polski česky

Vyhledat stanice
Polsko
Železniční tratě
Železniční tratě (PMP-PW)
Železniční tratě (KG Adamów)
Přehled tunelů
Česko
Železniční tratě
Elektrizace tratí
Seznam tratí podle KJŘ
Přehled tunelů
Zaniklé tratě
Omezení provozu
Slovensko
Železniční tratě
Elektrizace tratí
Seznam tratí podle KJŘ
Přehled tunelů
Podkarpatská Rus
Železniční tratě
Elektrizace tratí
Přehled tunelů
Seznam Společností
Kalendář
Dnes je 11. srpna 2022
Zahájení provozu
1888 Pniewy Szamotulskie - Międzychód (KPEV)
1903 Częstochowa Stradom Odgałęzienie - Herby Stare (b/d) [Częstochowa I-Miejsce Historyczne Herby Stare]
1903 Blachownia - Blachownia /poprzednia lokalizacja/ (b/d)
Obnovení osobní dopravy
2012 Chełm - Włodawa (PR) [sezonowy ruch pociągów]
Zahájení osobní dopravy
1953 Mysłowice Wesoła - Mąkołowiec (PKP)
Główna Biblioteka Komunikacyjna



Tabulky traťových jízdních řádů SŽ / ČSD / ŽSR



Knižní jízdní řády

Knižný cestovný poriadok

Jízdní ŕád ČSD - 1951/1952 Zima
Číslo tratí KJŘ Číslo tratí v databáze
1
Česká Třebová - Kolín (- Praha)
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
304a Historické místo 304/1 - Historické místo 304/7
304e Historické místo 304/9 - Historické místo 304/10
304f Historické místo 304/8 - Ústí nad Orlicí
512a Praha hlavní nádraží - Balabenka
944 Praha-Libeň - Praha-Vítkov
1a
Místní doprava Kolín - Praha
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
512a Praha hlavní nádraží - Balabenka
944 Praha-Libeň - Praha-Vítkov
1b
Pečky - Bošice - Kouřim / Bečváry
552 Pečky - Zásmuky
552a Pečky - Historické místo 552/1
553 Bošice - Kouřim
583 Zásmuky - Bečváry
1d
Hrochův Týnec - Chrast u Chrudimě
601 Hrochův Týnec - Chrast u Chrudimi
1e
Chrudim - Chrudim město
936 Chrudim - Chrudim město
1g
Přelouč - Vápenný Podol - Prachovice
564 Přelouč - Prachovice
565 Tasovice - Vápenný Podol
1h
Heřmanův Městec - Borohrádek
602 Heřmanův Městec - Borohrádek
1k
Choceň - Litomyšl
567 Choceň - Litomyšl
2
(Praha -) Velký Osek - Hradec Králové - Lichkov - Hanušovice / Miedzylesie PKP
315 Šternberk - Lichkov
518 Velký Osek - Trutnov-Poříčí
536 Chlumec nad Cidlinou - Lichkov st. hr. [CZ/PL]
2a
Častolovice - Solnice
586 Častolovice - Solnice
2b
Doudleby nad Orlicí - Rokytnice v Orlických horách
617 Doudleby nad Orlicí - Rokytnice v Orlických horách
2c
Dobruška - Opočno pod Orlickými horami
620 Dobruška - Opočno pod Orlickými horami
2d
Letohrad - Ústí nad Orlicí
540 Letohrad - Ústí nad Orlicí
2e
Dolní Lipka - Štíty
604 Dolní Lipka - Štíty
2h
Choceň - Meziměstí - Scinawka Srednia PKP
543 Choceň - Meziměstí st. hr. [CZ/PL]
544 Meziměstí - Otovice zastávka st. hr. [CZ/PL]
3
Pardubice - Liberec
505 Pardubice hlavní nádraží - Černousy st. hr. [CZ/PL]
3a
Sadová - Smiřice
559 Hněvčeves - Smiřice
3b
Jaroměř - Starkoč - Trutnov
508 Jaroměř - Královec st. hr. [CZ/PL]
518 Velký Osek - Trutnov-Poříčí
3c
Smržovka - Josefodol-Maxov
589 Smržovka - Josefův Důl
3d
Václavice - Starkoč
545 Václavice - Starkoč
3e
Železný Brod - Tanvald-Šumburk nad Desnou
542 Železný Brod - Tanvald
3g
Liberec - Polubný-Kořenov
584 Liberec - Harrachov st. hr. [CZ/PL]
4
Chlumec nad Cidlinou - Trutnov
518 Velký Osek - Trutnov-Poříčí
4a
Hradec Králové - Jičín - Turnov
526 Ostroměř - Jičín
558 Hradec Králové hlavní nádraží - Ostroměř
615 Jičín - Turnov
4b
Smidary - Vysoké Veselí
556 Smidary - Vysoké Veselí
4c
Martinice - Rokytnice nad Jizerou
603 Martinice v Krkonoších - Rokytnice nad Jizerou
4d
Trutnov - Královec - Žacléř / Lubawka PKP
508 Jaroměř - Královec st. hr. [CZ/PL]
518 Velký Osek - Trutnov-Poříčí
563 Královec - Žacléř
4e
Kunčice nad Labem - Vrchlabí
523 Kunčice nad Labem - Vrchlabí
4k
Trutnov - Svoboda nad Úpou-Janské Lázně
527 Trutnov hlavní nádraží - Svoboda nad Úpou
4n
Trutnov - Teplice nad Metují
619 Trutnov střed - Teplice nad Metují
6
(Praha -) Poříčany - Nymburk hlavní nádraží - Jičín
551 Veleliby - Jičín
560 Poříčany - Nymburk město
560a Poříčany - Historické místo 560/1
931 Nymburk město - Veleliby
934 Nymburk město - Nymburk hlavní nádraží
6a
Chlumec nad Cidlinou - Křinec
555 Obora - Městec Králové
607 Chlumec nad Cidlinou - Městec Králové
6b
Kopidlno - Dětenice - Bakov nad Jizerou / Dobrovice město
561 Kamensko - Zálučí
573 Rokytňany - Dobrovice město
6c
Mladá Boleslav hlavní nádraží - Stará Paka
616 Skalsko - Stará Paka
7
(Praha -) Všetaty - Turnov - Liberec
505 Pardubice hlavní nádraží - Černousy st. hr. [CZ/PL]
512 Praha hlavní nádraží - Turnov
7a
Místní doprava Praha - Všetaty
512 Praha hlavní nádraží - Turnov
512a Praha hlavní nádraží - Balabenka
537 Lysá nad Labem - Praha-Těšnov
7b
(Praha -) Všetaty - Mělník - Ústí nad Labem-Střekov - Děčín hlavní nádraží
311 (Wien Nordwest -) Šatov st. hr. [AT/CZ] - Děčín-Prostřední Žleb
311a Litoměřice dolní nádraží - Historické místo 311/1
7c
Ústí nad Labem-Střekov - Ústí nad Labem západní nádraží
538 Ústí nad Labem-Střekov - Ústí nad Labem západ
538a Historické místo 538/1 - Ústí nad Labem západ
7d
Čelákovice - Brandýs nad Labem - Neratovice
571 Čelákovice - Brandýs nad Labem
600 Brandýs nad Labem - Neratovice
7e
Lysá nad Labem - Všetaty
311 (Wien Nordwest -) Šatov st. hr. [AT/CZ] - Děčín-Prostřední Žleb
7g
Mělník - Mladá Boleslav hlavní nádraží
594 Mělník - Mšeno
597 Mšeno - Dolní Cetno
616 Skalsko - Stará Paka
7h
Skalsko - Chotětov
550 Chotětov - Dolní Cetno
597 Mšeno - Dolní Cetno
7k
Velké Březno - Lovečkovice - Verneřice / Úštěk horní nádraží
585 Velké Březno - Verneřice
621 Lovečkovice - Úštěk horní nádraží
8
Nymburk - Mladá Boleslav hlavní nádraží - Bakov nad Jizerou - Rumburk - Sebnice ČSD
512 Praha hlavní nádraží - Turnov
514 Bakov nad Jizerou - Rumburk st. hr. [CZ/DE] (- Ebersbach (Sachsen))
519 Nymburk hlavní nádraží - Mladá Boleslav hlavní nádraží
534 Rumburk - Dolní Poustevna st. hr. [CZ/DE] (- Sebnitz (Sachsen))
8a
Děčín hlavní nádraží - Varnsdorf
514 Bakov nad Jizerou - Rumburk st. hr. [CZ/DE] (- Ebersbach (Sachsen))
515 Děčín nákladní nádraží - Jedlová
516 Rybniště - Varnsdorf
8b
Děčín hlavní nádraží - Česká Lípa
515 Děčín nákladní nádraží - Jedlová
531 Benešov nad Ploučnicí - Česká Lípa hlavní nádraží
8c
Rumburk - Habrachtice ČSD
514 Bakov nad Jizerou - Rumburk st. hr. [CZ/DE] (- Ebersbach (Sachsen))
945 Jiříkov, výh.č.1 - Jiříkov
8d
Mikulášovice dolní nádraží - Panský - Rumburk
517 Mikulášovice dolní nádraží - Rumburk
8e
Panský - Krásná Lípa
612 Panský - Krásná Lípa
8f
Svor - Jablonné v Podještědí
580 Svor - Jablonné v Podještědí
8g
Česká Kamenice - Kamenický Šenov dolní nádraží - Česká Lípa osobní nádraží
579 Česká Kamenice - Kamenický Šenov
613 Kamenický Šenov - Česká Lípa střelnice
8h
Lovosice - Česká Lípa osobní nádraží - Liberec
575 Řetenice - Liberec
575c Česká Lípa hlavní nádraží - Historické místo 575/2
8k
Místní doprava Lovosice - Litoměřice horní nádraží
575 Řetenice - Liberec
8m
Liberec - Zittau - Varnsdorf
509 Liberec - Hrádek nad Nisou st. hr. [CZ/PL]
546 Varnsdorf st. hr. [DE/CZ] - Varnsdorf staré nádraží st. hr. [CZ/DE]
8p
Raspenava - Bílý Potok pod Smrkem
605 Raspenava - Bílý Potok pod Smrkem
8q
Liberec - Zawidów PKP
505 Pardubice hlavní nádraží - Černousy st. hr. [CZ/PL]
8r
Frýdlant v Čechách - Jindřichovice pod Smrkem
611 Frýdlant v Čechách - Jindřichovice pod Smrkem st. hr. [CZ/PL]
8s
Frýdlant v Čechách - Heřmanice u Frýdlantu
5002 Frýdlant v Čechách - Heřmanice st. hr. [CZ/PL]
9
(Praha -) Kralupy nad Vltavou - Ústí nad Labem hlavní nádraží - Děčín hlavní nádraží - Schöna
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
304d Historické místo 304/12 - Historické místo 304/13
502 Děčín hlavní nádraží - Dolní Žleb st. hr. [CZ/DE] (- Dresden-Neustadt)
9a
Místní doprava Praha - Kralupy nad Vltavou
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
9b
Kralupy nad Vltavou - Neratovice
513 Kralupy nad Vltavou - Neratovice
513a Kralupy nad Vltavou - Historické místo 513/1
9c
Kladno - Kralupy nad Vltavou
503 Kladno - Kralupy nad Vltavou
9d
Vraňany - Lužec nad Vltavou
581 Vraňany - Lužec nad Vltavou
9e
Libochovice - Vraňany
618 Libochovice - Vraňany
9g
Roudnice nad Labem - Zlonice
562 Roudnice nad Labem - Zlonice
9h
Teplice lázně v Čechách - Lovosice
575 Řetenice - Liberec
575b Lovosice zastávka - Lovosice
11
(Praha - Kralupy nad Vltavou -) Slaný - Louny - Moldava v Krušných horách
533 Praha-Smíchov - Moldava v Krušných horách st. hr. [CZ/DE]
11a
(Praha -) Kralupy nad Vltavou - Míkovice - Slaný / Velvary
533 Praha-Smíchov - Moldava v Krušných horách st. hr. [CZ/DE]
566 Kralupy nad Vltavou - Velvary
566a Kralupy nad Vltavou - Kralupy nad Vltavou předměstí
577 Kralupy nad Vltavou předměstí - Podlešín
11b
(Kralupy nad Vltavou -) Zvoleněves - Kladno-Dubí
541 Zvoleněves - Kladno-Dubí
11c
Postoloprty - Louny
590 Postoloprty - Louny
939 Louny předměstí - Louny předměstí St.2
11d
Lovosice - Čížkovice - Obrnice - Most hlavní nádraží
533 Praha-Smíchov - Moldava v Krušných horách st. hr. [CZ/DE]
568 Lovosice - Libochovice
568a Lovosice - Historické místo 568/1
599 Čížkovice - Obrnice
926 Most staré nádraží - Most hlavní nádraží
11e
Lovosice - Libochovice - Louny
568 Lovosice - Libochovice
568a Lovosice - Historické místo 568/1
610 Louny - Libochovice
11g
Děčín hlavní nádraží - Osek
524 Děčín hlavní nádraží jižní zhlaví - Chomutov seřaďovací nádraží (Chomutov St.2)
524c Historické místo 524/3 - Barbora
11h
Teplice lázně v Čechách - Litvínov-Louka - Chomutov
524 Děčín hlavní nádraží jižní zhlaví - Chomutov seřaďovací nádraží (Chomutov St.2)
12
Praha - Chomutov
511 Praha-Bubny - Cheb
511d Historické místo 511/1 - Historické místo 511/2
12b
Praha-Smíchov - Hostivice - Podlešín
530 Praha-Smíchov severní zhlaví - Hostivice
533 Praha-Smíchov - Moldava v Krušných horách st. hr. [CZ/DE]
533c Historické místo 533/4 - Historické místo 533/6
954 Jeneček - Jeneček výh.č.7
954a Historické místo 954/1 - Jeneček St.2
12c
Rudná u Prahy - Hostivice
533 Praha-Smíchov - Moldava v Krušných horách st. hr. [CZ/DE]
955 Jeneček - Jeneček výh.č.5 (St.1)
12d
Praha-Smíchov - Rudná u Prahy - Beroun
533 Praha-Smíchov - Moldava v Krušných horách st. hr. [CZ/DE]
737 (Beroun -) Beroun-Závodí - Rudná u Prahy
12e
Lužná-Lišany - Rakovník
520 Lužná u Rakovníka - Rakovník
12g
Krupá - Kolešovice
574 Krupá - Kolešovice
12h
Březno u Chomutova - Prunéřov
525 Březno u Chomutova - Prunéřov
12k
Beroun - Rakovník - Louny
590 Postoloprty - Louny
713 Beroun - Rakovník
752 Rakovník - Louny předměstí St.I
13
Ústí nad Labem hlavní nádraží - Chomutov
507 Ústí nad Labem hlavní nádraží - Chomutov
507a Historické místo 507/2 - Historické místo 507a/2
507b Oldřichov u Duchcova - Široký Vrch
507c Ústí nad Labem západ - Krupka-Bohosudov
507d Třebušice - Dolní Rybník
13a
Počerady - Vrskmaň
582 Počerady - Vrskmaň místní nádraží
13b
Ústí nad Labem hlavní nádraží - Bílina-Kyselka
539 Trmice - Bílina
539a Historické místo 539/1 - Bílina /původní lokalita/
13c
Chomutov - Vejprty
528 Chomutov - Reitzenhain v Čechách st. hr. [CZ/DE]
529 Křimov - Vejprty st. hr. [CZ/DE]
13d
Křimov - Reizenhain ČSD
528 Chomutov - Reitzenhain v Čechách st. hr. [CZ/DE]
14
Chomutov - Cheb
511 Praha-Bubny - Cheb
511b Chomutov - Historické místo 511/3
511c Chodov karlovarské zhlaví - Historické místo 511/5
14a
Ostrov - Jáchymov
734 Ostrov nad Ohří - Jáchymov
14b
Merklín u Karlových Varů - Dalovice - Karlovy Vary horní nádraží
749 Merklín - Dalovice
14c
Karlovy Vary dolní nádraží - Johanngeorgenstadt ČSD
717 Karlovy Vary dolní nádraží - Potůčky st. hr. [CZ/DE]
14d
Chodov - Nová Role
718 Chodov - Nová Role
14e
Krásná - Nové Sedlo u Lokte
716 Krásný Jez - Chodov
716a Nové Sedlo - Historické místo 716/1
14g
Sokolov - Klingenthal ČSD
714 Sokolov - Hraničná st. hr. [CZ/DE]
14h
Tršnice - Františkovy Lázně
705 Tršnice - Aš st. hr. [CZ/DE] (- Oberkotzau)
14k
Tršnice - Luby u Chebu
745 Tršnice - Luby u Chebu
14m
Plesná - Františkovy Lázně
704 (Plauen (Vogtl) ob Bf -) Plesná st. hr. [DE/CZ] - Cheb
14n
Cheb - Františkovy Lázně - Aš - Selb-Plössberg
704 (Plauen (Vogtl) ob Bf -) Plesná st. hr. [DE/CZ] - Cheb
705 Tršnice - Aš st. hr. [CZ/DE] (- Oberkotzau)
14p
Aš - Hranice v Čechách
720 Aš - Hranice v Čechách st. hr. [CZ/DE]
14q
Mariánské Lázně - Karlovy Vary dolní nádraží
740 Mariánské Lázně - Karlovy Vary dolní nádraží
16
Plzeň - Žatec - Duchcov
507 Ústí nad Labem hlavní nádraží - Chomutov
521 Duchcov nákladní nádraží - Světec
710 Plzeň hlavní nádraží - Mladotice
715 Železná Ruda-Alžbětín [CZ/DE] - Rozcestí (- Duchcov)
16a
Rakovník - Bečov nad Teplou
735 Rakovník - Bečov nad Teplou
16b
Rakovník - Mladotice
744 Rakona - Mladotice
16d
Kaštice - Prunéřov
549 Kaštice - Kadaň-Prunéřov
549a Kadaň předměstí - Prunéřov
16e
Doupov - Vilémov u Kadaně
576 Doupov - Vilémov u Kadaně
17
(Praha -) Zdice - Plzeň - Cheb - Schirnding
510 Praha-Smíchov - Česká Kubice st. hr. [CZ/DE] (- Furth im Wald)
510b Zdice - Historické místo 510/2
510c Historické místo 510/3 - Historické místo 510/4
510d Historické místo 510/5 - Historické místo 510/7
510e Historické místo 510/10 - Historické místo 510/12
510f Historické místo 510/8 - Historické místo 510/9
510g Historické místo 510/13 - Zbiroh
510h Historické místo 510/15 - Historické místo 510/16
510j Historické místo 510/17 - Historické místo 510/18
510k (Ejpovice -) Chrást u Plzně - Historické místo 510/20
702 Ejpovice - Stupno
706 (Wien Franz-Josefs-Bahnhof -) České Velenice st. hr. [AT/CZ] - Cheb
719 (Nürnberg Hbf -) Pomezí nad Ohří st. hr. [DE/CZ] - Cheb
17a
Místní doprava Praha - Zdice
510 Praha-Smíchov - Česká Kubice st. hr. [CZ/DE] (- Furth im Wald)
532 Praha hlavní nádraží - Praha-Smíchov severní zhlaví
17b
Zadní Třebaň - Lochovice
609 Zadní Třebaň - Lochovice
17c
Rokycany - Nezvěstice
707 Rokycany - Nezvěstice
17d
Chrást u Plzně - Radnice
702 Ejpovice - Stupno
730 Stupno - Radnice
17e
Nový Dvůr u Stříbra - Bezdružice
747 Pňovany - Bezdružice
17g
Svojšín-Černošín - Bor u Tachova
751 Svojšín - Bor
17m
Waldsassen - Cheb
703 (Wiesau (Oberpf) -) Slapany st. hr. [DE/CZ] - Františkovy Lázně
18
Plzeň - Brod nad Lesy ČSD
510 Praha-Smíchov - Česká Kubice st. hr. [CZ/DE] (- Furth im Wald)
510m Historické místo 510/21 - Historické místo 510/22
18a
Nýřany - Sekyřany
701 Nýřany - Heřmanova Huť
18b
Staňkov - Poběžovice
746 Vránov - Poběžovice
18c
Železná Ruda - Plzeň
715 Železná Ruda-Alžbětín [CZ/DE] - Rozcestí (- Duchcov)
18d
Domažlice - Planá u Mariánských Lázní
731 Karlín - Tachov
753 Domažlice odb.v.401 - Tachov
18e
Horažďovice - Domažlice
722 Horažďovice předměstí - Klatovy
723 Janovice nad Úhlavou - Domažlice
19
Gmünd - České Velenice - Plzeň
706 (Wien Franz-Josefs-Bahnhof -) České Velenice st. hr. [AT/CZ] - Cheb
706a České Budějovice - Bavorovice
19a
Blatná - Nepomuk
741 Blatná - Nepomuk
19b
Rožmitál pod Třemšínem - Březnice
743 Rožmitál pod Třemšínem - Březnice Přední Poříčí
19c
Číčenice - Týn nad Vltavou
739 Číčenice - Týn nad Vltavou
739a Historické místo 739/1 - Historické místo 739/2
739b Temelín - Historické místo 739/3
739c Číčenice - Historické místo 739/4
19d
Dívčice - Netolice
733 Dívčice - Netolice
19e
Protivín - Zdice (- Praha)
712 Protivín - Zdice
19g
Březnice - Strakonice - Volary
729 Strakonice - Volary
742 Březnice - Strakonice
19h
Číčenice - Haidmühle ČSD
728 Číčenice - Nové Údolí st. hr. [CZ/DE]
19k
České Budějovice - Černý Kříž - Volary
727 Rožnov - Černý Kříž
727a Černá v Pošumaví - Nová Pec
21
Dobříš / Čerčany - Vrané nad Vltavou - Praha
557 Praha-Vršovice - Praha-Modřany
557a Praha-Vršovice - Historické místo 557/1
557b Historické místo 557/2 - Historické místo 557/3
593 Čerčany - Skochovice
596 Dobříš - Praha-Modřany
22
Summerau - Horní Dvořiště - České Budějovice - Benešov u Prahy (- Praha)
708 (St. Valentin -) Horní Dvořiště st. hr. [AT/CZ] - České Budějovice
709 České Velenice - Praha Masarykovo nádraží-Hrabovka
709a Votice - Olbramovice
709b Historické místo 709/1 - Historické místo 709/2
709c Historické místo 709/3 - Historické místo 709/5
709d Historické místo 709/6 - Sudoměřice u Tábora /původní lokalita/
711 České Budějovice - Veselí nad Lužnicí
711a Historické místo 711/1 - Historické místo 711/2
711b Veselí nad Lužnicí zastávka - Veselí nad Lužnicí
22a
Místní doprava Benešov u Prahy - Praha
709 České Velenice - Praha Masarykovo nádraží-Hrabovka
709e Záběhlice - Historické místo 709/7
22b
Čerčany - Světlá nad Sázavou
606 Kolín - Čerčany
608 Rataje nad Sázavou - Kácov
614 Kácov - Světlá nad Sázavou
22c
Benešov u Prahy - Dolní Kralovice
591 Benešov u Prahy - Dolní Kralovice
22d
Olbramovice - Sedlčany
588 Olbramovice - Sedlčany
22e
Tábor - Bechyně
750 Tábor - Bechyně
22f
Praha Hostivař - Praha Libeň horní nádraží
941 Praha Libeň - Praha Malešice
951 Praha-Hostivař - Praha Malešice
22g
Tábor - Ražice
725 Tábor - Písek
991 Putim - Ražice
22h
Gmünd - České Velenice - Veselí nad Lužnicí (- Praha)
709 České Velenice - Praha Masarykovo nádraží-Hrabovka
22k
Certlov - Lipno
754 Rybník - Lipno nad Vltavou
754a Loučovice zastávka - Lipno
23
(Brno -) Jihlava - Kolín (- Praha)
311 (Wien Nordwest -) Šatov st. hr. [AT/CZ] - Děčín-Prostřední Žleb
23a
Kolín - Lysá nad Labem - Praha
311 (Wien Nordwest -) Šatov st. hr. [AT/CZ] - Děčín-Prostřední Žleb
512a Praha hlavní nádraží - Balabenka
537 Lysá nad Labem - Praha-Těšnov
23b
Lysá nad Labem - Milovice
623 Lysá nad Labem - Milovice
23c
Čelákovice - Mochov
572 Čelákovice - Mochov
23d
Kolín - Ledečko
606 Kolín - Čerčany
23e
Kutná Hora hlavní nádraží - Zruč nad Sázavou
570 Kutná Hora hlavní nádraží - Zruč nad Sázavou
23g
Místní doprava Kutná Hora hlavní nádraží - Kutná Hora město
570 Kutná Hora hlavní nádraží - Zruč nad Sázavou
23h
Čáslav - Závratec-Třemošnice
547 Čáslav místní nádraží - Třemošnice
23k
Skovice - Vrdy-Bučice
548 Skovice - Vrdy-Bučice
23m
Havlíčkův Brod - Humpolec
587 Havlíčkův Brod - Humpolec
23n
Havlíčkův Brod - Pardubice
522 Havlíčkův Brod - Pardubice-Rosice nad Labem
23p
Polná-Štoky - Polná město
367 Dobronín - Polná
24
Brno - Jihlava - Tábor
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
307 Střelice - Okříšky
311 (Wien Nordwest -) Šatov st. hr. [AT/CZ] - Děčín-Prostřední Žleb
721 Veselí nad Lužnicí - Jihlava
724 Horní Cerekev - Tábor
724a Historické místo 724/1 - Historické místo 724/2
724b Smyslov - Historické místo 724/3
912 Státní silnice - Brno-Horní Heršpice
24a
Šatov - Znojmo - Jihlava (- Praha)
311 (Wien Nordwest -) Šatov st. hr. [AT/CZ] - Děčín-Prostřední Žleb
24b
Cejle-Kostelec - Slavonice
738 Kostelec u Jihlavy - Telč
748 (Schwarzenau -) Slavonice st. hr. [AT/CZ] - Telč
24c
Studenec - Velké Meziříčí
332 Studenec - Křižanov
332a Oslavice - Velké Meziříčí staré nádraží
24d
Moravské Budějovice - Jemnice
356 Moravské Budějovice - Jemnice
24e
Znojmo / Oslavany - Moravské Bránice-Dolní Kounice - Brno
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
313 Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov - Znojmo
382 Moravské Bránice - Oslavany
24g
Hevlín nad Dyjí - Hrušovany nad Jevišovkou
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
24h
Břeclav - Hrušovany nad Jevišovkou
319 Břeclav - Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov
24k
Břeclav - Lednice
365 Boří les - Lednice
24m
Veselí nad Lužnicí - Horní Cerekev
721 Veselí nad Lužnicí - Jihlava
24n
Jindřichův Hradec - Obrataň
7004 (Jindřichův Hradec JHMD -) Jindřichův Hradec-Skrýchov - Obrataň
7004a Historické místo 7002/1 - Historické místo 7002/3
24p
Jindřichův Hradec - Nová Bystřice /doprava zastavena/
7001 Jindřichův Hradec-JHMD - Nová Bystřice
26
(Szob -) Břeclav - Brno - Česká Třebová (- Praha)
301 (Wien Nordbahnhof- ) Břeclav st. hr. [AT/CZ] - Brno hlavní nádraží
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
304b Historické místo 304/11 - Hády
26b
Chornice - Skalice nad Svitavou
341 Chornice - Skalice nad Svitavou
26c
Hrušovany u Brna - Židlochovice
350 Hrušovany u Brna - Židlochovice
26d
Vranovice - Pohořelice
351 Vranovice - Pohořelice
26e
Šakvice - Hustopeče u Brna
349 Šakvice - Hustopeče u Brna
26g
Zaječí - Hodonín
357 Zaječí - Hodonín
26h
Čejč - Ždánice
375 Čejč - Ždánice
26k
Svitavy - Polička - Skuteč
592 Svitavy - Žďárec u Skutče
26m
Havlíčkův Brod - Tišnov - Brno
331 Křenová - Tišnov
368 Žďár nad Sázavou - Tišnov
368a Kubešův Mlýn /původní lokalita/ - Žďárská
904 Tišnovská - Posvitavská
27
(Praha -) Česká Třebová - Přerov (- Bohumín)
302 Břeclav - Olomouc hlavní nádraží
501 Česká Třebová - Olomouc hlavní nádraží
501b-k1 Historické místo 501/3 - Historické místo 501/6
501b-k2 Historické místo 501/3 - Historické místo 501/2
501c Historické místo 501/7 - Historické místo 501/8
501d Historické místo 501/12 - Historické místo 501/13
501e Historické místo 501/14 - Historické místo 501/16
27a
Prostějov - Třebovice v Čechách
340 Prostějov hlavní nádraží - Třebovice v Čechách
27b
Olomouc - Kostelec na Hané - Prostějov
327 Olomouc hlavní nádraží - Čelechovice na Hané
340 Prostějov hlavní nádraží - Třebovice v Čechách
342 Kostelec na Hané - Čelechovice na Hané
27c
Červenka - Litovel předměstí - Senice na Hané
333 Červenka - Litovel
334 Litovel - Senice na Hané
27d
Litovel předměstí - Mladeč
384 Litovel předměstí - Mladeč
27e
Rudoltice v Čechách - Lanškroun
578 Rudoltice v Čechách - Lanškroun
28
(Praha -) Přerov - Petrovice u Bohumína
303 Přerov - Petrovice u Karviné st. hr. [CZ/PL]
28a
Hranice na Moravě - Valašské Meziříčí - Púchov
184 Púchov - Strelenka št. hr. [SK/CZ]
330 Hranice na Moravě - Vsetín
387 Bylnice - Vsetín
388 Střelná [CZ/SK] - Horní Lideč
28b
Vsetín - Velké Karlovice
376 Vsetín - Velké Karlovice
28c
Bylnice - Horní Lideč
387 Bylnice - Vsetín
28d
Suchdol nad Odrou - Budišov nad Budišovkou
345 Suchdol nad Odrou - Budišov nad Budišovkou
28e
Suchdol nad Odrou - Fulnek
346 Suchdol nad Odrou - Fulnek
28g
Suchdol nad Odrou - Nový Jičín město
324 Suchdol nad Odrou - Nový Jičín město
28h
Studénka - Bílovec
344 Studénka - Bílovec
28k
Studénka - Štramberk - Veřovice
326 Studénka - Veřovice
326a Studénka místní nádraží - Historické místo 327/2
326b Historické místo 327/3 - Historické místo 327/4
28m
Bohumín - Chalupki
305 Bohumín - Pudlov st. hr. [CZ/PL]
29
Olomouc - Hanušovice - Krnov
312 Nezamyslice - Šternberk
315 Šternberk - Lichkov
317 Krnov - Jindřichov ve Slezsku st. hr. [CZ/PL]
337 Hanušovice - Mikulovice st. hr. [CZ/PL]
29a
Zábřeh na Moravě - Šumperk-Petrovice - Kouty nad Desnou / Sobotín
316 Zábřeh na Moravě - Sobotín
366 Petrov nad Desnou - Kouty nad Desnou
29b
Hanušovice - Staré Město pod Sněžníkem
371 Hanušovice-Morava - Staré Město pod Sněžníkem
29c
Dolní Lipová - Javorník ve Slezsku
354 Lipová Lázně - Bernartice u Javorníka st. hr. [CZ/PL]
358 Bernartice u Javorníka - Javorník ve Slezsku
29d
Hukovice ve Slezsku - Vidnava
359 Velká Kraš - Vidnava st. hr. [CZ/PL]
29e
Mikulovice - Zlaté Hory
355 Mikulovice - Zlaté Hory
29g
Třemešná ve Slezsku - Osoblaha
3001 Třemešná ve Slezsku - Osoblaha
31
Olomouc - Krnov - Opava
318 Olomouc hlavní nádraží - Opava východ
31a
Valšov - Rýmařov
322 Valšov - Rýmařov
31b
Bruntál - Malá Morávka
364 Bruntál - Malá Morávka
31c
Milotice nad Opavou - Vrbno ve Slezsku
323 Milotice nad Opavou - Vrbno pod Pradědem
31d
Opava - Horní Benešov
348 Opava východ - Horní Benešov
31e
Opava - Hradec u Opavy
369 Moravice - Hradec nad Moravicí
31g
Opava - Svinov-Vítkovice
306 Ostrava-Svinov - Opava východ
31h
Opava - Hlučín
353 (Racibórz Studzienna -) Chuchelná st. hr. [CZ/PL] - Opava východ
383 Kravaře ve Slezsku - Petřkovice
31k
Chuchelná - Kravaře ve Slezsku
353 (Racibórz Studzienna -) Chuchelná st. hr. [CZ/PL] - Opava východ
32
Žilina - Bohumín
103 (Košice -) Žilina - Svrčinovec zastávka št. hr. [SK/CZ] (- Dětmarovice)
309 (Košice -) Mosty u Jablunkova zastávka st. hr. [SK/CZ] - Dětmarovice
309a Louky nad Olší - Bohumín
32a
Petrovice u Bohumína - Karviná
360 Petrovice u Karviné - Karviná severní nádraží
32b
Český Těšín - Ostrava-Kunčice
380 Český Těšín - Polanka nad Odrou
380b Ostrava-Bartovice - Ostrava-Kunčice
380c Historické místo 379/2 - Havířov
380d Historické místo 379/5 - Havířov /původní lokalita/
32c
Místek - Český Těšín
314 Kojetín - Český Těšín st. hr. [CZ/PL]
32d
Kojetín - Ostrava
308 Ostrava hlavní nádraží - Frýdek-Místek
314 Kojetín - Český Těšín st. hr. [CZ/PL]
32e
Frýdlant nad Ostravicí - Bílá
374 Frýdlant nad Ostravicí - Bílá
32g
Hodslavice - Nový Jičín
339 Hostašovice - Nový Jičín horní nádraží
32h
Valašské Meziříčí - Rožnov pod Radhoštěm
347 Valašské Meziříčí - Rožnov pod Radhoštěm
32k
Kroměříž - Zborovice
325 Kroměříž - Zborovice
32m
Čadca - Makov
176 Čadca - Makov
32n
Čadca - Zwardoń PKP
122 Čadca - Skalité-Serafínov št. hr. [SK/PL]
33
Břeclav - Přerov
302 Břeclav - Olomouc hlavní nádraží
33a
Brno - Přerov (- Bohumín)
310 Brno hlavní nádraží - Přerov
33b
Nezamyslice - Olomouc
312 Nezamyslice - Šternberk
33c
Nezamyslice - Morkovice
378 Nezamyslice místní nádraží - Morkovice
33d
Kojetín - Tovačov
352 Kojetín - Tovačov
33e
Hodonín - Holič
125 (Hodonín -) Hodonín št. hr. [CZ/SK] - Holíč nad Moravou
338 Hodonín - Hodonín st. hr. [CZ/SK] (- Holíč nad Moravou)
338b Hodonín - Historické místo 339/2
33g
Gottwaldov-Otrokovice - Gottwaldow-Zlín - Vizovice
361 Otrokovice - Vizovice
34
Brno - Trenčianska Teplá
121 Trenčianska Teplá - Horné Srnie št. hr. [SK/CZ]
329 Táborská - Vlárský průsmyk [CZ/SK]
34a
Nemotice - Koryčany
373 Nemotice - Koryčany
34b
Mutěnice - Kyjov
362 Mutěnice - Kyjov
34c
Bzenec - Moravský Písek
903 Bzenec - Moravský Písek
34d
Nové Mesto nad Váhom - Veselí nad Moravou
182 Nové Mesto nad Váhom - Vrbovce št. hr. [SK/CZ] (- Veselí nad Moravou)
386 (Nové Mesto nad Váhom -) Javorník nad Veličkou zastávka st. hr. [CZ/SK] - Veselí nad Moravou
34e
Veselí nad Moravou - Kúty
126 Devínska Nová Ves - Skalica na Slovensku št. hr. [SK/CZ]
336 Veselí nad Moravou - Sudoměřice nad Moravou st. hr. [CZ/SK]
34g
Rohatec - Sudoměřice-Petrov
343 Rohatec - Sudoměřice nad Moravou
34h
Kunovice - Staré Město-Velehrad
328 Kunovice - Staré Město u Uherského Hradiště
34k
Újezdec u Luhačovic - Luhačovice
372 Újezdec u Luhačovic - Luhačovice
34m
Trenčianska Teplá - Lednické Rovne
121 Trenčianska Teplá - Horné Srnie št. hr. [SK/CZ]
168 Nemšová - Lednické Rovne
36
(Praha -) Břeclav - Bratislava hlavné nádražie
101 Devínska Nová Ves št. hr. [AT/SK] - Štúrovo št. hr. [SK/HU]
126 Devínska Nová Ves - Skalica na Slovensku št. hr. [SK/CZ]
147 Trnava - Kúty št. hr. [SK/CZ]
363 Břeclav - Lanžhot st. hr. [CZ/SK]
36a
Trnava - Kúty
147 Trnava - Kúty št. hr. [SK/CZ]
36b
Jablonica - Brezová pod Bradlom
152 Jablonica - Brezová pod Bradlom
36c
Zohor - Plavecký Sv. Mikuláš
170 Zohor - Plavecký Mikuláš
170a Historické miesto 170/1 - Historické miesto 170/2
36d
Zohor - Záhorská Ves
169 Zohor - Záhorská Ves
36e
Devínske Jazero - Stupava-Mást
127 Devínske Jazero - Stupava
36g
Marchegg - Bratislava hlavné nádražie
101 Devínska Nová Ves št. hr. [AT/SK] - Štúrovo št. hr. [SK/HU]
36h
Rajka MÁV - Bratislava-Petržalka - Bratislava hlavné nádražie
109 Bratislava hlavná stanica - Budatín (-Žilina)
110 Bratislava východ odch. sk. Juh - Bratislava-Nivy
128 (Hegyeshalom -) Rusovce št. hr. [HU/SK] - Bratislava-Nivy
37
Bratislava hlavné nádražie - Szob
101 Devínska Nová Ves št. hr. [AT/SK] - Štúrovo št. hr. [SK/HU]
37a
Bratislava hlavné nádražie / Bratislava-Nové Mesto - Bratislava-Rača - Bratislava-Dvorník
109 Bratislava hlavná stanica - Budatín (-Žilina)
109d Historické miesto 109/6 - Vinohrady
110 Bratislava východ odch. sk. Juh - Bratislava-Nivy
906 Bratislava-Rača - Bratislava-Vajnory
37b
Bratislava-Nové Mesto - Komárno
139 Bratislava-Nové Mesto - Dunajská Streda
139a Bratislava-Nivy - Bratislava cintorín
146 Komárno - Dunajská Streda
37c
Kvetoslavov - Šamorín
179 Kvetoslavov - Šamorín
37d
Šaľa - Neded
163 Šaľa - Neded
37e
Komárom - Komárno - Nové Zámky
166 Komárno št. hr. [HU/SK] - Nové Zámky
37g
Komárno - Kolárovo
178 Komárno - Kolárovo
38
Bratislava hlavné nádražie - Žilina (- Košice)
109 Bratislava hlavná stanica - Budatín (-Žilina)
109a Historické miesto 109/1 - Šenkvice
109b Historické miesto 109/2 - Historické miesto 109/3
109c Historické miesto 109/4 - Historické miesto 109/5
109d Historické miesto 109/6 - Vinohrady
109e Historické miesto 109/7 - Historické miesto 109/8
109f Trenčín-Zlatovce - Trenčín
109g Historické miesto 109/9 - Historické miesto 109/11
109m Historické miesto 109/22 - Leopoldov
109n Historické miesto 109/20 - Historické miesto 109/21
903 Žilina zriaďovacia stanica - Žilina
38a
Sered - Trnava
116 Sereď - Trnava
38b
Galanta - Leopoldov
117 Galanta - Leopoldov
38c
Piešťany - Vrbové
160 Piešťany - Vrbové
38d
Trenčianska Teplá - Trenčianske Teplice kúpele
1006 Trenčianska Teplá - Trenčianske Teplice
38e
Žilina - Rajec
153 Žilina - Rajec
38g
Trebatice - Rakovice
161 Trebatice - Rakovice
39
(Bratislava -) Nové Zámky - Zvolen (- Košice)
106 (Budapest-Keleti -) Fiľakovo št. hr. [HU/SK] - Vrútky
136 Šurany - Topoľčianky
144 Levice - Hronská Dúbrava
154 Nové Zámky - Šurany
177 Levice - Úľany nad Žitavou
39a
Nové Zámky - Prievidza-Bojnice
113 Palárikovo - Veľké Bielice
142 Veľké Bielice - Nitrianske Pravno
142a Zemianske Kostoľany - Historické miesto 142/1
154 Nové Zámky - Šurany
39b
Prievidza-Bojnice - Nitrianske Pravno
142 Veľké Bielice - Nitrianske Pravno
39c
Zbehy - Radošina
164 Zbehy - Radošina
39d
Topoľčany - Trenčín - Trenčianska Teplá
109 Bratislava hlavná stanica - Budatín (-Žilina)
113 Palárikovo - Veľké Bielice
155 Chynorany - Trenčín
39e
Prievidza-Bojnice - Horná Štubňa
172 Prievidza - Handlová
183 Horná Štubňa - Handlová
39g
Nové Zámky - Topoľčianky
136 Šurany - Topoľčianky
154 Nové Zámky - Šurany
39h
Leopoldov - Kozárovce
149 Lužianky - Leopoldov
171 Topoľčianky - Kozárovce
185 Zlaté Moravce - Lužianky
39k
Čata - Levice
119 Štúrovo - Levice
39m
Štúrovo - Šahy - Zvolen
119 Štúrovo - Levice
120 Čata - Šahy št. hr. [SK/HU]
151 Šahy - Krupina
181 Zvolen osobná stanica - Krupina
181a Zvolen nákladná stanica - Historické miesto 181/1
39n
Šahy - Drégelypalánk MÁV /doprava zastavena/
120 Čata - Šahy št. hr. [SK/HU]
39p
"TRAŤ MLÁDEŽE" Hronská Dúbrava - Banská Štiavnica
186 Hronská Dúbrava - Banská Štiavnica
41
Plešivec - Hronská Dúbrava - Martin-Vrútky
106 (Budapest-Keleti -) Fiľakovo št. hr. [HU/SK] - Vrútky
112 (Miskolc-Tiszai -) Lenartovce št. hr. [HU/SK] - Fiľakovo
112a Historické miesto 112/1 - Fiľakovo
114 Lenartovce - Dobšiná
41a
Banská Bystrica - Diviaky
174 Banská Bystrica - Dolná Štubňa
41b
Lučenec - Halič
162 Lučenec - Halič
41c
Ipolytarnóc MÁV - Lučenec
145 (Aszód -) Kalonda št. hr. [HU/SK] - Lučenec
41d
Lučenec - Utekáč
156 Lučenec - Utekáč
41e
Breznička - Strieborná
157 Breznička - Katarínska Huta
41g
Rimavská Sobota - Poltár
173 Rimavská Sobota - Poltár
41h
Somosköújfalu MÁV - Fiľakovo
106 (Budapest-Keleti -) Fiľakovo št. hr. [HU/SK] - Vrútky
41k
Banréve MÁV - Lenartovce /doprava zastavena/
112 (Miskolc-Tiszai -) Lenartovce št. hr. [HU/SK] - Fiľakovo
41m
Plešivec - Muráň
131 Plešivec - Muráň
41n
Plešivec - Slavošovce
138 Plešivec - Slavošovce
41p
Plešivec - Dobšiná
114 Lenartovce - Dobšiná
114b Historické miesto 114/2 - Historické miesto 114/3
41q
"Trať 1. mája" Nógrádszakál MÁV - Malé Straciny
187 (Nógrádszakál -) Bušince št. hr. [HU/SK] - Veľký Krtíš
42
Košice - Žilina (- Bohumín - Praha)
103 (Košice -) Žilina - Svrčinovec zastávka št. hr. [SK/CZ] (- Dětmarovice)
105 Čierna nad Tisou št. hr. [UA/SK] - Žilina
105a Historické miesto 105/5 - Historické miesto 105/4
42a
Kraľovany - Suchá Hora
150 Kraľovany - Suchá Hora št. hr. [SK/PL]
42b
Ružomberok - Korytnica kúpele
1004 Ružomberok - Korytnica kúpele
42c
Poprad-Tatry - Starý Smokovec - Štrbské Pleso
1005 Poprad-Tatry TEŽ - Štrbské Pleso
1005a Poprad-Tatry TEŽ /pôvodná lokalita/ - Historické miesto 1005/1
1005b Historické miesto 1005/2 - Štrbské Pleso /pôvodná lokalita/
42d
Starý Smokovec - Tatranská Lomnica
1007 Starý Smokovec - Tatranská Lomnica TEŽ
42h
Poprad-Tatry - Studený Potok - Tatranská Lomnica štátne nádražie / Podolínec
123 Poprad-Tatry - Podolínec
140 Studený Potok - Tatranská Lomnica
42k
Kežmarok - Spišská Belá horné nádražie
123 Poprad-Tatry - Podolínec
129 Odbočka Spišská Belá - Spišská Belá
42m
Spišská Nová Ves - Levoča
130 Spišská Nová Ves - Levoča
42n
Spišské Vlachy - Spišské Podhradie
137 Spišské Vlachy - Spišské Podhradie
43
(Bratislava -) Zvolen - Margecany
111 Zvolen nákladná stanica - Podbrezová
118 Margecany - Červená Skala
118a Margecany St. 2 - Historické miesto 118/1
118b Mlynky - Historické miesto 118/6
141 Podbrezová - Tisovec
158 Brezno-Halny - Červená Skala
43a
Podbrezová - Hronec
167 Chvatimech - Hronec
43b
Jesenské - Tisovec - Brezno
115 Jesenské - Tisovec
141 Podbrezová - Tisovec
43c
Mníšek nad Hnilcom - Smolník
1002 Gelnica - Smolník
44
Čop SSSR - Košice
105 Čierna nad Tisou št. hr. [UA/SK] - Žilina
44a
Michaľany - Medzilaborce - Lupków PKP
107 Michaľany - Palota št. hr. [SK/PL]
44b
Trebišov - Vranov
159 Trebišov - Vranov nad Topľou
44c
Strážske - Prešov
132 Strážske - Prešov
44d
Maťovce - Bánovce nad Ondavou
180 (Užhorod -) Maťovce NR št. hr. [UA/SK] - Bánovce nad Ondavou
44e
Humenné - Stakčín
165 Humenné - Stakčín
165a Historické miesto 165/1 - Historické miesto 165/2
44g
Hidasnémeti MÁV - Čaňa - Košice
102 (Budapest-Keleti -) Hidasnémeti št. hr. [HU/SK] - Barca St. 1
44h
Košice - Turňa nad Bodvou
124 Barca - Rožňava
124a Barca - Historické miesto 124/2
124b Historické miesto 124/3 - Historické miesto 124/4
44k
Moldava nad Bodvou - Počkaj - Lucia / Medzev
134 Moldava nad Bodvou - Medzev
135 Počkaj - Baňa Lucia
44m
Košice - Muszyna
103 (Košice -) Žilina - Svrčinovec zastávka št. hr. [SK/CZ] (- Dětmarovice)
104 Kysak - Čirč št. hr. [SK/PL]
104a Kysak - Obišovce
105 Čierna nad Tisou št. hr. [UA/SK] - Žilina
44n
Prešov - Bardejov
132 Strážske - Prešov
133 (Prešov -) Kapušany pri Prešove - Bardejov

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2022 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (29856246 / 23019 / 11729 / 3363 / 8877.86)