polski česky

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí



Województwo podlaskie
Krajské město: Białystok • Počet obyvatel: 1.187.587 • Rozloha: 20.187 km2Web: www.umwp-podlasie.pl

Abecední seznam železničních stanic a zastávek

===== Body na obvyklerozchodné trati =====
Augustów (žst)
Augustów Port (zast)
Baciuty (zast+hr)
Balinka (zast)
Berezyszcze (odb)
Bernadczyzna (žst)
Białowieża (zast+nákl)
Białowieża Pałac (zast+nákl)
Białystok (žst)
Białystok Bacieczki (žst)
Białystok Fabryczny (zast+nákl)
Białystok Nowe Miasto (zast)
Białystok Stadion (zast)
Białystok Starosielce (žst)
Białystok Wiadukt (zast)
Bielany Białostockie (žst)
Bielsk Podlaski (žst)
Blizna (zast)
Bocznica leśna (vl)
Bojary (zast)
Borowe (hr)
Borowiki (zast)
Borowiki (zast)
Borowiki (hr)
Borsukówka (zast)
Bufałowo (př)
Bufałowo Wschód (odb.výh)
Chryzanów (př)
Chytra (zast)
Ciemnoszyje (zast+výh)
Cisówka (zast)
CPN Sokole paliw. (vl)
CPN Suwałki paliw. (vl)
Czarna Białostocka (žst)
Czarnowo Undy (žst)
Czarny Blok (zast+výh)
Czechowizna (zast)
Czeremcha (žst)
Czerlonka (zast)
Czerwony Bór (zast)
Czuprynowo (zast)
Czyżew (žst)
Dąbrowa Białostocka (žst)
Dąbrowa Łazy (zast)
Dobrowoda (výh)
Dobrowoda (zast)
Dobrzyniewo Duże (zast)
Dojlidy (vl.st)
Dubaśna (zast)
Fabryka Płyt Meblowych Koszki mebl. (vl)
Fasty (zast)
Geniusze (žst)
Gliniszcze (zast)
Gnilec (zast+nákl)
Gobiaty (výh)
Goniądz (zast)
Grajewo (žst)
Gregorowce (žst)
Grudki (zast)
Grzybowce (př)
Hajnówka (žst)
Hołówki Duże (zast)
Horodniany (odb)
Hryniewicze (hr)
Hryniewicze (zast)
Jabłoń (hr)
Jabłoń Kościelna (zast)
Jamiołki (zast)
Jastrzębna (žst)
Jemielite (odb)
Kaletnik (zast)
Kamienna Nowa (zast)
Kanał Rudzki (zast)
Kity (zast)
Kity (hr)
Klepacze (zast)
Klepacze (hr+vl.st)
Kleszczele (zast)
Knyszyn (žst)
Kolno (zast+nákl)
Kołaki (zast)
Koszary Kościuszkowskie (zast)
Koziki (zast)
Krex Czuprynowo chem. (vl)
Kulesze Kościelne (zast)
Kundzin (zast)
Kundzin (hr)
Kuraszewo (výh)
Kuriany (zast)
Kuźnica Białostocka (žst)
Las Suwalski (nžst)
Lewickie (žst)
Lewki (zast+odb)
Lipniak (zast)
Łapy (žst)
Łapy Osse (zast)
Ławocie (zast)
Łomża (žst)
Łosośna CL p.przeład. (vl)
Łosośna CL 1520 p.przeład. (vl)
Łubnica Łomżyńska (zast)
Machnacz (žst)
Machnacz Wschód (př)
Machnacz Wschód (výh)
Mikłasze (zast)
Mikłaszewo (nákl)
Mońki (žst)
Morze (zast)
Morze /poprzednia lokalizacja/ (zast)
Narewka (žst)
Niewodnica (zast)
Nieznany Bór (zast)
Nowosady (hr)
Nowosady (nžst)
Nowy Nurzec (zast)
Nurzec (žst)
Okuniowiec (nákl)
Orlanka (zast)
Orzechowicze (zast)
Orzeszkowo (zast)
Orzeszkowo (výh)
Oskierki (př)
Osowiec (žst)
Ostrowie Biebrzańskie (zast)
Ostrowo (zast)
Papiernia (žst)
Planta (př)
Płociczno k/Suwałk (zast)
Płonka (zast)
Podbiele (zast)
Podcerkiew (nákl)
Poddubówek (zast)
Podlasek (zast+výh)
Policzna (zast)
Racewo (zast)
Racibory (žst)
Raczki (zast+nákl)
Rajsk (zast)
Rajsk /poprzednia lokalizacja/ (zast)
Ratowo (odb)
Roszarnia spoż. (vl)
Roszki Leśne (zast)
Rozedranka (zast)
Różanystok (zast)
Różanystok /poprzednia lokaliz... (zast)
Ruda (zast)
Sajenek (zast+výh)
Sidra (žst)
Siemianówka (žst)
Siemiatycze (žst)
Skupowo (nžst)
Sokole Białostockie (zast)
Sokole Naftobaza (př)
Sokoły (žst)
Sokółka (žst)
Sokółka Zadworzany (vl)
Stare Berezowo (zast)
Stawiszcze (odb)
Strabla (žst)
Straszewo (př)
Straszewo Białostockie (zast)
Suchowolce (zast)
Suwałki (žst) Zdjęcia
Suwałki Jw150 wojsk. (vl)
Sycze (zast)
Szczepki (zast)
Szepietowo (žst)
Szymbory (zast)
Śniadowo (žst)
Śniadowo /poprzednia lokalizac... (žst)
Tarnopol (hr)
Trakiszki (žst)
Trypucie (zast)
Trypucie (hr)
Turczyn (odb)
Uhowo (zast)
Ustronie (odb)
Waliły (zast+nákl)
Waliły Las (odb)
Wasilków (žst)
Wasilówka (zast)
WBK 145 Nieznany Bór wojsk. (vl)
WBK 157 Białystok wojsk. (vl)
Wiącków (př)
Witowo (výh)
Witowo (zast)
Wnory (zast)
Wólka Podlaska (hr)
Wólka Ratowiecka (zast)
Zabłotczyzna (nákl)
Zagroby Zakrzewo (zast)
Zajezierce (zast)
Zambrów (žst)
Zastocze (zast)
Zdrody Nowe (zast)
Zimnochy (zast)
Zubki Białostockie (zast+nákl)
Żednia (zast+nákl)
Żwirownia Jemielite żwir. (vl)
Żwirownia Ratowo-Piotrowo żwir. (vl)


===== Body na úzkorozchodné trati =====
Borzenica (zast)
Cieloszki (zast)
Dębniki (zast+nákl)
Dłużewo (zast+nákl)
Gawrychy (zast)
Kolno (žst)
Kuzie (zast+nákl)
Łomża Skowronki (zast+nákl)
Łomża Wąskotorowa (žst)
Mątwica (zast+nákl)
Morgowniki (zast+nákl)
Nowogród (žst)
Popiołki Kurpiowskie (zast)
Ptaki (zast+nákl)
Stare Kupiski (zast+nákl)
Trzcińskie Kurpiowskie (zast+nákl)
Turośl (zast+nákl)
Zabiele (zast)
Zbójna (zast+nákl)


===== Historické místa =====
Miejsce Historyczne 40 (hm)
Miejsce Historyczne 49 (hm)
Zdjęcia Dron • Zdjęcia Obrazová dokumentace pro 1 z 221 bodů (0,45%)

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2022 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (26239512 / 20967 / 9797 / 3168 / 8282.67)