polski česky

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací
Tratě
Trať 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Trať 35
Ostrołęka - Szczytno
Trať 38
Białystok - Głomno
Trať 38a
Karolków 1 - Karolków 2
Trať 38b
Judyty Domarady - Bartoszyce
Trať 38c
Głomno - Zadryny
Trať 38d (širokoroz.)
Molwity - Zadryny
Trať 39
Olecko - Suwałki
Trať 41
Ełk - Gołdap
Trať 41a
Żytkiejmy - Botkuny
Trať 41c
Gołdap - Stare Kumiecie
Trať 41d
Gołdap - Granica Państwa
Trať 54
Giżycko - Węgorzewo
Trať 54b
Kruklanki - Olecko
Trať 204
Malbork - Braniewo
Trať 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Trať 204b
Elbląg - Elbląg Zdrój
Trať 204c
Słobity - Orneta
Trať 205 (širokoroz.)
Wielewo - Anielin Gradowo
Trať 205a
Kotki Odgałęzienie - Kotki
Trať 207f
Kwidzyn - Kisielice
Trať 208
Działdowo - Chojnice
Trať 216
Działdowo - Olsztyn Główny
Trať 217 (širokoroz.)
Bogaczewo - Braniewo
Trať 219
Olsztyn Główny - Ełk
Trať 219a
Pisz - Giżycko
Trať 219b
Pisz Wschodni - Kolno
Trať 220
Olsztyn Główny - Bogaczewo
Trať 220a
Morąg - Orneta
Trať 221
Olsztyn Gutkowo - Braniewo
Trať 221a
Orneta - Sątopy Samulewo
Trať 221b
Pieniężno - Tywęzy
Trať 222
Małdyty - Malbork
Trať 223
Czerwonka - Ełk
Trať 223a
Mrągowo - Ruciane Nida
Trať 224
Czerwonka - Sągnity
Trať 224a
Sągnity - Jarzeń
Trať 225
Nidzica - Wielbark
Trať 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Trať 250
Kisielice - Biskupiec Pomorski Miasto
Trať 251
Tama Brodzka - Iława Główna
Trať 252
Zajączkowo Lubawskie - Lubawa
Trať 253
Turza Wielka - Uzdowo
Trať 254
Tropy - Braniewo
Trať 255
Lidzbark Warmiński - Bartoszyce
Trať 257
Ostróda - Morąg
Trať 258
Wiatrowiec Warmiński - Sępopol
Trať 259
Kętrzyn - Węgorzewo
Trať 259a
Ruskie Pole - Gołdap
Trať 259b
Węgorzewo - Ołownik
Trať 260
Nowe Miasto Lubawskie - Zajączkowo Lubawskie
Trať 261a
Reszel - Nowy Młyn
Trať 262
Szczytno - Biskupiec Reszelski
Trať 353
Poznań Wschód - Skandawa
Trať 353e
Samborowo - Uzdowo
Trať 353f
Ostróda - Olsztynek
Trať 353g
Drogosze - Krymławki
Trať 353h
Anielin - Gradowo
Trať 353i
Skandawa - Kotki
Trať 747
Szymany - Szymany Lotnisko
Trať 1020 (úzkoroz.)
Myszyniec - Spychowo Wąskotorowe
Trať 1026 (úzkoroz.)
Ełk Wąskotorowy - Turowo
Trať 1027 (úzkoroz.)
Laski Małe - Zawady Tworki
Trať 1028 (úzkoroz.)
Olecko Wąskotorowe - Garbas
Trať 1029 (úzkoroz.)
Olecko Wąskotorowe - Świętajno
Trať 5009 (úzkoroz.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Jasna
Trať 5009b (úzkoroz.)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Trať 5030 (úzkoroz.)
Kętrzyn Wąskotorowy - Mrągowo Wąskotorowe
Trať 5031 (úzkoroz.)
Sławkowo - Ryn
Trať 5032 (úzkoroz.)
Kętrzyn Wąskotorowy - Srokowo
Trať 5033 (úzkoroz.)
Winda - Barciany
Trať 5034 (úzkoroz.)
Barciany - Wyskok
Trať 5035 (úzkoroz.)
Barciany Odgałęzienie - Korkławki



Województwo warmińsko-mazurskie
Krajské město: Olsztyn • Počet obyvatel: 1.437.812 • Rozloha: 24.173 km2Web: www.warmia.mazury.pl

Abecední seznam železničních stanic a zastávek

===== Body na obvyklerozchodné trati =====
Anielin (výh+odb.výh)
Anielin Gradowo (př)
Bagienice (zast)
Bajtkowo (zast)
Banie Mazurskie (žst)
Baranowo (zast)
Barany (zast)
Barczewo (žst)
Barduń (hr)
Bartąg (zast)
Bartosze (zast)
Bartoszki (výh)
Bartoszyce (zast+nákl)
Bażyny (žst)
Bemowizna (zast)
Biała Piska (zast)
Biesal (žst)
Biskupiec Pomorski (žst) Zdjęcia
Biskupiec Pomorski Miasto (žst)
Biskupiec Reszelski (žst)
Bisztynek (žst) Zdjęcia
Błąkały (žst)
Bobrownik (zast+výh)
Bobrownik /poprzednia lokaliza... (zast)
Boćwinka (žst)
Bogaczewo (žst)
Borki (zast+výh)
Bos Wielewo p.przeład. (odb.výh)
Botkuny (zast+nákl)
Botkuny Odgałęzienie (odb)
Braniewo (žst)
Braniewo Brama (zast+nákl)
Braniewo Wschodnie Mijanka (zast+výh)
Bratian (žst)
Brożówka (zast+nákl)
Brzeźno Mazurskie (žst)
Budry (žst)
Budwity (zast)
Bujaki (zast)
Bujaki (poprzednia lokalizacja... (zast)
Bukwałd (zast)
Burkat (hr)
Burkat (zast)
Bzowiec (zast)
Cegielnia Najdymowo ceg. (vl)
Cegielnia Parleza Wielka ceg. (vl)
Cegielnia Rudłowo ceg. (vl)
Cegielnia Zawiszyn ceg. (vl)
Cerkiewnik (zast)
Chełchy (zast)
Chruściel (žst)
Cibórz (hr)
Ciernie (výh)
Cimochy (zast)
Czarny Kierz (zast) Zdjęcia
Czerniki (zast)
Czerwonka (žst)
Dąbrówka Górkło (zast)
Dąbrówka Kobułcka (zast)
Dąbrówno (žst) Zdjęcia
Dłutowo (žst)
Dobre Miasto (žst)
Dobrocin (zast)
Dobry Pomorski (žst)
Dobrzyń (zast)
Doliwy (zast+nákl)
Drogosze (žst)
Drużno (hr)
Drwęczno (zast)
Drygały (zast+výh)
Dubeninki (žst)
Dziadowo (žst)
Działdowo (žst)
Działdowo Wschód (odb)
Działdowo Zachód (odb)
Dzikowo Iławeckie (žst)
Dźwierzuty (žst) Zdjęcia
Egger Biskupiec (vl)
Elbląg (žst)
Elbląg Miasto (žst)
Elbląg Most Zwodzony (zast)
Elbląg Zdrój (nžst)
Elbląg Zdrój (zast)
Elbląg Zdrój /poprzednia lokal... (zast)
Elewator (hr+nžst)
Elewator Karolewo zboż. (vl)
Ełk (žst)
Ełk Szyba Wschód (zast)
Ełk Szyba Zachód (zast)
Ełk Towarowy (nžst)
Ełk Zachód (zast)
Fiszewo (zast)
Fiszewo (hr)
Franknowo (zast+nákl)
Frączkowo (výh)
Frednowy (hr)
Frombork (zast)
Gamerki Wielkie (žst)
Gągławki (žst)
Gierłoż (zast)
Gierzwałd (žst)
Gietrzwałd (hr)
Giżycko (žst)
Głomno (zast+nákl)
Głowbity (výh)
Godki (zast)
Golubie (zast+nákl)
Gołdap (zast+nákl)
Gołdap Stadion (odb)
Gordejki (žst)
Goryń Pomorski (žst)
Górki (výh)
Górne (zast)
Górowo (zast)
Górowo Iławeckie (žst)
Grabowo Jeziorki (žst)
Gralewo (žst)
Grądzkie (zast)
Grodzie (zast)
Grodziska (žst)
Grom (zast)
Gronowo Elbląskie (žst)
Gryzy (žst)
Gryźliny (zast)
Hartowiec (zast) Zdjęcia
Henrykowo (zast+nákl)
Iława Główna (žst)
Iława Miasto (zast)
Iłowo (žst)
Imionki (zast)
Jabłonka (žst)
Jabłońskie (žst)
Jagarzewo (výh)
Jagodna (zast)
Jamielnik (žst)
Janiki Wielkie (žst)
Jankówko (zast+nákl)
Jarzeń (žst)
Jarzębiec (zast)
Jasionno (zast+nákl)
Jaśkowo (nákl)
Jeglia (zast)
Jeruty (zast)
Jesionowiec (zast)
Jeziorany (žst)
Jeże (žst)
Jonkowo (zast)
Judyty Domarady (zast+nákl)
Jurkowo Węgorzewskie (žst)
Kadyny (nákl)
Kadyny (zast)
Kaliszki (zast)
Kaliszki (žst)
Kalkownia (nákl)
Kałęczyn Mazurski (žst)
Kamiennica Elbląska (zast)
Kamionek Wielki (zast)
Kanie Iławeckie (zast+nákl)
Karolewo (zast+nákl)
Karolków 1 (zast+odb)
Karolków 2 (odb)
Karwica Mazurska (zast)
Kętrzyn (žst)
Kierwiny (žst)
Kijewo (zast+nákl)
Kisielice (žst)
Klewki (zast)
Klewki /poprzednia lokalizacja... (žst)
Klewno (zast+nákl)
Klimki (zast)
Kliniak (zast+výh)
Klonowo (zast+nákl)
Klonowo k/Lidzbarka (zast+nákl)
Kobułty (zast)
Kociół (žst)
Kolno (hr)
Kolonia (zast)
Kolonia Bocznica skład. (vl)
Komorniki (nžst)
Komorowo Żuławskie (zast)
Konopki Wielkie (žst)
Korpele (zast)
Korsze (žst)
Korsze Lokomotywownia (sz)
Kosewo (zast)
Kotki (přžst)
Kotki Odgałęzienie (odb.výh)
Kowale Oleckie (zast+nákl)
Kozia Góra (zast)
Kozłowo (zast+nákl)
Kożuchy Małe (výh)
Kożuchy Wielkie (zast)
Kraplewo (zast+nákl)
Krasnołąka (zast)
Krawczyki (zast)
Kronowo (hr)
Kruczy Las (zast+výh)
Kruklanki (žst) Zdjęcia
Kruszewiec (hr)
Krutyń (žst)
Krymławki (nákl)
Kuligi (zast+nákl)
Kurowo Braniewskie (zast+odb.výh)
Kurzętnik (žst)
Kwietniewo (zast+nákl)
Lemany (nákl)
Lesk (odb)
Leszczyna (hr)
Lichtajny (zast)
Lidzbark (žst)
Lidzbark Miasto (zast)
Lidzbark Warmiński (žst)
Likuzy (výh)
Limża (nákl)
Linkowo (zast)
Lipinki (zast)
Lipińskie Małe (zast)
Lubajny (hr)
Lubajny (zast)
Lubawa (zast+nákl)
Lubomino (zast)
Łabędź (hr)
Łabuchy (hr)
Łaniewo (žst)
Łankiejmy (zast)
Łąkorz (hr)
Łęgajny (žst)
Łęgówek (odb)
Łodygowo (zast)
Łowizowo (hr)
Łysogóra (zast+nákl)
Majdany Wielkie (zast+nákl)
Maliniak (zast+nákl)
Małdyty (žst)
Marcinkowo (žst)
Markusy (zast+nákl)
Martiany (zast)
Marwałd (žst)
Meszno (zast+nákl)
Michałkowo (hr)
Mielno (zast+nákl)
Mikołajki (žst)
Mikołajki Most (zast)
Miłakowo (žst) Zdjęcia
Miłki (žst) Zdjęcia
Miłomłyn (žst)
Młynary (žst)
Modgarby (zast)
Molwity (hr+odb)
Mołdzie (zast+nákl)
Montowo (zast+výh)
Morąg (žst)
Morąg Kolonia (zast)
Morąg Kudypy (zast)
Mortęgi (nákl)
Mrągowo (žst)
Muszaki (zast)
Nadbrzeże (zast)
Najdymowo (výh)
Napiwoda (zast+nákl)
Narzym (zast)
Naterki (žst)
Nerwiki (zast+nákl)
Nida (výh)
Nidzica (žst)
Nidzica Las (zast)
Nidzica Park (zast)
Niebrzydowo Wielkie (žst)
Niegocin (zast)
Nikielkowo (hr)
Niziny (hr)
Nowa Krasnołąka (výh)
Nowa Wieś Cierpkie (zast)
Nowa Wieś Ełcka (zast)
Nowe Guty (žst)
Nowe Kiejkuty (žst)
Nowe Miasto Lubawskie (žst)
Nowe Miasto Lubawskie Południe (žst)
Nowy Młyn (zast)
Nowy Wiek (zast)
Ochódno (zast+nákl)
Odoje (zast)
Ogonki (žst) Zdjęcia
Okartowo (zast)
Olecko (žst) Zdjęcia
Olecko Małe (zast)
Olszewki Mazurskie (zast)
Olszewo (zast)
Olszewo Węgorzewskie (žst)
Olsztyn Dajtki (zast)
Olsztyn Główny (žst)
Olsztyn Gutkowo (žst)
Olsztyn Jezioro Ukiel (zast)
Olsztyn Kortowo (odb)
Olsztyn Kortowo (tžst)
Olsztyn Likusy (zast+výh)
Olsztyn Redykajny (zast)
Olsztyn Sielska (odb) Zdjęcia
Olsztyn Śródmieście (zast)
Olsztyn Zachodni (zast)
Olsztynek (žst)
Olszyny (zast)
Ołownik (žst)
Opin (žst)
Orłowo Mazurskie (žst) Zdjęcia
Orneta (žst)
Orzysz (žst) Zdjęcia
Osranki (výh)
Ostrowite k/Jabłonowa (zast+výh)
Ostróda (žst)
Owczarki (hr)
Pacołtowo (zast)
Parcz (zast)
Parleza Wielka (zast)
Parys (zast)
Pasłęk (žst)
Pasym (žst)
Perły (žst)
Pęklewo (zast)
Pęklewo Cegielnia (nákl)
Pianki (žst)
Piecki (žst)
Pieckowo (žst)
Pieczonki (zast)
Pieniężno (žst)
Pierławki (zast)
Pierzchały (odb.výh)
Pikus (zast)
Piławki (zast)
Piotrowice Gdańskie (zast+nákl)
Pisz (žst) Zdjęcia
Pisz Wschodni (zast)
Pisz Wschodni (odb+výh)
Piwnice (zast+výh)
Pleśno (hr)
Pławty Wielkie (žst)
Płośnica (zast+nákl)
Pobłędzie (žst)
Pogorzel (zast)
Pogorzel Wielka (zast)
Połowite (zast+nákl)
Popioły (zast+nákl)
Porębek (hr+nákl)
Pozezdrze (žst)
Prioma (zast)
Prostki (žst)
Prynowo (žst)
Przeździęk Wielki (zast)
Przykopka (zast)
Przystań (zast)
Puchałowo (zast)
Raczki Elbląskie (odb)
Radomno (žst)
Radzieje Węgorzewskie (zast)
Rakowice (žst)
Rakówko (zast+nákl)
Redaki (žst)
Reszel (žst)
Rogale (zast)
Rogiedle (zast+nákl)
Rogóż (zast+nákl)
Rokitnik (žst)
Rosiny (hr)
Różańsko (hr)
Różyna Warmińska (zast)
Rubno Wielkie (zast)
Ruciane Nida (zast)
Ruciane Nida Zachód (zast)
Ruciane Nida ZPPiW drzew. (vl)
Ruda Staświny (zast+nákl)
Rudzienice Suskie (žst)
Rudziska (žst)
Ruskie Pole (žst)
Rybno Pomorskie (žst)
Rygarby (zast)
Samborowo (žst)
Samolubie (žst)
Sarnowo (zast)
Sądkowo (zast)
Sągnity (žst)
Sątopy Samulewo (žst)
Sedranki (zast)
Selmęt Wielki (zast+výh)
Sępopol (žst)
Sępopol Roszarnia (zast)
Siedliska (zast)
Siercze (zast)
Sikory Ostrokolskie (hr)
Siódmak (zast)
Skandawa (žst)
Skitno (žst)
Skomack Wielki (zast+nákl)
Słobity (zast)
Słonecznik (žst)
Smolniki (zast)
Snopki (zast)
Sorkwity (zast)
Sportyny (zast+nákl)
Spychowo (zast+výh)
Stara Różanka Majątek (nákl)
Stare Dolno (žst)
Stare Guty (zast)
Stare Jabłonki (žst)
Stare Juchy (žst)
Stare Kumiecie (zast)
Stawiguda (zast+nákl)
Stegny (výh)
Stegny (zast)
Sterławki Małe (zast)
Sterławki Wielkie (žst)
Stępień (zast)
Stożne (zast+nákl)
Strubno (výh)
Studzieniec (zast)
Suchacz (zast)
Suchacz Cegielnia (nákl)
Suchacz Zamek (zast)
Suchy Las (odb)
Susz (žst)
Swobodna (zast)
Szczepankowo Domkowo (zast+nákl)
Szczepkowo (žst)
Szczytno (žst)
Szeroki Bór (zast)
Szeroki Bór (žst)
Szmykwałd (žst)
Szwaruny (žst)
Szymany (odb)
Szymany (zast+výh)
Szymany Lotnisko (zast)
Świętajno (zast+nákl)
Święty Kamień (zast)
Świętykamień Cegielnia (zast+nákl)
Tarda (zast+nákl)
Targowska Wola (žst)
Tartak Ełk drzew. (vl)
Tartak Gołpap drzew. (vl)
Tartak Smolniki drzew. (vl)
Tolkmicko (zast+nákl)
Tolniki Wielkie (zast+nákl)
Tołkiny (žst)
Tromity (výh+nákl)
Tropy (odb)
Trzonki (žst)
Tuchlin (zast)
Tuczki (zast)
Turowo (nákl)
Turza Wielka (zast)
Turznica (žst)
Tylice Gwiździny (zast+nákl)
Tyliczki (zast+nákl)
Tyrowo (hr)
Tywęzy (žst)
Ublik (žst)
Ukta (žst)
Unieszewo (zast)
Unikowo (hr)
Upałty (žst)
Uzdowo (žst)
Wapienniki Pieczonki żwir. (vl)
Waplewo (zast+výh)
WBK 156 Szeroki Bór wojsk. (vl)
WBK 531 Olsztyn wojsk. (vl)
WBK Olsztyn wojsk. (vl)
Wesołowo (hr)
Węgorzewo (zast+nákl) Zdjęcia
Węgorzewo Park (zast)
Wiatrowiec Warmiński (zast+nákl)
Wielbark (zast+nákl)
Wielbark Dworzec Wojskowy (žst)
Wielbark Las (odb+výh)
Wielewo (nžst)
Wieliczki Oleckie (zast)
Wielkie Wieżno (odb.výh)
Wierzbowo (zast)
Wilimy (hr)
Wilkacie (výh)
Wilkasy (zast)
Wilki (nákl)
Wilknity (zast+nákl)
Wipsowo (zast+nákl)
Wolnica (žst)
Wołowno (zast)
Woszczele (zast)
Woźnice (zast)
Wronki Wesołowo (žst)
Wrony (hr)
Wrzosy (hr)
Wydminy (žst)
Wyłudy (zast)
Wysoka Braniewska (zast)
Wysoka Dąbrowa (hr)
Wysoka Dąbrowa (výh)
Zadryny (př)
Zajączki (žst)
Zajączkowo Lubawskie (zast+odb)
Zakrzów Sarnowo (zast)
Zalewo (žst) Zdjęcia
Ząbrowo (zast)
Zełwągi (zast)
Zerbuń (zast)
Zielonka Pasłęcka (zast)
Żabi Róg (zast+výh)
Żabiny (zast)
Żugienie (zast)
Żwirownia Ełk (vl)
Żwirownia Liski żwir. (vl)
Żwirownia Mołdzie żwir. (vl)
Żwirownia Obuchowo żwir. (vl)
Żytkiejmy (žst) Zdjęcia


===== Body na úzkorozchodné trati =====
Bajorski Gaj (zast)
Bajory Wielkie (zast+nákl)
Bałowo (zast)
Barciany (žst)
Barciany Odgałęzienie (odb.výh)
Barciany Stary Dwór (zast+nákl)
Biała Olecka (zast)
Bobrowo (zast+nákl)
Borzymy (zast)
Boża Wólka (zast)
Boże (zast+nákl)
Budki (zast+nákl)
Cacki (zast)
Canki (zast)
Chojnica (zast)
Dąbrowskie (zast+nákl)
Dąbrowy Wąskotorowe (zast+nákl)
Drozdowo (zast)
Dudki (zast)
Dudki Oleckie (zast+nákl)
Dworek Mazurski (zast)
Ełk Wąskotorowy (žst)
Faryny (zast+nákl)
Faryny Przystanek (zast)
Faryny Tartak (zast+nákl)
Fiszewo Odgałęzienie (odb.výh)
Fiszewo Wąskotorowe (zast+nákl)
Garbas (žst)
Gęsiki (zast)
Giże (zast+nákl)
Głąbowo (zast+nákl)
Główczyno (zast+nákl)
Gnieździenko (zast)
Godzikowo (zast+nákl)
Górka Pustka (zast)
Grądzkie Ełckie (zast)
Gumniska (zast)
Jankowice (zast+nákl)
Kalinowo (zast+nákl)
Kałęczyny (zast)
Kałki (zast)
Kętrzyn Poganówko (zast)
Kętrzyn Wąskotorowy (žst)
Knis (zast+nákl)
Knis Podewsie (zast)
Kolkiejmy (zast+nákl)
Kondratowo (zast)
Kopijki (zast)
Korkławki (zast+nákl)
Krzywe (zast)
Kukowo (zast)
Kukowo Folwark (zast)
Kukowo Las (zast)
Kumielsk (zast+nákl)
Langanki (zast+nákl)
Laski Małe (zast+nákl)
Lenarty (zast)
Lipniak Kokoszki (zast+nákl)
Łęknica Dwór (zast+nákl)
Łęknica Las (zast)
Łęsk (zast)
Markuzy (zast)
Maże (zast)
Mieruniszki Centrum (zast+nákl)
Mieruniszki Folwark (zast)
Mieruniszki Południe (zast)
Mieruniszki Północ (zast)
Milewo (zast)
Młynowo Mrągowskie (zast+nákl)
Mołtajny (zast+nákl)
Mrągowo Park (zast)
Mrągowo Wąskotorowe (žst)
Mrozy Wielkie (zast)
Nakomiady (zast+nákl)
Niedziałki (zast)
Niedziały (zast)
Ogródki (zast+nákl)
Olecko Centrum (zast)
Olecko Wąskotorowe (žst)
Pieńki (zast+nákl)
Pisanica (zast+nákl)
Poganówko (zast)
Popowo Salęckie (zast)
Przylasek (zast)
Regielnica (zast)
Rodele (zast)
Romanowo (zast)
Rozgart (zast+nákl)
Rozogi (žst)
Rozogi Przystanek (zast)
Ryn (žst)
Ryn Strzelnica (zast)
Salpik (zast+nákl)
Sedranki Wąskotorowe (zast+nákl)
Siejnik (zast)
Silec (zast)
Skandławki (zast+nákl)
Skierki (zast)
Sławkowo (žst)
Sławkowo Dwór (zast)
Solanka (zast)
Spychowo Wąskotorowe (žst)
Srokowo (žst)
Stalewo (zast+nákl)
Stara Różanka (zast+nákl)
Stare Jegławki (zast+nákl)
Sypitki (zast+nákl)
Szczeciniak (zast+nákl)
Szklarnia (zast+nákl)
Świętajno Wąskotorowe (žst)
Turowo (zast+nákl)
Turwągi (zast+nákl)
Wikrowo (zast+nákl)
Winda (žst)
Wiśniowo Ełckie (zast)
Wopławki (zast+nákl)
Wyskok (zast+nákl)
Wyszembork (zast+nákl)
Zajdy (zast)
Zalesie Kętrzyńskie (zast)
Zawady Tworki (zast+nákl)
Zawojki (zast)
Zwierzyniec Mazurski (zast)


===== Historické místa =====
Miejsce Historyczne 747 (hm)
Zdjęcia Dron • Zdjęcia Obrazová dokumentace pro 18 z 634 bodů (2,84%)

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2022 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (28844717 / 25800 / 13031 / 3320 / 8688.17)