polski český

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací koleje
Tratě
Trať 3
Warszawa Zachodnia - Kunowice gr. p. [PL/DE]
Trať 3c
Podstolice - Miejsce Historyczne 3/2
Trať 3d
Poznań Wschód - Poznań Kobylepole
Trať 3e
Miejsce Historyczne 3/3 - Poznań Główny
Trať 3f
Poznań Główny - Miejsce Historyczne 351/1
Trať 3g
Poznań Główny - Miejsce Historyczne 272
Trať 3h
Poznań Górczyn - Poznań Główny
Trať 14
Łódź Kaliska - Zasieki gr. p. [PL/DE]
Trať 14a
Miejsce Historyczne 14/1 - Skalmierzyce
Trať 14b
Miejsce Historyczne 14/2 - Ostrów Wielkopolski
Trať 14c
Ostrów Wielkopolski - Miejsce Historyczne 14b
Trať 14d
Ostrów Wielkopolski Odgałęzienie I - Ostrów Wielkopolski Odgałęzienie II
Trať 14e
Karzec - Domachowo
Trať 18
Kutno - Piła Główna
Trať 131
Chorzów Batory - Tczew
Trať 181
Herby Nowe - Oleśnica
Trať 203
Tczew - Kostrzyn gr. p. [PL/DE]
Trať 206
Inowrocław Rąbinek - Drawski Młyn
Trať 206c
Lubasz k/Czarnkowa Odgałęzienie - Bzowo Goraj Odgałęzienie
Trať 210a
Czaplinek - Jastrowie
Trať 239
Mogilno - Orchowo
Trať 240
Świecie n/Wisłą - Złotów
Trať 271
Wrocław Główny - Poznań Główny
Trať 272
Kluczbork - Poznań Główny
Trať 272a
Poznań Starołęka - Poznań Starołęka R87
Trať 272b
Poznań Starołęka - Poznań Malta
Trať 273
Wrocław Główny - Szczecin Główny
Trať 281
Oleśnica - Chojnice
Trať 281a
Krotoszyn - Miejsce Historyczne 14/4
Trať 281b
Orzechowo - Orzechowo Port
Trať 307
Namysłów - Kępno
Trať 351
Poznań Główny - Szczecin Główny
Trať 351b
Krzyż - Miejsce Historyczne 351/2
Trať 352
Swarzędz - Poznań Starołęka
Trať 353
Poznań Wschód - Skandawa gr. p. [PL/RU]
Trať 354
Poznań Główny PoD - Piła Główna
Trať 355
Ostrów Wielkopolski - Grabowno Wielkie
Trať 356
Poznań Wschód - Bydgoszcz Główna
Trať 357
Sulechów - Luboń k/Poznania
Trať 358a
Miejsce Historyczne 358 - Zbąszyń
Trať 359
Leszno - Zbąszyń
Trať 360
Jarocin - Kąkolewo
Trať 361
Puszczykówko - Osowa Góra
Trať 362
Kobylin - Legnica Północna
Trať 362a
Krzelów - Leszno Dworzec Mały
Trať 363
Rokietnica - Skwierzyna
Trať 366
Miejska Górka - Kościan
Trať 367a
Zbąszyń - Miejsce Historyczne 367/2
Trať 368
Szamotuły - Międzychód
Trať 369
Mieszków - Czempiń
Trať 371
Wolsztyn - Żagań
Trať 372
Bojanowo - Odrzycko
Trať 373
Międzychód - Zbąszyń
Trať 374
Bzowo Goraj - Piła Główna
Trať 376
Kościan - Opalenica
Trať 377
Gniezno Winiary - Sława Wielkopolska
Trať 378
Gołańcz - Chodzież
Trať 381
Oborniki Wielkopolskie - Wronki
Trať 382
Koźmin Wielkopolski - Piaski Wielkopolskie
Trať 383
Ostrzeszów - Namysłaki
Trať 385
Janowiec Wielkopolski - Skoki
Trať 388
Konin - Kazimierz Biskupi
Trať 388a
Miejsce Historyczne 388 - Cukrownia Gosławice
Trať 390
Miejska Górka - Pakosław
Trať 391
Ociąż - Kucharki
Trať 391a
Kotowiecko - Głóski
Trať 392
Pleszew - Pleszew Miasto
Trať 394
Poznań Krzesiny - Kobylnica
Trať 395
Zieliniec - Kiekrz
Trať 403
Piła Północ - Ulikowo
Trať 403a
Wałcz - Złotów
Trať 405
Piła Główna - Ustka
Trať 405a
Jastrowie - Węgierce
Trať 405c
Piła Północ - Miejsce Historyczne 405/1
Trať 410
Grzmiąca - Kostrzyn
Trať 412
Wałcz - Krzyż
Trať 808a
Września - Miejsce Historyczne 808
Trať 5020 (úzkoroz.)
Trzeciewnica - Liszkowo Rozgraniczenie
Trať 5020c (úzkoroz.)
Mrozowo - Żelazno Wyrzyskie
Trať 5021 (úzkoroz.)
Radzicz Rozgraniczenie - Zakłady Przemysłowe
Trať 5021a (úzkoroz.)
Dąbrówka Wyrzyska - Liszkówko II
Trať 5021b (úzkoroz.)
Falmierowo Odgałęzienie - Dobrzyniewo
Trať 5022 (úzkoroz.)
Białośliwie Wąskotorowe - Witosław Wąskotorowy
Trať 5022a (úzkoroz.)
Białośliwie Wąskotorowe - Białośliwie Port
Trať 5023 (úzkoroz.)
Czajcze - Kocik Młyn
Trať 5024 (úzkoroz.)
Żnin Wąskotorowy - Ośno Wąskotorowe
Trať 7001 (úzkoroz.)
Poznań Kobylepole - Zaniemyśl
Trať 7001a (úzkoroz.)
Poznań Kobylepole Wąskotorowe - Miejsce Historyczne 7001/2
Trať 7002 (úzkoroz.)
Tulce - Kruszewnia
Trať 7003 (úzkoroz.)
Krerowo - Klony
Trať 7004 (úzkoroz.)
Połażejewo Odgałęzienie - Mystki
Trať 7005 (úzkoroz.)
Żabikowo Odgałęzienie - Jaszkowo
Trať 7006 (úzkoroz.)
Annopole Odgałęzienie - Czarnotki
Trať 7007 (úzkoroz.)
Szewce Odgałęzienie - Gowarzewo
Trať 7008 (úzkoroz.)
Krerowo Odgałęzienie - Kleszczewo Wielkopolskie
Trať 7009 (úzkoroz.)
Chwałkowo Wąskotorowe - Brodowo
Trať 7010 (úzkoroz.)
Opalenica Wąskotorowa - Komorowo Wielkopolskie
Trať 7011 (úzkoroz.)
Rudniki Dwór I - Sędziny
Trať 7012 (úzkoroz.)
Nowy Tomyśl Wąskotorowy - Duszniki Wielkopolskie
Trať 7013 (úzkoroz.)
Śliwno - Turowo Wielkopolskie
Trať 7014 (úzkoroz.)
Września Wąskotorowa - Arcugowo Odgałęzienie
Trať 7015 (úzkoroz.)
Mierzewo - Stanisławowo
Trať 7015a (úzkoroz.)
Królewiec Odgałęzienie - Królewiec
Trať 7016 (úzkoroz.)
Grotkowo - Czeluścin Wąskotorowy
Trať 7017 (úzkoroz.)
Września Wąskotorowa - Pyzdry
Trať 7017a (úzkoroz.)
Borzykowo Odgałęzienie - Borzykowo Południowe
Trať 7018 (úzkoroz.)
Żółcz Odgałęzienie - Czerniejewo Wąskotorowe
Trať 7019 (úzkoroz.)
Zieliniec - Bieganowo Wielkopolskie
Trať 7020 (úzkoroz.)
Zieliniec - Krzywa Góra Wielkopolska
Trať 7021 (úzkoroz.)
Żydowo Wąskotorowe - Gorazdowo
Trať 7022 (úzkoroz.)
Gniezno Wąskotorowe - Sławoszewek
Trať 7023 (úzkoroz.)
Niechanowo - Mielżyn
Trať 7024 (úzkoroz.)
Sławoszewek - Wilczyn
Trať 7024a (úzkoroz.)
Cegielnia - Miejsce Historyczne 7024
Trať 7025 (úzkoroz.)
Konin Wąskotorowy - Jabłonka Słupecka
Trať 7025a (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 7025 - Konin Czarków
Trať 7025b (úzkoroz.)
Pątnów Mały - Cukrownia Gosławice
Trať 7026 (úzkoroz.)
Złotków - Jabłonka Słupecka
Trať 7027 (úzkoroz.)
Koło Wąskotorowe /poprzednia lokalizacja 2/ - Dąbie Kolskie
Trať 7028 (úzkoroz.)
Aleksandrów Kujawski Wąskotorowy - Sompolno
Trať 7033 (úzkoroz.)
Sompolno - Koło Wąskotorowe
Trať 7033a (úzkoroz.)
Wierzbie - Zaryń
Trať 7033b (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 7033 - Koło Odgałęzienie
Trať 7034 (úzkoroz.)
Sompolno - Sławoszewek
Trať 7034a (úzkoroz.)
Półwiosek - Cukrownia Gosławice
Trať 7034b (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 7034 - Jabłonka Słupecka
Trať 7034c (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 7034a/1 - Miejsce Historyczne 7034a/2
Trať 7036 (úzkoroz.)
Głaznów Odgałęzienie - Dzierzbice Kutnowskie
Trať 7037 (úzkoroz.)
Most Krzewie - Krzewata
Trať 7039 (úzkoroz.)
Włocławek Wąskotorowy - Przystronie
Trať 7043 (úzkoroz.)
Boniewo - Krośniewice
Trať 7044 (úzkoroz.)
Rakoniewice Wąskotorowe - Krzywiń
Trať 7044a (úzkoroz.)
Stare Bojanowo Wąskotorowe - Stare Bojanowo Osobowe
Trať 7044b (úzkoroz.)
Stare Bojanowo Odgałęzienie - Stare Bojanowo Przeładownia
Trať 7045 (úzkoroz.)
Wielichowo Odgałęzienie - Ujazd Wielkopolski Wąskotorowy
Trať 7046 (úzkoroz.)
Witaszyce Wąskotorowe - Zagórów
Trať 7047 (úzkoroz.)
Twardów Mijanka - Czermin
Trať 7048 (úzkoroz.)
Sucha Wąskotorowa - Komorze
Trať 7049 (úzkoroz.)
Grabina - Trąbczyn
Trať 7050 (úzkoroz.)
Przybysław - Lgów
Trať 7051 (úzkoroz.)
Krotoszyn Wąskotorowy - Broniszewice
Trať 7052 (úzkoroz.)
Opatówek Wąskotorowy - Żelazków
Trať 7053 (úzkoroz.)
Kalisz Wąskotorowy - Turek
Trať 7054 (úzkoroz.)
Borków Odgałęzienie - Russów
Trať 7055 (úzkoroz.)
Wrocław Wąskotorowy - Sulmierzyce
Trať 7099 (úzkoroz.)
Maltanka - Zwierzyniec
Trať KG1
Elektrownia - Adamów
Trať KG2
Warenka - Bogdałów
Trať KG3
Elektrownia - Ignacew



Województwo wielkopolskie

Stát: Polska • Krajské město: Poznań • Rozloha: 29.826 km2

Abecední seznam železničních stanic a zastávek

===== Body na normálněrozchodné trati =====
Adamowo (zast)
Adamów (zžst)
Annopole (žst)
Antonin (žst)
Arkuszewo (výh)
Babiak (žst)
Baborówko (zast)
Baranów (hr)
Baranówek (hr)
Barłogi (žst)
Baza Drogowa Piła siln. (vl)
Bąblin (zast+nákl)
Belęcin Wielkopolski (zast+nákl) Zdjęcia
Będlewo překl. (vl)
Biadki (žst)
Biała Pilska (zast)
Białośliwie (žst)
Bielewo (zast)
Biernatowo (žst)
Bieżyń (zast)
Biniew (žst)
Binino (zast)
Biskupice Wielkopolskie (zast+výh)
Błotnica (zast) Zdjęcia
Bocznica Nr 417 vú. (vl)
Bodzewko (zast+nákl)
Bodzewo (zast)
Bogdałów (zžst)
Bogdanowo (zast)
Bogucin (hr)
Bojanowo (žst)
Bolechowo (žst)
Bonikowo (zast+nákl)
Borek Wielkopolski (žst)
Borowo (nákl)
Borucino (zast)
Borysławice (odb)
Borzęciczki (zast)
Boszkowo (zast) Zdjęcia
Bożacin (zast)
Bralin (zast+nákl)
Brokęcino (zast)
Bronów (žst)
Browar Czarnków potr. (vl)
Brzeźnica Krajeńska (žst)
Brzostów Wielkopolski (zast+nákl)
Buczek (žst)
Budki Nowe (zast)
Budzyń (žst)
Buk (žst)
Bukowiec (hr)
Bukownica Wielkopolska (zast+nákl)
Bułaków (zast)
Bylice (hr)
Bzowo Goraj (zast+nákl)
Bzowo Goraj Odgałęzienie (odb.výh) Zdjęcia
Cegielnia Budzyń cih. (vl)
Chartowo (zast)
Chełmno i Konin (nákl)
Chlewiska (nákl)
Chludowo (zast)
Chocicza (žst)
Chociczka (hr)
Chodzież (žst)
Chojno Wielkopolskie (zast+nákl)
Chojny (hr)
Choryń (zast)
Chrośnica (zast+vl.st)
Chrzypsko Wielkie (zast+nákl)
Chwalibogowo (zast)
Chwałkowo Kościelne (zast)
Ciążyń (zast)
Cienin (žst)
Cienin Kościelny (zast)
Cienin Kościelny /poprzednia l... (zast)
Ciołkowo (zast+nákl)
Ciosaniec Pomorski (zast+nákl)
Cukrownia Gosławice cukr. (zžst)
Cykowo překl. (nákl)
Czarnków (zast+nákl)
Czekanów (žst)
Czekanów /poprzednia lokalizac... (žst)
Czeluścin (zast)
Czempiń (žst)
Czerniejewo (žst)
Czerniewicz (nákl)
Czerwonak (zast+výh)
Czerwonak Osiedle (zast)
Damasławek (žst)
Daniszyn (zast)
Dąbie n/Nerem (žst)
Dąbrowa Międzylesie (zast)
Dębnica Wielkopolska (zast)
Dłoń (zast)
Dobramyśl (nákl)
Dobrojewo (zast)
Dolaszewo Wałeckie (zast+nákl)
Dolnik (zast)
Domachowo (zast)
Domanin (žst)
Dopiewo (zast)
Drawski Młyn (žst)
Drużyna Poznańska (zast)
Drzymałowo (zast) Zdjęcia
Durzyn (odb+výh)
Dusina (zast)
Dziembówko (žst)
Dzierżanów Wielkopolski (zast)
Dzięczyn (zast)
Elektrownia (zžst)
Fabryka Czekolady Poznań potr. (vl)
Fabryka Fornirów Poznań dřev. (vl)
Fabryka Mebli Murowana Goślina np. (vl)
Fabryka Mebli Śrem np. (vl)
Fałkowo (zast)
Felicjanów (hr)
Feliksowo překl. (nákl)
Folsztyn (hr)
Folwark Nowawieś (hr)
Franklinów (odb)
Gaj (hr+nákl)
Galew (zžst)
Garki (zast)
Garzyn (zast+nákl)
Gądki (žst)
Gębarzewo (zast+vl.st)
Gęsia Górka (zast)
Gęsia Górka /poprzednia lokali... (zast+nákl)
Głażewo (zast+nákl)
Głomsk (hr)
Głóski (zast+nákl)
Głuchowiec (hr)
Głuponie Cegielnia (nákl)
Gniezno (žst)
Gniezno Winiary (žst)
Godurowo (zast)
Godziętowy (žst)
Gola (zast)
Golęczewo (zast)
Golina (zast)
Gołańcz (zast+nákl)
Gołaszewo (zast+nákl)
Gorszewice (nákl)
Gorzupia (zast)
Gorzyń Wielkopolski (zast+nákl)
Gosławice (zast)
Gostkowo (zast+nákl)
Gostyń (žst)
Góra (zast+nákl)
Górka Duchowna (zast)
Górzno (hr)
Grabianowo (žst)
Grabonóg (zast+nákl)
Grabów n/Prosną (zast+nákl)
Granowiec (žst)
Granowo (zast+výh) Zdjęcia
Grąblewo (zast)
Grąblewo (zast)
Grodzisk Wielkopolski (žst) Zdjęcia
Grodzisko (zast+nákl)
Gronówko (hr)
Grylewo (zast)
Grzymysław (nákl)
Gulcz (zast)
Gułtowy (zast)
Gutowo Małe (hr)
Gutowo Wielkopolskie (zast)
Hanulin (tžst)
Henrykowo k/Leszna (zast)
Herburtowo (hr)
Huta Szklana (zast)
Huta Szkła Ujście sklář. (vl)
Ignacew (zžst)
Iłowiec (zast)
Iwno (hr)
Iwno (nákl)
Jabłonka (nákl)
Jabłonowo Wielkopolskie (žst)
Jankowo Dolne (zast)
Jankowo Dolne (Ahr)
Janków Przygodzki (zast)
Janopole (zast+nákl)
Jarocin (žst)
Jaryszewo Obornickie (zast+nákl)
Jasin (hr)
Jastrowie (žst)
Jastrowie Miasto (zast)
Jastrowie Miasto (zast)
Jastrowie Miasto (zast)
Jastrzębsko (zast)
Jerka (zast)
Jeżyce (hr)
Jędrzejewo Wielkopolskie (zast)
Jutrosin (zast+nákl)
Kaczkowo (zast)
Kaczory (žst)
Kadzewo překl. (nákl)
Kalisz (žst)
Kalisz Szczypiorno (zast)
Kalisz Szczypiorno stroj. (vl.st)
Kalisz Winiary (zast)
Kaliszkowice (nákl)
Kamień (hr)
Karzec (zast)
Kawnice (zast)
Kazimierz Biskupi (žst)
Kaźmierz Wielkopolski (zast+nákl)
Kąkolewo (žst)
Kębłowo (zast) Zdjęcia
Kępno (žst)
Kępno (zast)
Kępno Kp1 (odb)
Kępno Zachodnie (žst)
Kiekrz (žst)
Kiełczew (hr)
Kikowo (zast)
Kiszewo (zast+nákl)
Kiszkowo (zast)
Klonowiec (hr)
Klukowo (zast+nákl)
Kłecko Wielkopolskie (zast+nákl)
Kłoda (hr)
Kłodawa (žst)
Kłomino (zast)
Kłosowice (zast)
Kobylec (zast)
Kobylin (žst)
Kobylnica (žst)
Kocięba (hr)
Kołądek (hr)
Koło (žst)
Konarskie (zast)
Konary Grabowo (žst)
Konarzew (nákl)
Konin (žst)
Konin Elektrownia (odb)
Konin Marantów (zast)
Konin Niesłusz (zast)
Konin Zachód (zast)
Kopanica (zast+nákl) Zdjęcia
Kopanina (nákl)
Kosowo Wielkopolskie (zast)
Kostrzyn Wielkopolski (žst)
Kościan (žst)
Kotlin (žst)
Kotowiecko (žst)
Kotowo (zast)
Kotuń (tžst)
Kowanówko potr. (vl)
Koziegłowy (nžst)
Koźmin Wielkopolski (žst)
Kórnik (zast)
Krajenka (žst)
Kramsk (žst)
Kraśnica (hr)
Krobia (žst)
Krobia Miasto (zast+nákl)
Krostkowo (zast)
Krotoszyn (žst)
Krucz (žst)
Kruszewo Wielkopolskie (žst)
Krzemieniewo (zast+nákl)
Krzycko Wielkie (zast) Zdjęcia
Krzywołęka (hr)
Krzyż (žst)
Krzyż Rudno (zast) Zdjęcia
Książ Wielkopolski (zast)
Książno (zast)
Kucharki (zast+nákl)
Kujan (žst)
Kujaniec (nákl)
Kuklinów (zast)
Kunowo (zast+nákl)
Kurki (nákl)
Kurowo k/Opalenicy (zast)
Kurów (zast+nákl)
Kurzagóra (zast+nákl)
Kuźnica Żelichowska (zast+nákl)
Kwilcz (zast+nákl)
Laski Smardze (žst)
Laskownica (zast)
Lasocice (žst)
Lądek (hr)
Lednogóra (zast)
Lednogóra (Ahr)
Leszno (žst)
Leszno Dworzec Mały (žst)
Leszno Grzybowo (zast+vl.st)
Leszno Ls8 (odb)
Lewice (žst)
Lewiczynek (zast+nákl)
Lewków (hr)
Lewków /poprzednia lokalizacja... (hr)
Ligowiec (zast)
Lipie Góry (žst)
Lipie Wielkopolskie (zast+nákl)
Lipiny Wielkopolskie (žst)
Lipka Krajeńska (žst)
Lipno Nowe (zast)
Lotyń (zast)
Lubasz k/Czarnkowa (zast+nákl)
Lubasz k/Czarnkowa Odgałęzieni... (odb.výh) Zdjęcia
Lubcz (hr)
Lubcz Mały (zast+nákl)
Lubin Kujawski (hr)
Lubiń Kościański (zast)
Luboń k/Poznania (žst) Zdjęcia
Luboń k/Poznania LuC (odb)
Lubosina (zast+nákl)
Lubosz k/Międzychodu (zast)
Lubotyń (hr)
Lutogniew (hr)
Luvena S.A. chem. (vl)
Łąkociny (zast)
Łęka Opatowska (žst)
Łęka Wielka (zast+nákl)
Łobzowiec (zast)
Łopuchowo (zast)
Łopuchowo Osiedle (zast)
Łowisko (zast+nákl)
Łowyń (zast+nákl)
Ługi Ujskie (zast)
Łukacz (hr)
Łuszkowo (zast)
Malewo (nákl)
Maliniec (zast+výh)
Mały Borek (hr)
Manieczki (žst)
Marchwacz (hr)
Margonin (žst)
Marydoły (hr)
Marysiewice (odb)
Marzenin (zast)
Miały (žst)
Miasteczko Krajeńskie (zast)
Miejska Górka (zast+nákl)
Mieleszyn (zast+nákl)
Mieszków (žst)
Mieścisko (žst)
Międzychód (zast+nákl)
Międzychód Letnisko (zast+nákl)
Milcz (zast)
Milin (hr)
Miłosław (žst)
Mirosław Ujski (zast+nákl)
Młyn Słonawy potr. (vl)
Młyn Urbanowo potr. (vl)
Młyn Zieleniec potr. (vl)
Młynary Chodzieskie (zast)
Młyniewo Nowotomyskie (žst) Zdjęcia
Mnichowo (Ahr)
Mokrz (zast+výh)
Morzysław (hr)
Mosina (žst)
Mosina Pożegowo (zast)
Most (Młyn Słonawy) (zast)
Most Kilometr 1 p/Zbąszyniem (zast)
Most n/Notecią (zast)
Motylewo (zast)
Mroczeń (žst)
Mrowino (zast)
Murowana Goślina (zast+výh)
Nadarzyce (žst)
Namysłaki (zast+nákl)
Naramowice (odb)
Nasycalnia Podkładów Wronki dřev. (vl)
Nekla (zast+vl.st+nákl)
Niedźwiedź Wielkopolski (zast)
Niemarzyn (nákl)
Niemczynek Werkowo (zast)
Niepart (zast+nákl)
Nietuszkowo (nákl)
Nojewo (zast+výh)
Nosalewo (nákl)
Nowa Święta (žst)
Nowa Wieś Pilska (hr)
Nowa Wieś Poznańska (odb)
Nowa Wieś Poznańska (zast)
Nowawieś Mochy (žst) Zdjęcia
Nowe Bielice (hr)
Nowe Skalmierzyce (žst)
Nowy Solec (zast) Zdjęcia
Nowy Tomyśl (žst)
Nowy Widzim (zast) Zdjęcia
Obłaczkowo (zast)
Obora Wielkopolska (zast+nákl)
Oborniki Most (zast)
Oborniki Wielkopolskie (žst)
Oborniki Wielkopolskie Miasto (zast)
Oborniki Wielkopolskie Most (odb)
Oborzyska Stare (zast)
Obra Stara (zast)
Obrzyca (nákl)
Obrzycko (žst)
Ociąż (zast)
Oczkowice (zast)
Odlewnia Śrem kovo. (vl)
Odolanów (žst)
Okonek (žst)
Okonek Miasto (zast)
Olekszyn (zast)
Olszowa (zast)
Opalenica (žst)
Opalenica Wiatraki (zast)
Opatówek (žst)
Orchowo (zast+nákl)
Ordzin (zast+nákl)
Orle (nákl)
Orzechowo (žst)
Orzechowo Most (odb)
Orzechowo Port (nákl)
Osina (hr)
Osowa Góra (zast)
Ostragóra (hr)
Ostroróg (zast+nákl)
Ostrów Wielkopolski (žst)
Ostrów Wielkopolski Gorzyce (zast)
Ostrów Wielkopolski Odgałęzien... (odb.výh)
Ostrów Wielkopolski Odgałęzien... (odb.výh)
Ostrów Wielkopolski Zachodni (nžst)
Ostrówki k/Chodzieży (zast)
Ostrzeszów (žst)
Osuch (zast)
Osusz (odb)
Otoczna (zast)
Otusz (zast)
Owińska (zast)
Paczkowo (zast+odb)
Pakosław (žst)
Pakówko (hr)
Palędzie (žst)
Pałczyn (nákl)
Pamiątkowo (zast)
Panienka (zast)
Panigródz (zast+nákl)
Parkowo (zast)
Patrzyków (žst)
Patrzyków (zast)
Pawłowice (zast)
Pawłów Wielkopolski (zast)
Pątnów (nžst)
Pątnów Elektrownia (zast)
Perkowo (zast)
Perzów (zast)
Pęckowo (zast+výh)
Pępowo (žst)
PGR Gościeszyn zem. (vl)
Piaski Wielkopolskie (zast+nákl)
Piecewko (zast+nákl)
Piecewo (žst)
Pierzchno (zast+výh)
Pierzyska (žst)
Pijanowice (zast+nákl)
Piła Dworzec Celny (nžst)
Piła Fabryczna (zast)
Piła Główna (žst)
Piła Kalina (zast)
Piła Leszków (zast)
Piła Podlasie (zast)
Piła Północ (odb)
Piła Rozrządowa (nžst)
Piła Staszyce bet. (vl)
Piła Towarowa (nžst)
Piła Zdroje (zast)
Piwonice (výh+vl.st)
Plastowo (zast)
Pleszew (žst)
Pleszew Miasto (zast+nákl)
Pleszew Wąskotorowy (zast+nákl)
Plewiska (zast+hr+nákl)
Płociczno (zast+hr)
Płytnica (zast+výh)
Pniewy Szamotulskie (zast+nákl)
Pobiedziska (žst)
Pobiedziska Letnisko (zast)
Podgaje Koszalińskie (zast+výh)
Podstolice (žst)
Pogorzela (žst)
Pokrzywnica (zast)
Pokrzywno (odb)
Połajewo (zast)
Ponętów (žst)
Poniec (žst)
Popowo Kościelne (žst)
Porażyn (zast+vl.st)
Port Handlowy Ujście příst. (vl)
Powodowo (zast+nákl) Zdjęcia
Poznań Antoninek (zast+odb)
Poznań Brama Warszawska (zast)
Poznań Dębiec (zast)
Poznań Dębina (zast)
Poznań Dębina /poprzednia loka... (zast)
Poznań Franowo (nžst)
Poznań Franowo PFA (zast)
Poznań Garbary (zast)
Poznań Główny (žst)
Poznań Główny PoD (odb)
Poznań Główny Ppd (odb)
Poznań Główny Towarowy (nžst)
Poznań Golęcin vú. (vl.st)
Poznań Górczyn (žst)
Poznań Junikowo (zast)
Poznań Junikowo /poprzednia lo... (zast)
Poznań Karolin (zast)
Poznań Krzesiny (žst)
Poznań Malta (nákl)
Poznań Piątkowo (nžst)
Poznań Podolany (zast)
Poznań Stargardzki (žst)
Poznań Starołęka (žst)
Poznań Starołęka (odb)
Poznań Starołęka PSk2 (odb)
Poznań Starołęka R87 (odb.výh)
Poznań Strzeszyn (zast)
Poznań Wola (zast+výh+nákl)
Poznań Wschód (žst)
Poznań Wschód PW1 sp. (vl.st)
Pożegowo (nákl)
Pólko (zast+nákl)
Prądówka (zast+nákl)
Promno (zast)
Prusim (zast+nákl)
Prusinowo (nákl)
Przebędowo (zast)
Przecławek (hr)
Przepompownia Gazu Kościan plyn. (vl)
Przybroda (zast)
Przychodzko (zast+nákl)
Przygodzice (žst)
Przysieczyn (zast)
Przysieka Stara (zast+výh+nákl)
Ptaszkowo Wielkopolskie (zast) Zdjęcia
Ptusza (zast+nákl)
Puszczykowo (zast)
Puszczykówko (zast+vl.st+nákl)
Pysząca (zast)
Pyszczynek (nákl)
PZZ Wągrowiec potr. (vl)
Racot (zast)
Racot Cegielnia (nákl)
Raczyn (zast+nákl)
Radliczyce (zast+výh+nákl)
Radlin Wielkopolski (zast)
Rakoniewice (žst) Zdjęcia
Raków (hr)
Rawicz (žst)
Rawicz Wschód (zast+nákl)
Rąbczyn (žst)
Rejowiec (nákl)
Rogaczewo (zast)
Rogaszyce (hr)
Rogoźno Wielkopolskie (žst)
Rojęczyn (hr)
Rokietnica (žst)
Rokosowo Gostyńskie (zast+nákl)
Rosko (žst)
Rostarzewo (zast) Zdjęcia
Roszkowo Wągrowieckie (zast)
Roszkówko (zast+nákl)
Rożnowo (zast)
Różanna (zast+nákl)
Ruchocice (zast) Zdjęcia
Rudnicze žel.vlečky (vl.st)
Runowo k/Wągrowca (zast+nákl)
Rusiec (zast+nákl)
Rybno Wielkie (zast)
Rychtal (žst)
Ryczywół (zast+nákl)
Rydzyna (zast+výh)
Ryżyn (zast)
Rzadkowo (hr)
Rzeźnia Miejska potr. (vl)
Salnia (hr)
Samborsko (zast+nákl)
Samołęż (hr)
Sarbia (žst)
Sarnowa (zast+nákl)
Sątopy (zast)
Sepno (zast+nákl)
Siedlisko Czarnkowskie (zast)
Sielinko (zast)
Sielinko Północne (hr)
Sieraków Wielkopolski (zast+nákl)
Sikorzyn (zast+nákl)
Sitowiec (zast+nákl)
Skalmierzyce (žst)
Skoki (zast)
Skoraszewice (och.st+nákl)
Skórka (zast)
Skrzatusz (zast)
Sława Wielkopolska (zast+odb+výh)
Słociniec (zast)
Słonawy (žst)
Słupca (zast)
Słupia (zast)
Smolice (zast+nákl)
Sobiałkowo (zast)
Sokołowo Budzyńskie (zast)
Sokołowo Wrzesińskie (odb)
Solec Most (odb)
Solec Wielkopolski (zast)
Sosny (hr)
Sośnie Ostrowskie (žst)
Spławie (zast)
Stara Łubianka (žst)
Stare Bojanowo (žst)
Starkowo (zast) Zdjęcia
Starołęka Mała (nákl)
Stary Młyn (odb)
Stary Staw (odb)
Staszyce (zast)
Stawiany (zast+nákl)
Stawnica (hr)
Stefanowo (žst) Zdjęcia
Stępuchowo (žst)
Stęszew (žst) Zdjęcia
Stobnica (žst)
Stobno (zast)
Straszkówek (hr)
Strumiany (zast)
Strykowo Poznańskie (zast) Zdjęcia
Strzałkowo (žst)
Strzelce Wielkopolskie (žst)
Strzyżewice (hr) Zdjęcia
Strzyżewo Zbąskie (zast)
Suchorzew (hr)
Suchy Las (odb)
Sulęcinek (žst)
Sulęcinek Most (odb)
Swarzędz (žst)
Swarzędz R51 (odb.výh)
Sypniewo Krajeńskie (žst)
Szamocin (žst)
Szamotuły (žst)
Szczepankowo (zast)
Szelejewo (žst)
Szklarka Trzcielska (zast)
Szołdry (zast+nákl)
Szreniawa (zast+výh) Zdjęcia
Szydłowo Krajeńskie (zast+nákl)
Śliwniki (nákl)
Śrem (žst)
Śrem Odlewnia (zast)
Środa Wielkopolska (žst)
Świątniki (zast)
Świba (zast+vl.st)
Świętno (zast) Zdjęcia
Taczanów (zast)
Taniecznica (zast+nákl)
Tarchały Wielkie (zast)
Tarnowo Rogozińskie (zast)
Tarnowo Wałeckie (žst)
Tarnówka (žst)
Tłoki (zast) Zdjęcia
Topola-Osiedle (zast+výh)
Trzcianka (žst)
Trzcinica Wielkopolska (žst)
Trzebaw Rosnówko (zast) Zdjęcia
Trzemeszno (žst)
Tuchorza (zast) Zdjęcia
Turzynów (zast)
Ujazd Wielkopolski (zast+nákl)
Ujście Noteckie (žst)
Ujście Południowe (zast)
Umień (hr)
Urbanowo (zast+nákl)
Uzarzewo (hr)
Wapno (zast+nákl)
Warenka (odb)
Wargowo (žst)
Wągrowiec (žst)
Wągrowiec PUT KW / ZUT žel. (vl)
WBK 710 Poznań vú. (vl)
WBK Brokęcino vú. (vl)
WBK Poznań Miłostowo vú. (vl)
Węgierce (žst)
Wiardunki (zast)
Wiatrowiec (zast)
Widzim Stary (zast+nákl) Zdjęcia
Wieleń (žst)
Wieleń Południowy (žst)
Wierzbiczany (Ahr)
Wierzchaczewo (hr)
Wieszczyczyn (zast)
Wilkowice (zast) Zdjęcia
Wiry (zast) Zdjęcia
Witaszyce (žst)
Wituchowo (zast)
Władysławów (zžst)
Włostowo (zast)
Włoszakowice (žst) Zdjęcia
Wojciechowo (zast+nákl)
Wojnowice Wielkopolskie (zast)
Wolenice (zast)
Wolsztyn (žst) Zdjęcia
Wolsztyn Skansen (zast)
Wólka (zast)
Wólka /poprzednia lokalizacja/ (žst)
Wroniawy (zast) Zdjęcia
Wronki (žst)
Wronki Zamość (zast)
Wrotków (zast+nákl)
Wrzeszczyna (zast)
Września (žst)
Wydartowo (žst)
Wydawy (hr)
Wyganów (hr)
Wymysłowo (zast+nákl)
Wymysłowo Górne (hr)
Wyrzysk Osiek (žst)
Wyszki (hr)
Zaborowice (žst)
Zaborowo k/Leszna (žst)
Zacharzyn (zast+nákl)
Zachodzko (zast)
Zakładowa (zžst)
Zakrzewo Złotowskie (zast+nákl)
Zalesie Wielkopolskie (zast+nákl)
Zamków (odb)
Zaryń (žst)
Zatom Stary (zast+nákl)
Zawada Wałecka (výh)
Zawady (hr)
Zbąszyń (žst) Zdjęcia
Zbąszyń Przedmieście (zast) Zdjęcia
Zduny (žst)
Zdziechowa (zast)
Zieliniec (odb)
Zieliniec (hr)
Zielone Wzgórza (zast)
Ziółkowo (zast)
Ziółkowo Folwark (zast+nákl)
Złotkowo (zast)
Złotniki (žst)
Złotniki Grzybowe (zast)
Złotów (žst)
Żabiczyn (nákl)
Żegrze (nákl)
Żelgniewo (hr)
Żelichowo (zast+nákl)
Żerków (žst)
Żerniki (hr+nákl)
Żodyń (žst) Zdjęcia
Żwirownia Osuch štěrk. (vl)
Żydowo (zast)


===== Body na úzkorozchodné trati =====
Adamowo cukr. (vl)
Anastazewo (zast+nákl)
Annopole Odgałęzienie (odb.výh)
Annopole Wąskotorowe (zast)
Arcugowo (zast+nákl)
Arcugowo (zast)
Arcugowo Odgałęzienie (odb.výh)
Augustynowo (zast+nákl)
Babin (zast+nákl)
Balbinka (zast+výh)
Bączew (nákl)
Bądecz (zast+nákl)
Białośliwie Port (nákl)
Białośliwie Wąskotorowe (žst)
Białośliwie Wąskotorowe (zast+výh)
Bibianna (zast)
Bieganowo Wielkopolskie (nákl)
Bieganowo Wielkopolskie Wschod... (nákl)
Bielawy Śmigielskie (zast+nákl)
Biernatki Dominium (zast)
Biernatki Wąskotorowe (zast+nákl)
Bierzglinek (och.st)
Biskupie Konińskie (zast+nákl)
Bocznica Mostki (vl)
Bocznica Sadlno zem. (vl)
Borków (zast+nákl)
Borków Odgałęzienie (odb.výh)
Borzykowo Odgałęzienie (odb.výh)
Borzykowo Południowe (zast+nákl)
Borzykowo Południowe (žst)
Borzykowo Północne (zast+nákl)
Brodowo (nákl)
Brody Wąskotorowe (zast+nákl)
Broniszewice (zast+nákl)
Bródki (nákl)
Brzostki (nákl)
Brzostków (nákl)
Brzoza Wąskotorowa (zast+nákl)
Budzisław Kościelny (zast+nákl)
Cegielnia (zast+nákl)
Cegielnia Kosztowo cih. (vl)
Cegielnia Lenartowice keram. (vl)
Cegielnia Nietążkowo keram. (vl)
Charbin (zast)
Chełkowo (zast+nákl)
Chełmno Kolskie (zast+nákl)
Chodów Kujawski (nákl)
Chraplewo (zast+nákl)
Chudzice (zast+nákl)
Chwałkowo Wąskotorowe (nákl)
Cukrownia Gniezno potr. (vl)
Cukrownia Gosławice (zžst)
Czajcze (žst)
Czarnotki (nákl)
Czartki (zast)
Czartki (zast+nákl)
Czechowo (nákl)
Czeluścin Wąskotorowy (nákl)
Czerlejno (nákl)
Czermin (nákl)
Czerniejewo Wąskotorowe (nákl)
Czerwona Wieś (zast+nákl)
Danków (zast+nákl)
Dąbie Kolskie (zast+nákl)
Dąbrówka Wyrzyska (zast+nákl)
Dębicz (zast+nákl)
Dębiczek (zast+nákl)
Dębno Wyrzyskie (zast)
Dębsko (zast)
Dęby Szlacheckie (zast)
Dobroczyn (zast)
Dobrzyca (žst)
Dobrzyniewo (nákl)
Dolina štěrk. (nákl)
Domaników (nákl)
Drzewce Wąskotorowe (zast+nákl)
Duszniki Wielkopolskie (žst)
Dzielice (zast+nákl)
Dzierzbice Kutnowskie (nákl)
Dzierzbin (zast+nákl)
Dzierzbin Kolonia (zast)
Dziunin (zast)
Fabianów (zast+nákl)
Fabianów (nákl)
Falmierowo (zast+nákl)
Falmierowo Odgałęzienie (odb.výh)
Fanianowo (zast+nákl)
Folwark Jelitowo zem. (vl)
Gąsiory (nákl)
Giżałki (zast+nákl)
Glesno (zast+nákl)
Glinno (zast+nákl)
Głuponie Wieś (zast)
Gmurowo (zast+nákl)
Gniezno Wąskotorowe (žst)
Goliszew (zast+nákl)
Gorazdowo (nákl)
Gorzykowo (zast+výh)
Gosławice Wąskotorowe (zast+nákl)
Gowarzewo (nákl)
Góraj (zast)
Góry (zast+nákl)
Grab (zast+nákl)
Grabina (žst)
Grabionna (zast+nákl)
Grabowo Wielkopolskie (nákl)
Grabowo Wielkopolskie I (nákl)
Grabówno (zast+nákl)
Grotkowo (zast+nákl+odb.výh)
Grzybowo Chrzanowice (zast+nákl)
Grzybowo Rabieżyce (zast+nákl)
Grzybowo Wielkopolskie (zast+nákl)
Grzymiszew (zast+nákl)
Henryków Wielkopolski (zast)
Ignacewo (zast+nákl)
Izbiczno (zast+nákl)
Jabłonka Słupecka (žst)
Janowice Kujawskie (zast+nákl)
Janowo Wielkopolskie (zast+nákl)
Janów (zast)
Jaszkowo (nákl)
Jaworowo (zast+nákl)
Jelonek (zast+výh)
Jezierzyce Wielkopolskie (zast+nákl)
Jeziora Kosztowskie (zast+nákl)
Jurkowo Wielkopolskie (zast+nákl)
Kaczanowo (zast+nákl)
Kaczanowo (nákl)
Kalisz Wąskotorowy (žst)
Kamienica Wąskotorowa (zast+nákl)
Karmin (zast+nákl)
Karsewo (zast+nákl)
Kazimierz Wąskotorowy (zast+nákl)
Kępa (nákl)
Kijaszkowo (zast+nákl)
Kleczew (zast+nákl)
Kleparz (zast+nákl)
Kleszczewo Wielkopolskie (nákl)
Klony (nákl)
Kocik Młyn (zast+výh)
Kokanin (zast+nákl)
Kołaczkowo Wąskotorowe (zast+nákl)
Koło Miasto (zast)
Koło Odgałęzienie (odb.výh)
Koło Wąskotorowe (žst)
Koło Wąskotorowe /poprzednia l... (žst)
Koło Wąskotorowe /poprzednia l... (žst)
Komorniki Średzkie (zast+nákl)
Komorowo Wielkopolskie (nákl)
Komorze (zast+nákl)
Konin Czarków (žst)
Konin Wąskotorowy (žst)
Konin Wielkopolski (nákl)
Konstancin (nákl)
Kopaszyce (nákl)
Kopydłowo (zast+nákl)
Kopydłówek (zast)
Korzeniew (zast+nákl)
Kostrzynek (nákl)
Kosztowo (zast+nákl)
Kosztowo Wyrzyskie (nákl)
Koszuty (nákl)
Kościerzyn Wielki (zast+nákl)
Kotków (nákl)
Kozielaski (zast+nákl)
Koźminiec (zast+nákl)
Krerowo (žst)
Krerowo Odgałęzienie (odb.výh)
Kretków (zast+nákl)
Krotoszyn Stary (zast)
Krotoszyn Wąskotorowy (nžst)
Krotoszyn Wąskotorowy Osobowy (zast)
Królewiec (nákl)
Królewiec Odgałęzienie (odb.výh)
Kruszewnia (nákl)
Kruszki (zast+nákl)
Krzewata (nákl)
Krzywa Góra Wielkopolska (nákl)
Krzywiń (žst)
Kurcew (nákl)
Lechowo (zast+nákl)
Lenartowice (zast+nákl)
Leśniczówka Kujawska (zast+nákl)
Leśniczówka Wąskotorowa (zast)
Lgów (nákl)
Lipiny Kujawskie (zast)
Liszkowo Rozgraniczenie (zast+odb)
Liszkowo Wyrzyskie (zast+nákl)
Lubinia Mała (zast+nákl)
Lubinia Wielka (zast+nákl)
Lutynia (zast+nákl)
Lwówek Wąskotorowy (žst)
Łobżenica (zast+nákl)
Łubnica (zast+nákl)
Ługi Wąskotorowe (zast)
Ługi Żwirownia (nákl)
Maciejew (zast+nákl)
Malczewo (zast+nákl)
Maliniec (zast+nákl)
Maltanka (žst)
Małachowo (zast)
Małachowo II (nákl)
Mamoty (nákl)
Marantów (zast)
Marantów Warsztaty (zast)
Markowice Wielkopolskie (zast+nákl)
Mączniki (nákl)
Mchowo (zast+nákl)
Michorzewo (zast+nákl)
Mielżyn (žst)
Mierzewo (žst)
Mikołajewice (zast+nákl)
Miniszew (zast+nákl)
Miroszka (zast)
Młotkowo (zast+nákl)
Młotkówko (zast+nákl)
Mokre Ogrody (nákl)
Mostki Kolonia (zast)
Mostki Kujawskie (zast)
Mościska Wyrzyskie (zast+nákl)
Mycielin Kaliski (zast+nákl)
Mystki (nákl)
Nadarzyce Wąskotorowe (zast+nákl)
Nadziejewo (nákl)
Nagradowice (zast+nákl)
Neryngowo (zast+nákl)
Nieborzyn (zast+nákl)
Niechanowo (zast+nákl)
Niedźwiady (nákl)
Niegolewo (nákl)
Nietążkowo (zast)
Nietążkowo Szkoła (zast)
Niewierz Wąskotorowy (nákl)
Nieżychowo (zast+nákl)
Nowa Wieś Kościańska (zast+nákl)
Nowa Wieś Krotoszyńska (zast+nákl)
Nowy Tomyśl Strzelnica (zast)
Nowy Tomyśl Wąskotorowy (žst)
Nowyfolwark (zast+nákl)
Obory Wąskotorowe (zast)
Odrowąż (zast+nákl)
Ogród Wiktorii (zast)
Olszewo Wąskotorowe (zast+nákl)
Opalenica Cukrownia (zast)
Opalenica Kolonia (zast)
Opalenica Wąskotorowa (žst)
Opatówek Wąskotorowy (zast+nákl)
Orlina Duża (zast+nákl)
Osiek Mały (zast+nákl)
Osiek Wielki (zast+nákl)
Ostrowo Nowe (zast)
Ostrowo Południowe (zast+nákl)
Ostrowo Stare (zast+výh)
Ostrowo Wąskotorowe (zast+nákl)
Ostrowo Wschodnie (zast+nákl)
Ośno Wąskotorowe (žst) Zdjęcia
Pacanowice (zast+nákl)
Pakosław Wąskotorowy (zast+nákl)
Parsko (nákl)
Pawłówek Wąskotorowy (nákl)
Pątnów (zast+nákl)
Pątnów Mały (zast)
Petryki (zast+nákl)
Piekarnia Sompolno potr. (vl)
Pierzchno Wąskotorowe (zast)
Piętno (zast+nákl)
Pigłowice (nákl)
Piotrkowice (nákl)
Plebanki (zast+nákl)
Pleszew Wschód (zast+nákl)
Płaczki (zast+nákl)
Pławce (zast+nákl)
Pobórka (zast+nákl)
Podlesie Wąskotorowe (zast+nákl)
Poklatki (nákl)
Polinowo (zast+nákl)
Polinowo II (nákl)
Polwica Wielkopolska (zast)
Połażejewo (zast+nákl)
Połażejewo Odgałęzienie (odb.výh)
Posadowo (zast+nákl)
Powidz (zast+nákl)
Powiercie (zast+nákl)
Poznań Franowo Wąskotorowe (zast)
Poznań Kobylepole (zast+nákl)
Poznań Szczepankowo Wąskotorow... (zast+nákl)
Półwiosek (zast+výh+nákl)
Przybrodzin (zast)
Przybyłów (zast)
Przybysław (zast+nákl)
Przystań (zast)
Przystronie (žst)
Ptyś (zast)
Ptyś /poprzednia lokalizacja/ (zast)
Pyzdry (žst)
Racendów (zast+nákl)
Rakoniewice Miasto (zast)
Rakoniewice Wąskotorowe (žst) Zdjęcia
Raszewy (nákl)
Robaczyn (zast)
Robaków (žst)
Rozdrażew (zast+nákl)
Rożdżały (zast+nákl)
Róża (zast+nákl)
Ruchenna (zast)
Rudna Wyrzyska (zast+nákl)
Rudniki Dwór I (zast+nákl)
Rudniki Dwór II (nákl)
Rudniki Wieś (zast)
Rumiejki (zast+nákl)
Rusibórz (nákl)
Rusin (zast+nákl)
Russów (nákl)
Rycerzew (nákl)
Rzuchów Wąskotorowy (zast)
Sędziniec (zast+nákl)
Sędziny (nákl)
Skiby (zast+nákl)
Skład Opału Gniezno sklad. (vl)
Skrzypnia (nákl)
Słaboludź (zast+nákl)
Sławoszew (nákl)
Sławoszewek (žst)
Sławoszewek /poprzednia lokali... (zast+nákl)
Słodków (zast+nákl)
Słupia Wielka (zast+nákl)
Smaszew (zast+nákl)
Sobótka Wąskotorowa (zast)
Sokolniki (zast+nákl)
Sokołowo (zast+nákl)
Sokołowo Wrzesińskie (och.st)
Sompolno (žst)
Spławie Śmigielskie (zast+nákl)
Spławie Średzkie (zast+nákl)
Stanisławowo (nákl)
Staniszewo (zast+nákl)
Stare (zast+nákl)
Stare Bojanowo Odgałęzienie (odb.výh)
Stare Bojanowo Osobowe (zast+výh)
Stare Bojanowo Przeładownia (nákl)
Stare Bojanowo Wąskotorowe (zast+výh)
Stary Tomyśl (zast+nákl)
Straszków (nákl)
Straszkówek (nákl)
Strzeszki (nákl)
Strzyżewo Wąskotorowe (zast)
Sucha Wąskotorowa (žst)
Sulmierzyce (žst)
Szczerbin (zast)
Szewce Odgałęzienie (odb.výh)
Szewce Wąskotorowe (zast+nákl)
Szlachcin (zast+nákl)
Szymanowice (zast+nákl)
Ślesin Wąskotorowy (zast+nákl)
Śliwno (zast+nákl)
Śmiełów (nákl)
Śmigiel (žst)
Śmigiel Ładownia (nákl)
Śmigiel Zachód (zast)
Śniaty (zast+nákl)
Śnieciska (zast+nákl)
Środa Kipa (zast)
Środa Wielkopolska Miasto (žst)
Środa Wielkopolska Wąskotorowa (zast+nákl)
Tartak Powidz dřev. (vl)
Tomisławice (zast+nákl)
Trąbczyn (zast+nákl)
Trzcianka Wschodnia (zast)
Trzcianka Zachodnia (žst)
Trzeboń (zast+výh)
Tulce (zast+nákl)
Turek (zast+nákl)
Turek Aleja 3 Maja (zast)
Turkowo (nákl)
Turowo Wielkopolskie (nákl)
Turzynów Wąskotorowy (nákl)
Twardów (zast+nákl)
Twardów Mijanka (odb+nákl)
Ujazd II (zast+nákl)
Ujazd Wielkopolski Wąskotorowy (zast+nákl)
Ulejno (zast+nákl)
Uzdrowisko Powidz (zast)
Wąsosze (nákl)
Wąsowo (zast+nákl)
WBK Lotnisko Powidz vú. (vl)
Wiekowo Wąskotorowe (zast)
Wielichowo (zast+nákl)
Wielichowo Odgałęzienie (odb.výh)
Wielichowo Zachód (zast)
Wielka Wieś Kujawska (zast+nákl)
Wielkopole (zast+nákl)
Wierzbie (zast+nákl)
Wierzbie Wieś (zast)
Wierzbinek (zast)
Wilczyn (zast+nákl)
Wilkowo Polskie (zast+nákl)
Wiśniewo (zast+nákl)
Witaszyce Wąskotorowe (žst)
Witkowo (zast+nákl)
Wola Książęca (zast+nákl)
Wódki (zast+nákl)
Wronów (zast+nákl)
Września Miasto (zast+výh)
Września Wąskotorowa (nžst)
Września Wąskotorowa (zast+výh)
Wyki (zast+nákl)
Wymysłowo Wąskotorowe (zast+nákl)
Wysoczka (zast)
Wysoka Piła (nákl)
Wysoka Wąskotorowa (žst)
Wyszakowo (nákl)
Zagórów (žst)
Zakłady Przemysłowe (zast+nákl)
Zakrzewo (zast)
Zakrzewo /poprzednia lokalizac... (zast+nákl)
Zaniemyśl (zast+výh)
Zaryń (nákl)
Zberki (nákl)
Zbiersk (žst)
Zbijewo (zast+nákl)
Zdziechowice (zast+nákl)
Zgliniec (zast+výh)
Zgliniec /poprzednia lokalizac... (zast+nákl)
Zielęcin (zast+nákl)
Zieliniec (žst)
Zieliniec (nákl)
Zieliniec Dominium (nákl)
Zieliniec Zachodni (nákl)
Ziemin (nákl)
Ziemin (zast)
Złotków (zast+nákl)
Złotniki Wielkie (zast+nákl)
Zwierzyniec (žst) Zdjęcia
Żabikowo (nákl)
Żabikowo Odgałęzienie (odb.výh)
Żegrowo (zast+nákl)
Żegrówko (zast)
Żelazkowo (zast)
Żelazkowo /poprzednia lokaliza... (zast+nákl)
Żelazków (zast+nákl)
Żelazno Wyrzyskie (nákl)
Żerniki (zast+nákl)
Żółcz (nákl)
Żółcz Odgałęzienie (odb.výh)
Żwirownia (zast)
Żwirownia Krzywa Góra štěrk. (vl)
Żwirownia Ługi štěrk. (vl)
Żydowo Wąskotorowe (zast+nákl)


===== Historické místa =====
Miejsce Historyczne 14/1 (hm)
Miejsce Historyczne 14/2 (hm)
Miejsce Historyczne 14/3 (hm)
Miejsce Historyczne 14/4 (hm)
Miejsce Historyczne 14b (hm)
Miejsce Historyczne 271 (hm)
Miejsce Historyczne 272 (hm)
Miejsce Historyczne 3/2 (hm)
Miejsce Historyczne 3/3 (hm)
Miejsce Historyczne 3/4 (hm)
Miejsce Historyczne 351/1 (hm)
Miejsce Historyczne 351/2 (hm) Zdjęcia
Miejsce Historyczne 362 (hm)
Miejsce Historyczne 388 (hm)
Miejsce Historyczne 405/1 (hm)
Miejsce Historyczne 7001/1 (hm)
Miejsce Historyczne 7001/2 (hm)
Miejsce Historyczne 7001a/1 (hm)
Miejsce Historyczne 7001a/2 (hm)
Miejsce Historyczne 7001a/3 (hm)
Miejsce Historyczne 7001a/4 (hm)
Miejsce Historyczne 7001a/5 (hm)
Miejsce Historyczne 7001a/6 (hm)
Miejsce Historyczne 7022 (hm)
Miejsce Historyczne 7024 (hm)
Miejsce Historyczne 7025 (hm)
Miejsce Historyczne 7025/10 (hm)
Miejsce Historyczne 7025/3 (hm)
Miejsce Historyczne 7025/4 (hm)
Miejsce Historyczne 7025/5 (hm)
Miejsce Historyczne 7025/6 (hm)
Miejsce Historyczne 7025/7 (hm)
Miejsce Historyczne 7025/8 (hm)
Miejsce Historyczne 7025/9 (hm)
Miejsce Historyczne 7033 (hm)
Miejsce Historyczne 7034 (hm)
Miejsce Historyczne 7034a (hm)
Miejsce Historyczne 7034a/1 (hm)
Miejsce Historyczne 7034a/2 (hm)
Miejsce Historyczne 808 (hm)
Zdjęcia Dron • Zdjęcia Obrazová dokumentace pro 44 z 1233 bodů (3,57%)
6,69% (36)
93,31% (502)

Atlas Drah Střední Evropy • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2024 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (43662382 / 17656 / 33058 / 4036 / 10818.23)