polski čeština

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací
Tratě
Trať 201 (širokoroz.)
(Lwów -) Užok býv. št. hr. [PL/ČSR] - Čop
Trať 201a (širokoroz.)
Historické miesto 201/1 - Historické miesto 201/2
Trať 201b (širokoroz.)
Historické miesto 201/3 - Historické miesto 201/4
Trať 201c (širokoroz.)
Historické miesto 201/5 - Čop
Trať 202 (širokoroz.)
Baťovo - Slatinské Doly
Trať 202a
Historické miesto 202/1 - Slatinské Doly
Trať 203 (širokoroz.)
Královo nad Tisou - Ďakovo št. hr. [UA/RO]
Trať 204 (širokoroz.)
(Moskva -) Skotarský býv. št. hr. [PL/ČSR] - Čop
Trať 204a (širokoroz.)
Historické miesto 204/1 - Historické miesto 204/3
Trať 204b (širokoroz.)
Beskid - Historické miesto 204/4
Trať 205 (širokoroz.)
(Debrecen -) Teresva - Teresva št. hr. [UA/RO] (- Valea Vișeului)
Trať 206
(Cămara Sighet -) Slatinské Doly št. hr. [RO/UA] - Slatinské Doly
Trať 207
(Bocicoi -) Velký Bočkov št. hr. [RO/UA] - Velký Bočkov
Trať 208 (širokoroz.)
(Stanisławów -) Zimir býv. št. hr. [PL/ČSR] - Trebušany št. hr. [UA/RO] (- Valea Vișeului)
Trať 209 (širokoroz.)
Užhorod - Palov št. hr. [UA/SK] (- Bánovce nad Ondavou)
Trať 210 (širokoroz.)
Čop - Čop ŠRT št. hr. [UA/SK]
Trať 211 (širokoroz.)
Čop - Záhony št. hr. [UA/HU]
Trať 212 (širokoroz.)
Baťovo - Salovka št. hr. [UA/HU]
Trať 213 (širokoroz.)
Slatinské Doly II - Veliký Bočkov
Trať 291
Čop - Čop št. hr. [UA/SK]
Trať 292
Čop - Záhony št. hr. [UA/HU]
Trať 293
Mukačevo nástupiště západ - Čop
Trať 294
Baťovo - Ďakovo št. hr. [UA/RO]
Trať 295
Baťovo - Salovka št. hr. [UA/HU]
Trať 296
Baťovo - Palov št. hr. [UA/SK]
Trať 2001 (úzkoroz.)
Teresva malé nádraží - Kobyla
Trať 2002 (úzkoroz.)
Berehovo - Kušnice
Trať 2002a (úzkoroz.)
Historické miesto 2002/1 - Historické miesto 2002/3
Trať 2003 (úzkoroz.)
Sevluš - Chmelník
Trať 2004 (úzkoroz.)
Iršava - Kamjanka
Trať 2005 (úzkoroz.)
Podpleša - Německá Mokrá
Trať 2006 (úzkoroz.)
Užhorod Radvanka - Antalovce
Trať 2007 (úzkoroz.)
Usť Čorná - Pročka
Trať 2008 (úzkoroz.)
Mládeží - Park



Podkarpatská Rus / Закарпаття
Krajské město: Užhorod • Počet obyvatel: 1.258.155 • Rozloha: 12.777 km2Web: carpathia.gov.ua

Abecední seznam železničních stanic a zastávek

===== Body na obvyklerozchodné trati =====
Barkasovo Баркасово (st)
Baťovo Батьово (st)
Baťovo seřaďovací nádraží EC-2 Батьово Пост ЕЧ-2 (stt)
Bedevla Бедевля (po)
Bělín Білин (po)
Beňa Добросілля (po)
Berehovo Берегове (st)
Berlebaš Берлібаш (st)
Bilá Církev Біла Церква (po)
Boroňava Боронява (po)
Boržava-Mužijovo Боржава (st)
Boutraď Батрадь (po)
Buštino Буштино (st)
Černá Hora Чорна-Гора (po)
Černá Hora (bsz)
Černá Hora /původní lokalita/ Черна-Гора (po)
Černý Ardov Чорнотисів (st)
Četovo Четово (po)
Čiňaďovo Чинадієво II (po)
Čiňaďovo zastávka Чинадієво (po)
Čop Чоп (st)
Čop-Perevaločna překladiště Чоп-Перевалочна База (po)
Dachna Дачне (po)
Ďakovo Дякове (st)
Domanice Доманинці (st)
Doubrava Діброва (po)
Dovhé zastávka Довге з.п. (po)
Dračiny Драчини (po)
Dubriniče Дубриничі (st)
Dubriniče zastávka Дубриничі з.п. (po)
Eseň Єсень-Платформа (po)
Eseň výhybka Єсень (st)
Fančíkovo Фанчиково (po)
Hankovice Вовчий (st)
Historické miesto 201/1 (mh)
Historické miesto 201/2 (mh)
Historické miesto 201/3 (mh)
Historické miesto 201/4 (mh)
Historické miesto 201/5 (mh)
Historické miesto 202/1 (mh)
Historické miesto 204/1 (mh)
Historické miesto 204/2 (mh)
Historické miesto 204/3 (mh)
Historické miesto 204/4 (mh)
Homok Холмок (po)
Hrušovo Грушеве (po)
Huszt-Nagyág (po)
Chust Хуст (st)
Chust zastávka Хуст з.п. (po)
Jablonov Яблунів (po)
Jasiňa Ясіня (st)
Kamenica nad Uhom Кам´яниця (st)
Karpaty Карпати (po)
Kevelov Свидовець (po)
Klučárky Ключарки (st)
km 1641 1641 км (po)
km 172 172 км (po)
km 1727 1727 км (ps)
km 2 Колійний пост 2 км (podg)
km 202 202 км (po)
km 263 Колійний пост 263 км (podg)
km 279 Колійний пост 279 км (podg)
km 3 3 км (mij)
km 58.8 Гукливий (po)
km 67 67 км (podg)
km 67.6 1639 км (po)
Kolčino Кольчино (st)
Kostrina Кострино (st)
Královo nad Tisou Королево (st)
Kvasy Кваси (po)
Lazeština (po)
Luh Луг (po)
LVCh-5 ЛВЧ-5 (st)
Malý Berezný Малий Березний (po)
Mihálka (po)
Minaj Минай (po)
Míneraľne Мінеральне (stt)
Mirča Мірча (po)
Mládeží Молодіжну (st)
Mukačevo Мукачево (st)
Mukačevo nástupiště západ Мукачево Платформа Західна (st)
Mukačevo překladiště Перевалочна База (po+podg)
Mukačevo tabáková továrna Мукачево-Прилад (po)
Nelipeno Неліпіно (po)
Nevické Невицьке (po)
Nevické Podhradí Невицьке-Підзамок (po)
Nové Selo Нове-Село (po)
Onokovce Оноківці (po)
Osa 1662 км (po)
Palov Павлове (stt)
Park Парк (st)
Paseka Пасіка (po)
Perečín Перечин (st)
Porohy Пороги (po)
Rachov Рахів (st)
Rokosov Рокосово (st)
Rokosov zastávka Рокосово з.п. (po)
Ruské Pole Руське Поле (po)
Salamúnová Соломоново (mij)
Saldoboš Стеблівка (po)
Salovka Салівка (stt)
Sasovka Сасівка (po)
Sasovo Сасове-Закарпатське (po)
Sekernice Сокирниця (po)
Serně Рівне (po)
Sevluš Виноградів-Закарпатський (st)
Skotarský Скотарське (st)
Slatinské Doly Солотвино I (st)
Slatinské Doly II Солотвино II (st)
Slatinské Doly-Nemocnica Солотвино-Лікарня (po)
Soľ Соля (st)
Stavné Ставне (st)
Stavné obec Ставне II (po)
Strabičovo-Goronda Страбічево (st)
Stráž pri Čope (po)
Surty Струмківка (st)
Svalava Свалява (st)
Svoboda Свобода (po)
Šerbín Щербин (st)
Šišlovce Шишловцы (po)
Škola-Internát Школа-Інтернат (po)
Šom-Kosino Косини (st)
Ťačovo Тячів (st)
Tarnovce Тарновцы (po+ład)
Téglás Цеглівка (po)
Tekovo Текове (po+posł)
Teresva II Тересва Колійний пост (podg)
Teresva státní nádraží Тересва (st)
Trebušany Ділове (po)
Ustěriky Устерики (закр.) (po)
Užhorod Ужгород (st)
Užhorod II Ужгород II (stt)
Užhorod III Ужгород III (stt)
Užhorod zastávka Ужгород о.п. (po)
Užok Ужок (po)
Užok /původní lokalita/ Ужок (st)
Vajnág (po)
Veliká Bakta Велика Бакта (po)
Veliká Běháň Велика Бігань (po)
Veliká Kopaňa Велика Копаня (po)
Veliký Bočkov Великий Бичків (st)
Velký Berezný Великий Березний (st)
Velký Berezný tržiště (po)
Velký Berezný zastávka (po)
Veréczehíd (po)
Verjacja Кар`єр (po)
Vilchovatý Вільшанка (po)
Vodárna (po)
Volosianka Волосянка-Закарпатська (st)
Volovec Воловець (st)
Voročov Ворочево (po)
Výlok Вилок (po)
Výškovo nad Tisou Вишково (po+ład)
Zábroď Забрідь (po)
Záhorb Загарб (po)
Zaňka Занька (po)
Záříčí Зарічево (po)
Zimir Лазещина (po)
Žornavý Жорнава (st)


===== Body na úzkorozchodné trati =====
Antalovce Анталовцы (po+ład)
Ardov Чепивкa (po+bsz)
Ardov /původní lokalita/ Чепoвкa (po)
Berehovo malé nádraží Берегове Мале (st) Zdjęcia
Berehy Великі Береги (po)
Bílky Білки (po+ład)
Brustury Лопухів (po+ład)
Brustury-Jablonice Яблуниця (po+ład)
Černý Potok Чорний Потік (po)
Čertež Чертеж (po)
Doubravka nad Boržavou Дібрівка-Боржавська (po)
Dovhé Довге (po+ład)
Dravce Дравци (po)
Dubové Дубове (st)
Dubové-Lužok Вишній Дубове (po+ład)
Hamovanka (po+ład)
Historické miesto 2002/1 (mh)
Historické miesto 2002/2 (mh)
Historické miesto 2002/3 (mh)
Hluboký Глубока Долина (po)
Chlumec u Užhorodu Холмок (po+ład)
Chmelník Хмільник (st)
Chmelník zastávka Хмілник з.п. (po)
Chudlovo Худльово (po)
Ilnice Ільниця (po)
Imstičovo Імстичово (po)
Iršava Іршава (st) Zdjęcia
Iršava trh Иршава рынок (po)
Kaliny Калини (po+ład)
Kamjanka Камянка (po+ład)
Kiďouš Зміївка (po+ład)
Kivjažď Кам`янське (po)
Kleinovo hospodářství Затишне (po)
Kobyla (po+ład)
Krásná Красна (po+ład)
Křivé Крива (po)
Kušnice Кушниця (st)
Lukovo Луків (po)
Německá Mokrá Комсомольск (po+ład)
Neresnice Нересниця (st)
Nižní Remety Нижні Ремети (po)
Nové Selo Берегуйфалу (po)
Olešník Олешник (po)
Osoj Осой (po+ład)
Ozorel Озорел (po+ład)
Pasičné Пасечное (po+ład)
Podhrb Подгорб (po)
Podpleša Підплеша (st)
Pročka Прочка (po+ład)
Ruská Mokrá Руська Мокра (po+ład)
Ruská Mokrá-Rosošný (po+ład)
Ruské Komárovce Русские Комаровцы (po)
Selce Заріччя-Сільце (po) Zdjęcia
Seredné Середнє (po+ład)
Sevluš překladiště Виноградів-Закарпатський малий (po+ład)
Suchá-Broňka Бронька (po+ład)
Šalanky Шаланки (po)
Teresva místní nádraží Тересва малий (st)
Terselpatak (po+ład)
Trnovo nad Teresvou Терново (po+ład)
Usť Čorná Усть-Чорна (st)
Užhorod-Radvanka Ужгород Радванка (st)
Vlkovyje Вовкове (Ужгородський район) (po)
Vyšní Remety Верхні Ремети (po)
Vyšní Slatina Верхня Солотвина (po)
Zadné Приборжавське (po+ład)
Zadné zastávka Приборжавське з.п. (po)


===== Železniční tunely =====
Beskid I (tunel)
Beskid I /starý/ (tunel)
Beskid II (tunel)
Beskid III (tunel)
Beskid III /starý/ (tunel)
Beskid IV (tunel)
Beskid IV /starý/ (tunel)
Kvasovský I (tunel)
Kvasovský II (tunel)
Opolonský I (tunel)
Opolonský II (tunel)
Opolonský III (tunel)
Sojmulský (tunel)
Šerbínský I (tunel)
Šerbínský II (tunel)
Šerbínský II /starý/ (tunel)
Šerbínský III (tunel)
Užocký (tunel)
Voronenský (tunel)
Zimirský (tunel)
Zdjęcia Dron • Zdjęcia Obrazová dokumentace pro 3 z 246 bodů (1,22%)

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2021 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (22229428 / 25029 / 569 / 2947 / 7543.07)