polski český

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací koleje
Tratě
Trať 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Trať 9a
Gdańsk Południowy - Gdańsk Kłodno
Trať 131
Chorzów Batory - Tczew
Trať 201
Nowa Wieś Wielka - Gdynia Port
Trať 201a
Kościerzyna - Gołubie Kaszubskie
Trať 201b
Miejsce Historyczne 201/4 - Miejsce historyczne 201/5
Trať 202
Gdańsk Główny - Stargard
Trať 202b
Słupsk - Dargoleza
Trať 202c
Kępno Słupskie - Ustka
Trať 202d
Komnino - Smołdzino
Trať 202e
Słupsk - Budowo
Trať 202f
Miejsce Historyczne 202d - Motarzyno /poprzednia lokalizacja/
Trať 202g
Sławno - Ustka
Trať 202h
Ustka Leśniczówka - Ustka Koszary
Trať 203
Tczew - Kostrzyn gr. p. [PL/DE]
Trať 203a
Wierzchowo Człuchowskie - Brzeźno Człuchowskie
Trať 204
Malbork - Braniewo gr. p. [PL/RU]
Trať 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Trať 207
Toruń Wschodni - Malbork
Trať 207d
Miejsce Historyczne 207/5 - Miejsce Historyczne 207/9
Trať 207e
Miejsce Historyczne 207/10 - Kwidzyn
Trať 207f
Kwidzyn - Kisielice
Trať 207g
Miejsce Historyczne 207/12 - Ryjewo
Trať 207h
Miejsce Historyczne 207/15 - Miejsce Historyczne 207/18
Trať 208
Działdowo - Chojnice
Trať 210
Chojnice - Runowo Pomorskie
Trať 211
Chojnice - Kościerzyna
Trať 211a
Miejsce Historyczne 211/1 - Miejsce Historyczne 211/2
Trať 212
Lipusz - Korzybie
Trať 212a
Bytów - Cewice
Trať 212b
Bytów - Miastko
Trať 212c
Miejsce Historyczne 212/5 - Bytów /poprzednia lokalizacja/
Trať 213
Reda - Hel
Trať 214
Somonino - Kartuzy
Trať 215
Laskowice Pomorskie - Bąk
Trať 215a
Szlachta - Miejsce Historyczne 215/1
Trať 215b
Miejsce Historyczne 215/2 - Czersk
Trať 215c
Miejsce Historyczne 215/4 - Miejsce Historyczne 233
Trať 218
Myślice - Szlachta
Trať 222
Małdyty - Malbork
Trať 226
Pruszcz Gdański - Gdańsk Port Północny
Trať 226a
Gdańsk Olszynka Odgałęzienie - Gdańsk Grobla
Trať 227
Gdańsk Główny - Gdańsk Zaspa Towarowa
Trať 227a
Gdańsk Północny - Gdańsk Wiślany /poprzednia lokalizacja/
Trať 228
Rumia - Gdynia Port Oksywie
Trať 229
Pruszcz Gdański - Łeba
Trať 229a
Wrzeście - Bargędzino
Trať 230
Wejherowo - Garczegorze
Trať 230a
Rybno Kaszubskie - Elektrownia Jądrowa Żarnowiec
Trať 230b
Miejsce Historyczne 230 - Prusewo /poprzednia lokalizacja/
Trať 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Trať 233
Pszczółki - Kościerzyna
Trať 234
Gdańsk Wrzeszcz - Stara Piła
Trať 235
Gdańsk Kokoszki - Gdańsk Osowa
Trať 235a
Gdynia Główna - Miejsce Historyczne 235/3
Trať 236
Swarzewo - Krokowa
Trať 237
Lębork - Cewice
Trať 243
Skórcz - Skarszewy
Trať 244
Morzeszczyn - Gniew
Trať 248
Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Osowa R4
Trať 249
Gdańsk Główny - Gdańsk Nowy Port
Trať 249A
Gardeja - Łasin
Trať 250
Gdańsk Śródmieście - Rumia
Trať 253
Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk Osowa R1
Trať 256
Szymankowo - Nowy Dwór Gdański
Trať 260
Zajączkowo Tczewskie - Pruszcz Gdański
Trať 265
Zajączkowo Tczewskie - Pszczółki
Trať 281
Oleśnica - Chojnice
Trať 404a
Grzmiąca - Korzybie
Trať 405
Piła Główna - Ustka
Trať 413
Człuchów - Słosinko
Trať 418
Korzybie - Darłowo
Trať 723
Gdynia Chylonia - Gdynia Port GPF
Trať 846
Wisła Most - Gdańsk Grobla
Trať 965a
Gdańsk Kanał Kaszubski - Gdańk Ostrów Molo II
Trať 5001 (úzkoroz.)
Gdańsk Wąskotorowy - Sztutowo Port
Trať 5001a (úzkoroz.)
Sztutowo - Krynica Morska
Trať 5002 (úzkoroz.)
Przejazdowo - Giemlice
Trať 5003 (úzkoroz.)
Koszwały - Giemlice
Trať 5004 (úzkoroz.)
Stegna Gdańska - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5005 (úzkoroz.)
Lisewo Wąskotorowe - Malbork Kałdowo Wąskotorowe
Trať 5005a (úzkoroz.)
Bystrze Odgałęzienie I - Gnojewo
Trať 5005b (úzkoroz.)
Mątowy Wielkie - Mątowy Wielkie /poprzednia lokalizacja/
Trať 5005c (úzkoroz.)
Pogorzała Odgałęzienie I - Kłosowo Wąskotorowe
Trať 5005d (úzkoroz.)
Pogorzała Odgałęzienie II - Pogorzała Wieś Ładownia
Trať 5005e (úzkoroz.)
Miłoradz - Miłoradz /poprzednia lokalizacja/
Trať 5005f (úzkoroz.)
Bystrze Odgałęzienie II - Kończewice Ładownia
Trať 5005g (úzkoroz.)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie I - Mątowy Wielkie Odgałęzienie II
Trať 5005h (úzkoroz.)
Miłoradz Odgałęzienie - Stara Kościelnica Szosa
Trať 5005i (úzkoroz.)
Stara Kościelnica - Stara Kościelnica Pole
Trať 5006 (úzkoroz.)
Lisewo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5006a (úzkoroz.)
Lichnówki Odgałęzienie - Lichnówki Pole
Trať 5006b (úzkoroz.)
Lichnowy Odgałęzienie - Boręty
Trať 5007 (úzkoroz.)
Lichnowy - Lipinka Gdańska
Trať 5007a (úzkoroz.)
Tropiszewo Odgałęzienie - Tropiszewo
Trať 5007b (úzkoroz.)
Trępnowy Odgałęzienie - Parszewo
Trať 5007c (úzkoroz.)
Nowy Staw Odgałęzienie I - Nowy Staw Wąskotorowy
Trať 5007g (úzkoroz.)
Świerki Odgałęzienie - Świerki Pole
Trať 5007h (úzkoroz.)
Trampowo Odgałęzienie - Brzózki
Trať 5007i (úzkoroz.)
Parchowo Odgałęzienie - Parchowo
Trať 5008 (úzkoroz.)
Jeziernik - Żuławki Północne
Trať 5008a (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 5008 - Nowa Kościelnica /poprzednia lokalizacja/
Trať 5009 (úzkoroz.)
Kałdowo Odgałęzienie - Świetliki
Trať 5009a (úzkoroz.)
Królewo Odgałęzienie - Krasnołęka
Trať 5009b (úzkoroz.)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Trať 5010 (úzkoroz.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5010a (úzkoroz.)
Lasowice Wielkie Gdańskie - Szawałd Wieś
Trať 5010b (úzkoroz.)
Pielica Odgałęzienie - Pielica Pole
Trať 5010c (úzkoroz.)
Szawałd Odgałęzienie - Szawałdzkie Pole
Trať 5011 (úzkoroz.)
Mareza - Gurcz
Trať 5011a (úzkoroz.)
Pastwa Południowa - Wielkie Walichnowy
Trať 5011b (úzkoroz.)
Kramrowo - Miejsce Historyczne 5011
Trať 5011c (úzkoroz.)
Wielkie Gronowo - Szprudowo
Trať 5012 (úzkoroz.)
Mareza - Kwidzyn Wąskotorowy
Trať 5013 (úzkoroz.)
Mareza - Rusinowo Wąskotorowe
Trať 8022 (úzkoroz.)
Słupsk Wąskotorowy - Smołdzino
Trať 8023 (úzkoroz.)
Żelkowo - Cecenowo
Trať P101b
Brzozowica Bw11 - Szyb Walery KWK Paryż



Gdynia Port Oksywie

zastávka+nákladiště (zast+nákl)

04:14 - 21:17
Žkm
Tratě:
11.24
228 Rumia - Gdynia Port Oksywie
zkratka: Oo  
Stavědla: OkOo (d)
Pojmenování:
Gdynia Port Oksywie ?-
Datum zahájení, vlastník:
1937 • PKP
Zastavení osobní dopravy:
1994
Datum zastavení:
?
Datum zrušení:
-
Evidenční číslo:
-
GPS / Nadmořská výška:
Dříve druh bodu:
žst
Lokomotivní depo:
-
Výpravní budova:
adaptovaná pro jiné účely
Točna:
-
Pokladna:
uzavřená
Vodárenská:
-
Staniční koleje:
jsou
Vodní jeřáb:
-
Návěstidla:
světelné demontovaní
Kolejový trojúhelník:
-
Nástupišť / hran:
2 / 3
Sklad:
-
Střecha nástupiště:
-
Rampa:
-
Železniční podchod:
-
Kolejová váha:
-
Železniční nadchod:
-
Pevný ježáb:
-
Další informace:
Wojskowa bocznica kolejowa WBK 533 Gdynia odgałęzia się rozjazdem krzyżowym nr 893, od toru nr 6, na wysokości km 10.321 linii nr 228. Kasa biletowa została zlikwidowana w 1977 roku.
Body v okolí:
Gdynia Chylonia (žst) [5.15 km]Gdynia Cisowa (zast) [6.25 km]Gdynia Grabówek (zast) [3.22 km]Gdynia Główna (žst) [2.59 km]Gdynia Główna GO2 (och.st) [6.14 km]Gdynia Karwiny (zast) [8.37 km]Gdynia Leszczynki (zast) [4.19 km]Gdynia Obłuże (zast) [1.57 km]Gdynia Obłuże Leśne (zast) [2.76 km]Gdynia Orłowo (žst) [7.21 km]Gdynia Pogórze (zast) [3.97 km]Gdynia Port (nžst) [2.48 km]Gdynia Port GPF (odb) [5.25 km]Gdynia Port GPO (odb) [4.67 km]Gdynia Redłowo (zast) [5.67 km]Gdynia Rzeźnia (zast) [5.04 km]Gdynia Stadion (zast) [5.26 km]Gdynia Stocznia-Uniwersytet Morski (zast) [2.45 km]Gdynia Wielki Kack (tžst) [8.97 km]Gdynia Wzgórze Świętego Maksymiliana (zast) [3.87 km]Kack Mały (zast) [6.59 km]Kack Wielki (žst) [8.88 km]Krygulec (hr) [6.52 km]Osowa (žst) [13.10 km]Redłowo (hr) [5.09 km]Sopot (žst) [11.28 km]Sopot Kamienny Potok (zast) [9.46 km]Sopot Wyścigi (zast) [12.53 km]Sopot Wyścigi /poprzednia lokalizacja/ (zast) [12.81 km]
V případě jakýchkoliv chyb nebo nejasností nám prosím napište Zobrazit / Skrýt
Województwo pomorskie
GPS poloha


Stránka byla naposledy editována: 2023.05.04 - 21:45:48


Atlas Drah Střední Evropy • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2024 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (43658940 / 17656 / 29616 / 4036 / 10817.38)