polski čeština

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací
Tratě
Trať 7
Warszawa Wschodnia Osobowa - Dorohusk
Trať 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Trať 9b
Gdańsk Południowy - Gdańsk Kłodno
Trať 131
Chorzów Batory - Tczew
Trať 201
Nowa Wieś Wielka - Gdynia Port
Trať 201a
Kościerzyna - Gołubie Kaszubskie
Trať 202
Gdańsk Główny - Stargard
Trať 202a
Gdynia Główna - Miejsce Historyczne 235/3
Trať 202b
Słupsk - Dargoleza
Trať 202c
Kępno Słupskie - Ustka
Trať 202d
Komnino - Smołdzino
Trať 202e
Słupsk - Budowo
Trať 202f
Miejsce Historyczne 202d - Motarzyno /poprzednia lokalizacja/
Trať 202g
Sławno - Ustka
Trať 202h
Ustka Leśniczówka - Ustka Koszary
Trať 203
Tczew - Kostrzyn
Trať 203a
Wierzchowo Człuchowskie - Brzeźno Człuchowskie
Trať 204
Malbork - Braniewo
Trať 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Trať 207
Toruń Wschodni - Malbork
Trať 207d
Miejsce Historyczne 207/5 - Miejsce Historyczne 207/9
Trať 207e
Miejsce Historyczne 207/10 - Kwidzyn
Trať 207f
Kwidzyn - Kisielice
Trať 207g
Miejsce Historyczne 207/12 - Ryjewo
Trať 207h
Miejsce Historyczne 207/15 - Miejsce Historyczne 207/18
Trať 208
Działdowo - Chojnice
Trať 210
Chojnice - Runowo Pomorskie
Trať 211
Chojnice - Kościerzyna
Trať 212
Lipusz - Korzybie
Trať 212a
Bytów - Cewice
Trať 212b
Bytów - Miastko
Trať 212c
Miejsce Historyczne 212/5 - Bytów /poprzednia lokalizacja/
Trať 213
Reda - Hel
Trať 214
Somonino - Kartuzy
Trať 215
Laskowice Pomorskie - Bąk
Trať 215c
Miejsce historyczne 215d - Miejsce historyczne 233a
Trať 218
Myślice - Szlachta
Trať 222
Małdyty - Malbork
Trať 226
Pruszcz Gdański - Gdańsk Port Północny
Trať 226a
Gdańsk Olszynka Odgałęzienie - Gdańsk Grobla
Trať 227
Gdańsk Główny - Gdańsk Zaspa Towarowa
Trať 228
Rumia - Gdynia Port Oksywie
Trať 229
Pruszcz Gdański - Łeba
Trať 229a
Wrzeście - Bargędzino
Trať 230
Wejherowo - Garczegorze
Trať 230a
Rybno Kaszubskie - Elektrownia Jądrowa Żarnowiec
Trať 230b
Miejsce Historyczne 230 - Prusewo /poprzednia lokalizacja/
Trať 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Trať 233
Pszczółki - Kościerzyna
Trať 234
Gdańsk Wrzeszcz - Stara Piła
Trať 235
Gdańsk Kokoszki - Gdańsk Osowa
Trať 236
Swarzewo - Krokowa
Trať 237
Lębork - Maszewo Lęborskie
Trať 237a
Maszewo Lęborskie - Cewice
Trať 238
Opalenie Tczewskie - Smętowo
Trať 243
Skórcz - Skarszewy
Trať 244
Morzeszczyn - Gniew
Trať 248
Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Osowa
Trať 249
Gardeja - Łasin
Trať 249
Gdańsk Główny - Gdańsk Nowy Port
Trať 250
Gdańsk Śródmieście - Rumia
Trať 253
Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk Osowa
Trať 256
Szymankowo - Nowy Dwór Gdański
Trať 260
Zajączkowo Tczewskie - Pruszcz Gdański
Trať 265
Zajączkowo Tczewskie - Pszczółki
Trať 281
Oleśnica - Chojnice
Trať 404a
Grzmiąca - Korzybie
Trať 405
Piła Główna - Ustka
Trať 413
Człuchów - Słosinko
Trať 418
Korzybie - Darłowo
Trať 723
Gdynia Chylonia - Gdynia Port GPF
Trať 846
Wisła Most - Gdańsk Grobla
Trať 965a
Gdańsk Kanał Kaszubski - Gdańk Ostrów Molo II
Trať 5001 (úzkoroz.)
Gdańsk Wąskotorowy - Sztutowo Port
Trať 5001a (úzkoroz.)
Sztutowo - Krynica Morska
Trať 5002 (úzkoroz.)
Przejazdowo - Giemlice
Trať 5003 (úzkoroz.)
Koszwały - Giemlice
Trať 5004 (úzkoroz.)
Stegna Gdańska - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5005 (úzkoroz.)
Lisewo Wąskotorowe - Malbork Kałdowo Wąskotorowe
Trať 5005a (úzkoroz.)
Bystrze Odgałęzienie I - Gnojewo
Trať 5005b (úzkoroz.)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie III - Mątowy Wielkie /poprzednia lokalizacja/
Trať 5005c (úzkoroz.)
Pogorzała Odgałęzienie I - Kłosowo Wąskotorowe
Trať 5005d (úzkoroz.)
Pogorzała Odgałęzienie II - Pogorzała Wieś Ładownia
Trať 5005e (úzkoroz.)
Miłoradz - Miłoradz /poprzednia lokalizacja/
Trať 5005f (úzkoroz.)
Bystrze Odgałęzienie II - Kończewice Ładownia
Trať 5005g (úzkoroz.)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie I - Mątowy Wielkie Odgałęzienie II
Trať 5005h (úzkoroz.)
Miłoradz Odgałęzienie - Stara Kościelnica Szosa
Trať 5005i (úzkoroz.)
Stara Kościelnica - Stara Kościelnica Pole
Trať 5006 (úzkoroz.)
Lisewo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5006a (úzkoroz.)
Lichnówki Odgałęzienie - Lichnówki Pole
Trať 5006b (úzkoroz.)
Lichnowy Odgałęzienie - Boręty
Trať 5007 (úzkoroz.)
Lichnowy - Lipinka Gdańska
Trať 5007a (úzkoroz.)
Tropiszewo Odgałęzienie - Tropiszewo
Trať 5007b (úzkoroz.)
Trępnowy Odgałęzienie - Parszewo
Trať 5007c (úzkoroz.)
Nowy Staw Odgałęzienie I - Nowy Staw Wąskotorowy
Trať 5007g (úzkoroz.)
Świerki Odgałęzienie - Świerki Pole
Trať 5007h (úzkoroz.)
Trampowo Odgałęzienie - Brzózki
Trať 5007i (úzkoroz.)
Parchowo Odgałęzienie - Parchowo
Trať 5008 (úzkoroz.)
Jeziernik - Żuławki Północne
Trať 5009 (úzkoroz.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Jasna
Trať 5009b (úzkoroz.)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Trať 5010 (úzkoroz.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5010a (úzkoroz.)
Lasowice Wielkie Gdańskie - Szawałd Wieś
Trať 5010b (úzkoroz.)
Pielica Odgałęzienie - Pielica Pole
Trať 5010c (úzkoroz.)
Szawałd Odgałęzienie - Szawałdzkie Pole
Trať 5011 (úzkoroz.)
Mareza - Gurcz
Trať 5011a (úzkoroz.)
Pastwa Południowa - Wielkie Walichnowy
Trať 5011b (úzkoroz.)
Kramrowo - Miejsce Historyczne 5011
Trať 5011c (úzkoroz.)
Wielkie Gronowo - Szprudowo
Trať 5012 (úzkoroz.)
Mareza - Kwidzyn Wąskotorowy
Trať 5013 (úzkoroz.)
Mareza - Rusinowo Wąskotorowe
Trať 8022 (úzkoroz.)
Słupsk Wąskotorowy - Smołdzino
Trať 8023 (úzkoroz.)
Żelkowo - Cecenowo
Trať P101b
Brzozowica Bw11 - Szyb Walery KWK Paryż



7 Warszawa Wschodnia Osobowa - Dorohusk
Archivní jízdní řád: 10 Warszawa Wschodnia - Dorohusk 12 Łuków - Lublin
Zahájení provozu 1877.07.17 Świdnik - granica państwa (PŻD) [Świdnik - Ягодин] 1877.07.17 Warszawa Wschodnia - Lublin Główny (PŻD) 1942 Lublin Główny - Świdnik (Ostb)
Změna trakční soustavy 1936.12.15 Warszawa Wschodnia - Otwock (PKP) [Otwock - Pruszków] 1958.01.05 Otwock - Pilawa (PKP) 1967.12.28 Dęblin - Zarzeka (PKP) 1968.09.07 Zarzeka - Puławy Azoty (PKP) 1968.11.08 Pilawa - Dęblin (PKP) 1968.11.08 Puławy Azoty - Lublin Główny (PKP) 1981.12.20 Adampol - Świdnik Miasto (PKP) 1983.05.27 Świdnik - Jaszczów (PKP) 1983.07.21 Jaszczów - Rejowiec (PKP) 1983.12.03 Rejowiec - Chełm (PKP) 1984.06.01 Chełm - Dorohusk (PKP)
žkmdruh bodunadm.v.bodostatní tratě  
4.25žst90 Warszawa Wschodnia (WS)22a945448452902  
~7.70hr0Grochów
8.33zast86Warszawa Olszynka Grochowska
10.78zast88Warszawa Gocławek
11.17odb (dř)89 Warszawa Wawer R2/3506  
12.66žst90 Warszawa Wawer (Wr)505  
13.93zast91Warszawa Anin
15.13zast91Warszawa Międzylesie
17.55zast92Warszawa Radość
19.20zast94Warszawa Miedzeszyn
20.58žst97Warszawa Falenica (Fl)
22.39zast95Michalin
23.99zast95Józefów
~25.28zast95Jarosław n/Wisłą
25.93zast96Świder
27.57žst99Otwock (Ot)
30.05zast101Śródborów
32.80zast115Pogorzel Warszawska
35.22zast138Stara Wieś
38.76žst138Celestynów (Cl)
~40.79zast139Kołbiel /poprzednia lokalizacja/
42.17zast132Kołbiel
43.26zast132Chrosna
46.82žst141Zabieżki (Zb)
~49.40p.výh144 Zabieżki Odgałęzienie
50.32zast147Augustówka
54.02žst151 Pilawa (Pl)1213  
60.62žst137Garwolin (Gr)
65.96zast127Ruda Talubska (RT)
70.13zast151Wola Rowska
72.81zast140Łaskarzew Przystanek
73.79t.žst141Łaskarzew (Łs)
76.66zast150Leokadia
80.77žst169Sobolew (Sb)
84.57zast168Grabniak
86.17zast+Hr165Wygoda
90.09zast144Mika
93.21žst150Życzyn (Żc)
94.08hk-hranice vojvodství
98.25zast121Rokitnia Stara
103.28žst119 Dęblin (Db)26579  
108.04zast119Skoki-Borowa
108.47t.žst119Zarzeka (Za)
113.73zast120Gołąb
114.60žst120Gołąb (Gb)
117.42žst123 Puławy Azoty (PA)82  
120.35zast124Wólka Profecka
121.58zast123Puławy Chemia
124.13zast144Puławy Miasto
126.78žst155Puławy (Pw)
129.69zast163Pożóg
130.19zast164Pożóg /poprzednia lokalizacja/ (Pg)
135.90žst190Klementowice (Km)
140.77zast209Łopatki
145.32žst219 Nałęczów (Nw)
149.02zast210Czesławice
152.01žst208Sadurki (Sd)
154.78zast213Miłocin Lubelski
158.98zast239Motycz Leśny /poprzednia lokalizacja/
160.05zast244Motycz Leśny
164.17žst229Motycz (Mt)
167.94zast219Stasin Polny
170.34zast200Lublin Zachodni
170.94t.žst195Rury (Ry)
172.48odb174 Lublin Lb1 (Lb1)68  
174.97žst176 Lublin Główny (Lb)6768930  
177.42zast186Lublin Północny30a  
178.09odb (dř)184 Lublin Północny (LPn)3030a  
182.09odb194 Adampol (Al)561562  
185.24t.žst214 Świdnik (Sn)67581  
186.06zast215Świdnik Miasto581  
187.32zast204Świdnik Wschód
191.02žst181Minkowice (Mn)
192.85zast190Podzamcze
196.87zast198Dominów
201.78žst179Jaszczów (Jw)
207.27zast180Biskupice
211.73žst178 Trawniki (Tr)
216.97zast179Wólka Kańska
219.70zast+výh (dř)191Kanie (Ke)
224.05zast196Zalesie Krasieńskie
226.54odb (dř)191 Rejowiec Zachodni563  
229.29žst213 Rejowiec (Rw)69  
238.22žst229Zawadówka (Zw)
245.94zast186Chełm Miasto
246.57och.st+výh187 Uherka (Uh)63  
248.42žst188 Chełm (Cm)6381  
250.46n.žst186 Chełm Wschodni (CW)63  
251.76zast187Chełm Cementownia
~254.90výh180Serebryszcze
257.55žst176Brzeźno (Bo)7a63  
263.78žst177Wólka Okopska (WO)7b63  
267.60sz177Daniel
269.51žst177 Dorohusk (D) Zdjęcia6363a  
271.53st.h-státní hranice UA 10007  


Stránka byla naposledy editována: 2020.09.02 - 15:29:31

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2021 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (21443100 / 21525 / 14644 / 2904 / 7383.99)