Koronowo
Trať 242
Twarda Góra - Nowe
Trať 245
Aleksandrów Kujawski - Ciechocinek
Trať 246
Toruń Wschodni - Chełmno
Trať 246a
Toruń Północny - Czarnowo k/Torunia
Trať 247
Chełmża - Mełno
Trať 248A
Kornatowo - Chełmno
Trať 249A
Gardeja - Łasin
Trať 251
Tama Brodzka - Iława Główna
Trať 263
Żnin - Szubin
Trať 264
Wąbrzeźno - Wąbrzeźno Miasto
Trať 281
Oleśnica - Chojnice
Trať 353
Poznań Wschód - Skandawa gr. p. [PL/RU]
Trať 353a
Toruń Miasto - Toruń Nadbrzezie
Trať 353d
Katarzynka /poprzednia lokalizacja/ - Miejsce Historyczne 353c/2
Trať 356
Poznań Wschód - Bydgoszcz Główna
Trať 385
Janowiec Wielkopolski - Skoki
Trať 411
Stargard - Siekierki gr. p. [PL/DE]
Trať 735A
Toruń Główny - Toruń Podgórz
Trať 1011a (úzkoroz.)
Sierpc Wąskotorowy - Lubicz Wąskotorowy II
Trať 1012 (úzkoroz.)
Majewo Sierpeckie - Rypin
Trať 1012a (úzkoroz.)
Szczutowo Odgałęzienie - Urszulewo
Trať 5014 (úzkoroz.)
Bydgoszcz Wąskotorowa - Koronowo Wąskotorowe
Trať 5014a (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 5014/1 - Miejsce Historyczne 5014/3
Trať 5014b (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 5014/2 - Miejsce Historyczne 5014/4
Trať 5015 (úzkoroz.)
Bydgoszcz Smukała - Kozielec
Trať 5015a (úzkoroz.)
Jastrzębie Bydgoskie - Augustowo
Trať 5016 (úzkoroz.)
Morzewiec - Wierzchucin Królewski
Trať 5017 (úzkoroz.)
Gościeradz - Trzemiętowo Odgałęzienie
Trať 5018 (úzkoroz.)
Łukówiec - Wąwelno
Trať 5019 (úzkoroz.)
Nakło n/Notecią Wąskotorowe - Kasprowo
Trať 5019a (úzkoroz.)
Michalin Bydgoski - Samsieczynek
Trať 5020 (úzkoroz.)
Trzeciewnica - Liszkowo Rozgraniczenie
Trať 5020a (úzkoroz.)
Małocin Rozgraniczenie - Dębowo
Trať 5020b (úzkoroz.)
Lubaszcz Rozgraniczenie - Lubaszcz
Trať 5020c (úzkoroz.)
Mrozowo - Żelazno Wyrzyskie
Trať 5021 (úzkoroz.)
Radzicz Rozgraniczenie - Zakłady Przemysłowe
Trať 5021a (úzkoroz.)
Dąbrówka Wyrzyska - Liszkówko II
Trať 5022 (úzkoroz.)
Białośliwie Wąskotorowe - Witosław Wąskotorowy
Trať 5024 (úzkoroz.)
Żnin Wąskotorowy - Ośno Wąskotorowe
Trať 5025 (úzkoroz.)
Rydlewo - Ostrówce
Trať 5026 (úzkoroz.)
Biskupin Odcinek - Szelejewo Wąskotorowe
Trať 5027 (úzkoroz.)
Żnin Wąskotorowy - Żużoły
Trať 5028 (úzkoroz.)
Uścikowo - Wola
Trať 5029 (úzkoroz.)
Szelejewo Odgałęzienie - Grochowiska Szlacheckie
Trať 7028 (úzkoroz.)
Aleksandrów Kujawski Wąskotorowy - Sompolno
Trať 7029 (úzkoroz.)
Straszewo - Koneck
Trať 7030 (úzkoroz.)
Zakrzewo Kujawskie - Siniarzewo
Trať 7031 (úzkoroz.)
Dobre Kujawskie - Jerzmanowo
Trať 7032 (úzkoroz.)
Nieszawa Waganiec Wąskotorowa - Dobre Kujawskie
Trať 7039 (úzkoroz.)
Włocławek Wąskotorowy - Przystronie
Trať 7040 (úzkoroz.)
Włocławek Wąskotorowy - Włocławek Port
Trať 7041 (úzkoroz.)
Smólsk - Brześć Kujawski
Trať 7042 (úzkoroz.)
Kruszyn - Guźlin
Trať 7043 (úzkoroz.)
Boniewo - Krośniewice



207 Toruń Wschodni - Malbork
Seznam tratí D29: 207 Toruń Wschodni - Malbork
Zahájení provozu 1909 Toruń Wschodni - Miejsce Historyczne 207/2 (KPEV) 1882.07.01 Miejsce Historyczne 207/2 - Chełmża (KPEV) [Toruń Miasto Odgałęzienie-Chełmża] 1882.11.01 Chełmża - Grudziądz (KPEV) 1883.08.15 Grudziądz - Malbork (KPEV)
Rozchod koleje:1435mm
žkmdruh bodunadm.v.bodostatní tratě 


0.00žst [LCS]64 Toruń Wschodni (TrW)27246353353c 


~1.03hm64 Miejsce Historyczne 207/1 353d 


2.50odb (dř)68 Toruń Mokre246 


2.55odb+výh68 Katarzynka736 


4.28zast77Toruń Katarzynka


~4.40hm76 Miejsce Historyczne 207/2 207a 


7.66zast+výh (dř)82Łysomice


10.46zast+výh+nákl (dř)85Ostaszewo Toruńskie (OT)


15.49zast+výh+nákl89Grzywna


18.96žst91 Chełmża (Che)209247 


19.95b.hr.ř-(EBD Bromberg/EBD Danzig 1899 - 1920)


26.95zast100Wrocławki


30.36zast100Firlus


33.73žst99 Kornatowo (Kr)248A 


40.48zast80Gorzuchowo Chełmińskie


45.32zast42Wałdowo Szlacheckie


50.83žst26Grudziądz Mniszek (GM)


~53.94hr27Królewska Droga


55.49vl28potr. Wytwórnia Wyrobów Tytoniowych Grudziądz


55.83zast28Grudziądz Przedmieście


57.36žst23 Grudziądz (Gr)208 


60.85zast26Grudziądz Tuszewo


63.84žst26Grudziądz Owczarki (GO)


69.02hm60 Miejsce Historyczne 207/3 207b 


69.54hm59 Miejsce Historyczne 207/4 207b 


70.42žst62Rogóźno Pomorskie (Rg)207b 


75.00hk-granica województwa


77.35žst88 Gardeja (Gj)249A 


78.00b.st.h-(Polska/Niemcy)


78.79hm95 Miejsce Historyczne 207/5 207d 


79.41žst90Gardeja Północna


79.86hm90 Miejsce Historyczne 207/6 207d 


80.32hm90 Miejsce Historyczne 207/7 207d 


80.93hm90 Miejsce Historyczne 207/8 207d 


81.23zast78Dziwno


81.53hm85 Miejsce Historyczne 207/9 207d 


~82.47zast+výh70Jeziorno


87.38žst20Sadlinki (Sd)


90.17zast22Białki


92.88hm48 Miejsce Historyczne 207/10 207e 


93.46hm46 Miejsce Historyczne 207/11 207e 


95.79žst63 Kwidzyn (Kw)207e207f218 5012 


102.97nžst51Tychnowy


103.61hm49 Miejsce Historyczne 207/12 207g 


104.35zast53Brachlewo


104.81hm47 Miejsce Historyczne 207/13 207g 


106.84hm25 Miejsce Historyczne 207/14 207g 


109.00žst21Ryjewo (Ry)207g 


112.67hm27 Miejsce Historyczne 207/15 207h 


113.01hm27 Miejsce Historyczne 207/16 207h 


113.84hm27 Miejsce Historyczne 207/17 207h 


114.41hm27 Miejsce Historyczne 207/18 207h 


116.03zast60Sztumska Wieś


119.94žst49Sztum (St)


123.29zast43Grzępa


125.61zast53Gościszewo


133.45žst [LCS]15 Malbork (Mb)9204222 5009 


Stránka byla naposledy editována: 2024.04.08 - 10:41:08

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2024 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (42122394 / 35233 / 350 / 3977 / 10591.50)