polski čeština

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
TratěSpojky a spojovací
Tratě
Trať 72/1
Lysá nad Labem - Ústí nad Labem-Střekov
Trať 72/2
Ústí nad Labem-Střekov - Ústí nad Labem západ
Trať 72/2a
Historické místo 72/2 - Ústí nad Labem západ
Trať 72a
Litoměřice dolní nádraží - Historické místo 72
Trať 73/1
Ústí nad Labem-Střekov - Děčín-Prostřední Žleb
Trať 73/2
Děčín východ St.1 - Děčín východ horní nádraží
Trať 73z/1
Velké Březno - Verneřice
Trať 73z/2
Lovečkovice - Úštěk horní nádraží
Trať 80/1
Bakov nad Jizerou - Jedlová
Trať 81/1
Děčín hlavní nádraží - Jedlová
Trať 81/11
Děčín východ dolní nádraží - Děčín-Loubí
Trať 81/2
Jedlová - Rumburk st. hr. (CZ/DE)
Trať 81/3
Jiříkov, výh.č.1 - Jiříkov
Trať 82
Benešov nad Ploučnicí - Česká Lípa hlavní nádraží
Trať 83
Rumburk - Dolní Poustevna st. hr. (CZ/DE)
Trať 84
Mikulášovice dolní nádraží - Rumburk
Trať 85
Panský - Krásná Lípa
Trať 87/1
Lovosice - Historické místo 86
Trať 87/2
Žalhostice - Velké Žernoseky
Trať 89/2
Varnsdorf st. hr. (CZ/DE) - Varnsdorf staré nádraží st. hr. (CZ/DE)
Trať 89/3
Rybniště - Varnsdorf
Trať 90/1
Praha Masarykovo nádraží - Děčín hlavní nádraží
Trať 90/5
Ústí nad Labem jih - Ústí nad Labem západ
Trať 95/1
Libochovice - Straškov
Trať 95/2
Říp - Vraňany
Trať 96
Roudnice nad Labem - Zlonice
Trať 97
Řetenice - Lovosice
Trať 98
Děčín hlavní nádraží - Dolní Žleb st. hr. (CZ/DE)
Trať 110/2
Podlešín - Most hlavní nádraží
Trať 113
Čížkovice - Obrnice
Trať 114/1
Lovosice - Libochovice
Trať 114/2
Louny - Libochovice
Trať 114/3
Postoloprty - Louny
Trať 123
Žatec západ - České Zlatníky
Trať 123a
Bílina město - Rozcestí
Trať 123z
Počerady - Vrskmaň místní nádraží
Trať 124/1
Lužná u Rakovníka - Chomutov
Trať 124/1a
Březno u Chomutova - Prunéřov
Trať 124/1b
Historické místo 124/1 - Historické místo 124/2
Trať 126/1
Rakovník - Louny předměstí St.1
Trať 130/1
Ústí nad Labem hlavní nádraží - Chomutov
Trať 130/11
Ústí nad Labem západ - Hrbovice
Trať 130/2
Oldřichov u Duchcova - Široký Vrch
Trať 130a
Historické místo 130/2 - Dolní Rybník
Trať 130b
Třebušice - Historické místo 130/3b
Trať 131/1
Ústí nad Labem západ - Krupka-Bohosudov
Trať 131/2
Trmice - Bílina
Trať 131a
Historické místo 131-2 - Historické místo Bílina
Trať 131b
Duchcov nákladní nádraží - Světec
Trať 132/1
Děčín hlavní nádraží - Děčín hlavní nádraží-západ
Trať 132/2
Děčín hlavní nádraží jižní zhlaví - Oldřichov u Duchcova
Trať 132a
Košťany u Teplic - Rozcestí
Trať 132b
Teplice lesní brána - Barbora
Trať 132c
Duchcov-Liptice - Osek
Trať 134/1
Oldřichov u Duchcova - Chomutov seřaďovací nádraží (Chomutov St.2)
Trať 134/2
Chomutov město - Historické místo 134
Trať 134/3
Brandov st. hr. (DE/CZ) - Brandov st. hr. (CZ/DE)
Trať 135/1
Most - Louka u Litvínova
Trať 135/2
Třebušice - Most nové nádraží St.7
Trať 135/3
Historické místo Most - Moldava v Krušných horách st. hr. (CZ/DE)
Trať 135/3a
Historické místo 135/3 - Lom u Mostu zastávka
Trať 137/1
Chomutov - Reitzenhain v Čechách st. hr. (CZ/DE)
Trať 137/2
Křimov - Vejprty st. hr. (CZ/DE)
Trať 140
Chomutov - Cheb
Trať 140b/1
Chomutov - Historické místo 140-2
Trať 140b/2
Historické místo 140-3 - Historické místo 140-4
Trať 160/2
Mladotice - Žatec západ
Trať 160a
Žabokliky - Březno u Chomutova
Trať 161
Rakovník - Bečov nad Teplou
Trať 164
Kaštice - Kadaň-Prunéřov
Trať 164a/1
Kadaň předměstí - Historické místo 164/3
Trať 164a/2
Bystřice - Prunéřov
Trať 165
Doupov - Vilémov u Kadaně
Trať 165z
Historické místo 164/1 - Historické místo 165
Trať 901
Česká Kamenice - Kamenický Šenov



Ústecký kraj
Krajské město: Ústí nad Labem • Počet obyvatel: 823.972 • Rozloha: 5.335 km2Web: www.kr-ustecky.cz

Abecední seznam železničních stanic a zastávek

===== Body na obvyklerozchodné trati =====
AHr Soutěska (pe)
Albrechtice u Chomutova (po)
Ardagh Teplice met. (bsz)
Barbora (podg)
Bažantnice (podg)
Bečov u Mostu (st)
Bělušice (po)
Benešov nad Ploučnicí (st)
Bílina (st)
Bílina /původní lokalita/ (st)
Bílina kyselka (po)
Bílina město (po)
Bílina-Chudeřice (po)
Blatno u Jesenice (st)
Bohosudov zastávka (po)
Bohušovice nad Ohří (st)
Boletice nad Labem (st)
Bořislav (po)
Brančíky (po)
Brandov (po)
Brany (po)
Brná nad Labem (po)
Brozánky (po)
Brtníky (po)
Břešťany (st)
Březiny u Děčína (po)
Březno u Chomutova (st)
Březno u Postoloprt (st)
Břežany nad Ohří (po)
Bříza (po)
Bříza nákladiště (ład)
Bříza obec (po)
Břvany (st)
Budyně nad Ohří (po+ład)
Bystřany v Čechách (po+ład)
Bystřice (podg)
Centra met. (bsz)
Cítoliby (po)
Ctiněves (po)
Čejkovice (po)
ČEPS Hořenice trafo (bsz)
Černovice u Chomutova (po+ład)
Česká Kamenice (st)
České Hamry (po)
České Zlatníky (podg)
Čížkovice (st)
Děčín hlavní nádraží (st)
Děčín hlavní nádraží jižní zhl... (podg)
Děčín hlavní nádraží-západ (stt)
Děčín nákladní nádraží (stt)
Děčín východ dolní nádraží (st)
Děčín východ horní nádraží (st)
Děčín východ St.1 (podg)
Děčín zastávka (po)
Děčín-Bynov (po)
Děčín-Čertova Voda (po)
Děčín-Loubí (ład)
Děčín-Oldřichov (po)
Děčín-Prostřední Žleb (st)
Děčín-Přípeř (po)
Děčín-Staré Město (po)
Denětice (po)
Deštnice (po)
Dlažkovice (po)
Dobkovice (po)
Dobkovičky (po+ład)
Dobroměřice (po)
Dobříčany (po)
Dobříň (po)
Dolánky u Bíliny (po)
Dolejší Hůrky (po)
Dolina (pe)
Dolní Habartice (po)
Dolní Křečany (po)
Dolní Litvínov (st)
Dolní Podluží (po+ład)
Dolní Poustevna (po+ład)
Dolní Rybník (podg)
Dolní Zálezly (po)
Dolní Žleb (po+podt)
Dolní Žleb zastávka (po)
Domina (po+ład)
Domoušice (st)
Droužkovice (po+podg)
Dřínov (st)
Dřínov zastávka (po)
Dubany (po)
Dubí (st)
Dubičná (po)
Dubina (podg)
Dubina /původní lokalita/ (podg)
Duchcov (po)
Duchcov nákladní nádraží (ład)
Duchcov-Liptice (st)
Elektroporcelán ceram. (bsz)
Ervěnice (st)
Františkov nad Ploučnicí (st)
Habřina (po)
Háj u Duchcova (po)
Havraň (sth)
Historické místo 124/1-1 (mh)
Historické místo 124/1-2 (mh)
Historické místo 130/1-1 (mh)
Historické místo 130/1-2 (mh)
Historické místo 130/1-4 (mh)
Historické místo 130/1-5 (mh)
Historické místo 130b-3a (mh)
Historické místo 130b-3b (mh)
Historické místo 131/2 (mh)
Historické místo 134 (mh)
Historické místo 135/3 (mh)
Historické místo 140-1 (mh)
Historické místo 140-2 (mh)
Historické místo 140-3 (mh)
Historické místo 140-4 (mh)
Historické místo 164-1 (mh)
Historické místo 164-2 (mh)
Historické místo 164-3 (mh)
Historické místo 165 (mh)
Historické místo 72 (mh)
Historické místo 72/2 (mh)
Hněvice (st)
Hněvice seřaďovací nádraží (stt)
Hnojnice (po)
Holedeček (po)
Holešice (po+ład)
Holetice (po)
Hora Svateho Šebestiána (sth)
Horní Beřkovice (po)
Horní Háj (po)
Horní Jiřetín (st)
Horní Kamenice (po+bsz)
Horní Podluží (po)
Horní Poustevna (po)
Horní Řepčice (po)
Hořany (po)
Hořetice (st)
Hostomice nad Bílinou (po)
Hoštka (st)
Hradec u Kadaně (po+ład)
Hradiště v Čechách (po)
Hrbovice (podg)
Hrdlovka (po)
Hrdly (po)
Hrob (sth)
Hrobce (st)
Hřivice (st)
Chabařovice (st)
Chabařovice /původní lokalita/ (st)
Charvatce (po)
Chlumčany u Loun (st)
Chlumec u Chabařovic (sth)
Chomutov (st)
Chomutov město (po+podg)
Chomutov seřaďovací nádraží (stt)
Chomutov St.2 (podg)
Chomutov zastávka (po+bsz)
Choratice (po)
Chotěbudice (po)
Chotějovice (po)
Chotěšov pod Hazmburkem (po+ład)
Chotiměř (st)
Chřibská (st)
Jakuby (po)
Janov (po)
Jedlová (st)
Jeníkov (po+ład)
Jezero (podg)
Jílové u Děčína (sth)
Jimlín (po)
Jirkov (po+ład)
Jirkov zastávka (po)
Jiřetín pod Jedlovou (po+pe)
Jiříkov (st)
Jiříkov-Filipov (po)
Jiříkov, výh.č.1 (rozj)
Kadaň (st)
Kadaň /původní lokalita/ (sth)
Kadaň Armabeton bet. (bsz)
Kadaň Keramické závody ceram. (bsz)
Kadaň město (po)
Kadaň předměstí (po+ład)
Kadaň-Prunéřov (st)
Kadaňský Rohozec (po+ład)
Kamenec (po)
Kamenolom Císařský krusz. (bsz)
Kaštice (st)
Klášterec nad Ohří (st)
Kleneč (po)
Kněžice (po)
Konětopy (po)
Kopisty (po)
Koporeč (po)
Kostomlaty pod Řípem (po)
Košťany u Teplic (st)
Koštice nad Ohří (sth)
Koštov (po)
Kotvina (po)
Kovářská (po+ład)
Kovářská městys (po)
Kralupy u Chomutova (st)
Krásná Lípa (st)
Krásná Lípa město (po)
Krásný Dvůr (po+ład)
Krbice (po)
Krupka (sth)
Krupka město (po)
Krupka-Bohosudov (st)
Kryry (st)
Křemýž (po)
Křesín (po)
Křešice u Děčína (po)
Křešice u Děčína přívoz (po)
Křešice u Litoměřic (po)
Křimov (sth)
Křimov zastávka (po)
Křimov-Suchdol (po)
Kundratice u Chomutova (po)
Kyjice (st)
Kyjice /původní lokalita/ (po)
Kytlice (po)
Lbín (po)
Ledvice (po+ład)
Lenešice (st)
Levín (po+ład)
Levín-Petrovice (po)
Ležky (po)
Libčeves (po+ład)
Liběšice (st)
Liběšice nad Bílinou (po)
Libkovice (po)
Libočany (po)
Libochovany (po)
Libochovice (st)
Libochovice město (po)
Libouš (po)
Lipová u Šluknova (po)
Liptice (po)
Lišany u Žatce (st)
Litochovice nad Labem (po)
Litoměřice Cihelna (po)
Litoměřice dolní nádraží (stt)
Litoměřice horní nádraží (st)
Litoměřice město (po)
Litoměřice město /původní loka... (po)
Litoměřické mrazírny roln. (bsz)
Litvínov (st)
Litvínov město (po)
Lom u Mostu (po)
Lom u Mostu zastávka (po)
Louka u Litvínova (st)
Louny (st)
Louny město (po+ład)
Louny předměstí (st)
Louny předměstí St.1 (podg)
Louny předměstí St.2 (podg)
Louny střed (po)
Lovečkovice (sth)
Lovosice (st)
Lovosice město (po)
Lovosice zastávka (po)
Lovosice závod (po)
Lubenec (st)
Lubenec zastávka (po)
Lukavec (po)
Lysec (po)
Malá Veleň (po)
Malé Březno nad Labem (po)
Malé Březno nad Labem zastávka (po)
Malé Březno u Mostu (po+ład)
Malé Březno-Leština (po)
Malé Chvojno (sth)
Malé Žernoseky (po)
Málkov (po)
Malměřice (po)
Mariánské Radčice (st)
Markvartice (po+pe+ład)
Martiněves u Děčína (po)
Martiněves u Libochovic (po)
Měděnec (po)
Měděnec zastávka (po)
Měcholupy (st)
Menhartice (po)
Mikulášovice dolní nádraží (st)
Mikulášovice horní nádraží (po)
Mikulášovice střed (po)
Mikulov v Krušných horách (po)
Mikulov-Nové Město (po)
Mlýny (st)
Mnetěš (po)
Modrá u Děčína (po)
Mojžíř (po)
Moldava v Krušných horách (sth)
Most (st)
Most /původní lokalita/ (st)
Most hlavní nádraží (st)
Most nové nádraží (stt)
Most nové nádraží St.1 (podg)
Most nové nádraží St.7 (podg)
Most-Kopisty (po)
Most-Minerva (po)
Most-Rudolice (po)
Mšené Lázně (po)
MÚ Vejprty skład. (bsz)
Mukařov (po)
Neštědice (po)
Neštěmice (po)
Noprosu spoż. (bsz)
Nová Ves u Křimova (po)
Nové Kopisty (po)
Nové Sedlo nad Bílinou (po)
Novosedlice (po)
Oberleutensdorf (st)
Obrnice (st)
Odolice (po+ład)
Ohníč (st)
Ohníč zastávka (po)
Okořín (po+bsz)
Oldřichov u Duchcova (st)
Oldřichov u Duchcova /původní ... (st)
Oleško (po)
Olšinky OL1 drew. (bsz)
Oparno (po)
Opočno u Loun (po)
Osek (st)
Osek město (sth)
Otvice (po+ład)
Panský (sth)
Pátek (po)
Perštejn (po+podt+ład)
Peruc (st)
Pětipsy (po)
Petrohrad (st)
Ploskovice (po)
Počerady (st)
Podbořany (st)
Podsedice (po+ład)
Poláky (po+ład)
Polepy (st)
Polerady u Mostu (po+ład)
Postoloprty (st)
Povrly (st)
Povrly-Roztoky (po)
Prackovice nad Labem (st)
Prahly (po)
Proboštov (po)
Proboštov Teplárna ciepł. (bsz)
Prosetice (po)
Prunéřov (st)
Radejčín (po)
Radonice nad Ohří (po)
Radonice u Kadaně (po+ład)
Reitzenhain v Čechách (po)
Roudnice nad Labem (st)
Roudnice nad Labem město (po)
Roudnice nad Labem-Bezděkov (po+ład)
Roudnice nad Labem-Hracholusky (po+ład)
Rozcestí (podg)
Rtyně nad Bílinou (po)
Rumburk (st)
Rumburk zastávka (po)
Rusová (po+ład)
Rybňany (po)
Rybniště (st)
Řehlovice (st)
Řetenice (st)
Říp (podg)
Sádek u Žatce (po+ład)
Sebuzín (st)
Sedlec u Obrnic (po)
Selibice (po)
Semeč (po)
Sinutec (po)
Skršín (po)
Slatina pod Hazmburkem (po)
Slavětín nad Ohří (po)
Solopysky (po)
Souš (po)
Spořice (podg+mij)
Stadice (po)
Staré Křečany (po)
Starý Šachov (po)
Stebno (po)
Straškov (st)
Strupčice (sth)
Střelná v Krušných horách (po)
Sulejovice (po)
Svádov (po+pe)
Světec (st)
Široký Vrch (podg)
Šluknov (st)
Šluknov údolí (po)
Šluknov zastávka (po)
Štětí (st)
Těchlovice (po+pe)
Telce (po)
Telnice (sth)
Teplice lesní brána (sth)
Teplice v Čechách (st)
Teplice zámecká zahrada (po+ład)
Tonaso chem. (bsz)
Touchořiny (po)
Touchovice u Loun (po)
Trmice (st)
Trnovany (po+ład)
Trnovany u Litoměřic (po)
Třebenice (po+ład)
Třebenice město (po)
Třebívlice (po+ład)
Třebušice (st)
Tuchomyšl (po+ład)
Tušimice (st)
Tvršice (po)
Tvršice /původní lokalita/ (po)
Unčín (po)
Úpohlavy (po)
Úpořiny (st)
Ústí nad Labem hlavní nádraží (st)
Ústí nad Labem jih (podg)
Ústí nad Labem sever (st)
Ústí nad Labem západ (st)
Ústí nad Labem západ seřaďovac... (ład)
Ústí nad Labem západ seřaďovac... (stt)
Ústí nad Labem západ St.5 (podg)
Ústí nad Labem zastávka (po)
Ústí nad Labem-Střekov (st)
Ústí nad Labem-Střekov lázně (po)
Úštěk (st)
Úštěk horní nádraží (sth)
Valdek (po)
Valtířov (po)
Vaňov (po)
Varnsdorf (st)
Varnsdorf staré nádraží (po+ład)
Varnsdorf-pivovar Kocour (po)
Vejprty (sth)
Vejprty koupaliště (po)
Vejprty zastávka (po)
Veletice (po)
Velichov (podg)
Velké Březno (st)
Velké Žernoseky (st)
Velký Šenov (st)
Velký Šenov zastávka (po)
Veltěže (po)
Velvěty (po)
Verneřice (po+ład)
Vernéřov (po)
Veselé pod Rabštejnem (po)
Vilémov u Kadaně (sth)
Vilémov u Kadaně město (po+ład)
Vilémov u Šluknova (po)
Vilsnice (po)
Vitčice (po)
Volevčice (po)
Vražkov (po)
Vrbka (po)
Vrbka (podg)
Vrbno nad Lesy (st)
Vroutek (st)
Vrskmaň (st)
Vrskmaň místní nádraží (sth)
Výhybna Kamenolom (ład)
Výsluní (po)
Vysoké Třebušice (po)
Výškov v Čechách (po)
Zahrady u Rumburka (po)
Záluží (po)
Zubrnice (po+ład)
Žabokliky (st)
Žabovřesky nad Ohří (po)
Žalany (po+ład)
Žalany zastávka (po)
Žalhostice (st)
Žatec (st)
Žatec západ (st)
Ždov (po)
Želeč (po)
Želenice nad Bílinou (po)
Želénky (po)
Želina (po+ład)
Židovice u Hrobcú (po)
Židovice u Mostu (po+ład)
Žim (po+ład)
Žiželice (po)


===== Železniční tunely =====
Březenský (tunel)
Červená skála (tunel)
Děčínský (tunel)
Františkovský (tunel)
Jakubský (tunel)
Litoměřický (tunel)
Loubský (tunel)
Mikulovský (tunel)
Novoměstský (tunel)
Ovčí stěna (tunel)
Pod Větruší (tunel)
Úpořínský (tunel)
Zdjęcia Obrazová dokumentace pro 0 z 497 bodů

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2018 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (10201967 / 7412 / 7260 / 2004 / 5090.80)