polski český

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací koleje
Tratě
Trať 1
Warszawa Zachodnia - Katowice
Trať 1a
Pruszków - Płochocin Polmos
Trať 2
Warszawa Zachodnia - Terespol
Trať 2a
Warszawa Wschodnia - Warszawa Port
Trať 3
Warszawa Zachodnia - Kunowice
Trať 3a
Warszawa Gołąki - Warszawa Kaliska
Trať 4
Grodzisk Mazowiecki - Zawiercie
Trať 6
Zielonka - Kuźnica Białostocka
Trať 7
Warszawa Wschodnia Osobowa - Dorohusk
Trať 8
Warszawa Zachodnia - Kraków Główny
Trať 8a
Warszawa Aleje Jerozolimskie - Warszawa Okęcie
Trať 8b
Wyczółki - Paluch
Trať 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Trať 10
Legionowo - Tłuszcz
Trať 10a
Legionowo Piaski - Nasielsk
Trať 12
Skierniewice - Łuków
Trať 13
Krusze - Pilawa
Trať 13a
Zabieżki Odgałęzienie - Sufczyn Odgałęzienie
Trať 19
Warszawa Główna Towarowa - Józefinów
Trať 20
Warszawa Główna Towarowa - Warszawa Praga
Trať 20a
Warszawa Gdańska - Janówek
Trať 21
Warszawa Wileńska - Wołomin Słoneczna
Trať 21a
Siwki - Zielonka Odgałęzienie
Trať 22
Tomaszów Mazowiecki - Radom
Trať 23
Warszawa Główna Osobowa - Warszawa Zachodnia
Trať 26
Łuków - Radom
Trať 27
Nasielsk - Toruń Wschodni
Trať 28
Wieliszew - Zegrze
Trať 29
Tłuszcz - Ostrołęka
Trať 31
Siedlce - Siemianówka
Trať 33
Kutno - Brodnica
Trať 34
Ostrołęka - Siedlce
Trať 35
Ostrołęka - Szczytno
Trať 36
Ostrołęka - Łapy
Trať 42
Warszawa Główna Osobowa - Warszawa Szczęśliwice
Trať 45
Warszawa Wschodnia Osobowa - Warszawa Grochów
Trať 46
Warszawa Zachodnia - Warszawa Czyste
Trať 47
Warszawa Śródmieście WKD - Grodzisk Mazowiecki WKD
Trať 47a
Warszawa Marszałkowska - Miejsce Historyczne 47/2
Trať 47b
Miejsce Historyczne 47/1 - Miejsce Historyczne 47/3
Trať 47c
Skrzyżowanie - Warszawa Włochy WKD
Trať 48
Podkowa Leśna Główna - Milanówek WKD
Trať 55
Sokołów Podlaski - Siedlce
Trať 56
Płock Radziwie - Płock Radziwie Port
Trať 76
Bąkowiec - Kozienice
Trať 77
Janików - Świerże Górne
Trať 82
Bąkowiec - Puławy Azoty
Trať 82a
Wysokie Koło R1 - Wysokie Koło
Trať 440
Warszawa Służewiec - Warszawa Lotnisko Chopina
Trať 445
Warszawa Zachodnia - Warszawa Aleje Jerozolimskie
Trať 447
Warszawa Zachodnia - Grodzisk Mazowiecki
Trať 448
Warszawa Zachodnia - Warszawa Rembertów
Trať 449
Warszawa Rembertów - Zielonka
Trať 452
Warszawa Wschodnia Osobowa - Warszawa Grochów
Trať 585
Radom - Radom Wschodni
Trať 1001 (úzkoroz.)
Warszawa Południowa - Nowe Miasto n/Pilicą
Trať 1001a (úzkoroz.)
Piaseczno Wiadukt Odgałęzienie - Piaseczno Przeładunkowa
Trať 1002 (úzkoroz.)
Piaseczno Przemysłowe - Warszawa Belweder
Trať 1002a (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 1002/2 - Piaseczno Północne /poprzednia lokalizacja/
Trať 1002b (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 1002/2 - Miejsce Historyczne 1002/1
Trať 1004 (úzkoroz.)
Grójec Odgałęzienie - Jasieniec
Trať 1005 (úzkoroz.)
Rozjazd Oborski - Konstancin
Trať 1006 (úzkoroz.)
Warszawa Most - Jabłonna
Trať 1006a (úzkoroz.)
Warszawa Most - Warszawa Targówek
Trať 1007 (úzkoroz.)
Warszawa Most - Karczew
Trať 1008 (úzkoroz.)
Warszawa Targowa - Radzymin Wąskotorowy
Trať 1008a (úzkoroz.)
Warszawa Wawer - Zegrze
Trať 1009 (úzkoroz.)
Sochaczew Muzeum - Wyszogród
Trať 1010 (úzkoroz.)
Tułowice Sochaczewskie - Piaski Królewskie
Trať 1011 (úzkoroz.)
Nasielsk Dojazdowy - Miejsce Historyczne 1011
Trať 1011a (úzkoroz.)
Sierpc Wąskotorowy - Lubicz Wąskotorowy I
Trať 1012 (úzkoroz.)
Majewo Sierpeckie - Rypin
Trať 1013 (úzkoroz.)
Nasielsk Wąskotorowy - Pułtusk
Trať 1013a (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 1013 - Pułtusk /poprzednia lokalizacja/
Trať 1015 (úzkoroz.)
Rawa Mazowiecka Odgałęzienie - Zdżary
Trať 1018a (úzkoroz.)
Przasnysz - Przasnysz /poprzednia lokalizacja/
Trať 1019 (úzkoroz.)
Grabowo Wąskotorowe - Kolno
Trať 1020 (úzkoroz.)
Myszyniec - Spychowo Wąskotorowe
Trať 1021 (úzkoroz.)
Dęby - Łomża Wąskotorowa
Trať 2012 (úzkoroz.)
Starachowice Wschodnie Wąskotorowe - Iłża
Trať M1
Kabaty - Młociny
Trať M2
Bemowo - Trocka



6 Zielonka - Kuźnica Białostocka
Archivní jízdní řád - 1946 Lato: 1 Warszawa Wileńska - Kuźnica
Zahájení provozu 1862.12.16 Zielonka - státní hranice (PWŻD) [Warszawa Wileńska - Гродна]
Zprovoznění druhé koleje 2019.12.30 Prostyń Bug - Prostyń Bug PrB1 (PKP) [drugi tor na nowym szlaku Sadowne Węgrowskie-Małkinia]
Elektrizace tratí 1952.03.14 Zielonka - Tłuszcz (PKP) 1981.12.22 Tłuszcz - Łochów (PKP) 1982.09.10 Łochów - Małkinia (PKP) 1983.03.31 Małkinia - Czyżew (PKP) 1983.06.30 Czyżew - Szepietowo (PKP) 1983.09.30 Szepietowo - Łapy (PKP) 1983.12.13 Łapy - Białystok (PKP) 1986.09.10 Białystok - Kuźnica Białostocka (PKP) 1988.11.15 Kuźnica Białostocka - státní hranice (PKP)
Rozchod koleje:1435mm
žkmdruh bodunadm.v.bodostatní tratě 


14.47žst (dř)93 Zielonka (Zl)21449 


21.41žst (dř)98 Wołomin (Wł)21 


25.08zast98Zagościniec


27.75zast100Dobczyn


31.04zast98Klembów


34.83zast104Jasienica Mazowiecka


37.91žst [LCS]104 Tłuszcz (Tł)1029513 


41.02zast105Chrzęsne


42.82zast107Mokra Wieś


47.58zast+hr104Szewnica /poprzednia lokalizacja/ (Sz)


48.00zast103Szewnica


53.01zast102Urle


55.23zast100Barchów


58.47žst (dř)102Łochów (Łch)


63.68zast104Ostrówek Węgrowski


~65.67hr102Wielgie


68.68zast104Topór


72.97žst (dř)109Sadowne Węgrowskie (Sd)


81.76zast102Prostyń


83.58odb102 Prostyń Bug (PrB)514 


84.94výh.st107Prostyń Bug PrB1 (PBg1)


87.96žst [LCS]103 Małkinia (Młk)34 


96.27zast114Zaręby Kościelne (ZK)


99.26zast+výh (dř)116Kietlanka


102.96zast125Szulborze Wielkie


~107.30hk-hranice vojvodství


111.83žst138Czyżew (Cz)


118.07zast147Kity


120.80zast148Dąbrowa Łazy


127.37žst149Szepietowo (Sp)


132.36zast155Szymbory


135.82zast156Jabłoń Kościelna


140.47žst156Racibory (Rc)


146.10zast143Zdrody Nowe (Zd)


150.57zast130Łapy Osse


154.03žst122 Łapy (Łp)36 


156.26zast120Uhowo


160.11zast120Bojary


163.25zast+hr134Baciuty (Bc)


165.85hr139Trypucie


167.10zast141Trypucie


168.99zast141Niewodnica


~171.48hr+vl.st134Klepacze


172.22zast139Klepacze


172.50odb139 Turczyn516 


173.57zast140Białystok Wiadukt


177.30žst134 Białystok (Bł)323738515 


185.15žst122Wasilków (Wl)


191.27zast+výh149Czarny Blok (CzB)


195.29zast142Wólka Ratowiecka


199.17žst155Czarna Białostocka (CB)


202.92žst154 Machnacz (Mn)921 


207.52zast149Rozedranka


212.88žst150 Geniusze (Gn)57 


218.52žst159 Sokółka (Sk)4057922 


225.58zast158Kundzin


227.03vl.st157štěrk. Kundzin


~227.23hr156Kundzin


227.83vl155překl. Łosośna CL57 


228.32vl155chem. Krex Czuprynowo57 


230.14zast156Czuprynowo


234.63žst146 Kuźnica Białostocka (Kz)57 


238.57st.h-státní hranice⋙ BY 20006 


Stránka byla naposledy editována: 2022.12.10 - 11:41:57

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2023 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (33662319 / 21261 / 14029 / 3536 / 9519.89)