polski česky

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací koleje
Tratě
Trať 1
Warszawa Zachodnia - Katowice
Trať 2
Warszawa Zachodnia - Terespol
Trať 2a
Warszawa Wschodnia - Warszawa Port
Trať 3
Warszawa Zachodnia - Kunowice
Trať 3a
Warszawa Gołąki - Warszawa Kaliska
Trať 4
Grodzisk Mazowiecki - Zawiercie
Trať 6
Zielonka - Kuźnica Białostocka
Trať 7
Warszawa Wschodnia Osobowa - Dorohusk
Trať 8
Warszawa Zachodnia - Kraków Główny
Trať 8a
Warszawa Aleje Jerozolimskie - Miejsce Historyczne Okęcie
Trať 8b
Wyczółki - Paluch
Trať 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Trať 10
Legionowo - Tłuszcz
Trať 10a
Legionowo Piaski - Nasielsk
Trať 12
Skierniewice - Łuków
Trať 13
Krusze - Pilawa
Trať 13a
Zabieżki Odgałęzienie - Sufczyn Odgałęzienie
Trať 19
Warszawa Główna Towarowa - Józefinów
Trať 20
Warszawa Główna Towarowa - Warszawa Praga
Trať 20a
Warszawa Gdańska - Janówek
Trať 21
Warszawa Wileńska - Wołomin Słoneczna
Trať 21a
Siwki - Zielonka Odgałęzienie
Trať 22
Tomaszów Mazowiecki - Radom
Trať 23
Warszawa Główna Osobowa - Warszawa Zachodnia
Trať 26
Łuków - Radom
Trať 27
Nasielsk - Toruń Wschodni
Trať 28
Wieliszew - Zegrze
Trať 29
Tłuszcz - Ostrołęka
Trať 31
Siedlce - Siemianówka
Trať 33
Kutno - Brodnica
Trať 34
Ostrołęka - Siedlce
Trať 35
Ostrołęka - Szczytno
Trať 36
Ostrołęka - Łapy
Trať 42
Warszawa Główna Osobowa - Warszawa Szczęśliwice
Trať 45
Warszawa Wschodnia Osobowa - Warszawa Grochów
Trať 46
Warszawa Zachodnia - Warszawa Czyste
Trať 47
Warszawa Śródmieście WKD - Grodzisk Mazowiecki WKD
Trať 47a
Warszawa Marszałkowska - Miejsce Historyczne 47/2
Trať 47b
Miejsce Historyczne 47/1 - Miejsce Historyczne 47/3
Trať 47c
Skrzyżowanie - Warszawa Włochy WKD
Trať 48
Podkowa Leśna Główna - Milanówek WKD
Trať 55
Sokołów Podlaski - Siedlce
Trať 56
Płock Radziwie - Płock Radziwie Port
Trať 76
Bąkowiec - Kozienice
Trať 77
Janików - Świerże Górne
Trať 82
Bąkowiec - Puławy Azoty
Trať 82a
Wysokie Koło R1 - Wysokie Koło
Trať 440
Warszawa Służewiec - Warszawa Lotnisko Chopina
Trať 445
Warszawa Zachodnia - Warszawa Aleje Jerozolimskie
Trať 447
Warszawa Zachodnia - Grodzisk Mazowiecki
Trať 448
Warszawa Zachodnia - Warszawa Rembertów
Trať 449
Warszawa Rembertów - Zielonka
Trať 452
Warszawa Wschodnia Osobowa - Warszawa Grochów
Trať 585
Radom - Radom Wschodni
Trať 1001 (úzkoroz.)
Warszawa Południowa - Nowe Miasto n/Pilicą
Trať 1001a (úzkoroz.)
Piaseczno Wiadukt Odgałęzienie - Piaseczno Przeładunkowa
Trať 1002 (úzkoroz.)
Piaseczno Przemysłowe - Warszawa Belweder
Trať 1002a (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 1002/2 - Piaseczno Północne /poprzednia lokalizacja/
Trať 1002b (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 1002/2 - Miejsce Historyczne 1002/1
Trať 1004 (úzkoroz.)
Grójec Odgałęzienie - Jasieniec
Trať 1005 (úzkoroz.)
Rozjazd Oborski - Konstancin
Trať 1006 (úzkoroz.)
Warszawa Most - Jabłonna
Trať 1006a (úzkoroz.)
Warszawa Most - Warszawa Targówek
Trať 1007 (úzkoroz.)
Warszawa Most - Karczew
Trať 1008 (úzkoroz.)
Warszawa Targowa - Radzymin Wąskotorowy
Trať 1008a (úzkoroz.)
Warszawa Wawer - Zegrze
Trať 1009 (úzkoroz.)
Sochaczew Muzeum - Wyszogród
Trať 1010 (úzkoroz.)
Tułowice Sochaczewskie - Piaski Królewskie
Trať 1011 (úzkoroz.)
Nasielsk Dojazdowy - Miejsce Historyczne 1011
Trať 1011a (úzkoroz.)
Sierpc Wąskotorowy - Lubicz Wąskotorowy I
Trať 1012 (úzkoroz.)
Majewo Sierpeckie - Rypin
Trať 1013 (úzkoroz.)
Nasielsk Wąskotorowy - Pułtusk
Trať 1013a (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 1013 - Pułtusk /poprzednia lokalizacja/
Trať 1015 (úzkoroz.)
Rawa Mazowiecka Odgałęzienie - Zdżary
Trať 1018a (úzkoroz.)
Przasnysz - Przasnysz /poprzednia lokalizacja/
Trať 1019 (úzkoroz.)
Grabowo Wąskotorowe - Kolno
Trať 1020 (úzkoroz.)
Myszyniec - Spychowo Wąskotorowe
Trať 1021 (úzkoroz.)
Dęby - Łomża Wąskotorowa
Trať 2012 (úzkoroz.)
Starachowice Wschodnie Wąskotorowe - Iłża
Trať M1
Kabaty - Młociny
Trať M2
Bemowo - Trocka



3 Warszawa Zachodnia - Kunowice
Archivní jízdní řád - 1946 Lato: 122 Warszawa Wileńska / Warszawa Główna - Szczecin Niebuszewo / Szczecin Główny 124 Warszawa Wileńska / Warszawa Główna / Łódź Kaliska - Gdynia
Zahájení provozu 1932.10.22 Warszawa Zachodnia - Warszawa Gołąbki (PKP) 1902.11.15 Warszawa Gołąbki - Bednary (WKŻD) [Warszawa Dworzec Kaliski - Kalisz] 1861.12.01 Łowicz Główny - Kutno (WBŻD) 1921.11.01 Kutno - Strzałkowo (PKP) 1888.01.01 Gutowo Małe - Strzałkowo (KPEV) [Września - Strzałkowo] 1977.12.31 Gutowo Małe - Podstolice (PKP) 1887.09.01 Poznań Wschód - Podstolice (KPEV) [Poznań Wschód - Września] 1872.05.26 Poznań Główny - Poznań Wschód (ODEG) 1870.06.26 Miejsce Historyczne 3/5 - Poznań Górczyn (MPE) [Frankfurt (Oder) - Poznań Główny] 1930.08.14 Dąbrówka Zbąska - Chlastawa (DRG) [pozostały fragment nowego przebiegu linii] 1870.06.26 Miejsce Historyczne 3/6 - státní hranice (MPE) [Frankfurt (Oder) - Poznań Główny]
Elektrizace tratí 1952.03.14 Warszawa Zachodnia - Błonie (PKP) 1959.03.15 Błonie - Sochaczew (PKP) 1961.03.22 Sochaczew - Kutno (PKP) 1962.09.29 Kutno - Konin (PKP) 1964.05.14 Konin - Gutowo Małe (PKP) 1977.12.31 Gutowo Małe - Podstolice (PKP) 1964.05.14 Podstolice - Swarzędz (PKP) 1964.06.06 Swarzędz - Poznań Główny (PKP) 1970.12.31 Poznań Główny - Poznań Górczyn (PKP) 1979.12.20 Poznań Górczyn - Zbąszynek (PKP) 1983.05.27 Zbąszynek - Szczaniec (PKP) 1984.05.31 Szczaniec - Rzepin (PKP) 1988.05.28 Rzepin - státní hranice (PKP)
Rozchod koleje:1435mm
žkmdruh bodunadm.v.bodostatní tratě 


3.08žst113 Warszawa Zachodnia (WZ)12820234246445447448508919 47 


6.85odb111 Warszawa Włochy (Wł)1447457 


8.37odb.výh115 Warszawa Włochy R51457 


9.09zast109Warszawa Ursus Północny


10.71zast+odb (dř)109 Warszawa Gołąbki (Głb)3a507 


15.38žst (dř)101Ożarów Mazowiecki (Ożw)


21.36vl.st (dř)92potr. Płochocin Polmos


21.97zast90Płochocin (Płn)


28.68žst [LCS]90Błonie (Bł)


31.11zast91Witanów


34.31zast93Boża Wola


~35.90hr91Żaby


38.53zast91Seroki


41.94žst (dř)90Teresin Niepokalanów (Szw)


47.00zast94Piasecznica


54.31žst91 Sochaczew (Sow)1009 


58.72zast94Kornelin


62.07zast85Nowa Sucha


62.78zast83Nowa Sucha /poprzednia lokalizacja/ (Lo)


~63.54hk-hranice vojvodství


65.15zast90Kęszyce


67.47zast87Jasionna Łowicka


72.32žst89 Bednary (Bd)15 


75.62zast92Mysłaków


78.87odb88 Łowicz Główny ŁG1 (ŁG1)11531 


80.64žst89 Łowicz Główny (ŁG)11532 


86.93zast87Niedźwiada Łowicka


93.38žst94Jackowice (Jc)


99.70zast100Zosinów


107.10žst114Żychlin (Żl)


115.86zast114Złotniki Kutnowskie


120.61tžst110Stara Wieś (SW)


122.05zast111Sklęczki


125.90žst108 Kutno (KW)3b161833921 


129.22zast0Azory18 


~132.00hm114 Miejsce Historyczne 3/1 3b 


134.59zast124Nowe Kutnowskie


138.78žst122Krzewie (Kw)


144.64hk-hranice vojvodství


148.26zast127Turzynów (Tr)


157.62žst126Kłodawa (Kł)


163.83odb (dř)110 Zamków (Za)544740 


166.10žst101 Barłogi (Br)737809 


175.65žst102 Koło (Ko)


182.20zast95Budki Nowe


187.83žst101Kramsk (Kr)


195.12žst88Patrzyków (Pt)


204.49žst107 Konin (Kn)388 


206.55zast100Konin Zachód


211.63zast90Kawnice


216.16zast99Spławie (Sp)


220.96zast99Cienin Kościelny /poprzednia lokalizacja/


221.61zast98Cienin Kościelny


224.49žst100Cienin (Cn)


232.82zast98Słupca (Sł)


236.86žst102Strzałkowo (St)


240.84zast95Wólka


245.21zast105Otoczna


248.46zast107Gutowo Wielkopolskie (Gt)


253.29odb111 Sokołowo Wrzesińskie (SW)807 


262.72žst113 Podstolice (Pd)3c808 


~265.06hm115 Miejsce Historyczne 3/2 3c 


268.40zast+vl.st+nákl (dř)111Nekla (Nk)


274.15zast108Gułtowy (Gu)


277.74hr105Iwno


281.27žst101Kostrzyn Wielkopolski (Ko)


285.82zast+odb (dř)101 Paczkowo


291.61žst (dř)91 Swarzędz (Sw)352 


~293.45vl95potr. Młyn Poznań


294.10zast+odb (dř)108 Poznań Antoninek (PA)804 


298.99žst (dř)65 Poznań Wschód (PW)3d353356 


301.57zast61Poznań Garbary (PGa)


~302.43hm66 Miejsce Historyczne 3/3 3e 


304.65žst [LCS]72 Poznań Główny (Po)3e3f3g3h271272351 


305.49nžst76 Poznań Główny Towarowy271 


307.20odb80 Poznań Główny Ppd


307.40hm80 Miejsce Historyczne 3/4 3g 


309.19žst (dř)84 Poznań Górczyn (PG)3h801 


311.50zast78Poznań Junikowo /poprzednia lokalizacja/


312.84zast83Poznań Junikowo


314.52zast+hr+nákl84Plewiska


318.27žst (dř)82Palędzie (Pd)


323.50zast86Dopiewo (Do)


329.40zast95Otusz (Os)


334.13žst (dř)86Buk (Bu)


338.58zast81Wojnowice Wielkopolskie


343.37žst [LCS]81 Opalenica (Oa)376 7010 


351.14zast+vl.st (dř)107Porażyn (Pr)


356.78zast84Sątopy (St)


362.04žst (dř)84 Nowy Tomyśl (NT)7012 


366.96zast71Jastrzębsko (Js)


371.89zast+vl.st (dř)75Chrośnica (Ch)


379.33žst57 Zbąszyń (Zb) Zdjęcia358a359367b373 


380.30b.st.h-(Polska / Niemcy)


382.10hk-hranice vojvodství


~382.50hm70 Miejsce Historyczne 3/5 3j 


382.75odb70 Chlastawa (Ch)819820 


385.62žst76 Zbąszynek (ZkA)358367 


387.74odb72 Dąbrówka Zbąska (DZ)820 


393.67hm62 Miejsce Historyczne 3/6 3j 


396.49žst68Szczaniec (Sz)


402.08zast74Kupienino (Ku)


407.34žst83 Świebodzin (Św)384 


412.48zast93Wilkowo Świebodzińskie (WS)


417.82zast92Mostki


420.58zast104Bucze (Bc)


427.56žst110 Toporów (Tp)375 


434.25zast94Drzewce (Dr)


443.42zast+výh+nákl111Torzym (To)


451.13žst86Boczów (Bo)


460.78žst67 Rzepin (Rz)364821822822a 


472.93zast+výh51 Kunowice (Kn)386 


~475.50zast51Święcice


475.92zast48Słubice


478.09st.h-státní hranice⋙ DE 6155 


Stránka byla naposledy editována: 2022.09.20 - 12:52:51

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2022 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (32349677 / 28883 / 15207 / 3473 / 9314.62)