polski český

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací koleje
Tratě
Trať 2
Warszawa Zachodnia - Terespol gr. p. [PL/BY]
Trať 7
Warszawa Wschodnia Osobowa - Dorohusk gr. p. [PL/UA]
Trať 7a
Brzeźno - Dominik
Trať 7b
Wólka Okopska - Damazy
Trať 7c
Wólka Okopska Odgałęzienie - Daniel
Trať 12
Skierniewice - Łuków
Trať 26
Łuków - Radom Główny
Trať 30
Łuków - Lublin Północny
Trať 30a
Lublin Północny - Tatary
Trať 60 (širokoroz.)
Kobylany - Terespol gr. p. [PL/BY]
Trať 63 (širokoroz.)
Dorohusk gr. p. [UA/PL] - Zawadówka Naftobaza
Trať 63a (širokoroz.)
Dorohusk - Damazy
Trať 63b (širokoroz.)
Dominik Odgałęzienie - Dominik
Trať 65 (širokoroz.)
Hrubieszów - Sławków Południowy
Trať 66
Zwierzyniec Towarowy - Stalowa Wola Południe
Trať 67
Lublin Główny - Świdnik
Trať 68
Lublin Główny - Przeworsk
Trať 68a
Miejsce Historyczne 68/1 - Miejsce Historyczne 68/2
Trať 69
Rejowiec - Hrebenne gr. p. [PL/UA]
Trať 69b
Hrebenne - Granica Państwa
Trať 72
Zawada - Hrubieszów Miasto
Trať 72a
Miejsce Historyczne 931 - Miejsce Historyczne 65
Trať 72b
Miejsce Historyczne 931 - Granica Państwa
Trať 81
Chełm - Włodawa gr. p. [PL/BY]
Trať 82
Bąkowiec - Puławy Azoty
Trať 83
Zawada - Jarosławiec
Trať 101
Munina - Hrebenne
Trať 446 (širokoroz.)
Terespol - Terespol gr. p. [PL/BY]
Trať 450 (širokoroz.)
Kobylany - Wólka
Trať 453
Terespol - Terespol gr. p. [PL/BY]
Trať 455 (širokoroz.)
Wólka - Kobylany
Trať 523a
Miejsce Historyczne 523 - Poważe /poprzednia lokalizacja/
Trať 770
Dęblin R11 - Dęblin R273
Trať 865
Magdalenka - Małaszewicze Centralne
Trať 866
Magdalenka - Małaszewicze Rozrządowa
Trať 867
Małaszewicze Centralne MsC - Małaszewicze MsE
Trať 1023 (úzkoroz.)
Biała Podlaska Osobowa - Janów Podlaski
Trať 1024 (úzkoroz.)
Rozkosz - Konstantynów
Trať 1025 (úzkoroz.)
Rokitno - Cieleśnica
Trať 2001 (úzkoroz.)
Nałęczów Wąskotorowy - Opole Wąskotorowe
Trať 2002 (úzkoroz.)
Karczmiska - Wilków Wąskotorowy
Trať 2003 (úzkoroz.)
Rozalin - Poniatowa
Trať 2004 (úzkoroz.)
Zwierzyniec Wąskotorowy - Biłgoraj
Trať 2005 (úzkoroz.)
Werbkowice Wąskotorowe - Byków
Trať 2006 (úzkoroz.)
Werbkowice Wąskotorowe - Strzyżów Hrubieszowski
Trať 2007 (úzkoroz.)
Gozdów - Wojsławice
Trať 2008 (úzkoroz.)
Dziekanów Mijanka - Matcze
Trať 2008a (úzkoroz.)
granica państwa - Szpikołosy
Trať 2009 (úzkoroz.)
Łaszczów - Witków Wąskotorowy
Trať 2010 (úzkoroz.)
Łaszczów - Wożuczyn
Trať 2020 (úzkoroz.)
Bełżec Wąski - Budy Dzierążeńskie



7 Warszawa Wschodnia Osobowa - Dorohusk gr. p. [PL/UA]
Seznam tratí D29: 7 Warszawa Wschodnia Osobowa - Dorohusk
Archivní jízdní řád - 1946 Lato: 10 Warszawa Wschodnia - Dorohusk 12 Łuków - Lublin
Zahájení provozu 1877.07.17 Warszawa Wschodnia - Lublin Główny (PŻD) 1942 Lublin Główny - Świdnik (Ostb) 1877.07.17 Świdnik - státní hranice (PŻD) [Świdnik - Ягодин]
Zprovoznění druhé koleje 2020.12.13 Otwock - Pilawa (KM)
Elektrizace tratí 1936.12.15 Warszawa Wschodnia - Otwock (PKP) [Otwock - Pruszków] 1958.01.05 Otwock - Pilawa (PKP) 1968.11.08 Pilawa - Dęblin (PKP) 1967.12.28 Dęblin - Zarzeka (PKP) 1968.09.07 Zarzeka - Puławy Azoty (PKP) 1968.11.08 Puławy Azoty - Lublin Główny (PKP) 1981.12.20 Adampol - Świdnik Miasto (PKP) 1983.05.27 Świdnik - Jaszczów (PKP) 1983.07.21 Jaszczów - Rejowiec (PKP) 1983.12.03 Rejowiec - Chełm (PKP) 1984.06.01 Chełm - Dorohusk (PKP)
Rozchod koleje:1435mm
žkmdruh bodunadm.v.bodostatní tratě 


4.25žst90 Warszawa Wschodnia (WS)22a945448452902 


6.60zast85Warszawa Grochów


~7.70hr85Grochów


8.33zast86Warszawa Olszynka Grochowska


10.77zast88Warszawa Gocławek


11.17odb (dř)89 Warszawa Wawer R2/3506 


12.65žst90 Warszawa Wawer (Wr)505A 


13.92zast91Warszawa Anin [An]


15.12zast91Warszawa Międzylesie [Md]


17.55zast92Warszawa Radość [Rd]


19.19zast94Warszawa Miedzeszyn [Mn]


20.58žst97Warszawa Falenica (Fl)


22.39zast95Michalin [Ml]


23.99zast95Józefów [Jf]


~25.28zast95Jarosław n/Wisłą


25.93zast96Otwock Świder [Sr]


27.56žst99Otwock (Ot)


30.05zast101Otwock Śródborów [Sb]


32.80zast+výh115Pogorzel Warszawska /poprzednia lokalizacja/ [Pl]


33.25zast120Pogorzel Warszawska


34.95zast135Stara Wieś


35.22zast138Stara Wieś /poprzednia lokalizacja/ [Sw]


38.75žst138Celestynów (Cl)


~40.79zast139Kołbiel /poprzednia lokalizacja/


42.17zast132Kołbiel


43.25zast+výh132Chrosna /poprzednia lokalizacja/ [Cha]


43.67zast133Chrosna


46.35zast140Zabieżki


46.82žst141Zabieżki /poprzednia lokalizacja/ (Zb)


~49.40odb.výh144 Zabieżki Odgałęzienie13a 


50.32zast147Augustówka [Aw]


54.02žst151 Pilawa (Pl)1213 


56.50b.hr.ř-(Centralna DOKP/Wschodnia DOKP 1997-1999)


60.44zast137Garwolin (Gr)


61.26výh+nákl136Garwolin (Gr)


65.96žst127Ruda Talubska /poprzednia lokalizacja/ (RT)


66.58zast128Ruda Talubska


70.13zast151Wola Rowska


72.81zast140Łaskarzew


73.79výh+nákl141Łaskarzew (Łs)


76.66zast150Leokadia


80.77žst169Sobolew (Sb)


84.57zast168Grabniak


86.17zast+hr165Wygoda /poprzednia lokalizacja/ [Wy]


90.08zast144Mika


93.21žst150Życzyn (Żc)


94.00b.hr.ř-(Centralna DOKP/Wschodnia DOKP 1975 - 1997)


94.08hk-hranice správní jednotky


98.24zast121Rokitnia Stara [Ro]


101.00b.hr.ř-(DOKP Warszawa/DOKP Lublin do 1975)


103.28žst119 Dęblin (Db)26579 


104.30o.žst (dř)119Dęblin Towarowy26770 


106.75odb119 Wisła (Wi)26580 


108.03zast119Skoki-Borowa


108.46tžst119Zarzeka (Za)


113.72zast120Gołąb


114.59žst120Gołąb (Gb)


117.42žst123 Puławy Azoty (PA)82 


⇑ 120.35zast124Wólka Profecka [Wp]


121.58zast123Puławy Chemia


124.12zast144Puławy Miasto [Rch]


126.77žst155Puławy (Pw)


129.68zast163Końskowola


130.18zast164Pożóg /poprzednia lokalizacja/ (Pg)


135.90žst190Klementowice (Km)


140.76zast209Łopatki [Lo]


145.32žst219 Nałęczów (Nw)2001 


149.02zast210Czesławice


152.01zast+výh+nákl208Sadurki (Sd)


154.77zast213Miłocin Lubelski


158.83hr239Sporniak [Sp]


158.97zast239Motycz Leśny /poprzednia lokalizacja/


160.05zast244Motycz Leśny


164.17žst229Motycz (Mt)


167.93zast219Stasin Polny


170.33zast200Lublin Zachodni


170.94tžst195Rury (Ry)


171.51odb (dř)191 Lublin Rury R3588 


172.48odb174 Lublin Lb1 (Lb1)68 


174.97žst [LCS]176 Lublin Główny (Lb)6768930 


176.96odb180 Tatary (Ty)30a 


177.42zast186Lublin Północny30a 


178.09odb (dř)184 Lublin Północny (LPn)3030a 


182.09odb194 Adampol (Al)561562 


185.24tžst214 Świdnik (Sn)67581 


186.06zast215Świdnik Miasto581 


187.32zast204Świdnik Wschód


191.01žst181Minkowice (Mn)


192.85zast190Podzamcze


196.87zast198Dominów [Dw]


201.78žst179Jaszczów (Jw)


206.02výh178Biskupice [Ba]


207.26zast180Biskupice [Bl]


211.73žst178Trawniki (Tr)


~215.29výh182Wola Kańska [Wk]


216.97zast179Wólka Kańska


219.69zast+výh (dř)191Kanie (Ke)


224.04zast196Zalesie Krasieńskie


~224.97výh153Zalesie Krasieńskie [Zk]


226.54odb (dř)191 Rejowiec Zachodni563 


229.28žst213 Rejowiec (Rw)69 


230.06vl222cukr. Cukrownia Rejowiec


236.29odb223Adamów


238.21žst229Zawadówka (Zw)


~244.05hr209Rudka [Ru]


245.94zast186Chełm Miasto


246.57och.st+výh187 Uherka (Uh)63 


248.41žst188 Chełm (Cm)6381 


250.34odb.výh (dř)186 Chełm Wschodni R6748 


250.45nžst186 Chełm Wschodni (CW)63 


251.76zast187Chełm Cementownia


~254.90výh191Serebryszcze [Ig]


257.55žst176Brzeźno (Bo)7a63 


263.78žst177Wólka Okopska (WO)7b63 


267.60s.zast.178Daniel


269.50žst177 Dorohusk (D) Zdjęcia6363a 


271.53st.h-státní hranice ⋙ UA 7 


271.76b.hr.ř-(OBD Warschau/RVD Kiew 1941 - 1944)


Stránka byla naposledy editována: 2024.01.15 - 07:48:23

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2024 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (41014406 / 20717 / 19800 / 3929 / 10438.89)