Železniční databáze
Železniční Mapy a Plánky
Jízdní řády
Mapa
Prodej Map a atlasů
Redakce
polski
český
Województwo śląskie
>> Vybrat: kraj / województwo
PL / Dolnośląskie
PL / Kujawsko-pomorskie
PL / Lubelskie
PL / Lubuskie
PL / Mazowieckie
PL / Małopolskie
PL / Opolskie
PL / Podkarpackie
PL / Podlaskie
PL / Pomorskie
PL / Świętokrzyskie
PL / Warmińsko-mazurskie
PL / Wielkopolskie
PL / Zachodniopomorskie
PL / Łódzkie
CZ / Jihočeský
CZ / Jihomoravský
CZ / Karlovarský
CZ / Královéhradecký
CZ / Liberecký
CZ / Moravskoslezský
CZ / Olomoucký
CZ / Pardubický
CZ / Plzeňský
CZ / Praha
CZ / Středočeský
CZ / Ústecký
CZ / Vysočina
CZ / Zlínský
SK / Banskobystrický
SK / Bratislavský
SK / Košický
SK / Nitriansky
SK / Prešovský
SK / Trenčiansky
SK / Trnavský
SK / Žilinský
CS / Podkarpatská Rus
------
AT / Burgenland
AT / Kärnten
AT / Niederösterreich
AT / Oberösterreich
AT / Salzburg
AT / Steiermark
AT / Tirol
AT / Vorarlberg
AT / Wien
BIH / Bosna i Hercegovina
BY / Беларусь
DE / Deutschland
HR / Bjelovarsko-bilogorska
HR / Brodsko-posavska
HR / Dubrovačko-neretvanska
HR / Istarska
HR / Karlovačka
HR / Koprivničko-križevačka
HR / Krapinsko-zagorska
HR / Ličko-senjska
HR / Međimurska
HR / Osječko-baranjska
HR / Požeško-slavonska
HR / Primorsko-goranska
HR / Šibensko-kninska
HR / Sisačko-moslavačka
HR / Splitsko-dalmatinska
HR / Varaždinska
HR / Virovitičko-podravska
HR / Vukovarsko-srijemska
HR / Zadarska
HR / Zagreb
HR / Zagrebačka
HU / Bács-Kiskun
HU / Baranya
HU / Békés
HU / Borsod-Abaúj-Zemplén
HU / Budapest
HU / Csongrád-Csanád
HU / Fejér
HU / Győr-Moson-Sopron
HU / Hajdú-Bihar
HU / Heves
HU / Jász-Nagykun-Szolnok
HU / Komárom-Esztergom
HU / Nógrád
HU / Pest
HU / Somogy
HU / Szabolcs-Szatmár-Bereg
HU / Tolna
HU / Vas
HU / Veszprém
HU / Zala
IT / Italia
LT / Alytaus
LT / Kauno
LT / Klaipėdos
LT / Marijampolės
LT / Panevėžio
LT / Šiaulių
LT / Tauragės
LT / Telšių
LT / Utenos
LT / Vilniaus
RO / România
RU / Ostpreußen / СССР
SLO / Slovenija
SR / Srbija
UA / Україна
Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
Tratě
⇔
Spojky a spojovací koleje
Tratě
Trať 1
Warszawa Zachodnia - Katowice
Trať 1b
Częstochowa - Częstochowa Stradom Odgałęzienie
Trať 1c
Częstochowa - Częstochowa Stradom
Trať 1d
Częstochowa Towarowa - Częstochowa Towarowa CzT3
Trať 1e
Katowice Zawodzie - Katowice Dąbrówka Mała
Trať 4
Grodzisk Mazowiecki - Zawiercie
Trať 61
Kielce Główne - Fosowskie
Trať 61a
Miejsce Historyczne 61/1 - Częstochowa
Trať 61b
Kucelin Odgałęzienie I - Częstochowa Towarowa
Trať 61c
Dąbie - Kucelin Odgałęzienie II
Trať 61d
Dąbie - Częstochowa Warta
Trať 61e
Miejsce Historyczne 61d/1 - Miejsce Historyczne 61d/2
Trať 61f
(širokoroz.)
Dąbie - Częstochowa Towarowa CzT3
Trať 61g
Blachownia - Blachownia /poprzednia lokalizacja/
Trať 61h
Miejsce Historyczne 61/2 - Miejsce Historyczne 61/4
Trať 61i
Miejsce Historyczne 61/5 - Lubliniec
Trať 62
Tunel - Sosnowiec Główny
Trať 64
Kozłów - Koniecpol
Trať 65
(širokoroz.)
Hrubieszów - Sławków Południowy
Trať 93
Trzebinia - Zebrzydowice gr. p. [PL/CZ]
Trať 93a
Miejsce Historyczne 93/1 - Miejsce Historyczne 93/2
Trať 97
Skawina - Żywiec
Trať 117
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona - Bielsko Biała Główna
Trať 127
Radzionków - Tarnowskie Góry
Trať 128
Radzionków - Nakło Śląskie
Trať 129
Tarnowskie Góry - Kalety
Trať 130
Tarnowskie Góry - Kalety
Trať 131
Chorzów Batory - Tczew
Trať 131b
Miejsce Historyczne 131/2 - Miejsce Historyczne 131/3
Trať 131c
Miejsce Historyczne 131/6 - Tarnogórskie Zakłady Dolomitowe
Trať 132
Bytom - Wrocław Główny
Trať 133
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Kraków Główny
Trať 133a
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Staszic
Trať 134
Jaworzno Szczakowa - Mysłowice
Trať 135
Gliwice Łabędy - Pyskowice
Trať 137
Katowice - Legnica
Trať 137a
Katowice - Rawa
Trať 137b
Katowice Towarowa - Katowice Wełnowiec
Trať 137c
Katowice Towarowa - Katowice Hałda
Trať 137d
Zabrze - Zabrze Południowe
Trať 138
Oświęcim - Katowice
Trať 139
Katowice - Zwardoń gr. p. [PL/SK]
Trať 140
Katowice Ligota - Nędza
Trať 140a
Miejsce Historyczne 140 - Miejsce Historyczne 148
Trať 141
Katowice Ligota - Gliwice
Trať 142
Katowice Ligota - Tychy
Trať 142a
Katowice Ligota /poprzednia lokalizacja/ - Miejsce Historyczne 142/2
Trať 143
Kalety - Wrocław Popowice WP2
Trať 143a
Miejsce Historyczne 143/1 - Miejsce Historyczne 143/2
Trať 144
Tarnowskie Góry - Opole Główne
Trať 145
Chorzów Stary - Radzionków
Trať 145a
Piekary Śląskie Szarlej - Chorzów Stary
Trať 146
Wyczerpy - Chorzew Siemkowice
Trať 147
Zabrze Biskupice - Gliwice
Trať 147a
Miejsce Historyczne 147 - Gliwice
Trať 148
Pszczyna - Rybnik
Trať 149
Zabrze Makoszowy - Leszczyny
Trať 149a
Miejsce Historyczne 149 - Mizerów /poprzednia lokalizacja/
Trať 150
Most Wisła - Chybie
Trať 151
Kędzierzyn Koźle - Chałupki gr. p. [PL/CZ]
Trať 152
Pyskowice - Lubliniec
Trať 153
Toszek Północ - Rudziniec Gliwicki
Trať 154
Łazy - Dąbrowa Górnicza Towarowa
Trať 155
Kucelinka - Poraj
Trať 156
Bukowno - Jaworzno Szczakowa
Trať 157
Pawłowice Śląskie - Skoczów
Trať 158
Rybnik Towarowy - Chałupki
Trať 159
Orzesze - Wodzisław Śląski
Trať 159a
Miejsce Historyczne 159 - Żory
Trať 160
Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice
Trať 160A
Jaworzno Szczakowa - Bolęcin
Trať 161
Katowice Szopienice Północne - Chorzów Stary
Trať 161a
Katowice Dąbrówka Mała - Rozdzień
Trať 161b
Zawodzie Śląskie - Rozdzień
Trať 162
Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce - Dąbrowa Górnicza
Trať 162a
Miejsce Historyczne 162/1 - Miejsce Historyczne 162/2
Trať 162b
Dąbrowa Górnicza Gołonóg - Dąbrowa Górnicza Górna
Trať 163
Sosnowiec Kazimierz - Sosnowiec Maczki
Trať 164
Chorzów Batory - Ruda Kochłowice
Trať 164a
Hajduki - Ruda Kochłowice
Trať 165
Bytom Bobrek - Bytom Karb
Trať 166
Ruda Wschodnia - Gliwice Sośnica
Trať 166a
Miejsce Historyczne 166 - Gliwice Sośnica
Trať 167
Szobiszowice - Gliwice Port
Trať 168
Gliwice - Gliwice Łabędy
Trať 168a
Lędziny /poprzednia lokalizacja/ - Lędziny
Trať 168A
Lędziny - Mąkołowiec
Trať 169
Tychy - Orzesze Jaśkowice
Trať 169a
Tychy Odgałęzienie I - Tychy Odgałęzienie II
Trať 170
Jastrzębie Zdrój Moszczenica - Cieszyn
Trať 170a
Cieszyn Marklowice - Granica Państwa
Trať 171
Dąbrowa Górnicza Towarowa - Panewnik
Trať 172
Gierałtowice - Orzesze
Trať 173
Rybnik - Sumina
Trať 176
Racibórz Markowice - Olza
Trať 177
Racibórz - Pietrowice Głubczyckie gr. p. [PL/CZ]
Trať 178
Zabrze Mikulczyce - Tworóg Brynek
Trať 179
Tychy - Mysłowice Kosztowy MKsB1
Trať 180
Dorota - Mysłowice Brzezinka
Trať 181
Herby Nowe - Oleśnica
Trať 182
Tarnowskie Góry - Zawiercie
Trať 183
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Brzeziny Śląskie
Trať 183a
Dąbrowa Górnicza Piekło - Sączów
Trať 184
Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce - Sosnowiec Zagórze
Trať 184a
Dąbrowa Górnicza - Sosnowiec Zagórze
Trať 185
Sosnowiec Główny - Sosnowiec Pogoń
Trať 186
Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice
Trať 186A
Katowice Murcki - Katowice Murcki Towarowe
Trať 187
Ruda Kochłowice - Ruda Orzegów
Trať 187a
Ruda Wschodnia - Ruda Wirek Nowowiejski
Trať 187b
Miejsce Historyczne 187 - Ruda Chebzie
Trať 188
Bytom Bobrek - Zabrze Biskupice
Trať 188A
Ruda Chebzie - Bytom Karb
Trať 188Aa
Miejsce Historyczne 188A - Tarnowskie Góry
Trať 188Ab
Miejsce Historyczne 188A/1 - Bytom
Trať 189
Ruda Chebzie - Zabrze Biskupice
Trať 190
Bielsko Biała Główna - Cieszyn gr. p. [PL/CZ]
Trať 191
Goleszów - Wisła Głębce
Trať 192
Syrynia - Pszów
Trať 193
Racibórz Studzienna - Krzanowice Południowe
Trať 194
Pietrowice Wielkie - Kietrz
Trať 197
Strzebiń - Woźniki Śląskie
Trať 198
Pyskowice - Pyskowice Miasto
Trať 199
Rudziniec Gliwicki - Kędzierzyn Koźle KKA
Trať 199A
Katowice Dąbrówka Mała - Katowice Wełnowiec
Trať 199Aa
Huta Siemianowice - Dąbrówka Mała Śląska Zachodnia
Trať 200
Gliwice - Gliwice Sośnica KWK Sośnica-Makoszowy
Trať 200a
Gliwice Sośnica Towarowa - Miejsce Historyczne 149/2
Trať 200b
Gliwice Sośnica Towarowa - Gliwice Pszczyńska
Trať 1097
(úzkoroz.)
Częstochowa I - Herby
Trať 1098
(úzkoroz.)
Stradom - Hantke
Trať 1099
(úzkoroz.)
Gnaszyn - Łojki
Trať 4001
(úzkoroz.)
Bytom Karb Wąskotorowy - Racibórz Płonia
Trať 4001a
(úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 4001 - Miejsce Historyczne 4001/2
Trať 4001b
(úzkoroz.)
Gliwice Wąskotorowe - Fabryka Drutu i Wyrobów z Drutu
Trať 4001c
(úzkoroz.)
Gliwice Dworzec - Gliwice Trynek
Trať 4002
(úzkoroz.)
Nowy Karb - Bibiela
Trať 4002a
(úzkoroz.)
Repty - Nowe Repty
Trať 4002b
(úzkoroz.)
Lasowice Śląskie Wąskotorowe - Miejsce Historyczne 4002/1
Trať 4002c
(úzkoroz.)
Miasteczko Śląskie Odgałęzienie - Miasteczko Śląskie Wąskotorowe
Trať 4003
(úzkoroz.)
Bytom Karb Wąskotorowy - Maciejów Śląski
Trať 4003a
(úzkoroz.)
Bytom Karb Wąskotorowy - Bytom Wąskotorowy
Trať 4003b
(úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 4003 - Miejsce Historyczne 4003/1
Trať 4003c
(úzkoroz.)
Bytom Karb Wąskotorowy - Bytom Bobrek Wąskotorowy
Trať 4003d
(úzkoroz.)
Nowy Karb - Bytom Bobrek Wąskotorowy
Trať 4004
(úzkoroz.)
Trójkąt Karb - Pole Północne
Trať 4004a
(úzkoroz.)
Trójkąt Bytom - Bytom Rozbark
Trať 4005
(úzkoroz.)
Sucha Góra Wąskotorowa - Katowice Szopienice Wąskotorowe
Trať 4005a
(úzkoroz.)
Piekary Śląskie Wąskotorowe - Andaluzja
Trať 4006
(úzkoroz.)
Lasowice Śląskie Wąskotorowe podg - Strzybnica Wąskotorowa
Trať 4007
(úzkoroz.)
Chorzów Przeładownia - Paweł
Trať 4007a
(úzkoroz.)
Trójkąt Bytom - Kopalnia Łagiewniki
Trať 4008
(úzkoroz.)
Bytom Karb Wąskotorowy - Kopalnia Rudolf
Trať 4008a
(úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 4008 - Buchacz
Trať 4009
(úzkoroz.)
Ruda Wschodnia Wąskotorowa - Zgoda
Trať 4009a
(úzkoroz.)
Zgoda - KWK Nowy Wirek
Trať 4010
(úzkoroz.)
Ruda Wschodnia Wąskotorowa - Ruda Wirek Nowowiejski Wąskotorowy
Trať 4011
(úzkoroz.)
Maciejkowice - Chorzów Miasto Wąskotorowy
Trať 4011a
(úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 4011 - Kopalnia Prezydent
Trať 4012
(úzkoroz.)
Pole Północne - Chorzów Wąskotorowy
Trať 4013
(úzkoroz.)
Maciejkowice - Kopalnia Jowisz
Trať 4014
(úzkoroz.)
Maciejkowice - Andaluzja
Trať 4015
(úzkoroz.)
Paulina - Kopalnia Gottwald
Trať 4016
(úzkoroz.)
Katowice Bogucice Wąskotorowe - KWK Wujek
Trať 4017
(úzkoroz.)
Zabrze Makoszowy Wąskotorowe - Kopalnia Makoszowy
Trať 4018
(úzkoroz.)
Poręba Wąskotorowa - Skaley
Trať 4019
(úzkoroz.)
Trójkąt Wiktor - Nakło Śląskie Wąskotorowe
Trať 4019a
(úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 4002 - Miejsce Historyczne 4019
Trať 4020
(úzkoroz.)
Poręba Wąskotorowa - Orzegów Wąskotorowy
Trať LT3
(úzkoroz.)
Żar Stacja Dolna - Żar Stacja Dolna
Trať P101
Kuźnica Warężyńska - Bańgów
Trať P101a
Zielona - Łęknica
Trať P101b
Brzozowica Bw11 - Szyb Walery KWK Paryż
Trať P102
Rozkówka - Chechło
Trať P102d
Szamotownia - Szyb Alfons KWK Jowisz
Trať P103
Brzozowica - Będzin Łagisza
Trať P104
Kuźnica Warężyńska - Dąbrowa Górnicza Huta Katowice
Trať P105
Kuźnica Warężyńska - Antoniów
Trať P106
Łabędzka - Paryż
Trať P107
Boleradz - Będzin Grodziec
Trať P108
Cementownia - Cementownia Saturn
Trať P109
KWK Jowisz - Cementownia
Trať P110
Rozkówka Ra1 - Rozkówka R3
Trať P111
Rozkówka - Sosnowiec Pogoń
Trať P111a
Rozjazd Odgałęziający Julian - Szyb Julian KWK Saturn
Trať P111b
Małobądz - Szyb Małobądz KWK Paryż
Trať P112
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - KWK Jowisz
Trať P113
Będzin Grodziec - KWK Grodziec
Trať P114
Rozjazd Odgałęziający R206 - Szkłobudowa
Trať P115
Żychcice - Zwałowisko Żychcice
Trať P116
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Dąbrowa Górnicza Towarowa
Trať P117
Huta Katowice HKO - Huta Katowice HKA
Trať P118
Huta Katowice HK14 - Huta Katowice HKA
Trať P119
Huta Katowice HK16 - Elektrociepłownia
Trať P120
Huta Katowice HKA - Koksownia ZK
Trať P121
Dąbrowa Górnicza Towarowa - Koksownia ZKA
Trať P201
Jęzor Centralny - Szyb Dołki KWK Andaluzja
Trať P201b
Borki - Szyb Upadowa Borki KWK Siemianowice
Trať P201c
Azoty - Szyb Azoty KWK Polska
Trať P201d
Azoty Odgałęzienie - Szyb Ignacy KWK Michał
Trať P201e
Zygmunt August - Szyb Zygmunt August II KWK Barbara-Chorzów
Trať P201g
Lompa Odgałęzienie - ZGH Orzeł Biały
Trať P201i
KWK Andaluzja AnC - Żychcice
Trať P202
Jęzor Centralny JCA - Podlesie
Trať P203
Szczakowa Południe - Szyb Andrzej ZG Trzebionka
Trať P206
Szczakowa Północ - ZPPF
Trať P207
Borki - KWK Katowice
Trať P208
Roździeń - Szyb Powietrzny II KWK Kleofas
Trať P209
Siemianowice - Haldex Michał
Trať P210
Zygmunt August - Szyb Piast KWK Polska
Trať P210a
Marta - Szyb Jerzy KWK Śląsk
Trať P210b
Kinga - Szyb Kinga KWK Barbara-Chorzów
Trať P211
Karol Miarka - KWK Centrum Szombierki
Trať P212
Lompa - Szyb VI KWK Powstańców Śląskich
Trať P213
Julian - Szyb Julian KWK Julian
Trať P214
Jęzor Centralny JCC - Jaworzno
Trať P215
KWK Jan Kanty - Elektrownia Jaworzno III
Trať P216
Dąbrowa - Jaworzno
Trať P220
Przemsza Most - Przemsza
Trať P221
Jęzor Centralny JCA - Jęzor Centralny JCC
Trať P222
Jęzor Centralny JCA - Przemsza
Trať P223
Jaworzno Je1 - Las
Trať P226
Rozjazd Odgałęziający R601 - Szyb Kazimierz III KWK Niwka-Modrzejów
Trať P227
Milowice - Szyb Milowice III KWK Saturn
Trať P227a
Milowice Odgałęzienie - Szyb Milowice V KWK Saturn
Trať P228
Rozjazd R111 - Most Wanda
Trať P229
Siemianowice - Szyb Podsadzkowy II (KWK Siemianowice)
Trať P232
Rozjazd Odgałęziający R10 - Podstacja Maciejkowice
Trať P233
Rozjazd Odgałęziający R201 - Most Marta
Trať P234
Lompa - Szyb Lompa KWK Rozbark
Trať P235
Barbara - Szyb Witczak KWK Centrum-Szombierki
Trať P236
Rozjazd Odgałęziający R201 - Szyb Piekary KWK Centrum-Szombierki
Trať P237
Julian - Szyb Bobrowniki KWK Julian
Trať P238
Rozjazd Odgałęziający R406 - Szyb Wschodni KWK Niwka-Modrzejów
Trať P239
Jęzor Centralny JCC - Szyb Partia C KWK Jan Kanty
Trať P240
Rozjazd Odgałęziający R461 - Szyb Krasicki KWK Jan Kanty
Trať P241
Las - Elektrownia Jaworzno II
Trať P242
Jaworzno Szyb Sobieski - KWK Jaworzno Ruch III
Trať P243
Jaworzno Szyb Sobieski - Punkt Załadunku Kamienia KWK Jaworzno
Trať P244
Rozjazd Odgałęziający R51 - Szyb Pastwiska KWK Jaworzno
Trať P245
Jaworzno - Szyb Leopold KWK Jaworzno
Trať P246
Jaworzno - KWK Jaworzno Ruch I
Trať P249
KWK Jaworzno Ruch II - Elektrownia Jaworzno I
Trať P250
Jęzor Centralny JCB - PRKB
Trať P251
Jęzor Centralny - PRKB II
Trať P252
Jęzor Centralny - PRUE
Trať P253
Jęzor Centralny - Sosnowiec Jęzor
Trať P301
Kotlarnia - Klara
Trať P301b
Biskupice - Szyb Zachodni KWK Zabrze
Trať P302
Kotlarnia - Boguszowice
Trať P304
Kotlarnia - KWK Szczygłowice
Trať P305
Nieborowice - Szyb Foch KWK Knurów
Trať P306
Nieborowice - KWK Sośnica
Trať P307
Czechowice - Centralne Zwałowisko
Trať P308
Czechowice - Michał
Trať P308a
Wesoła - Ludwik
Trať P309
Michał Mi2 - Karol Miarka
Trať P309a
Karol - Szyb Jurand KWK Szombierki
Trať P310
Tunel - KWK Makoszowy
Trať P311
Michał - Szyb Zbigniew KWK Bobrek
Trať P312
Drama - Dzierżno
Trať P314
Rozjazd Odgałęziający R201 - Szyb Julita KWK Centrum
Trať P315
Posterunek Sz - KWK Sośnica Zachód
Trať P316
Elektrownia Rybnik EZ - Elektrownia Rybnik
Trať P317
Elektrownia Rybnik EW - Elektrownia Rybnik
Trať P318
Rozjazd Odgałęziający R101 - Gwarex
Trať P319
Paruszowiec - Leszczyny
Trať P320
Rybnik Towarowy - Szyb IV KWK Jas-Mos
Trať P321
Jas2 - Szyb III KWK Jas-Mos
Trať P322
KWK Jas-Mos Ruch Mos - Posterunek SB
Trať P323
KWK Borynia - Pawłowice Górnicze
Trať P323a
Bzie Las - KWK Pniówek
Trať P324
Wodzisław Śląski - Rybnik Towarowy
Trať P325
Wodzisław Śląski - Szyb Marklowice KWK Marcel
Trať P326
Boguszowice Bg3 - Boguszowice Bg2
Trať P401
Jęzor Centralny - Klara
Trať P402
Jęzor Centralny - Szyb Otwór IV KWK Sosnowiec
Trať P403
Bór Kamień - Bór Dolny
Trať P404
Bobrek - Szyb Leśny KWK Porąbka-Klimontów
Trať P405
Jęzor Centralny JCC - Dąbrowa
Trať P406
Dąbrowa - KWK Ziemowit
Trať P407
Lędziny - KWK Czeczott
Trať P409
Hołdunów - KWK Wesoła
Trať P410
Brzęczkowice - Kosztowy
Trať P411
Dąbrowa - Elektrownia Jaworzno III
Trať P412
Szczakowa Północ - Sławków Cieśle
Trať P415
Bór Górny - Bobrek
Trať P416
Kosztowy R1 - Kosztowy R12
Trať P417
Bór Kamień - Jęzor Centralny JCB
Trať P420
Słupna - Szyb Wschodni KWK Mysłowice
Trať P421
Ćmok - Szyb Wschodni KWK Wieczorek
Trať P422
Poniatowski - Szyb IV KWK Staszic
Trať P423
Miejsce Historyczne Poniatowski - Szyb Poniatowski KWK Wieczorek
Trať P424
Szadok - Szyb IV KWK Śląsk
Trať P425
Wujek - Szyb Wentylacyjny KWK Wujek
Trať P426
Załęże - Szyb Wschodni KWK Kleofas
Trať P427
Kleofas Zachodni - KWK Kleofas
Trať P428
Nowy Wirek - Szyb Wschodni KWK Nowy Wirek
Trať P429
Maciej - Szyb VII KWK Nowy Wirek
Trať P430
Rozjazd Odgałęziający R11 - Szyb Północny KWK Halemba
Trať P431
Wanda Lech - Szyb Lech KWK Pokój
Trať P432
Maria - Szyb Maria KWK Pokój
Trať P433
Klara - Szyb Pawłów Górny KWK Zabrze-Bielszowice
Trať P434
Bobrek - Szyb Bobrek KWK Niwka-Modrzejów
Trať P435
Bór Górny - Szyb Maczki KWK Kazimierz-Juliusz
Trať P436
Rozjazd Odgałęziający R201 - Szyb Bory KWK Kazimierz-Juliusz
Trať P437
Rozjazd Odgałęziający R201 - KWK Kazimierz-Juliusz
Trať P438
Staszic - KWK Niwka-Modrzejów
Trať P439
KWK Porąbka-Klimontów - Szyb Józef KWK Porąbka-Klimontów
Trať P440
Wesoła - Szyb Wacław KWK Wesoła
Tratě
⇔
Spojky a spojovací koleje
Spojky a spojovací koleje
Trať 61j
Lubliniec - Lipie Śląskie
Trať 139a
Kokociniec - Panewnik Pi1
Trať 177a
Racibórz - Racibórz Studzienna
Trať 177b
Racibórz Odgałęzienie I - Racibórz Odgałęzienie II
Trať 192a
Bluszczów - Buglowiec
Trať 570
Psary - Starzyny
Trať 651
Radoszowy - Gottwald
Trať 651a
Miejsce Historyczne 651 - Obroki
Trať 652
Katowice Muchowiec KMB - Katowice Murcki
Trať 653
Katowice Muchowiec KMB - Katowice Ochojec
Trať 654
Szabelnia - Katowice Szopienice Północne
Trať 655
Mysłowice - Katowice Muchowiec KMA
Trať 656
Katowice - Brynów
Trať 656A
Katowice Szopienice - Katowice Szopienice Północne
Trať 657
Katowice Szopienice Północne - Katowice Muchowiec KMA
Trať 657a
Miejsce Historyczne 657 - Miejsce Historyczne 898
Trať 658
Stawiska Sk1 R3 - Stawiska Sk1 R2
Trať 659
Będzin - Sosnowiec Główny
Trať 659A
Sosnowiec Główny R52 - Mieszko
Trať 660
Sosnowiec Południowy - Sosnowiec Główny R52
Trať 661
Dąbrowa Górnicza Towarowa R5 - Kozioł
Trať 662
Dąbrowa Górnicza Huta Katowice DGHK1 - Dąbrowa Górnicza Piekło
Trať 663
Sosnowiec Kazimierz SKz2 - Sosnowiec Kazimierz SKz1
Trať 664
Sławków Południowy - Sławków
Trať 665A
Sosnowiec Maczki SM11 - Sosnowiec Maczki
Trať 666
Sosnowiec Maczki - Jaworzno Szczakowa JSC
Trať 667
Sosnowiec Maczki R31 - Długoszyn
Trať 668
Jaworzno Szczakowa JSB - Długoszyn
Trať 669
Jaworzno Szczakowa JSE - Pieczyska
Trať 670
Borowa Górka - Jaworzno Szczakowa
Trať 671
Gliwice GLA - Gliwice
Trať 672
Maciejów Północny - Zabrze Makoszowy Kopalnia
Trať 675
Szobiszowice - Gliwice Port
Trať 676
Gliwice Sośnica R1 - Gliwice Sośnica GSB
Trať 677
Zabrze Makoszowy Kopalnia - Mizerów
Trať 678A
Ruda Wschodnia R41 - Ruda Wschodnia R43
Trať 679
Chałupki - Chałupki gr. p. [PL/CZ]
Trať 679A
Zabrze Biskupice - Zabrze Biskupice ZB11
Trať 682A
Miasteczko Śląskie - Gosek
Trať 683
Czarków - Borowiany
Trať 684
Borowiany - Krupski Młyn
Trať 685
Droniowiczki - Jawornica
Trať 686
Herby Nowe - Liswarta
Trať 687
Kalina - Herby Stare
Trať 688
Rybnik Towarowy RTA - Rybnik RbC
Trať 689
Studzionka - Dębina
Trať 690
Jastrzębie Zdrój Moszczenica JZM2 - Jastrzębie Zdrój Moszczenica JZM1
Trať 691
Nędza Wieś - Turze
Trať 692
Bielsko Biała Wschód - Bielsko Biała Zachód
Trať 693
Zabrzeg - Bronów
Trať 694
Bronów - Bieniowiec
Trať 695
Cieszyn R103 - Cieszyn R102
Trať 696
Tychy Miasto - Tychy Lodowisko
Trať 697
Katowice Kostuchna - KWK Murcki
Trať 698
Mysłowice Kosztowy R103 - Mysłowice Kosztowy R205
Trať 700
Częstochowa - Częstochowa Stradom
Trať 701
Częstochowa - Kucelinka
Trať 702
Częstochowa Towarowa - Częstochowa Stradom
Trať 703
Kucelinka - Częstochowa Towarowa
Trať 704
Herby Stare - Herby Nowe
Trať 705
Zawiercie R125 - Zawiercie R97
Trať 706
Katowice Muchowiec KMB - Katowice Ochojec KOc1
Trať 707
Katowice Muchowiec KMB - Staszic
Trať 708
Chorzów Batory - Chorzów Miasto
Trať 710
Bytom Bobrek - Bytom
Trať 711
Maciejów Północny - Gliwice
Trať 712
Maciejów Południowy - Gliwice
Trať 713
Katowice Towarowa KTC - Chorzów Batory
Trať 713a
Katowice Towarowa - Chorzów Batory
Trať 714
Jaworzno Szczakowa - Pieczyska
Trať 715
Borowa Górka - Jaworzno Szczakowa
Trať 716
Piekary Śląskie Szarlej - Barbara
Trať 717
Górki Ściernie - Fiat Auto Poland
Trať 863
Knurów - KWK Budryk
Trať 870
Rozbark - ZGH Orzeł Biały
Trať 871
Wanda - KWK Michał
Trať 873
Pawłowice Śląskie - Pawłowice Górnicze
Trať 874
Kleszczów - Ciepłownia
Trať 875
Wodzisław Śląski - KWK 1 Maja
Trať 876
Wodzisław Śląski - Radlin Marcel
Trať 877
Radlin Obszary - Radlin Marcel
Trať 878
Suszec Rudziczka - Suszec Kopalnia
Trať 880
Czerwionka - Czerwionka Dębieńsko
Trať 881
Kaczyce - KWK Morcinek
Trať 882
Oświęcim - KWK Czeczott
Trať 883
Mysłowice Kosztowy MKsC - KWK Wesoła
Trať 884
Lędziny - KWK Ziemowit
Trať 885
Nowy Bieruń - KWK Piast
Trať 887
Jup R1 - KWK Julian
Trať 888
Bytom Północny - Mostva
Trať 889
Chudów - Ornontowice Budryk
Trať 893
Zabrze Makoszowy - Zabrze Makoszowy Kopalnia
Trať 894
Ruda Bielszowice - KWK Halemba
Trať 895
Gottwald - KWK Kleofas
Trať 896
Panewnik - KWK Śląsk T2
Trať 897
Panewnik - KWK Śląsk T1
Trať 898
Staszic - KWK Staszic
Trať 898a
Muchowiec - Katowice Murcki
Trať 899
Sosnowiec Dańdówka - KWK Sosnowiec
Trať 957
Rybnik - Rybnik Towarowy RTF
Trať 958
Rybnik Towarowy RTB R203 - Rybnik Towarowy RTB R301/302
Trať 959
Rybnik Towarowy RTD - Rybnik Towarowy RTE
Trať P313
Drama R8 - Drama R5
Trať P408
Górki Ściernie - KWK Piast
Miejsce Historyczne 176/1
historické místo (hm)
05:47 - 19:44
Žkm
Tratě:
~0
.56
⋙
176 Racibórz Markowice - Olza
~62
.2
⋙
4001 Bytom Karb Wąskotorowy - Racibórz Płonia
Datum zahájení, vlastník:
1949 •
PKP
GPS:
50º0632.7N 18º1559.0E
• 184 m n.m.
Další informace:
Miejsce od którego przebieg zbudowanego w 1949 roku odcinka normalnotorowego pokrywa się z przebiegiem dawnej linii wąskotorowej.
Województwo śląskie
GPS poloha
Stránka byla naposledy editována: 2023.03.19 - 15:25:41
Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 •
www.atlasdrah.net
• Copyright
©
2005-2024
H.Waguła
,
S.Fedorowicz
&
R.Ślęzok
• On-Line: (42228249 / 42526 / 4353 / 3980 / 10610.11)