polski český Deutsch

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací koleje
Tratě
Trať 3
Warszawa Zachodnia - Kunowice gr. p. [PL/DE]
Trať 3c
Podstolice - Miejsce Historyczne 3/2
Trať 3d
Poznań Wschód - Poznań Kobylepole
Trať 3e
Miejsce Historyczne 3/3 - Poznań Główny
Trať 3f
Poznań Główny - Miejsce Historyczne 351/1
Trať 3g
Poznań Główny - Miejsce Historyczne 272
Trať 3h
Poznań Górczyn - Poznań Główny
Trať 14
Łódź Kaliska - Zasieki gr. p. [PL/DE]
Trať 14a
Miejsce Historyczne 14/1 - Skalmierzyce
Trať 14b
Miejsce Historyczne 14/2 - Ostrów Wielkopolski
Trať 14c
Ostrów Wielkopolski - Miejsce Historyczne 14b
Trať 14d
Ostrów Wielkopolski Odgałęzienie I - Ostrów Wielkopolski Odgałęzienie II
Trať 14e
Karzec - Domachowo
Trať 18
Kutno - Piła Główna
Trať 131
Chorzów Batory - Tczew
Trať 181
Herby Nowe - Oleśnica
Trať 203
Tczew - Kostrzyn gr. p. [PL/DE]
Trať 206
Inowrocław Rąbinek - Drawski Młyn
Trať 206c
Lubasz k/Czarnkowa Odgałęzienie - Bzowo Goraj Odgałęzienie
Trať 210a
Czaplinek - Jastrowie
Trať 239
Mogilno - Orchowo
Trať 240
Świecie n/Wisłą - Złotów
Trať 271
Wrocław Główny - Poznań Główny
Trať 272
Kluczbork - Poznań Główny
Trať 272a
Poznań Starołęka - Poznań Starołęka R87
Trať 272b
Poznań Starołęka - Poznań Malta
Trať 273
Wrocław Główny - Szczecin Główny
Trať 281
Oleśnica - Chojnice
Trať 281a
Krotoszyn - Miejsce Historyczne 14/4
Trať 281b
Orzechowo - Orzechowo Port
Trať 307
Namysłów - Kępno
Trať 351
Poznań Główny - Szczecin Główny
Trať 351b
Krzyż - Miejsce Historyczne 351/2
Trať 352
Swarzędz - Poznań Starołęka
Trať 353
Poznań Wschód - Skandawa gr. p. [PL/RU]
Trať 354
Poznań Główny PoD - Piła Główna
Trať 355
Ostrów Wielkopolski - Grabowno Wielkie
Trať 356
Poznań Wschód - Bydgoszcz Główna
Trať 357
Sulechów - Luboń k/Poznania
Trať 358a
Miejsce Historyczne 358 - Zbąszyń
Trať 359
Leszno - Zbąszyń
Trať 360
Jarocin - Kąkolewo
Trať 361
Puszczykówko - Osowa Góra
Trať 362
Kobylin - Legnica Północna
Trať 362a
Krzelów - Leszno Dworzec Mały
Trať 363
Rokietnica - Skwierzyna
Trať 366
Miejska Górka - Kościan
Trať 367a
Zbąszyń - Miejsce Historyczne 367/2
Trať 368
Szamotuły - Międzychód
Trať 369
Mieszków - Czempiń
Trať 371
Wolsztyn - Żagań
Trať 372
Bojanowo - Odrzycko
Trať 373
Międzychód - Zbąszyń
Trať 374
Bzowo Goraj - Piła Główna
Trať 376
Kościan - Opalenica
Trať 377
Gniezno Winiary - Sława Wielkopolska
Trať 378
Gołańcz - Chodzież
Trať 381
Oborniki Wielkopolskie - Wronki
Trať 382
Koźmin Wielkopolski - Piaski Wielkopolskie
Trať 383
Ostrzeszów - Namysłaki
Trať 385
Janowiec Wielkopolski - Skoki
Trať 388
Konin - Kazimierz Biskupi
Trať 388a
Miejsce Historyczne 388 - Cukrownia Gosławice
Trať 390
Miejska Górka - Pakosław
Trať 391
Ociąż - Kucharki
Trať 391a
Kotowiecko - Głóski
Trať 392
Pleszew - Pleszew Miasto
Trať 394
Poznań Krzesiny - Kobylnica
Trať 395
Zieliniec - Kiekrz
Trať 403
Piła Północ - Ulikowo
Trať 403a
Wałcz - Złotów
Trať 405
Piła Główna - Ustka
Trať 405a
Jastrowie - Węgierce
Trať 405c
Piła Północ - Miejsce Historyczne 405/1
Trať 410
Grzmiąca - Kostrzyn
Trať 412
Wałcz - Krzyż
Trať 808a
Września - Miejsce Historyczne 808
Trať 5020 (úzkoroz.)
Trzeciewnica - Liszkowo Rozgraniczenie
Trať 5020c (úzkoroz.)
Mrozowo - Żelazno Wyrzyskie
Trať 5021 (úzkoroz.)
Radzicz Rozgraniczenie - Zakłady Przemysłowe
Trať 5021a (úzkoroz.)
Dąbrówka Wyrzyska - Liszkówko II
Trať 5021b (úzkoroz.)
Falmierowo Odgałęzienie - Dobrzyniewo
Trať 5022 (úzkoroz.)
Białośliwie Wąskotorowe - Witosław Wąskotorowy
Trať 5022a (úzkoroz.)
Białośliwie Wąskotorowe - Białośliwie Port
Trať 5023 (úzkoroz.)
Czajcze - Kocik Młyn
Trať 5024 (úzkoroz.)
Żnin Wąskotorowy - Ośno Wąskotorowe
Trať 7001 (úzkoroz.)
Poznań Kobylepole - Zaniemyśl
Trať 7001a (úzkoroz.)
Poznań Kobylepole Wąskotorowe - Miejsce Historyczne 7001/2
Trať 7002 (úzkoroz.)
Tulce - Kruszewnia
Trať 7003 (úzkoroz.)
Krerowo - Klony
Trať 7004 (úzkoroz.)
Połażejewo Odgałęzienie - Mystki
Trať 7005 (úzkoroz.)
Żabikowo Odgałęzienie - Jaszkowo
Trať 7006 (úzkoroz.)
Annopole Odgałęzienie - Czarnotki
Trať 7007 (úzkoroz.)
Szewce Odgałęzienie - Gowarzewo
Trať 7008 (úzkoroz.)
Krerowo Odgałęzienie - Kleszczewo Wielkopolskie
Trať 7009 (úzkoroz.)
Chwałkowo Wąskotorowe - Brodowo
Trať 7010 (úzkoroz.)
Opalenica Wąskotorowa - Komorowo Wielkopolskie
Trať 7011 (úzkoroz.)
Rudniki Dwór I - Sędziny
Trať 7012 (úzkoroz.)
Nowy Tomyśl Wąskotorowy - Duszniki Wielkopolskie
Trať 7013 (úzkoroz.)
Śliwno - Turowo Wielkopolskie
Trať 7014 (úzkoroz.)
Września Wąskotorowa - Arcugowo Odgałęzienie
Trať 7015 (úzkoroz.)
Mierzewo - Stanisławowo
Trať 7015a (úzkoroz.)
Królewiec Odgałęzienie - Królewiec
Trať 7016 (úzkoroz.)
Grotkowo - Czeluścin Wąskotorowy
Trať 7017 (úzkoroz.)
Września Wąskotorowa - Pyzdry
Trať 7017a (úzkoroz.)
Borzykowo Odgałęzienie - Borzykowo Południowe
Trať 7018 (úzkoroz.)
Żółcz Odgałęzienie - Czerniejewo Wąskotorowe
Trať 7019 (úzkoroz.)
Zieliniec - Bieganowo Wielkopolskie
Trať 7020 (úzkoroz.)
Zieliniec - Krzywa Góra Wielkopolska
Trať 7021 (úzkoroz.)
Żydowo Wąskotorowe - Gorazdowo
Trať 7022 (úzkoroz.)
Gniezno Wąskotorowe - Sławoszewek
Trať 7023 (úzkoroz.)
Niechanowo - Mielżyn
Trať 7024 (úzkoroz.)
Sławoszewek - Wilczyn
Trať 7024a (úzkoroz.)
Cegielnia - Miejsce Historyczne 7024
Trať 7025 (úzkoroz.)
Konin Wąskotorowy - Jabłonka Słupecka
Trať 7025a (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 7025 - Konin Czarków
Trať 7025b (úzkoroz.)
Pątnów Mały - Cukrownia Gosławice
Trať 7026 (úzkoroz.)
Złotków - Jabłonka Słupecka
Trať 7027 (úzkoroz.)
Koło Wąskotorowe /poprzednia lokalizacja 2/ - Dąbie Kolskie
Trať 7028 (úzkoroz.)
Aleksandrów Kujawski Wąskotorowy - Sompolno
Trať 7033 (úzkoroz.)
Sompolno - Koło Wąskotorowe
Trať 7033a (úzkoroz.)
Wierzbie - Zaryń
Trať 7033b (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 7033 - Koło Odgałęzienie
Trať 7034 (úzkoroz.)
Sompolno - Sławoszewek
Trať 7034a (úzkoroz.)
Półwiosek - Cukrownia Gosławice
Trať 7034b (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 7034 - Jabłonka Słupecka
Trať 7034c (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 7034a/1 - Miejsce Historyczne 7034a/2
Trať 7036 (úzkoroz.)
Głaznów Odgałęzienie - Dzierzbice Kutnowskie
Trať 7037 (úzkoroz.)
Most Krzewie - Krzewata
Trať 7039 (úzkoroz.)
Włocławek Wąskotorowy - Przystronie
Trať 7043 (úzkoroz.)
Boniewo - Krośniewice
Trať 7044 (úzkoroz.)
Rakoniewice Wąskotorowe - Krzywiń
Trať 7044a (úzkoroz.)
Stare Bojanowo Wąskotorowe - Stare Bojanowo Osobowe
Trať 7044b (úzkoroz.)
Stare Bojanowo Odgałęzienie - Stare Bojanowo Przeładownia
Trať 7045 (úzkoroz.)
Wielichowo Odgałęzienie - Ujazd Wielkopolski Wąskotorowy
Trať 7046 (úzkoroz.)
Witaszyce Wąskotorowe - Zagórów
Trať 7047 (úzkoroz.)
Twardów Mijanka - Czermin
Trať 7048 (úzkoroz.)
Sucha Wąskotorowa - Komorze
Trať 7049 (úzkoroz.)
Grabina - Trąbczyn
Trať 7050 (úzkoroz.)
Przybysław - Lgów
Trať 7051 (úzkoroz.)
Krotoszyn Wąskotorowy - Broniszewice
Trať 7052 (úzkoroz.)
Opatówek Wąskotorowy - Żelazków
Trať 7053 (úzkoroz.)
Kalisz Wąskotorowy - Turek
Trať 7054 (úzkoroz.)
Borków Odgałęzienie - Russów
Trať 7055 (úzkoroz.)
Wrocław Wąskotorowy - Sulmierzyce
Trať 7099 (úzkoroz.)
Maltanka - Zwierzyniec
Trať KG1
Elektrownia - Adamów
Trať KG2
Warenka - Bogdałów
Trať KG3
Elektrownia - Ignacew



405 Piła Główna - Ustka
Seznam tratí D29: 405 Piła Główna - Ustka
Zahájení provozu 1879.05.15 Piła Główna - Piła Północ (KO) 1958 Piła Północ - Miejsce Historyczne 405/1 (PKP) 1879.05.15 Miejsce Historyczne 405/1 - Szczecinek (KO) 1878.10.01 Szczecinek - Ustka (KO) 2019.12.15 Ustka - Ustka Uroczysko (PKP)
Elektrizace tratí 1989.12.30 Piła Główna - Szczecinek (PKP) 1990.12.18 Słupsk - Ustka (PKP) 2019.12.15 Ustka - Ustka Uroczysko (PKP)
Další informace:Rozkład jazdy lato/zima 1993, obniżenie prędkości:
Korzybie - Słupsk z 50 km/h na 30 km/h
Rozchod koleje:1435mm
žkmdruh bodunadm.v.bodostatní tratě 


0.00žst60 Piła Główna (Pł)18203354374999 


3.88odb79 Piła Północ (PPn)403405c999 


5.90zast83Piła Zdroje


8.00b.hr.ř-(DOKP Poznań/DOKP Szczecin 1958 - 1975)


8.40hm86 Miejsce Historyczne 405/1 405c 


8.48km ±86změna staničení ↝ 8.000


9.41výh87Zawada Wałecka (ZW)


14.09žst94Stara Łubianka (SŁ)


21.78zast+výh95 Płytnica (Pł)403a 


25.43zast+nákl94Sitowiec


29.86zast+nákl102Ptusza (Pt)


34.83žst106 Jastrowie (Js)210a405a 


36.85zast112Jastrowie Miasto


41.12zast+výh139Podgaje Koszalińskie (Pg)


43.80zast150Borucino


48.07žst131Okonek (Ok)


49.79zast138Okonek Miasto


53.37zast155Brokęcino (Br)


58.27zast159Lotyń (Lt)


~60.57hk-granica województwa


62.04b.hr.ř-(Zachodnia DOKP/Pomorska DOKP 1975 - 1984)


64.75žst161Turowo Pomorskie (Tu)


69.99b.hr.ř-(EBD Bromberg/EBD Danzig 1895 - 1920)


70.71žst142 Szczecinek (Sk)210404 


~73.07odb142 Szczecinek Odgałęzienie I405b 


80.14zast+nákl141Gwda Mała


89.10zast156Drzonowo (Dr)


~91.93hk-granica województwa


~94.82hk-granica województwa


98.32žst (dř)175Biały Bór


~104.54hk-granica województwa


108.38zast180 Słosinko (Sn)413 


111.63hr168Miastko


115.72žst [LCS]140 Miastko (Mi)212b 


126.01zast+výh (dř)115Kawcze (Kw)


132.06zast87Przytocko


138.36zast+nákl75Ciecholub (C)


140.67zast62Biesowice


143.29zast56Kępka


146.15zast+výh+nákl (dř)53Kępice (Kp)


~149.57nákl40Osieczki


152.55zast36 Korzybie (Kr)212404a418 


158.85zast47Wrząca Pomorska [Fzf]


163.35zast+výh (dř)49Słonowice (So)


169.00zast50Widzino [Vdf]


171.36zast39Kobylnica Słupska


175.00žst24 Słupsk (Sp)202202b202e 


~176.68hm24 Miejsce Historyczne 405/2


176.92zast26Słupsk Północny


179.08zast38Włynkowo


181.89zast43Strzelinko [Str]


183.68zast36Gałęzinowo


185.41zast+výh29Charnowo Słupskie (Cr)


189.30zast11Mokrzyca


192.25žst (dř)2 Ustka (Us)202c202g 


~193.10vl8paliv. przepompownia paliw Ustka


193.28zast8Ustka Uroczysko


193.79hm7 Miejsce Historyczne 405/3 202g 


Stránka byla naposledy editována: 2024.05.11 - 16:45:34

Atlas Drah Střední EvropyAtlas Kolejowy Europy Środkowej • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2024 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (44512805 / 34585 / 31399 / 4065 / 10950.26)