polski čeština

Vyhledat stanice
Polsko
Železniční tratě
Železniční tratě (PMP-PW)
Přehled tunelů
Česko
Železniční tratě
Elektrizace tratí
Seznam tratí podle KJŘ
Přehled tunelů
Zaniklé tratě
Omezení provozu
Slovensko
Železniční tratě
Elektrizace tratí
Seznam tratí podle KJŘ
Přehled tunelů
Podkarpatská Rus
Železniční tratě
Přehled tunelů
Seznam Společností
Kalendář
Dnes je 23. června 2021
Zahájení provozu
1887 Teresva místní nádraží - Kobyla (TEV)
1902 Miejsce Historyczne 7001/2 - Środa Wielkopolska Miasto (b/d)
1902 Poznań Kobylepole - Miejsce Historyczne 7001/2 (b/d)
1905 Žďárská - Tišnov (KkStB)
Zastavení veškeré dopravy
2000 Kartuzy - Lębork (PKP)
Zastavení osobní dopravy
2000 Zabrze Makoszowy - Leszczyny (PKP)
2000 Zabrze Makoszowy Kopalnia - Gliwice (PKP)
2000 Jelcz Miłoszyce - Wrocław Osobowice (PKP)
2000 Zabrze Makoszowy Kopalnia - Mizerów (PKP)
2000 Piła Północ - Ulikowo (PKP)
Główna Biblioteka Komunikacyjna



Tabulky traťových jízdních řádů SŽ / ČSD / ŽSR



Knižní jízdní řády

Knižní jízdní řády ČSD

Knižný cestovný poriadok

Urzędowy rozkład jazdy i lotów - 1946 lato
Číslo tratí KJŘ Číslo tratí v databáze
1
Warszawa Wileńska - Kuźnica
6 Zielonka - Kuźnica Białostocka
21 Warszawa Wileńska - Wołomin Słoneczna
2
Tłuszcz - Rybienko / Wyszków - Ostrołęka
29 Tłuszcz - Ostrołęka
3
Ostrołęka - Siedlce
34 Ostrołęka - Siedlce
4
Białystok Centralny - Osowiec
38 Białystok - Głomno
5
Białystok Centralny - Krynki
37 Białystok - Zubki Białostockie
6
Warszawa Wileńska / Warszawa Wschodnia - Terespol n/Bugiem
2 Warszawa Zachodnia - Terespol
7
Białystok Centralny - Siedlce
31 Siedlce - Siemianówka
32 Czeremcha - Białystok
7a
Czeremcha - Narewka
31 Siedlce - Siemianówka
7b
Hajnówka - Białowieża
52 Lewki - Białowieża
8
Biała Podlaska Wąskotorowa - Janów Podlaski / Konstanynów
1023 Biała Podlaska Osobowa - Janów Podlaski
1024 Rozkosz - Konstantynów
9
Pilawa - Mińsk Mazowiecki
13 Krusze - Pilawa
522 Mińsk Mazowiecki R102 - Mińsk Mazowiecki
10
Warszawa Wschodnia - Dorohusk
7 Warszawa Wschodnia Osobowa - Dorohusk
11
Łuków - Dęblin
26 Łuków - Radom
12
Łuków - Lublin
7 Warszawa Wschodnia Osobowa - Dorohusk
30 Łuków - Lublin Północny
13
Chełm - Bug Włodawski
81 Chełm - Włodawa
14
Dęblin - Radom
26 Łuków - Radom
15
Bąkowiec - Kozienice
76 Bąkowiec - Kozienice
16
Bąkowiec - Wysokie Koło
82 Bąkowiec - Puławy Azoty
82a Wysokie Koło R1 - Wysokie Koło
17
Nałęczów Wąskotorowy - Opole
2001 Nałęczów Wąskotorowy - Opole Wąskotorowe
18
Lublin - Rozwadów
68 Lublin - Przeworsk
19
Rejowiec - Bełżec
69 Rejowiec - Hrebenne
20
Zawada - Hrubieszów
72 Zawada - Hrubieszów Miasto
21
Werbkowice Wąskotorowe - Dziekanów / Strzyżów
2006 Werbkowice Wąskotorowe - Strzyżów Hrubieszowski
2008 Dziekanów Mijanka - Matcze
22
Werbkowice Wąskotorowe - Wożuczyn
2005 Werbkowice Wąskotorowe - Byków
2010 Łaszczów - Wożuczyn
23
Zwierzyniec Wieś Wąskotorowy - Biłgoraj
2004 Zwierzyniec Wąskotorowy - Biłgoraj
2004a Zwierzyniec Wieś Wąskotorowy - Zwierzyniec Wąskotorowy
24
Warszawa Główna - Kraków
8 Warszawa Zachodnia - Kraków Główny
8a Warszawa Aleje Jerozolimskie - Miejsce Historyczne Okęcie
23 Warszawa Główna Osobowa - Warszawa Zachodnia
25
Częstochowa - Kielce
61 Kielce - Fosowskie
61a Miejsce Historyczne 61/1 - Częstochowa Towarowa
26
Tunel - Szczakowa / Strzemieszyce Północne
62 Tunel - Sosnowiec Główny
156 Bukowno - Jaworzno Szczakowa
27
Jędrzejów Osobowy Wąskotorowy - Szczucin Wąskotorowy
2013 Jędrzejów Wąskotorowy Osobowy - Szczucin k/Tarnowa Wąskotorowy
28
Hajdaszek - Kocmyrzów Wąskotorowy
2013a Hajdaszek - Miejsce Historyczne 2014
2014 Umianowice - Cudzynowice
2018 Charsznica Wąskotorowa - Kocmyrzów Wąskotorowy
29
Charsznica Wąskotorowa - Kazimierza Wielka
2018 Charsznica Wąskotorowa - Kocmyrzów Wąskotorowy
30
Łódź Kaliska / Łódź Fabryczna - Przeworsk
17 Łódź Fabryczna - Koluszki
17a Łódź Fabryczna /poprzednia lokalizacja/ - Miejsce Historyczne 17
25 Łódź Kaliska - Dębica
68 Lublin - Przeworsk
74 Sobów - Stalowa Wola Rozwadów
78 Sandomierz - Grębów
534 Koluszki - Mikołajów
540 Łódź Chojny - Łódź Widzew
31
Rozwadów / Sandomierz - Rozalin Dęba / Dębica
25 Łódź Kaliska - Dębica
71 Ocice - Rzeszów Główny
740 Ponętów - Zamków
32
Przeworsk Wąskotorowy - Dynów
2011 Przeworsk Wąskotorowy - Dynów
33
Tarnów - Szczucin
115 Tarnów - Szczucin k/Tarnowa
34
Opole Wschodnie - Przemyśl
91 Kraków Główny - Medyka
131 Chorzów Batory - Tczew
132 Bytom - Wrocław Główny
133 Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Kraków Główny
134 Jaworzno Szczakowa - Mysłowice
137 Katowice - Legnica
138 Oświęcim - Katowice
277 Opole Groszowice - Wrocław Brochów
35
Rzeszów - Jasło
106 Rzeszów Główny - Jasło
36
Jarosław - Werchrata
101 Munina - Hrebenne
37
Kraków - Mogiła / Kocmyrzów
91a Kraków Wesoła - Miejsce Historyczne 111
91b Kraków Czyżyny - Mogiła
111 Kraków Nowa Huta - Kocmyrzów
38
Kraków Bonarka - Wieliczka Rynek
91 Kraków Główny - Medyka
94 Kraków Płaszów - Oświęcim
94a Kraków Płaszów - Miejsce Historyczne 94
109 Kraków Bieżanów - Wieliczka Rynek
39
Tarnów - Leluchów / Krynica
96 Tarnów - Leluchów
105 Muszyna - Krynica-Zdrój
40
Stróże - Olszanica
108 Stróże - Krościenko
41
Zagórzany - Gorlice
110 Gorlice Zagórzany - Gorlice
42
Nowy Zagórz - Łupków
107 Nowy Zagórz - Łupków
43
Nowy Łupków Wąskotorowy - Cisna
3001 Rzepedź Wąskotorowa - Cisna
3002 Nowy Łupków Wąskotorowy - Smolnik
44
Kraków - Zakopane
91 Kraków Główny - Medyka
94 Kraków Płaszów - Oświęcim
94a Kraków Płaszów - Miejsce Historyczne 94
97 Skawina - Żywiec
97a Miejsce Historyczne 97/1 - Miejsce Historyczne 97/3
98 Sucha Beskidzka - Chabówka
99 Chabówka - Zakopane
45
Szczakowa / Siersza Wodna - Sucha
97 Skawina - Żywiec
97a Miejsce Historyczne 97/1 - Miejsce Historyczne 97/3
103 Trzebinia - Skawce
114 Trzebinia - Trzebinia Siersza
114a Trzebinia R - Miejsce Historyczne 103
160 Jaworzno Szczakowa - Bolęcin
46
Sucha - Żywiec
97 Skawina - Żywiec
47
Nowy Targ - Podczerwone
118 Nowy Targ - Podczerwone
48
Kalwaria Lanckorona - Bielsko
117 Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona - Bielsko Biała Główna
49
Nowy Sącz - Chabówka
104 Chabówka - Nowy Sącz
50
Skawina / Trzebinia - Dziedzice
93 Trzebinia - Zebrzydowice
94 Kraków Płaszów - Oświęcim
51
Warszawa Główna - Szczakowa / Katowice
1 Warszawa Zachodnia - Katowice
23 Warszawa Główna Osobowa - Warszawa Zachodnia
133 Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Kraków Główny
52
Rogów Osobowy Wąskotorowy - Biała Rawska
1014 Rogów Osobowy Wąskotorowy - Biała Rawska
53
Piotrków Wąskotorowy - Sulejów Pilica
1022 Piotrków Trybunalski Wąskotorowy - Tartak
54
Strzemieszyce Północne - Szczakowa
62 Tunel - Sosnowiec Główny
133 Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Kraków Główny
163 Sosnowiec Kazimierz - Sosnowiec Maczki
55
Dąbrowa Górnicza - Strzemieszyce Północne
162 Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce - Dąbrowa Górnicza
56
Sosnowiec Północny - Strzemieszyce Północne
62 Tunel - Sosnowiec Główny
57
Katowice - Poznań Główny
1 Warszawa Zachodnia - Katowice
1e Katowice Zawodzie - Katowice Dąbrówka Mała
131 Chorzów Batory - Tczew
137 Katowice - Legnica
143 Kalety - Wrocław Popowice WP2
145 Chorzów Stary - Radzionków
161 Katowice Szopienice Północne - Chorzów Stary
272 Kluczbork - Poznań Główny
58
Tarnowskie Góry - Zawiercie
182 Tarnowskie Góry - Zawiercie
59
Tarnowskie Góry - Herby Nowe / Woźniki Śląskie
131 Chorzów Batory - Tczew
197 Strzebiń - Woźniki Śląskie
60
Herby Śląskie - Wosowska
61 Kielce - Fosowskie
61
Olesno Śląskie - Zawisna
196 Olesno Śląskie - Praszka
62
Kluczborek - Opole Główne
293 Jełowa - Kluczbork
301 Opole Główne - Namysłów
63
Ostrzeszów - Namysłaki
383 Ostrzeszów - Namysłaki
64
Katowice - Zebrzydowice / Zwardoń
93 Trzebinia - Zebrzydowice
139 Katowice - Zwardoń
142 Katowice Ligota - Tychy
656 Katowice - Brynów
65
Bielsko - Wisła Głębce / Cieszyn Wschodni
190 Bielsko Biała Główna - Cieszyn
191 Goleszów - Wisła Głębce
66
Katowice - Oświęcim
138 Oświęcim - Katowice
139 Katowice - Zwardoń
142 Katowice Ligota - Tychy
655 Mysłowice - Katowice Muchowiec KMA
656 Katowice - Brynów
657 Katowice Szopienice Północne - Katowice Muchowiec KMA
657a Miejsce Historyczne 657 - Miejsce Historyczne 898
898 Staszic - KWK Staszic
67
Gierałtowice - Pawłowice Śląskie
159 Orzesze - Wodzisław Śląski
172 Gierałtowice - Orzesze
68
Pawłowice Śląskie - Skoczów
157 Pawłowice Śląskie - Skoczów
69
Wodzisław Śląski - Pawłowice Śląskie
159 Orzesze - Wodzisław Śląski
70
Moszczenica Śląska - Cieszyn Wschodni
90 Zebrzydowice - Cieszyn
170 Jastrzębie Zdrój Moszczenica - Cieszyn
71
Rybnik - Pszczyna
148 Pszczyna - Rybnik
72
Tychy - Jaśkowice Śląskie
169 Tychy - Orzesze Jaśkowice
73
Katowice - Racibórz
139 Katowice - Zwardoń
140 Katowice Ligota - Nędza
151 Kędzierzyn Koźle - Chałupki
74
Makoszowy - Rybnik
140 Katowice Ligota - Nędza
149 Zabrze Makoszowy - Leszczyny
75
Katowice Ligota - Gliwice
141 Katowice Ligota - Gliwice
76
Orzegów - Kochłowice
187 Ruda Kochłowice - Ruda Orzegów
77
Rybnik - Olza n/Odrą
140 Katowice Ligota - Nędza
158 Rybnik Towarowy - Chałupki
78
Olza n/Odrą - Brzezie n/Odrą
176 Racibórz Markowice - Olza
79
Gliwice - Pyskowice
135 Gliwice Łabędy - Pyskowice
137 Katowice - Legnica
80
Brynek - Mikulczyce
178 Zabrze Mikulczyce - Tworóg Brynek
81
Katowice - Gliwice
1 Warszawa Zachodnia - Katowice
1e Katowice Zawodzie - Katowice Dąbrówka Mała
131 Chorzów Batory - Tczew
132 Bytom - Wrocław Główny
137 Katowice - Legnica
147 Zabrze Biskupice - Gliwice
161 Katowice Szopienice Północne - Chorzów Stary
82
Tarnowskie Góry - Opole Główne
144 Tarnowskie Góry - Opole Główne
83
Wosowska - Dobrodzień
338 Fosowskie - Dobrodzień
84
Bytom - Opole Główne
132 Bytom - Wrocław Główny
85
Kędzierzyn - Czerwonków
137 Katowice - Legnica
195 Kędzierzyn Koźle Zachodnie - Baborów
325 Baborów - Pilszcz
86
Kluczborek - Kędzierzyn
136 Kędzierzyn Koźle - Opole Groszowice
175 Kłodnica - Kluczbork
87
Racibórz - Racławice Śląskie
177 Racibórz - Pietrowice Głubczyckie
294 Głubczyce - Racławice Śląskie
88
Studzienna - Krzanowice Południowe
193 Racibórz Studzienna - Krzanowice Południowe
89
Pietrowice Wielkie - Kietrz
194 Pietrowice Wielkie - Kietrz
90
Głąbczyce - Pietrowice k/Głąbczyc
177 Racibórz - Pietrowice Głubczyckie
91
Kędzierzyn - Chałupki
151 Kędzierzyn Koźle - Chałupki
92
Gliwice Trynek - Rudy Wielkie
4001 Bytom Karb Wąskotorowy - Racibórz Płonia
93
Katowice - Wrocław Nadodrze / Wrocław Główny
132 Bytom - Wrocław Główny
136 Kędzierzyn Koźle - Opole Groszowice
137 Katowice - Legnica
143 Kalety - Wrocław Popowice WP2
277 Opole Groszowice - Wrocław Brochów
292 Jelcz Miłoszyce - Wrocław Osobowice
300 Opole Główne - Opole Wschodnie
94
Kędzierzyn - Nysa
137 Katowice - Legnica
95
Opole Główne - Nysa
132 Bytom - Wrocław Główny
287 Opole Zachodnie - Nysa
96
Nysa - Głuchołazy Zdrój
137 Katowice - Legnica
297 Nowy Świętów - Głuchołazy Zdrój
97
Nysa - Ścinawa k/Nysy
137f Nysa - Ścinawa Mała
137g Nysa Miasto - Miejsce Historyczne 137b
98
Nysa - Bielawa
137g Nysa Miasto - Miejsce Historyczne 137b
328 Nysa - Kałków Łąka
328a Nysa Dworzec Mały - Miejsce Historyczne 328
99
Prądnik - Gogolin
306 Gogolin - Prudnik
100
Witów - Kunów k/Witowa
332 Nowy Świętów - Sławniowice Nyskie
101
Kluczborek - Wrocław Główny
143 Kalety - Wrocław Popowice WP2
271 Wrocław Główny - Poznań Główny
102
Opole Główne - Wrocław Główny
132 Bytom - Wrocław Główny
103
Wrocław Nadodrze - Trzebnica
143 Kalety - Wrocław Popowice WP2
326 Wrocław Psie Pole - Trzebnica
104
Brzeg - Nysa
288 Nysa - Brzeg
105
Warszawa Główna / Krotoszyn - Wrocław Główny
1 Warszawa Zachodnia - Katowice
12 Skierniewice - Łuków
14 Łódź Kaliska - Tuplice
15 Bednary - Łódź Kaliska
23 Warszawa Główna Osobowa - Warszawa Zachodnia
143 Kalety - Wrocław Popowice WP2
271 Wrocław Główny - Poznań Główny
281 Oleśnica - Chojnice
355 Ostrów Wielkopolski - Grabowno Wielkie
532 Łowicz Główny - Łowicz Przedmieście
106
Karsznice - Zduńska Wola
739 Zduńska Wola Karsznice - Zduńska Wola
107
Kalisz Wąskotorowy - Turek Dworzec
7053 Kalisz Wąskotorowy - Turek
108
Częstochowa - Kępno
61 Kielce - Fosowskie
181 Herby Nowe - Oleśnica
700 Częstochowa - Częstochowa Stradom
704 Herby Stare - Herby Nowe
109
Kępno - Namysłów
307 Namysłów - Kępno
110
Kępno - Oleśnica
181 Herby Nowe - Oleśnica
111
Wieluń Przeładownia - Zawisna Wąskotorowa
7058 Wieluń Dąbrowa Wąskotorowy - Praszka Zawisna
112
Częstochowa / Herby Nowe - Inowrocław
1 Warszawa Zachodnia - Katowice
131 Chorzów Batory - Tczew
146 Wyczerpy - Chorzew Siemkowice
113
Włocławek Wąskotorowy - Brześć Kujawski / Sompolno
7033 Sompolno - Koło Wąskotorowe
7039 Włocławek Wąskotorowy - Przystronie
7041 Smólsk - Brześć Kujawski
114
Konin Wąskotorowy - Sompolno
7025 Konin Wąskotorowy - Jabłonka Słupecka
7034 Sompolno - Sławoszewek
7034a Miejsce Historyczne 7034 - Jabłonka Słupecka
7034c Miejsce Historyczne 7034a/1 - Miejsce Historyczne 7034a/2
115
Jabłonka Słupecka - Anastazewo
7022 Gniezno Wąskotorowe - Sławoszewek
7026 Złotków - Jabłonka Słupecka
116
Koło Wąskotorowe - Sompolno
7027 Koło Wąskotorowe /poprzednia lokalizacja 2/ - Dąbie Kolskie
7033 Sompolno - Koło Wąskotorowe
7033b Miejsce Historyczne 7033 - Koło Odgałęzienie
117
Koło Wąskotorowe - Dąbie Kolskie
7027 Koło Wąskotorowe /poprzednia lokalizacja 2/ - Dąbie Kolskie
118
Dobre - Krośniewice Miasto
7031 Dobre Kujawskie - Jerzmanowo
7039 Włocławek Wąskotorowy - Przystronie
7043 Boniewo - Krośniewice
119
Nieszawa Wąskotorowa - Sompolno
7028 Aleksandrów Kujawski Wąskotorowy - Sompolno
7032 Nieszawa Waganiec Wąskotorowa - Dobre Kujawskie
120
Krośniewice Miasto - Ozorków
7035 Ostrowy Wąskotorowe - Ozorków Centralny
121
Krośniewice Wąskotorowe - Krośniewice Miasto
7035 Ostrowy Wąskotorowe - Ozorków Centralny
122
Warszawa Wileńska / Warszawa Główna - Szczecin Niebuszewo / Szczecin Główny
3 Warszawa Zachodnia - Kunowice
20 Warszawa Główna Towarowa - Warszawa Praga
21 Warszawa Wileńska - Wołomin Słoneczna
23 Warszawa Główna Osobowa - Warszawa Zachodnia
351 Poznań Główny - Szczecin Główny
406 Szczecin Główny - Trzebież Szczeciński
432 Szczecin Wstowo - Szczecin Turzyn
433 Szczecin Główny - Szczecin Gumieńce
501 Warszawa Praga R201 - Warszawa Praga R15
504 Warszawa Targówek - Warszawa Wileńska Marki
507 Warszawa Główna Towarowa - Warszawa Gołąbki
509 Warszawa Główna Towarowa - Warszawa Gdańska
851 Szczecin Wstowo - Szczecin Gumieńce
122a
Sochaczew PKP - Tułowice
1009 Sochaczew Muzeum - Wyszogród
123
Kutno - Płock Radziwie
33 Kutno - Brodnica
124
Warszawa Wileńska / Warszawa Główna / Łódź Kaliska - Gdynia
3 Warszawa Zachodnia - Kunowice
9 Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
15 Bednary - Łódź Kaliska
16 Łódź Widzew - Kutno
18 Kutno - Piła Główna
18a Miejsce Historyczne 18 - Bydgoszcz Główna
20 Warszawa Główna Towarowa - Warszawa Praga
21 Warszawa Wileńska - Wołomin Słoneczna
131 Chorzów Batory - Tczew
202 Gdańsk Główny - Stargard
501 Warszawa Praga R201 - Warszawa Praga R15
504 Warszawa Targówek - Warszawa Wileńska Marki
507 Warszawa Główna Towarowa - Warszawa Gołąbki
509 Warszawa Główna Towarowa - Warszawa Gdańska
125
Aleksandrów Kujawski - Ciechocinek
245 Aleksandrów Kujawski - Ciechocinek
126
Gdańsk Główny - Gdynia
202 Gdańsk Główny - Stargard
127
Jełowa - Namysłów
301 Opole Główne - Namysłów
128
Szydłów - Lipowa Śląska
329 Szydłów - Gracze
129
Wrocław Główny - Międzylesie
276 Wrocław Główny - Międzylesie
130
Oława - Boreczek
132b Oława Dworzec Mały - Boreczek Dworzec Mały
131
Brzeg - Gościejowice
304 Brzeg - Łagiewniki Dzierżoniowskie
132
Odmuchów - Głębokie Śląskie
313 Otmuchów - Przeworno
321 Grodków Śląski - Głęboka Śląska
321
Warszawa Wileńska / Warszawa Wschodnia - Gdynia
21 Warszawa Wileńska - Wołomin Słoneczna
326
Warszawa Wileńska / Warszawa Wschodnia - Malbork
21 Warszawa Wileńska - Wołomin Słoneczna

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2021 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (22316597 / 33412 / 25527 / 2949 / 7567.51)