polski čeština

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací
Tratě
Trať 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Trať 35
Ostrołęka - Szczytno
Trať 38
Białystok - Głomno
Trať 38a
Karolków 1 - Karolków 2
Trať 38b
Judyty Domarady - Bartoszyce
Trať 38c
Głomno - Zadryny
Trať 38d (širokoroz.)
Molwity - Zadryny
Trať 39
Olecko - Suwałki
Trať 41
Ełk - Gołdap
Trať 41a
Żytkiejmy - Botkuny
Trať 41c
Gołdap - Stare Kumiecie
Trať 41d
Gołdap - Granica Państwa
Trať 54
Giżycko - Węgorzewo
Trať 54b
Kruklanki - Olecko
Trať 204
Malbork - Braniewo
Trať 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Trať 204b
Elbląg - Elbląg Zdrój
Trať 204c
Słobity - Orneta
Trať 205 (širokoroz.)
Wielewo - Anielin Gradowo
Trať 205a
Kotki Odgałęzienie - Kotki
Trať 207f
Kwidzyn - Kisielice
Trať 208
Działdowo - Chojnice
Trať 216
Działdowo - Olsztyn Główny
Trať 217 (širokoroz.)
Bogaczewo - Braniewo
Trať 219
Olsztyn Główny - Ełk
Trať 219a
Pisz - Giżycko
Trať 219b
Pisz Wschodni - Kolno
Trať 220
Olsztyn Główny - Bogaczewo
Trať 220a
Morąg - Orneta
Trať 221
Olsztyn Gutkowo - Braniewo
Trať 221a
Orneta - Sątopy Samulewo
Trať 221b
Pieniężno - Tywęzy
Trať 222
Małdyty - Malbork
Trať 223
Czerwonka - Ełk
Trať 223a
Mrągowo - Ruciane Nida
Trať 224
Czerwonka - Sągnity
Trať 224a
Sągnity - Jarzeń
Trať 225
Nidzica - Wielbark
Trať 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Trať 250
Kisielice - Biskupiec Pomorski Miasto
Trať 251
Tama Brodzka - Iława Główna
Trať 252
Zajączkowo Lubawskie - Lubawa
Trať 253
Turza Wielka - Uzdowo
Trať 254
Tropy - Braniewo
Trať 255
Lidzbark Warmiński - Bartoszyce
Trať 257
Ostróda - Morąg
Trať 258
Wiatrowiec Warmiński - Sępopol
Trať 259
Kętrzyn - Węgorzewo
Trať 259a
Ruskie Pole - Gołdap
Trať 259b
Węgorzewo - Ołownik
Trať 260
Nowe Miasto Lubawskie - Zajączkowo Lubawskie
Trať 261a
Reszel - Nowy Młyn
Trať 262
Szczytno - Biskupiec Reszelski
Trať 353
Poznań Wschód - Skandawa
Trať 353e
Samborowo - Uzdowo
Trať 353f
Ostróda - Olsztynek
Trať 353g
Drogosze - Krymławki
Trať 353h
Anielin - Gradowo
Trať 353i
Skandawa - Kotki
Trať 747
Szymany - Szymany Lotnisko
Trať 1020 (úzkoroz.)
Myszyniec - Spychowo Wąskotorowe
Trať 1026 (úzkoroz.)
Ełk Wąskotorowy - Turowo
Trať 1027 (úzkoroz.)
Laski Małe - Zawady Tworki
Trať 1028 (úzkoroz.)
Olecko Wąskotorowe - Garbas
Trať 1029 (úzkoroz.)
Olecko Wąskotorowe - Świętajno
Trať 5009 (úzkoroz.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Jasna
Trať 5009b (úzkoroz.)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Trať 5030 (úzkoroz.)
Kętrzyn Wąskotorowy - Mrągowo Wąskotorowe
Trať 5031 (úzkoroz.)
Sławkowo - Ryn
Trať 5032 (úzkoroz.)
Kętrzyn Wąskotorowy - Srokowo
Trať 5033 (úzkoroz.)
Winda - Barciany
Trať 5034 (úzkoroz.)
Barciany - Wyskok
Trať 5035 (úzkoroz.)
Barciany Odgałęzienie - Korkławki



223 Czerwonka - Ełk
Zahájení provozu 1898.06.15 Czerwonka - Biskupiec Reszelski (KPEV) 1898.09.01 Biskupiec Reszelski - Mrągowo (KPEV) 1911.10.02 Mrągowo - Orzysz (KPEV) 1915.07.01 Orzysz - Ełk (KPEV)
Další informace:Linia Czerwonka - Ełk pojawia się w rozkładzie jazdy zima 1946/47.
žkmdruh bodunadm.v.bodostatní tratě  
0.00žst145 Czerwonka (Cz)224353  
3.28výh150Najdymowo
7.53žst156 Biskupiec Reszelski (Bp)262  
9.11vl155 np. Egger Biskupiec
11.12zast154Parleza Wielka
~11.26vl154 cih. Cegielnia Parleza Wielka
16.29zast158Dąbrówka Kobułcka
22.94zast143Sorkwity
28.94zast159Bagienice
34.08žst160 Mrągowo (Mr)223a  5030  
41.42zast143Kosewo
46.17zast140Baranowo
51.21zast132Zełwągi
~55.44zast115Mikołajki Most
56.73žst130Mikołajki (Mk)
61.92zast125Woźnice
65.51zast130Olszewo
70.05zast133Dąbrówka Górkło
75.43zast125Tuchlin
80.56zast120Okartowo
86.03žst121 Orzysz (Or) Zdjęcia219a  
94.32zast138Odoje
100.42zast+nákl132Skomack Wielki (Sc)
106.16zast130Rogale
110.37vl144 štěrk. Żwirownia Mołdzie
110.95zast+nákl145Mołdzie
113.98zast138Bartosze
118.59zast133Ełk Zachód
121.27žst128 Ełk (Ek)3841219  1026  


Stránka byla naposledy editována: 2021.04.07 - 18:01:56

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2021 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (22318292 / 27071 / 151 / 2950 / 7565.52)