polski čeština

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
TratěSpojky a spojovací
Tratě
Trať 1
Warszawa Zachodnia - Katowice
Trať 1a
Częstochowa - Częstochowa Stradom Odgałęzienie
Trať 1b
Częstochowa Towarowa - Częstochowa Stradom
Trať 1c
Częstochowa Towarowa - Ostatni Grosz
Trať 1d
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Pyskowice
Trať 1e
Katowice Zawodzie - Katowice Dąbrówka Mała
Trať 4
Grodzisk Mazowiecki - Zawiercie
Trať 61
Kielce - Fosowskie
Trať 61a
Miejsce Historyczne 61/1 - Częstochowa Towarowa
Trať 61b
Kucelin Odgałęzienie I - Częstochowa Towarowa
Trať 61c
Dąbie - Kucelin Odgałęzienie II
Trať 61d
Dąbie - Częstochowa Warta
Trať 61e
Miejsce Historyczne 61d/1 - Miejsce Historyczne 61d/2
Trať 61f (sz)
Dąbie - Ostatni Grosz
Trať 61g
Miejsce Historyczne 61/2 - Miejsce Historyczne 61/4
Trať 61h
Blachownia - Miejsce Historyczne Blachownia
Trať 62
Tunel - Sosnowiec Główny
Trať 64
Kozłów - Koniecpol
Trať 65 (sz)
Granica Państwa - Sławków Południowy
Trať 93
Trzebinia - Zebrzydowice
Trať 93a
Miejsce Historyczne 93/1 - Miejsce Historyczne 93/2
Trať 97
Skawina - Żywiec
Trať 117
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona - Bielsko Biała Główna
Trať 127
Radzionków - Tarnowskie Góry
Trať 128
Radzionków - Nakło Śląskie
Trať 129
Tarnowskie Góry - Kalety
Trať 130
Tarnowskie Góry - Kalety
Trať 131
Chorzów Batory - Tczew
Trať 132
Bytom - Wrocław Główny
Trať 133
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Kraków Główny
Trať 133a
Jaworzno Szczakowa - Bolęcin
Trať 134
Jaworzno Szczakowa - Mysłowice
Trať 135
Gliwice Łabędy - Pyskowice
Trať 137
Katowice - Legnica
Trať 137a
Zabrze - Zabrze Południowe
Trať 138
Oświęcim - Katowice
Trať 139
Katowice - Zwardoń
Trať 140
Katowice Ligota - Nędza
Trať 140a
Miejsce Historyczne 140 - Miejsce Historyczne 148
Trať 141
Katowice Ligota - Gliwice
Trať 141a
Zabrze Makoszowy Kopalnia - Miejsce Historyczne Mizerów
Trať 142
Katowice Ligota - Tychy
Trať 142a
Katowice Murcki - Katowice Murcki Towarowe
Trať 143
Kalety - Wrocław Mikołajów
Trať 144
Tarnowskie Góry - Opole Główne
Trať 145
Chorzów Stary - Radzionków
Trať 145a
Piekary Śląskie Szarlej - Chorzów Stary
Trať 146
Wyczerpy - Chorzew Siemkowice
Trať 147
Zabrze Biskupice - Gliwice
Trať 147a
Miejsce Historyczne 147 - Gliwice
Trať 148
Pszczyna - Rybnik
Trať 149
Zabrze Makoszowy - Leszczyny
Trať 150
Most Wisła - Chybie
Trať 151
Kędzierzyn Koźle - Chałupki
Trať 152
Pyskowice - Lubliniec
Trať 153
Toszek Północ - Rudziniec Gliwicki
Trať 154
Łazy - Dąbrowa Górnicza Towarowa
Trať 155
Kucelinka - Poraj
Trať 156
Bukowno - Jaworzno Szczakowa
Trať 157
Pawłowice Śląskie - Skoczów
Trať 158
Rybnik Towarowy - Chałupki
Trať 159
Orzesze - Wodzisław Śląski
Trať 160
Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice
Trať 161
Katowice Szopienice Północne - Chorzów Stary
Trať 162
Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce - Dąbrowa Górnicza
Trať 163
Sosnowiec Kazimierz - Sosnowiec Maczki
Trať 164
Chorzów Batory - Ruda Kochłowice
Trať 164a
Hajduki - Ruda Kochłowice
Trať 165
Bytom Bobrek - Bytom Karb
Trať 166
Ruda Wschodnia - Gliwice Sośnica
Trať 166a
Miejsce Historyczne 166 - Gliwice Sośnica
Trať 167
Szobiszowice - Gliwice Port
Trať 168
Gliwice - Gliwice Łabędy
Trať 169
Tychy - Orzesze Jaśkowice
Trať 169a
Tychy Odgałęzienie I - Tychy Odgałęzienie II
Trať 170
Jastrzębie Zdrój Moszczenica - Cieszyn
Trať 170a
Cieszyn Markowice - Granica Państwa
Trať 171
Dąbrowa Górnicza Towarowa - Panewnik
Trať 171a
Katowice Janów - Katowice Murcki
Trať 172
Gierałtowice - Orzesze
Trať 173
Rybnik - Sumina
Trať 176
Racibórz Markowice - Olza
Trať 177
Racibórz - Pietrowice Głubczyckie
Trať 178
Zabrze Mikulczyce - Tworóg Brynek
Trať 179
Tychy - Mysłowice Kosztowy
Trať 180
Dorota - Mysłowice Brzezinka
Trať 181
Herby Nowe - Oleśnica
Trať 182
Tarnowskie Góry - Zawiercie
Trať 183
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Brzeziny Śląskie
Trať 184
Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce - Sosnowiec Zagórze
Trať 184a
Dąbrowa Górnicza - Sosnowiec Zagórze
Trať 185
Sosnowiec Główny - Sosnowiec Pogoń
Trať 186
Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice
Trať 187
Ruda Kochłowice - Ruda Orzegów
Trať 187a
Ruda Wschodnia - Ruda Wirek
Trať 188
Ruda Chebzie - Bytom Karb
Trať 189
Ruda Chebzie - Zabrze Biskupice
Trať 190
Bielsko Biała Główna - Cieszyn
Trať 191
Goleszów - Wisła Głębce
Trať 192
Syrynia - Pszów
Trať 193
Racibórz Studzienna - Krzanowice Południowe
Trať 194
Pietrowice Wielkie - Kietrz
Trať 197
Strzebiń - Woźniki Śląskie
Trať 198
Pyskowice - Pyskowice Miasto
Trať 199
Katowice Dąbrówka Mała - Katowice Wełnowiec
Trať 199a
Rudziniec Gliwicki - Kędzierzyn Koźle
Trať 200
Gliwice - KWK Sośnica
Trať 200a
Gliwice Sośnica Towarowa - Miejsce Historyczne 149
Trať 401
Szczecin Dąbie - Świnoujście Port
Trať 651a
Miejsce Historyczne 651 - Obroki
Trať 713a
Katowice Towarowa - Chorzów Batory
Trať 883
Mysłowice Kosztowy MKsC - KWK Wesoła
Trať 883a
Wesoła - Mąkołowiec
Trať 1098 (wąsk)
Stradom - Hantke
Trať 1099 (wąsk)
Gnaszyn - Łojki
Trať 4001 (wąsk)
Bytom Karb Wąskotorowy - Racibórz Płonia
Trať 4001a
Gliwice Wąskotorowe - Gliwice Śródmieście
Trať 4001b (wąsk)
Gliwice Dworzec - Gliwice Trynek
Trať 4002 (wąsk)
Nowy Karb - Bibiela
Trať 4002a
Miasteczko Odgałęzienie - Miasteczko Śląskie Wąskotorowe
Trať 4003 (wąsk)
Bytom Karb Wąskotorowy - Maciejów Śląski
Trať 4004 (wąsk)
Trójkąt Karb - Kopalnia Wujek
Trať 4004a
Trójkąt Rozbark - Bytom Rozbark
Trať 4005 (wąsk)
Rozbark - Sucha Góra
Trať 4006 (wąsk)
Lasowice Śląskie Wąskotorowe - Strzybnica Wąskotorowa
Trať 4007 (wąsk)
Pole Północne - Paweł
Trať 4008 (wąsk)
Bytom Karb Wąskotorowy - Bytom Północny Wąskotorowy
Trať 4009 (wąsk)
Ruda Południowa Wąskotorowa - Zgoda
Trať 4010 (wąsk)
Ruda Południowa Wąskotorowa - Ruda Wirek Nowowiejski Wąskotorowy
Trať 4011 (wąsk)
Maciejkowice - Kopalnia Prezydent
Trať 4013 (wąsk)
Maciejowice - Dolomitołom
Trať 4014 (wąsk)
Maciejkowice - Brzeziny Śląskie Wąskotorowe
Trať 4015 (wąsk)
Paulina - Kopalnia Gottwald
Trať 4016 (wąsk)
Katowice Bogucice Wąskotorowe - Gisze
Trať 4017 (wąsk)
Zabrze Makoszowy Wąskotorowe - Kopalnia Makoszowy
Trať 4018 (wąsk)
Poręba Wąskotorowa - Skaley
Trať 4019 (wąsk)
Trójkąt Wiktor - Nakło Śląskie Wąskotorowe
Trať LT3 (wąsk)
Żar Stacja Dolna - Żar Stacja Dolna
Trať P101
Kuźnica Warężyńska - Bańgów
Trať P101b
Ksawera - Szyb Walery KWK Paryż
Trať P102
Rozkówka - Chechło
Trať P102d
Szamotownia - Szyb Alfons KWK Jowisz
Trať P103
Brzozowica - Będzin Łagisza
Trať P104
Kuźnica Warężyńska - Dąbrowa Górnicza Huta Katowice
Trať P105
Kuźnica Warężyńska - Antoniów
Trať P106
Łabędzka - Paryż
Trať P107
Boleradz - Będzin Grodziec
Trať P108
Cementownia - Cementownia Saturn
Trať P109
KWK Jowisz - Cementownia
Trať P110
Rozkówka Ra1 - Rozkówka R3
Trať P111
Rozkówka - Sosnowiec Pogoń
Trať P111a
Rozjazd Odgałęziający Julian - Szyb Julian KWK Saturn
Trať P111b
Małobądz - Szyb Małobądz KWK Paryż
Trať P112
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - KWK Jowisz
Trať P113
Będzin Grodziec - KWK Grodziec
Trať P114
Rozjazd Odgałęziający R206 - Szkłobudowa
Trať P115
Żychcice - Zwałowisko Żychcice
Trať P116
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Dąbrowa Górnicza Towarowa
Trať P117
Huta Katowice HKO - Huta Katowice HKA
Trať P118
Huta Katowice HK14 - Huta Katowice HKA
Trať P119
Huta Katowice HK16 - Elektrociepłownia
Trať P120
Huta Katowice HKA - Koksownia ZK
Trať P121
Dąbrowa Górnicza Towarowa - Koksownia ZKA
Trať P201
Jęzor Centralny - Szyb Dołki KWK Andaluzja
Trať P201b
Borki - Szyb Upadowa Borki KWK Siemianowice
Trať P201c
Azoty - Szyb Azoty KWK Polska
Trať P201d
Azoty Odgałęzienie - Szyb Ignacy KWK Michał
Trať P201e
Zygmunt August - Szyb Zygmunt August II KWK Barbara-Chorzów
Trať P201g
Lompa Odgałęzienie - ZGH Orzeł Biały
Trať P201i
KWK Andaluzja AnC - Żychcice
Trať P202
Jęzor Centralny JCA - Podlesie
Trať P203
Szczakowa Południe - Szyb Andrzej ZG Trzebionka
Trať P206
Szczakowa Północ - ZPPF
Trať P207
Borki - KWK Katowice
Trať P208
Roździeń - Szyb Powietrzny II KWK Kleofas
Trať P209
Siemianowice - Haldex Michał
Trať P210
Zygmunt August - Szyb Piast KWK Polska
Trať P210a
Marta - Szyb Jerzy KWK Śląsk
Trať P210b
Kinga - Szyb Kinga KWK Barbara-Chorzów
Trať P211
Karol Miarka - KWK Centrum Szombierki
Trať P212
Lompa - Szyb VI KWK Powstańców Śląskich
Trať P213
Julian - Szyb Julian KWK Julian
Trať P214
Jęzor Centralny JCC - Jaworzno
Trať P215
KWK Jan Kanty - Elektrownia Jaworzno III
Trať P216
Dąbrowa - Jaworzno
Trať P220
Przemsza Most - Przemsza
Trať P221
Jęzor Centralny JCA - Jęzor Centralny JCC
Trať P222
Jęzor Centralny JCA - Przemsza
Trať P223
Jaworzno Je1 - Las
Trať P226
Rozjazd Odgałęziający R601 - Szyb Kazimierz III KWK Niwka-Modrzejów
Trať P227
Milowice - Szyb Milowice III KWK Saturn
Trať P227a
Milowice Odgałęzienie - Szyb Milowice V KWK Saturn
Trať P228
Rozjazd R111 - Most Wanda
Trať P229
Siemianowice - Szyb Podsadzkowy II (KWK Siemianowice)
Trať P232
Rozjazd Odgałęziający R10 - Podstacja Maciejkowice
Trať P233
Rozjazd Odgałęziający R201 - Most Marta
Trať P234
Lompa - Szyb Lompa KWK Rozbark
Trať P235
Barbara - Szyb Witczak KWK Centrum-Szombierki
Trať P236
Rozjazd Odgałęziający R201 - Szyb Piekary KWK Centrum-Szombierki
Trať P237
Julian - Szyb Bobrowniki KWK Julian
Trať P238
Rozjazd Odgałęziający R406 - Szyb Wschodni KWK Niwka-Modrzejów
Trať P239
Jęzor Centralny JCC - Szyb Partia C KWK Jan Kanty
Trať P240
Rozjazd Odgałęziający R461 - Szyb Krasicki KWK Jan Kanty
Trať P241
Las - Elektrownia Jaworzno II
Trať P242
Jaworzno Szyb Sobieski - KWK Jaworzno Ruch III
Trať P243
Jaworzno Szyb Sobieski - Punkt Załadunku Kamienia KWK Jaworzno
Trať P244
Rozjazd Odgałęziający R51 - Szyb Pastwiska KWK Jaworzno
Trať P245
Jaworzno - Szyb Leopold KWK Jaworzno
Trať P246
Jaworzno - KWK Jaworzno Ruch I
Trať P249
KWK Jaworzno Ruch II - Elektrownia Jaworzno I
Trať P250
Jęzor Centralny JCB - PRKB
Trať P251
Jęzor Centralny - PRKB II
Trať P252
Jęzor Centralny - PRUE
Trať P253
Jęzor Centralny - Sosnowiec Jęzor
Trať P301
Kotlarnia - Klara
Trať P301b
Biskupice - Szyb Zachodni KWK Zabrze
Trať P302
Kotlarnia - Boguszowice
Trať P303
Kotlarnia - Korzonek
Trať P304
Kotlarnia - KWK Szczygłowice
Trať P305
Nieborowice - Szyb Foch KWK Knurów
Trať P306
Nieborowice - KWK Sośnica
Trať P307
Czechowice - Centralne Zwałowisko
Trať P308
Czechowice - Michał
Trať P308a
Wesoła - Ludwik
Trať P309
Michał Mi2 - Karol Miarka
Trať P309a
Karol - Szyb Jurand KWK Szombierki
Trať P310
Tunel - KWK Makoszowy
Trať P311
Michał - Szyb Zbigniew KWK Bobrek
Trať P312
Drama - Dzierżno
Trať P314
Rozjazd Odgałęziający R201 - Szyb Julita KWK Centrum
Trať P315
Posterunek Sz - KWK Sośnica Zachód
Trať P316
Elektrownia Rybnik EZ - Elektrownia Rybnik
Trať P317
Elektrownia Rybnik EW - Elektrownia Rybnik
Trať P318
Rozjazd Odgałęziający R101 - Gwarex
Trať P319
Paruszowiec - Leszczyny
Trať P320
Rybnik Towarowy - Szyb IV KWK Jas-Mos
Trať P321
Jas2 - Szyb III KWK Jas-Mos
Trať P322
KWK Jas-Mos Ruch Mos - Posterunek SB
Trať P323
KWK Borynia - Pawłowice Górnicze
Trať P324
Wodzisław Śląski - Rybnik Towarowy
Trať P325
Wodzisław Śląski - Szyb Marklowice KWK Marcel
Trať P326
Boguszowice Bg3 - Boguszowice Bg2
Trať P401
Jęzor Centralny - Klara
Trať P402
Jęzor Centralny - Szyb Otwór IV KWK Sosnowiec
Trať P403
Bór Kamień - Bór Dolny
Trať P404
Bobrek - Szyb Leśny KWK Porąbka-Klimontów
Trať P405
Jęzor Centralny JCC - Dąbrowa
Trať P406
Dąbrowa - KWK Ziemowit
Trať P407
Lędziny - KWK Czeczott
Trať P409
Hołdunów - KWK Wesoła
Trať P410
Brzęczkowice - Kosztowy
Trať P411
Dąbrowa - Elektrownia Jaworzno III
Trať P412
Szczakowa Północ - Sławków Cieśle
Trať P415
Bór Górny - Bobrek
Trať P416
Kosztowy R1 - Kosztowy R12
Trať P417
Bór Kamień - Jęzor Centralny JCB
Trať P420
Słupna - Szyb Wschodni KWK Mysłowice
Trať P421
Ćmok - Szyb Wschodni KWK Wieczorek
Trať P422
Poniatowski - Szyb IV KWK Staszic
Trať P423
Miejsce Historyczne Poniatowski - Szyb Poniatowski KWK Wieczorek
Trať P424
Szadok - Szyb IV KWK Śląsk
Trať P425
Wujek - Szyb Wentylacyjny KWK Wujek
Trať P426
Załęże - Szyb Wschodni KWK Kleofas
Trať P427
Kleofas Zachodni - KWK Kleofas
Trať P428
Nowy Wirek - Szyb Wschodni KWK Nowy Wirek
Trať P429
Maciej - Szyb VII KWK Nowy Wirek
Trať P430
Rozjazd Odgałęziający R11 - Szyb Północny KWK Halemba
Trať P431
Wanda Lech - Szyb Lech KWK Pokój
Trať P432
Maria - Szyb Maria KWK Pokój
Trať P433
Klara - Szyb Pawłów Górny KWK Zabrze-Bielszowice
Trať P434
Bobrek - Szyb Bobrek KWK Niwka-Modrzejów
Trať P435
Bór Górny - Szyb Maczki KWK Kazimierz-Juliusz
Trať P436
Rozjazd Odgałęziający R201 - Szyb Bory KWK Kazimierz-Juliusz
Trať P437
Rozjazd Odgałęziający R201 - KWK Kazimierz-Juliusz
Trať P438
Staszic - KWK Niwka-Modrzejów
Trať P439
KWK Porąbka-Klimontów - Szyb Józef KWK Porąbka-Klimontów
Trať P440
Wesoła - Szyb Wacław KWK Wesoła



Gliwice Łabędy
železniční stanice (žst)

↑ 08:38 - ↓ 16:37
↑ 08:39 - ↓ 16:37
Železniční tratě:

žkm

0.000

32.985

5.865
skrót telegraficzny:
Posterunki ruchu: Ł1 (ex Łd1, ex Ldo) • GŁ (ex Łd, ex Ldm) • Ldw
Pojmenování: Laband 1845-1945Łabędy 1945-1966Gliwice Łabędy 1966-
Datum zahájení, vlastník:
1845. • OSE
Ředitelství pro 1939 rok:
Die Reichsbahndirektion Oppeln
GPS / Nadmořská výška:
Dříve druh bodu:
-
Lokomotivní depo:
-
Výpravní budova:
používáno podle určení
Točna:
-
Pokladna:
uzavřená
Vodárenská:
zrušená
Ostatní koleje:
jsou
Vodní jeřáb:
-
Návěstidla:
světelné
Kolejový trojúhelník:
-
Nástupišť / hran:
3 / 4
Železniční podchod:
zrušené
Střecha nástupiště:
zastřešení nástupiště
Železniční nadchod:
zrušené
Jeżeli posiadasz informacje których brakuje na tej stronie, to skorzystaj z formularza i wyślij je do nas Pokaż / Ukryj
Województwo śląskie
Geolokalizacja punktu

Stránka byla naposledy editována: 2018.01.19 - 22:47

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2018 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (10295828 / 5394 / 4578 / 2022 / 5091.90)