polski česky

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací
Tratě
Trať 201 (širokoroz.)
(Lwów -) Užok býv. št. hr. [PL/ČSR] - Čop
Trať 201a (širokoroz.)
Historické miesto 201/1 - Historické miesto 201/2
Trať 201b (širokoroz.)
Historické miesto 201/3 - Historické miesto 201/4
Trať 201c (širokoroz.)
Historické miesto 201/5 - Čop
Trať 202 (širokoroz.)
Baťovo - Slatinské Doly
Trať 202a
Historické miesto 202/1 - Slatinské Doly
Trať 203 (širokoroz.)
Královo nad Tisou - Ďakovo št. hr. [UA/RO]
Trať 204 (širokoroz.)
(Moskva -) Skotarský býv. št. hr. [PL/ČSR] - Čop
Trať 204a (širokoroz.)
Historické miesto 204/1 - Historické miesto 204/3
Trať 204b (širokoroz.)
Beskid - Historické miesto 204/4
Trať 205 (širokoroz.)
(Debrecen -) Teresva - Teresva št. hr. [UA/RO] (- Valea Vișeului)
Trať 206
(Cămara Sighet -) Slatinské Doly št. hr. [RO/UA] - Slatinské Doly
Trať 207
(Bocicoi -) Velký Bočkov št. hr. [RO/UA] - Velký Bočkov
Trať 208 (širokoroz.)
(Stanisławów -) Zimir býv. št. hr. [PL/ČSR] - Trebušany št. hr. [UA/RO] (- Valea Vișeului)
Trať 209 (širokoroz.)
Užhorod - Palov št. hr. [UA/SK] (- Bánovce nad Ondavou)
Trať 210 (širokoroz.)
Čop - Čop ŠRT št. hr. [UA/SK]
Trať 211 (širokoroz.)
Čop - Záhony št. hr. [UA/HU]
Trať 212 (širokoroz.)
Baťovo - Salovka št. hr. [UA/HU]
Trať 213 (širokoroz.)
Slatinské Doly II - Veliký Bočkov
Trať 291
Čop - Čop št. hr. [UA/SK]
Trať 292
Čop - Záhony št. hr. [UA/HU]
Trať 293
Mukačevo nástupiště západ - Čop
Trať 294
Baťovo - Ďakovo št. hr. [UA/RO]
Trať 295
Baťovo - Salovka št. hr. [UA/HU]
Trať 296
Baťovo - Palov št. hr. [UA/SK]
Trať 2001 (úzkoroz.)
Teresva malé nádraží - Kobyla
Trať 2002 (úzkoroz.)
Berehovo - Kušnice
Trať 2002a (úzkoroz.)
Historické miesto 2002/1 - Historické miesto 2002/3
Trať 2003 (úzkoroz.)
Sevluš - Chmelník
Trať 2004 (úzkoroz.)
Iršava - Kamjanka
Trať 2005 (úzkoroz.)
Podpleša - Německá Mokrá
Trať 2006 (úzkoroz.)
Užhorod Radvanka - Antalovce
Trať 2007 (úzkoroz.)
Usť Čorná - Pročka
Trať 2008 (úzkoroz.)
Mládeží - Park



Podkarpatská Rus / Закарпаття
Krajské město: Užhorod • Počet obyvatel: 1.258.155 • Rozloha: 12.777 km2Web: carpathia.gov.ua

Abecední seznam železničních stanic a zastávek

===== Body na obvyklerozchodné trati =====
Barkasovo Баркасово (žst)
Baťovo Батьово (žst)
Baťovo seřaďovací nádraží EC-2 Батьово Пост ЕЧ-2 (nžst)
Bedevla Бедевля (zast)
Bělín Білин (zast)
Beňa Добросілля (zast)
Berehovo Берегове (žst)
Berlebaš Берлібаш (žst)
Bilá Církev Біла Церква (zast)
Boroňava Боронява (zast)
Boržava-Mužijovo Боржава (žst)
Boutraď Батрадь (zast)
Buštino Буштино (žst)
Černá Hora Чорна-Гора (zast)
Černá Hora (vl)
Černá Hora /původní lokalita/ Черна-Гора (zast)
Černý Ardov Чорнотисів (žst)
Četovo Четово (zast)
Čiňaďovo Чинадієво II (zast)
Čiňaďovo zastávka Чинадієво (zast)
Čop Чоп (žst)
Čop-Perevaločna překladiště Чоп-Перевалочна База (zast)
Dachna Дачне (zast)
Ďakovo Дякове (žst)
Domanice Доманинці (žst)
Doubrava Діброва (zast)
Dovhé zastávka Довге з.п. (zast)
Dračiny Драчини (zast)
Dubriniče Дубриничі (žst)
Dubriniče zastávka Дубриничі з.п. (zast)
Eseň Єсень-Платформа (zast)
Eseň výhybka Єсень (žst)
Fančíkovo Фанчиково (zast)
Hankovice Вовчий (žst)
Homok Холмок (zast)
Hrušovo Грушеве (zast)
Huszt-Nagyág (zast)
Chust Хуст (žst)
Chust zastávka Хуст з.п. (zast)
Jablonov Яблунів (zast)
Jasiňa Ясіня (žst)
Kamenica nad Uhom Кам´яниця (žst)
Karpaty Карпати (zast)
Kevelov Свидовець (zast)
Klučárky Ключарки (žst)
km 1641 1641 км (zast)
km 172 172 км (zast)
km 1727 1727 км (sz)
km 2 Колійний пост 2 км (odb)
km 202 202 км (zast)
km 263 Колійний пост 263 км (odb)
km 279 Колійний пост 279 км (odb)
km 3 3 км (výh)
km 58.8 Гукливий (zast)
km 67 67 км (odb)
km 67.6 1639 км (zast)
Kolčino Кольчино (žst)
Kostrina Кострино (žst)
Královo nad Tisou Королево (žst)
Kvasy Кваси (zast)
Lazeština (zast)
Luh Луг (zast)
LVCh-5 ЛВЧ-5 (žst)
Malý Berezný Малий Березний (zast)
Mihálka (zast)
Minaj Минай (zast)
Míneraľne Мінеральне (nžst)
Mirča Мірча (zast)
Mládeží Молодіжну (žst)
Mukačevo Мукачево (žst)
Mukačevo nástupiště západ Мукачево Платформа Західна (žst)
Mukačevo překladiště Перевалочна База (zast+odb)
Mukačevo tabáková továrna Мукачево-Прилад (zast)
Nelipeno Неліпіно (zast)
Nevické Невицьке (zast)
Nevické Podhradí Невицьке-Підзамок (zast)
Nové Selo Нове-Село (zast)
Onokovce Оноківці (zast)
Osa 1662 км (zast)
Palov Павлове (nžst)
Park Парк (žst)
Paseka Пасіка (zast)
Perečín Перечин (žst)
Porohy Пороги (zast)
Rachov Рахів (žst)
Rokosov Рокосово (žst)
Rokosov zastávka Рокосово з.п. (zast)
Ruské Pole Руське Поле (zast)
Salamúnová Соломоново (výh)
Saldoboš Стеблівка (zast)
Salovka Салівка (nžst)
Sasovka Сасівка (zast)
Sasovo Сасове-Закарпатське (zast)
Sekernice Сокирниця (zast)
Serně Рівне (zast)
Sevluš Виноградів-Закарпатський (žst)
Skotarský Скотарське (žst)
Slatinské Doly Солотвино I (žst)
Slatinské Doly II Солотвино II (žst)
Slatinské Doly-Nemocnica Солотвино-Лікарня (zast)
Soľ Соля (žst)
Stavné Ставне (žst)
Stavné obec Ставне II (zast)
Strabičovo-Goronda Страбічево (žst)
Stráž pri Čope (zast)
Surty Струмківка (žst)
Svalava Свалява (žst)
Svoboda Свобода (zast)
Šerbín Щербин (žst)
Šišlovce Шишловцы (zast)
Škola-Internát Школа-Інтернат (zast)
Šom-Kosino Косини (žst)
Ťačovo Тячів (žst)
Tarnovce Тарновцы (zast+nákl)
Téglás Цеглівка (zast)
Tekovo Текове (zast+och.st)
Teresva II Тересва Колійний пост (odb)
Teresva státní nádraží Тересва (žst)
Trebušany Ділове (zast)
Ustěriky Устерики (закр.) (zast)
Užhorod Ужгород (žst)
Užhorod II Ужгород II (nžst)
Užhorod III Ужгород III (nžst)
Užhorod zastávka Ужгород о.п. (zast)
Užok Ужок (zast)
Užok /původní lokalita/ Ужок (žst)
Vajnág (zast)
Veliká Bakta Велика Бакта (zast)
Veliká Běháň Велика Бігань (zast)
Veliká Kopaňa Велика Копаня (zast)
Veliký Bočkov Великий Бичків (žst)
Velký Berezný Великий Березний (žst)
Velký Berezný tržiště (zast)
Velký Berezný zastávka (zast)
Veréczehíd (zast)
Verjacja Кар`єр (zast)
Vilchovatý Вільшанка (zast)
Vodárna (zast)
Volosianka Волосянка-Закарпатська (žst)
Volovec Воловець (žst)
Voročov Ворочево (zast)
Výlok Вилок (zast)
Výškovo nad Tisou Вишково (zast+nákl)
Zábroď Забрідь (zast)
Záhorb Загарб (zast)
Zaňka Занька (zast)
Záříčí Зарічево (zast)
Zimir Лазещина (zast)
Žornavý Жорнава (žst)


===== Body na úzkorozchodné trati =====
Antalovce Анталовцы (zast+nákl)
Ardov Чепивкa (zast+vl)
Ardov /původní lokalita/ Чепoвкa (zast)
Berehovo malé nádraží Берегове Мале (žst) Zdjęcia
Berehy Великі Береги (zast)
Bílky Білки (zast+nákl)
Brustury Лопухів (zast+nákl)
Brustury-Jablonice Яблуниця (zast+nákl)
Černý Potok Чорний Потік (zast)
Čertež Чертеж (zast)
Doubravka nad Boržavou Дібрівка-Боржавська (zast)
Dovhé Довге (zast+nákl)
Dravce Дравци (zast)
Dubové Дубове (žst)
Dubové-Lužok Вишній Дубове (zast+nákl)
Hamovanka (zast+nákl)
Hluboký Глубока Долина (zast)
Chlumec u Užhorodu Холмок (zast+nákl)
Chmelník Хмільник (žst)
Chmelník zastávka Хмілник з.п. (zast)
Chudlovo Худльово (zast)
Ilnice Ільниця (zast)
Imstičovo Імстичово (zast)
Iršava Іршава (žst) Zdjęcia
Iršava trh Иршава рынок (zast)
Kaliny Калини (zast+nákl)
Kamjanka Камянка (zast+nákl)
Kiďouš Зміївка (zast+nákl)
Kivjažď Кам`янське (zast)
Kleinovo hospodářství Затишне (zast)
Kobyla (zast+nákl)
Krásná Красна (zast+nákl)
Křivé Крива (zast)
Kušnice Кушниця (žst)
Lukovo Луків (zast)
Německá Mokrá Комсомольск (zast+nákl)
Neresnice Нересниця (žst)
Nižní Remety Нижні Ремети (zast)
Nové Selo Берегуйфалу (zast)
Olešník Олешник (zast)
Osoj Осой (zast+nákl)
Ozorel Озорел (zast+nákl)
Pasičné Пасечное (zast+nákl)
Podhrb Подгорб (zast)
Podpleša Підплеша (žst)
Pročka Прочка (zast+nákl)
Ruská Mokrá Руська Мокра (zast+nákl)
Ruská Mokrá-Rosošný (zast+nákl)
Ruské Komárovce Русские Комаровцы (zast)
Selce Заріччя-Сільце (zast) Zdjęcia
Seredné Середнє (zast+nákl)
Sevluš překladiště Виноградів-Закарпатський малий (zast+nákl)
Suchá-Broňka Бронька (zast+nákl)
Šalanky Шаланки (zast)
Teresva místní nádraží Тересва малий (žst)
Terselpatak (zast+nákl)
Trnovo nad Teresvou Терново (zast+nákl)
Usť Čorná Усть-Чорна (žst)
Užhorod-Radvanka Ужгород Радванка (žst)
Vlkovyje Вовкове (Ужгородський район) (zast)
Vyšní Remety Верхні Ремети (zast)
Vyšní Slatina Верхня Солотвина (zast)
Zadné Приборжавське (zast+nákl)
Zadné zastávka Приборжавське з.п. (zast)


===== Železniční tunely =====
Beskid I (tunel)
Beskid I /starý/ (tunel)
Beskid II (tunel)
Beskid III (tunel)
Beskid III /starý/ (tunel)
Beskid IV (tunel)
Beskid IV /starý/ (tunel)
Kvasovský I (tunel)
Kvasovský II (tunel)
Opolonský I (tunel)
Opolonský II (tunel)
Opolonský III (tunel)
Sojmulský (tunel)
Šerbínský I (tunel)
Šerbínský II (tunel)
Šerbínský II /starý/ (tunel)
Šerbínský III (tunel)
Užocký (tunel)
Voronenský (tunel)
Zimirský (tunel)


===== Historické místa =====
Historické miesto 2002/1 (hm)
Historické miesto 2002/2 (hm)
Historické miesto 2002/3 (hm)
Historické miesto 201/1 (hm)
Historické miesto 201/2 (hm)
Historické miesto 201/3 (hm)
Historické miesto 201/4 (hm)
Historické miesto 201/5 (hm)
Historické miesto 202/1 (hm)
Historické miesto 204/1 (hm)
Historické miesto 204/2 (hm)
Historické miesto 204/3 (hm)
Historické miesto 204/4 (hm)
Zdjęcia Dron • Zdjęcia Obrazová dokumentace pro 3 z 246 bodů (1,22%)

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2022 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (26088131 / 18581 / 8710 / 3160 / 8255.74)