polski český

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací koleje
Tratě
Trať 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Trať 35
Ostrołęka - Szczytno
Trať 38
Białystok - Głomno gr. p. [PL/RU]
Trať 38a
Szczurkowo gr. p. [RU/PL] - Bartoszyce
Trať 38b
Głomno - Zadryny
Trať 38c (širokoroz.)
Molwity - Zadryny
Trať 39
Olecko - Suwałki
Trať 41
Ełk - Gołdap
Trať 41a
Albrechtsrode gr. p. [RU/PL] - Botkuny
Trať 41c
Gołdap - gr. p. [PL/RU]
Trať 41d
Granica Państwa - Gołdap
Trať 54
Giżycko - Węgorzewo
Trať 54a
Kruklanki - Olecko
Trať 204
Malbork - Braniewo gr. p. [PL/RU]
Trať 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Trať 204b
Elbląg - Elbląg Zdrój
Trať 204c
Słobity - Orneta
Trať 205 (širokoroz.)
Wielewo gr. p. [RU/PL] - Anielin Gradowo
Trať 205a
Kotki Odgałęzienie - Kotki
Trať 207f
Kwidzyn - Kisielice
Trať 208
Działdowo - Chojnice
Trať 216
Działdowo - Olsztyn Główny
Trať 217 (širokoroz.)
Elbląg - Braniewo gr. p. [PL/RU]
Trať 218
Myślice - Szlachta
Trať 219
Olsztyn Główny - Ełk
Trať 219a
Pisz - Giżycko
Trať 219b
Pisz Wschodni - Kolno
Trať 220
Olsztyn Główny - Bogaczewo
Trať 220a
Morąg - Orneta
Trať 221
Olsztyn Gutkowo - Braniewo
Trať 221a
Orneta - Sątopy Samulewo
Trať 221b
Pieniężno - gr. p. [PL/RU] Cynty
Trať 222
Małdyty - Malbork
Trať 223
Czerwonka - Ełk
Trať 223a
Mrągowo - Ruciane Nida
Trať 224
Czerwonka - Sągnity
Trať 224a
Sągnity - gr. p. [PL/RU] Cynty
Trať 225
Nidzica - Wielbark
Trať 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Trať 250A
Kisielice - Biskupiec Pomorski Miasto
Trať 251
Tama Brodzka - Iława Główna
Trať 252
Zajączkowo Lubawskie - Lubawa
Trať 253A
Turza Wielka - Uzdowo
Trať 254
Tropy - Braniewo
Trať 255
Lidzbark Warmiński - Bartoszyce
Trať 257
Ostróda - Morąg
Trať 258
Wiatrowiec Warmiński - Sępopol
Trať 259
Kętrzyn - Węgorzewo
Trať 259a
Ruskie Pole gr. p. [RU/PL] - Gołdap
Trať 259b
Węgorzewo - gr. p. [PL/RU] Bejnuny
Trať 260A
Nowe Miasto Lubawskie - Zajączkowo Lubawskie
Trať 262
Szczytno - Biskupiec Reszelski
Trať 353
Poznań Wschód - Skandawa gr. p. [PL/RU]
Trať 353e
Samborowo - Uzdowo
Trať 353f
Ostróda - Olsztynek
Trať 353g
Drogosze - Krymławki
Trať 353h
Anielin - Gradowo
Trať 353i
Skandawa - Kotki
Trať 747
Szymany - Szymany Lotnisko
Trať 1020 (úzkoroz.)
Myszyniec - Spychowo Wąskotorowe
Trať 1026 (úzkoroz.)
Ełk Wąskotorowy - Turowo
Trať 1027 (úzkoroz.)
Laski Małe - Zawady Tworki
Trať 1028 (úzkoroz.)
Olecko Wąskotorowe - Garbas
Trať 1029 (úzkoroz.)
Olecko Wąskotorowe - Świętajno
Trať 5009 (úzkoroz.)
Kałdowo Odgałęzienie - Świetliki
Trať 5009b (úzkoroz.)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Trať 5030 (úzkoroz.)
Kętrzyn Wąskotorowy - Mrągowo Wąskotorowe
Trať 5031 (úzkoroz.)
Sławkowo - Ryn
Trať 5032 (úzkoroz.)
Kętrzyn Wąskotorowy - Srokowo
Trať 5033 (úzkoroz.)
Winda - Barciany
Trať 5034 (úzkoroz.)
Barciany - gr. p. [RU/PL] Nordenbork Wąskotorowy
Trať 5034a (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 5034 - Skandławki /poprzednia lokalizacja/
Trať 5035 (úzkoroz.)
Gierdawy Wąskotorowe gr. p. [RU/PL] - Barciany Odgałęzienie



204 Malbork - Braniewo gr. p. [PL/RU]
Seznam tratí D29: 204 Malbork - Braniewo
Zahájení provozu 1852.10.19 Malbork - Braniewo (KO) 1853.08.02 Braniewo - Tharau Kleinbahnhof (KO) [Braniewo - Königsberg]
Zprovoznění druhé koleje 1870.06 Malbork - Elbląg (KO) 1865.07 Elbląg - Braniewo (KO) 1871.06 Braniewo - Tharau Kleinbahnhof (KO) [Braunsberg-Kobbelbude]
Zastavení osobní dopravy 2004.03.31 Bogaczewo - Braniewo (PKP)
Elektrizace tratí 1985.07.20 Malbork - Elbląg (PKP) 1994.12.09 Elbląg - Bogaczewo (PKP)
Zrušení druhé koleje 1945 Bogaczewo - Tharau Kleinbahnhof (ГТУКА)
Rozchod koleje:1435mm
žkmdruh bodunadm.v.bodostatní tratě 


0.00žst [LCS]15 Malbork (Mb)9207222 5009 


5.04zast5Królewo Malborskie


5.58vl5vú. WBK 536 Królewo


7.92hr3Krasnołęka


10.99žst3 Stare Pole (SP)5009 


~13.55hk-hranice správní jednotky


14.29zast3Fiszewo


15.23hr3Fiszewo


18.70žst3Gronowo Elbląskie (GE)


22.12hr2Różańsko


25.61odb+výh3 Raczki Elbląskie204a 


26.55odb2 Tropy (Tp)254 


28.95žst5 Elbląg (Eb)204b217 


32.99b.hr.ř-(RBD Danzig/RBD Königsberg 1939 - 1945)


33.20b.hr.ř-(DOKP Gdańsk/DOKP Olsztyn do 1958)


34.04hr4Drużno


37.18zast3Komorowo Żuławskie


40.69b.hr.ř-(EBD Danzig/EBD Königsberg 1895 - 1920)


41.43žst8 Bogaczewo (Bc)217220 


45.67hr24Leszczyna


47.10výh35Stegny


49.68zast47Stegny217 


53.69zast61 Słobity (Sb)204c217 


60.76žst45Młynary (Mn)217 


65.57zast+odb.výh39 Kurowo Braniewskie (KrB)217 


69.13odb.výh39 Wielkie Wierzno217 


71.20žst40 Chruściel (Ch)217 


75.04odb.výh30 Pierzchały (Pi)217 


75.22hr38Pierzchały


76.51odb.výh28 Bos Wielewo217 


78.96zast12 Bemowizna [Bö]217 


83.71žst6 Braniewo (Br)217221254 


90.61st.h-státní hranice ⋙ RU R01 


Stránka byla naposledy editována: 2024.01.16 - 23:53:30

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2024 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (40954438 / 15249 / 13997 / 3926 / 10431.59)