polski česky

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací
Tratě
Trať 1
Warszawa Zachodnia - Katowice
Trať 2
Warszawa Zachodnia - Terespol
Trať 2a
Warszawa Wschodnia - Warszawa Port
Trať 3
Warszawa Zachodnia - Kunowice
Trať 3a
Warszawa Gołąki - Warszawa Kaliska
Trať 4
Grodzisk Mazowiecki - Zawiercie
Trať 6
Zielonka - Kuźnica Białostocka
Trať 7
Warszawa Wschodnia Osobowa - Dorohusk
Trať 8
Warszawa Zachodnia - Kraków Główny
Trať 8a
Warszawa Aleje Jerozolimskie - Miejsce Historyczne Okęcie
Trať 8b
Wyczółki - Paluch
Trať 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Trať 10
Legionowo - Tłuszcz
Trať 10a
Legionowo Piaski - Nasielsk
Trať 12
Skierniewice - Łuków
Trať 13
Krusze - Pilawa
Trať 13a
Zabieżki Odgałęzienie - Sufczyn Odgałęzienie
Trať 19
Warszawa Główna Towarowa - Józefinów
Trať 20
Warszawa Główna Towarowa - Warszawa Praga
Trať 20a
Warszawa Gdańska - Janówek
Trať 21
Warszawa Wileńska - Wołomin Słoneczna
Trať 21a
Siwki - Zielonka Odgałęzienie
Trať 22
Tomaszów Mazowiecki - Radom
Trať 23
Warszawa Główna Osobowa - Warszawa Zachodnia
Trať 26
Łuków - Radom
Trať 27
Nasielsk - Toruń Wschodni
Trať 28
Wieliszew - Zegrze
Trať 29
Tłuszcz - Ostrołęka
Trať 31
Siedlce - Siemianówka
Trať 33
Kutno - Brodnica
Trať 34
Ostrołęka - Siedlce
Trať 35
Ostrołęka - Szczytno
Trať 36
Ostrołęka - Łapy
Trať 42
Warszawa Główna Osobowa - Warszawa Szczęśliwice
Trať 45
Warszawa Wschodnia Osobowa - Warszawa Grochów
Trať 46
Warszawa Zachodnia - Warszawa Czyste
Trať 47
Warszawa Śródmieście WKD - Grodzisk Mazowiecki WKD
Trať 47a
Warszawa Marszałkowska - Miejsce Historyczne 47/2
Trať 47b
Miejsce Historyczne 47/1 - Miejsce Historyczne 47/3
Trať 47c
Skrzyżowanie - Warszawa Włochy WKD
Trať 48
Podkowa Leśna Główna - Milanówek WKD
Trať 55
Sokołów Podlaski - Siedlce
Trať 56
Płock Radziwie - Płock Radziwie Port
Trať 76
Bąkowiec - Kozienice
Trať 77
Janików - Świerże Górne
Trať 82
Bąkowiec - Puławy Azoty
Trať 82a
Wysokie Koło R1 - Wysokie Koło
Trať 440
Warszawa Służewiec - Warszawa Lotnisko Chopina
Trať 445
Warszawa Zachodnia - Warszawa Aleje Jerozolimskie
Trať 447
Warszawa Zachodnia - Grodzisk Mazowiecki
Trať 448
Warszawa Zachodnia - Warszawa Rembertów
Trať 449
Warszawa Rembertów - Zielonka
Trať 452
Warszawa Wschodnia Osobowa - Warszawa Grochów
Trať 585
Radom - Radom Wschodni
Trať 1001 (úzkoroz.)
Warszawa Południowa - Nowe Miasto n/Pilicą
Trať 1001a
Piaseczno Wiadukt Odgałęzienie - Piaseczno Przeładunkowa
Trať 1002 (úzkoroz.)
Piaseczno Przemysłowe - Warszawa Belweder
Trať 1002a (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 1002/2 - Piaseczno Północne /poprzednia lokalizacja/
Trať 1002b (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 1002/2 - Miejsce Historyczne 1002/1
Trať 1004 (úzkoroz.)
Grójec Odgałęzienie - Jasieniec
Trať 1005 (úzkoroz.)
Rozjazd Oborski - Konstancin
Trať 1006 (úzkoroz.)
Warszawa Most - Jabłonna
Trať 1006a (úzkoroz.)
Warszawa Most - Warszawa Targówek
Trať 1007 (úzkoroz.)
Warszawa Most - Karczew
Trať 1008 (úzkoroz.)
Warszawa Targowa - Radzymin Wąskotorowy
Trať 1008a
Warszawa Wawer - Zegrze
Trať 1009 (úzkoroz.)
Sochaczew Muzeum - Wyszogród
Trať 1010 (úzkoroz.)
Tułowice Sochaczewskie - Piaski Królewskie
Trať 1011 (úzkoroz.)
Nasielsk Dojazdowy - Miejsce Historyczne 1011
Trať 1011a (úzkoroz.)
Sierpc Wąskotorowy - Lubicz Wąskotorowy I
Trať 1012 (úzkoroz.)
Majewo Sierpeckie - Rypin
Trať 1013 (úzkoroz.)
Nasielsk Wąskotorowy - Pułtusk
Trať 1013a (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 1013 - Pułtusk /poprzednia lokalizacja/
Trať 1015 (úzkoroz.)
Rawa Mazowiecka Odgałęzienie - Zdżary
Trať 1018a (úzkoroz.)
Przasnysz - Przasnysz /poprzednia lokalizacja/
Trať 1019 (úzkoroz.)
Grabowo Wąskotorowe - Kolno
Trať 1020 (úzkoroz.)
Myszyniec - Spychowo Wąskotorowe
Trať 1021 (úzkoroz.)
Dęby - Łomża Wąskotorowa
Trať 2012 (úzkoroz.)
Starachowice Wschodnie Wąskotorowe - Iłża
Trať M1
Kabaty - Młociny
Trať M2
Księcia Janusza - Trocka



Województwo mazowieckie
Krajské město: Warszawa • Počet obyvatel: 5.356.838 • Rozloha: 35.558 km2Web: www.mazovia.pl

Abecední seznam železničních stanic a zastávek

===== Body na obvyklerozchodné trati =====
Adolfin (hr)
Antoniówka (zast)
Arcelin (zast)
Arynów (výh)
Augustówka (zast)
Babice JW 4271 wojsk. (vl)
Baboszewo (zast+nákl)
Barchów (zast)
Barcząca (zast)
Bardony (hr)
Bartodzieje (zast)
Bąkowiec (žst)
Bąkowiec Odgałęzienie I (odb.výh)
Bąkowiec Odgałęzienie II (odb.výh)
Beniaminów (nžst)
Białki Siedleckie (zast)
Biel (zast)
Bielany k/Warszawy (zast)
Bielany Podlaskie (zast)
Bieliny Opoczyńskie (zast)
Bierwce (zast)
Błonie (žst)
Bobki (hr)
Bocznica inna (vl)
Borki Kosy (zast)
Borki Siedleckie (zast)
Boża Wola (zast)
Brody Warszawskie (zast)
Brwinów (zast)
Brzeźnica k/Kozienic (zast)
Brzózki (zast)
Burzec (výh)
Cegielnia Krubin ceg. (vl)
Cegielnia Psucka (výh)
Cegłów (zast)
Celestynów (žst)
Chorzele (zast+nákl)
Chotomów (zast+odb)
Chromin (zast)
Chronów (zast)
Chrosna (zast)
Chrosna /poprzednia lokalizacj... (zast+výh)
Chrzęsne (zast)
Chyliczki Wschodnie (zast)
Chynów (žst)
Ciechanów (žst)
Ciechanów Przemysłowy (zast)
Cieksyn (zast)
Cierpigórz (hr)
Cierpigórz (zast)
Cisie (zast)
Czachówek Górny (zast)
Czachówek Południowy (žst)
Czachówek Południowy CzP11 (odb)
Czachówek Środkowy (zast)
Czachówek Wschodni (zast+odb)
Czachówek Zachodni (odb)
Czeruchy (zast)
Dalekie (zast+nákl) Zdjęcia
Daniszewo (zast)
Daniszewo /poprzednia lokaliza... (zast+výh)
Dąbkowizna (zast)
Dąbrowica (výh)
Derlacz (odb)
Dębe Wielkie (zast)
Długokąty (zast)
Dobczyn (zast)
Dobieszyn (žst)
Doły (odb)
Doły R12 (odb.výh)
Droga Kawenczyńska (zast)
Dziewule (žst)
Emilianów (nžst)
Fort (hr)
Fronołów (zast)
Garbatka Letnisko (žst)
Garwolin (žst)
Gąsawy Plebańskie (zast)
Gąski (zast)
Gąsocin (žst)
Gierwaty (žst)
Gocły (zast)
Godów (hr)
Gołotczyzna (zast)
Gostynin (žst)
Gośniewice (zast)
Goworki (nžst)
Goworowo (zast)
Gozdowo (zast+nákl)
Góra Kalwaria (žst)
Grabce (zast)
Grabianka (hr)
Grabowo (zast+nákl)
Grabów n/Pilicą (zast)
Grochów (hr)
Grodzisk Mazowiecki (žst)
Grodzisk Mazowiecki Jordanowic... (zast)
Grodzisk Mazowiecki Okrężna (zast)
Grodzisk Mazowiecki Piaskowa (zast)
Grodzisk Mazowiecki Radońska (žst)
Grodzisk Mazowiecki Rynek (zast)
Grodzisk Mazowiecki WKD (zast+výh)
Grodziszcze Mazowieckie (zast)
Grzebowilk (nžst)
Grzegorzewice (zast)
Grzegorzewo (zast)
Gucin (zast)
Halinów (zast)
Helenów (hr)
Henryszew (hr)
Huta Czechy (zast)
Iwowe (zast)
Jackowo Dworskie (zast)
Jagiellonka (odb)
Jaktorów (zast)
Janików (výh)
Janówek (hr)
Janówek (zast)
Janówek (zast)
Jarnuty (zast)
Jarosław n/Wisłą (zast)
Jarzębia Łąka (zast)
Jasienica Mazowiecka (zast)
Jastrząb (žst)
Jastrząbka (zast+nákl)
Jaźwiny (odb)
Jaźwiny (zast)
Jaźwiny R11 (odb.výh)
Jedlnia Kościelna (zast)
Jedlnia Letnisko (žst)
Jelonki (zast)
Jelonki /poprzednia lokalizacj... (žst)
Jesionka (zast)
Jeziorki Estakada (vl.st)
Jeziorna (nžst)
Jeżewice (zast)
Józefinów (odb)
Józefów (zast)
Kaczorowo (zast)
Kałęczyn (zast)
Kanie Helenowskie (zast)
Karolewo (zast+nákl)
Kazimierówka (zast)
Kątne (zast)
Kępa Gliniecka (odb)
Kietlanka (zast+výh)
Kietlanka /poprzednia lokaliza... (hr)
Kietlanka /poprzednia lokaliza... (hr)
Klembów (zast)
Kobyłka (zast)
Kobyłka Ossów (zast)
Kołbiel (zast)
Kołbiel (zast)
Kołbiel /poprzednia lokalizacj... (zast)
Komorów (žst)
Konopki (žst)
Kończyce Radomskie (zast)
Kornelin (zast)
Korytów (tžst)
Kosiorki (zast)
Kosów Lacki (žst)
Kostki (žst)
Koszewnica (zast)
Kotuń (zast+výh)
Kozery (hr)
Koziebrody (zast)
Kozienice (nákl)
Kraszewo (výh)
Krężel (zast)
Krośnice Mazowieckie (zast)
Krubin (hr)
Krusze (zast+odb+výh)
Krusze R7 (odb.výh)
Kruszyna (zast)
Kruszyna /poprzednia lokalizac... (žst)
Krzymosze (zast)
Kurpie (zast+nákl)
Laski (hr)
Legionowo (žst)
Legionowo Piaski (žst)
Legionowo Przystanek (zast)
Legionowo R 57 (odb.výh)
Leokadia (zast)
Lesiów (odb)
Lesiów (zast)
Lesiów /poprzednia lokalizacja... (zast+výh)
Leszczydół (zast)
Lotnisko (zast+vl.st)
Lubomin (hr)
Lucynów (zast)
Ludwisin (odb)
Łaskarzew (tžst)
Łaskarzew Przystanek (zast)
Łąck (žst)
Łochów (žst)
Łomianki (žst)
Łubno (hr)
Łuczynów (hr)
Malichy (zast)
Małkinia (žst)
Małknia Bug (och.st)
Marków (odb)
Michalczew (zast)
Michalin (zast)
Michałowice (zast)
Michałów (odb)
Michałów Reginów (zast)
Mienia (zast+vl.st)
Mieszaki (zast)
Międzyborów (zast)
Mika (zast)
Milanówek (zast)
Milanówek Graniczna (zast)
Milanówek Grudów (zast)
Milanówek Prosta (zast)
Milanówek WKD (zast+výh) Zdjęcia
Mińsk Mazowiecki (žst)
Mińsk Mazowiecki Anielina (zast)
Mińsk Mazowiecki R101/102 (odb)
Mińsk Mazowiecki R4 (odb)
Mława (žst) Zdjęcia
Mława Miasto (zast)
Młociny (žst)
Młociny Gmina (zast)
Młociny Wieś (zast)
Modlin (žst)
Mokra Wieś (zast)
Mordy (zast+nákl)
Mordy Miasto (zast)
Mostówka (žst)
Mrozy (žst)
Mszczonów (žst)
Mystkowo (zast)
Nasielsk (žst)
Niemojki (žst)
Nieporęt (zast)
Nowa Iwiczna (zast)
Nowa Sucha (zast)
Nowa Sucha /poprzednia lokaliz... (zast)
Nowa Wieś Kościelna (zast+nákl)
Nowa Wieś Kościelna /poprzedni... (zast)
Nowa Wieś Warszawska (zast)
Nowe Dębe Wielkie (zast)
Nowy Dwór Mazowiecki (žst)
Olszewka (zast)
Olszewka (projektowany) (zast)
Opacz (zast)
Opaleniec Mazurski (zast)
Orło (zast)
Osieck (žst)
Ostrołęka (žst)
Ostrów Mazowiecka (žst)
Ostrów Mazowiecka Miasto (zast)
Ostrówek Węgrowski (zast)
Otrębusy (zast)
Otwock (žst)
Ożarów Mazowiecki (žst)
Palmiry (zast+nákl)
Paluch (zast)
Pancerz Buraków (zast)
Parciaki (zast+nákl)
Parysów (zast+nákl)
Parzniew (zast)
Pasieki (žst)
Patków (zast)
Pawłowo (výh)
Piasecznica (zast)
Piaseczno (žst)
Piaseczno Północne /poprzednia... (žst)
Piastów (zast)
Pieńki (hr)
Pilawa (žst)
Pionki (žst)
Pionki Zachodnie (zast)
Platerów (žst)
Płochocin (zast)
Płochocin Polmos (vl.st)
Płock (žst)
Płock Radziwie (žst)
Płock Radziwie Port (nákl)
Płock Trzepowo (žst)
Płońsk (žst)
Podbór (zast)
Podkowa Leśna Główna (žst)
Podkowa Leśna Wschodnia (zast)
Podkowa Leśna Zachodnia (zast)
Podnieśno (zast+nákl)
Podwierzbie (zast)
Pogorzel Warszawska (zast)
Pogorzel Warszawska /poprzedni... (zast+výh)
Polesie (zast)
Poligon (odb)
Polmin (nžst)
Pomiechówek (zast)
Powązki (hr)
Prabuty Góry (zast)
Prażmów (zast)
Proboszczewice Płockie (zast+nákl)
Prostyń (hr)
Prostyń (zast)
Prostyń Bug (odb)
Prostyń Bug PrB1 (výh.st)
Pruszków (žst)
Pruszków WKD (zast)
Przasnysz /poprzednia lokaliza... (žst)
Przetycz (žst)
Przysucha (žst)
Pustelnik (výh)
Puszcza Mariańska (žst)
R. W. D. (zast)
Raciąż (žst)
Radiowo (vl.st)
Radom Główny (žst)
Radom Gołębiów (zast)
Radom Krychnowice (tžst)
Radom Południowy (zast)
Radom Potkanów (zast)
Radom Północny (zast)
Radom Stara Wola (zast)
Radom Wschodni (nžst)
Radom Zachodni (odb)
Radomyśl (zast)
Radziwiłłów Mazowiecki (zast+výh)
Radzymin (žst)
Rajec (hr)
Rajec Poduchowny (zast)
Raszujka (zast)
Reguły (zast)
Rogożew (zast)
Rożki (žst)
Ruda (hr)
Ruda Talubska (zast)
Ruda Talubska /poprzednia loka... (žst)
Ruda Wielka (zast+hr)
Rybienko (zast)
Rydzewo (výh)
Sabinka (zast)
Sadków (hr)
Sadowne Węgrowskie (žst)
Sarnaki (zast)
Sarnów k/Wysokiego Koła (nákl)
Seroki (zast)
Siarcza Łąka Odgałęzienie (odb.výh)
Sieciechów (nžst)
Sieciechów (zast)
Siedlce (žst)
Siedlce Baza (zast)
Siedlce Wschodnie (zast)
Siedlce Zachodnie (zast)
Sierakówek (zast+výh)
Sierpc (žst)
Siwki (odb)
Skrzeszew (zast)
Skrzynno (zast)
Skrzyżowanie (odb)
Słodowiec (zast)
Słowiki Nowe (zast)
Smogorzów Przysuski (zast)
Sobolew (žst)
Sochaczew (žst)
Sokołów Podlaski (žst)
Sosnowe (zast)
Sosnowe /poprzednia lokalizacj... (žst)
Stara Wieś (zast)
Stara Wieś /poprzednia lokaliz... (zast)
Stara Wola (výh)
Stok Lacki (zast)
STP Kabaty (zžst)
Strzała włók. (vl)
Strzałki (tžst)
Strzyżyna (zast)
Studzianki Nowe (zast)
Stupsk Mazowiecki (zast)
Sucha Żyrardowska (zast)
Sufczyn (nžst)
Sufczyn Odgałęzienie (odb)
Sulejówek (zast)
Sulejówek Miłosna (žst)
Sułkowice (zast)
Susk (zast)
Szczutowo (zast+nákl)
Szeligi (tžst)
Szewnica (zast)
Szewnica /poprzednia lokalizac... (zast+hr)
Szulborze Wielkie (zast)
Szydłowiec (žst)
Śmiłów (hr)
Śródborów (zast)
Świder (zast)
Świercze (zast+výh)
Świerże Górne (nžst)
Tarczyn (žst)
Targówek (odb)
Telaki (výh)
Telaki (zast)
Teresin Niepokalanów (žst)
Tłuszcz (žst)
Topór (zast)
Trablice (hr)
Treblinka (žst)
Tworki (zast)
Urle (zast)
Ustanówek (zast)
Warka (žst)
Warka Miasto (zast)
Warszawa Aleje Jerozolimskie (zast+odb)
Warszawa Aleje Jerozolimskie W... (zast)
Warszawa Anin (zast)
Warszawa Antoninów (odb)
Warszawa Centralna (žst) Zdjęcia
Warszawa Chałubińskiego (zast)
Warszawa Choszczówka (zast)
Warszawa Czyste (zast)
Warszawa Czyste (nžst)
Warszawa Dawidy (zast)
Warszawa Falenica (žst)
Warszawa Gdańska (žst)
Warszawa Główna (žst)
Warszawa Główna Towarowa (nžst)
Warszawa Gocławek (zast)
Warszawa Gołąbki (zast+odb)
Warszawa Grochów Postojowa (nžst)
Warszawa Grójecka (zast)
Warszawa Jelonki (nžst)
Warszawa Jelonki PRK7 kolej. (vl)
Warszawa Jelonki Skład Celny mag. (vl)
Warszawa Jelonki WAT wojsk. (vl)
Warszawa Jelonki WPRD drog. (vl)
Warszawa Jeziorki (zast)
Warszawa Koło (zast)
Warszawa Lotnisko Chopina (žst)
Warszawa Marszałkowska (zast+výh)
Warszawa Miedzeszyn (zast)
Warszawa Międzylesie (zast)
Warszawa Młynów skład. (vl)
Warszawa Młynów (zast)
Warszawa Mokry Ług (zast)
Warszawa Ochota (zast)
Warszawa Ochota Postojowa (nžst)
Warszawa Ochota WKD (zast)
Warszawa Okęcie (žst)
Warszawa Olszynka Grochowska (zast)
Warszawa Opaczewska (zast)
Warszawa Plac Zawiszy (zast)
Warszawa Płudy (zast)
Warszawa Podskarbińska (odb)
Warszawa Port (nákl)
Warszawa Powązki (zast)
Warszawa Powiśle (zast)
Warszawa Powsinek (zast)
Warszawa Praga (odb.výh)
Warszawa Praga (odb.výh)
Warszawa Praga (žst)
Warszawa Radość (zast)
Warszawa Rakowiec (zast)
Warszawa Raków (zast)
Warszawa Reduta Ordona (zast)
Warszawa Rembertów (žst)
Warszawa Salomea (zast)
Warszawa Służewiec (zast+odb)
Warszawa Stadion (zast)
Warszawa Strzelnica (zast)
Warszawa Szczęśliwice (tžst)
Warszawa Szczęśliwice (zast)
Warszawa Szczęśliwicka (zast)
Warszawa Śródmieście (zast)
Warszawa Śródmieście WKD (zast+výh)
Warszawa Targówek (zast)
Warszawa Toruńska (zast)
Warszawa Ursus (zast)
Warszawa Ursus Niedźwiadek (zast)
Warszawa Ursus Północny (zast)
Warszawa Wawer (žst)
Warszawa Wawer R2/3 (odb)
Warszawa Wesoła (zast)
Warszawa Wileńska (žst) Zdjęcia
Warszawa Wileńska Marki (nžst)
Warszawa Włochy (zast)
Warszawa Włochy (odb)
Warszawa Włochy Graniczna (zast)
Warszawa Włochy R51 (odb.výh)
Warszawa Włochy WKD (zast+výh)
Warszawa Wola (zast)
Warszawa Wola Grzybowska (zast)
Warszawa Wschodnia (žst)
Warszawa Wschodnia Towarowa (nžst)
Warszawa Zachodnia (žst)
Warszawa Zachodnia Peron 9 (zast)
Warszawa Zachodnia WKD (zast)
Warszawa Zachodnia WKD /poprze... (zast)
Warszawa Zacisze Wilno (zast)
Warszawa ZOO (zast)
Warszawa Żerań (zast)
Warszawa Żwirki i Wigury (zast)
Warszówka (hr)
Warszówka (zast)
WBK 121 Nowy Dwór Mazowiecki wojsk. (vl)
WBK Pomiechówek wojsk. (vl)
WBK Toruń Dworski wojsk. (vl)
Wielgie (hr)
Wieliszew (žst)
Wieliszew Centrum (zast)
Wieniawa (zast)
Witanów (zast)
Wkra (zast)
Wola (odb)
Wola Bierwiecka (zast)
Wola Lipieniecka (zast)
Wola Rowska (zast)
Wolanów (žst)
Wołomin (žst)
Wołomin Słoneczna (zast)
Wójtostwo (žst)
Wólka Okrąglik (zast)
Wólka Radzymińska (zast)
Wrzosów (zast)
Wyczółki (zast+odb)
Wygoda (zast)
Wygoda /poprzednia lokalizacja... (zast+hr)
Wysokie Koło (žst)
Wysokie Koło R1 (odb.výh)
Wyszków (žst)
Wyszyny (zast)
Zabiele Wielkie (zast+nákl)
Zabieżki (zast)
Zabieżki /poprzednia lokalizac... (žst)
Zabieżki Odgałęzienie (odb.výh)
Zagościniec (zast)
Zajezierze k/Dęblina (žst)
Zalesie (žst)
Zalesie Górne (zast)
Zaręby Kościelne (zast)
Zawada (hr)
Zawidz (zast+nákl)
Zawidz Kościelny (zast)
Zawidzek (výh)
Ząbki (zast)
Zdobycz Robotnicza (zast)
Zegrze (žst)
Zegrze Południowe (zast+nákl)
Zielonka (žst)
Zielonka Bankowa (zast)
Zielonka Bankowa Odgałęzienie (odb.výh)
Zygmuntowo Mazowieckie (zast)
Zygmuntów (zast)
Żaby (hr)
Żbików (zast)
Żwirownia Brzezienko żwir. (vl)
Żwirownia Słomków żwir. (vl)
Życzyn (žst)
Żyrardów (žst)
Żytkowice (žst)
Żyźniewo (zast)


===== Body na úzkorozchodné trati =====
Anin Wąskotorowy (zast)
Antonie Ostrołęckie (zast+nákl)
Baboszewo /poprzednia lokaliza... (žst)
Baniocha (žst)
Blinno (zast+nákl)
Błaziny (zast)
Bogucin (zast)
Borkowo (zast+nákl)
Borków Warszawski (zast+nákl)
Brochów (zast)
Brzostowiec (zast)
Buchnik (zast+nákl)
Buków (zast+nákl)
Chojnów Pilawa (žst)
Chrzanowo Ciechanowskie (zast+nákl)
Chumiencin (zast+nákl)
Chylice (žst)
Ciechanów Miasto (zast)
Ciechanów Wąskotorowy (žst)
Cieksyn /poprzednia lokalizacj... (zast)
Ciepłownia Pułtusk ciepł. (vl)
Cmentarz Poległych (zast)
Czerniaków (zast)
Czernice (zast+nákl)
Dalanówek (zast)
Dąbrówka Grzabowska (zast+nákl)
Dęby (žst)
Dęby Łyse (zast+nákl)
Domanówek (zast)
Drewnica (zast)
Dylewo (zast)
Falenica Wąskotorowa (zast+nákl)
Gąsewo (zast)
Głosków (zast)
Gocławek (zast)
Golądkowo (zast)
Golędzinów (zast+nákl)
Goliany (zast+nákl)
Gorzewnica (zast)
Gostkowo Mazowieckie (zast)
Gójsk (zast+nákl)
Góra Kalwaria Wąskotorowa (žst)
Górki Wąskotorowe (zast+nákl)
Grabowo Wąskotorowe (žst)
Grabów Emilin (zast)
Grochów (zast)
Grochów I (zast)
Grójec (zast+nákl)
Grójec Odgałęzienie (odb.výh)
Grudusk (zast+nákl)
Grzybowo Wąskotorowe (zast+nákl)
Henryków Warszawski (zast+nákl)
Iłża (zast+nákl)
Jabłonna (žst)
Jabłonna Przystanek (zast)
Janówek (zast)
Jarosław Wąski (zast)
Jasieniec (žst)
Jasieniec Iłżecki (zast)
Jastrzębia (zast+nákl)
Jeziorna (zast+nákl)
Józefowo (zast)
Józefów Wąskotorowy (zast+nákl)
Kaczorowy (zast)
Kadzidło (žst)
Kałęczyn Mazowiecki (zast)
Kamionek (zast)
Karczew (zast)
Kąty Wąskotorowe (zast)
Kępina (zast)
Kistki (zast)
Klarysew (žst)
Klasztor (zast)
Klewki Wąskotorowe (zast)
Kluszewo (zast)
Kokoszka Mazowiecka (zast)
Kołaczkowo Ciechanowskie (zast+nákl)
Komorowo (zast+nákl)
Konstancin k/Wilanowa (žst)
Koziebrody /poprzednia lokaliz... (zast)
Kozietuły (zast+nákl)
Kozły (zast+nákl)
Krasne (zast+nákl)
Kraszewo (zast)
Kromnów (zast)
Krubin (zast+nákl)
Las Lesznowolski (zast)
Leopoldynów (zast)
Leszno Mazowieckie (zast+nákl)
Lesznowola (zast+nákl)
Lipniki (zast)
Łęki Ciechanowskie (zast+nákl)
Łodziska (zast+nákl)
Łodziska Leśniczówka (zast)
Łydynia (zast)
Majewo Sierpeckie (žst)
Maków Mazowiecki (zast+nákl)
Mała Wieś (zast+nákl)
Marcelin (zast+výh)
Marcule (zast+nákl)
Marki (žst)
Marki Pustelnik I (zast)
Marki Pustelnik II (zast+výh)
Marki Struga (zast+nákl)
Michalin Wąskotorowy (zast)
Michalinek (zast)
Miedzeszyn Wąskotorowy (zast)
Mierzanów (zast+nákl)
Międzylesie k/Warszawy Wąskoto... (zast)
Mława Miasto Wąskotorowa (zast)
Mława Wąskotorowa (žst)
Mogielnica (zast+nákl)
Mrożonki (zast)
Mysiadło (zast)
Mystkowo /poprzednia lokalizac... (zast)
Myszyniec (žst)
Myszyniec Stary (zast)
Nasielsk Dojazdowy (žst)
Nasielsk Miasto (zast+nákl)
Nasielsk Wąskotorowy (žst)
Nosarzewo (zast+nákl)
Nowa Wieś (zast)
Nowe Miasto n/Pilicą (zast+nákl)
Obrębiec (zast)
Opinogóra (zast)
Osiek Włostybory (zast+nákl)
Ostrołęka Północna Wąskotorowa (žst)
Otwock Wąskotorowy (žst)
Pałuki (žst)
Park Paderewskiego (zast)
Pawłowice Kopana (zast+nákl)
Pelcowizna (zast+nákl)
Piaseczno Chyliczki (zast)
Piaseczno Gołków (zast)
Piaseczno Miasto (žst)
Piaseczno Przeładunkowa (př)
Piaseczno Przemysłowe (žst)
Piaseczno Wąskotorowe Północne... (zast)
Piaseczno Wiadukt (zast)
Piaseczno Wiadukt Odgałęzienie (odb.výh)
Piaseczno Zalesie (zast)
Piaseczno Zalesinek (zast)
Piaski Królewskie (žst)
Plecewice (zast)
Płocochowo (zast)
Płońsk /poprzednia lokalizacja... (žst)
Pomorze (zast+nákl)
Poniaty (zast)
Powsin Mijanka (zast+výh+nákl)
Promenada (zast)
Przasnysz (zast+nákl)
Przęsławice (zast)
Przęsławice Nowe (zast)
Pułtusk (žst)
Pułtusk /poprzednia lokalizacj... (žst)
Pupkowizna (zast+nákl)
PZZ Pułtusk zboż. (vl)
Raciąż /poprzednia lokalizacja... (žst)
Radość Wąskotorowa (zast+nákl)
Radzymin Wąskotorowy (žst)
Regimin (zast+nákl)
Rozjazd Oborski (žst)
Rudne Łyse (zast)
Runów (zast)
Ruszczyny (zast+nákl)
Sadyba (zast)
Siarcza Łąka (zast+nákl)
Siedlisko Żabieniec (zast+nákl)
Sielce (zast)
Siennica (och.st)
Sierpc Dojazdowy /poprzednia l... (žst)
Sierpc Wąski (žst)
Składnica Drewna Marcule (vl)
Skoczkowo (zast+nákl)
Skolimów (žst)
Skoroszki (zast)
Skowrony (zast+nákl)
Słupno (zast+nákl)
Służewiec (zast+nákl)
Sochaczew Chodaków (zast+nákl)
Sochaczew Miasto (zast)
Sochaczew Muzeum (žst)
Stare Rogatki (zast)
Stefanów (zast)
Straż Ogniowa (zast)
Stryków Świdno (zast+nákl)
Szczaki Złotokłos (zast+nákl)
Szczutowo (zast)
Szwejki (zast+nákl)
Szydłowo (zast+nákl)
Szymanówek (zast)
Ślepowola (zast)
Śliwice Warszawskie (zast+nákl)
Świder Wąskotorowy (zast)
Tarchomin Fabryczny (zast+nákl)
Tarczyn Wąskotorowy (zast+nákl)
Tułowice Sochaczewskie (žst)
Tułowice Sochaczewskie Odgałęz... (odb.výh)
Ulaski (zast)
Wach (zast)
Warszawa Belweder (žst)
Warszawa Belweder /poprzednia ... (žst)
Warszawa Dąbrówka Wąskotorowa (zast)
Warszawa Gocławek (zast)
Warszawa Mokotów (zast)
Warszawa Most (žst)
Warszawa Południowa (žst)
Warszawa Powsin (zast+nákl)
Warszawa Pyry (žst)
Warszawa Stalowa (žst)
Warszawa Targowa (zast+výh)
Warszawa Targówek (žst)
Warszawa Wilanów (žst)
Warszawa Zacisze (zast)
Wawer Sąd (zast)
Wawer Wąskotorowy (zast)
Wierzbno (zast)
Wilcze Tułowskie (zast+výh)
Winnica (žst)
Wiśniewo Mławskie (zast)
Wiśniewo Wąskotorowe (zast+nákl)
Wola Łęcieszycka (zast)
Wójtówka (zast)
Wólka Smolana (zast)
Wróblewo Mazowieckie (zast+nákl)
Wydmusy (zast+nákl)
Wykrot (zast+nákl)
Wyszogród (žst)
Zakrzewo Dolne (zast)
Zakrzewo Mazowieckie (zast+nákl)
Zalesie Mazowieckie (zast)
Zalesie Myszynieckie (zast)
Zamość Mazowiecki (žst)
Zawidz Kościelny /poprzednia l... (žst)
Zawodzie (zast+nákl)
Zdżary (zast+nákl)
Zeńbok (zast+nákl)
Zwierzyniec k/Sochaczewa (zast)
Żbiki (zast)
Żerań (zast+nákl)
Żwirownia Glice żwir. (vl)


===== Metro =====
Centrum (A13) (zast+odb)
Centrum Nauki Kopernik (C13) (zast)
Dworzec Gdański (A17) (zast+výh)
Dworzec Wileński (C15) (žst)
Imielin (A3) (zast)
Kabaty (A1) (žst)
Księcia Janusza (C6) (žst)
Marymont (A19) (zast)
Młociny (A23) (žst)
Młynów (C7) (zast)
Muranów (A16) (zast)
Natolin (A2) (zast)
Nowy Świat - Uniwersytet (C12) (zast)
Plac Konstytucji (A12) (zast)
Plac Wilsona (A18) (žst)
Płocka (C8) (zast)
Pole Mokotowskie (A10) (zast)
Politechnika (A11) (žst)
Racławicka (A9) (zast)
Ratusz Arsenał (A15) (zast)
Rondo Daszyńskiego (C9) (žst)
Rondo ONZ (C10) (zast+odb)
Słodowiec (A20) (zast+výh)
Służew (A6) (zast)
Stadion Narodowy (C14) (zast)
Stare Bielany (A21) (zast)
Stokłosy (A4) (zast+výh)
Szwedzka (C16) (zast)
Świętokrzyska (A14) (zast)
Świętokrzyska (C11) (zast)
Targówek Mieszkaniowy (C17) (zast+výh)
Trocka (C18) (žst)
Ursynów (A5) (zast)
Wawrzyszew (A22) (zast)
Wierzbno (A8) (zast)
Wilanowska (A7) (žst)


===== Železniční tunely =====
Okęcie (tunel)
Średnicowy dalekobieżny (tunel)
Średnicowy podmiejski (tunel)


===== Historické místa =====
Miejsce Historyczne 1002/1 (hm)
Miejsce Historyczne 1002/2 (hm)
Miejsce Historyczne 1002/3 (hm)
Miejsce Historyczne 1011 (hm)
Miejsce Historyczne 1013 (hm)
Miejsce Historyczne 27/1 (hm)
Miejsce Historyczne 27/2 (hm)
Miejsce Historyczne 33/1 (hm)
Miejsce Historyczne 33/2 (hm)
Miejsce Historyczne 33/3 (hm)
Miejsce Historyczne 47/1 (hm)
Miejsce Historyczne 47/2 (hm)
Miejsce Historyczne 47/3 (hm)
Zdjęcia Dron • Zdjęcia Obrazová dokumentace pro 5 z 846 bodů (0,59%)

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2022 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (28844855 / 25800 / 13169 / 3320 / 8688.21)