polski český

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací koleje
Tratě
Trať 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Trať 35
Ostrołęka - Szczytno
Trať 38
Białystok - Głomno
Trať 38a
Karolków 1 - Karolków 2
Trať 38b
Judyty Domarady - Bartoszyce
Trať 38c
Głomno - Zadryny
Trať 38d (širokoroz.)
Molwity - Zadryny
Trať 39
Olecko - Suwałki
Trať 41
Ełk - Gołdap
Trať 41a
Żytkiejmy - Botkuny
Trať 41c
Gołdap - Stare Kumiecie
Trať 41d
Gołdap - Granica Państwa
Trať 54
Giżycko - Węgorzewo
Trať 54b
Kruklanki - Olecko
Trať 204
Malbork - Braniewo
Trať 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Trať 204b
Elbląg - Elbląg Zdrój
Trať 204c
Słobity - Orneta
Trať 205 (širokoroz.)
Wielewo - Anielin Gradowo
Trať 205a
Kotki Odgałęzienie - Kotki
Trať 207f
Kwidzyn - Kisielice
Trať 208
Działdowo - Chojnice
Trať 216
Działdowo - Olsztyn Główny
Trať 217 (širokoroz.)
Bogaczewo - Braniewo
Trať 219
Olsztyn Główny - Ełk
Trať 219a
Pisz - Giżycko
Trať 219b
Pisz Wschodni - Kolno
Trať 220
Olsztyn Główny - Bogaczewo
Trať 220a
Morąg - Orneta
Trať 221
Olsztyn Gutkowo - Braniewo
Trať 221a
Orneta - Sątopy Samulewo
Trať 221b
Pieniężno - Tywęzy
Trať 222
Małdyty - Malbork
Trať 223
Czerwonka - Ełk
Trať 223a
Mrągowo - Ruciane Nida
Trať 224
Czerwonka - Sągnity
Trať 224a
Sągnity - Jarzeń
Trať 225
Nidzica - Wielbark
Trať 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Trať 250
Kisielice - Biskupiec Pomorski Miasto
Trať 251
Tama Brodzka - Iława Główna
Trať 252
Zajączkowo Lubawskie - Lubawa
Trať 253
Turza Wielka - Uzdowo
Trať 254
Tropy - Braniewo
Trať 255
Lidzbark Warmiński - Bartoszyce
Trať 257
Ostróda - Morąg
Trať 258
Wiatrowiec Warmiński - Sępopol
Trať 259
Kętrzyn - Węgorzewo
Trať 259a
Ruskie Pole - Gołdap
Trať 259b
Węgorzewo - Ołownik
Trať 260
Nowe Miasto Lubawskie - Zajączkowo Lubawskie
Trať 261a
Reszel - Nowy Młyn
Trať 262
Szczytno - Biskupiec Reszelski
Trať 353
Poznań Wschód - Skandawa
Trať 353e
Samborowo - Uzdowo
Trať 353f
Ostróda - Olsztynek
Trať 353g
Drogosze - Krymławki
Trať 353h
Anielin - Gradowo
Trať 353i
Skandawa - Kotki
Trať 747
Szymany - Szymany Lotnisko
Trať 1020 (úzkoroz.)
Myszyniec - Spychowo Wąskotorowe
Trať 1026 (úzkoroz.)
Ełk Wąskotorowy - Turowo
Trať 1027 (úzkoroz.)
Laski Małe - Zawady Tworki
Trať 1028 (úzkoroz.)
Olecko Wąskotorowe - Garbas
Trať 1029 (úzkoroz.)
Olecko Wąskotorowe - Świętajno
Trať 5009 (úzkoroz.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Jasna
Trať 5009b (úzkoroz.)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Trať 5030 (úzkoroz.)
Kętrzyn Wąskotorowy - Mrągowo Wąskotorowe
Trať 5031 (úzkoroz.)
Sławkowo - Ryn
Trať 5032 (úzkoroz.)
Kętrzyn Wąskotorowy - Srokowo
Trať 5033 (úzkoroz.)
Winda - Barciany
Trať 5034 (úzkoroz.)
Barciany - Wyskok
Trať 5035 (úzkoroz.)
Barciany Odgałęzienie - Korkławki



353 Poznań Wschód - Skandawa
Zahájení provozu 1872.05.26 Poznań Wschód - Inowrocław (OSE) 1873.03.25 Inowrocław - Toruń Główny (OSE) 1873.08.15 Toruń Główny - Toruń Wschodni /poprzednia lokalizacja/ (KO) 1871.11.20 Toruń Wschodni /poprzednia lokalizacja/ - Jabłonowo Pomorskie (KO) [7,35 M] 1872.12.01 Jabłonowo Pomorskie - Ostróda (KO) 1873.08.15 Ostróda - Olsztyn Główny (KO) 1872.12.01 Olsztyn Główny - Czerwonka (AIE) 1871.11.27 Czerwonka - státní hranice (AIE) [Gerdauen-Rothfliess 8,31 M]
Elektrizace tratí 1976.12.14 Poznań Wschód - Inowrocław (PKP) 1983.12.20 Inowrocław - Toruń Główny (PKP) 1987.10.16 Toruń Główny - Iława Główna (PKP) 1988.10.03 Iława Główna - Olsztyn Główny (PKP) 1990.12.18 Olsztyn Główny - Korsze (PKP)
Rozchod koleje:1435mm
žkmdruh bodunadm.v.bodostatní tratě 


0.00žst (dř)65 Poznań Wschód (PW)33d356 


3.21hr79Bogucin


4.64zast86Ligowiec


7.72žst91Kobylnica (Ko)394 


10.74hr98Uzarzewo


14.39zast+výh97Biskupice Wielkopolskie (Bc)


17.38zast95Promno


19.19zast102Pobiedziska Letnisko


21.79žst108Pobiedziska (Pb)


27.76zast112Lednogóra


28.80Ahr113Lednogóra


32.03zast118Fałkowo (Fk)


35.97žst118Pierzyska (Pr)


39.45Ahr116Mnichowo


44.69žst122 Gniezno (Gn)281 7022 


47.83výh119Arkuszewo


50.79Ahr117Wierzbiczany


52.68zast116Jankowo Dolne


54.34Ahr120Jankowo Dolne


55.47hr122Wymysłowo Górne


60.35žst120Trzemeszno (Tr)


63.96hr119Lubin Kujawski


68.34žst108Wydartowo (Wd)


68.35hk-hranice vojvodství


71.55hr101Chabsko


74.38žst98 Mogilno (Mg)231238239 


78.79hr104Sandowo


82.99žst112Kołodziejewo (Kj)


87.44hr90Broniewice


~88.70zast91Janikowo Jezioro


89.84žst91Janikowo (Ji)


95.70odb84 Dziarnowo (Dz)206 


100.95žst88 Inowrocław (In)131131c131d742 


106.83žst89Więcławice (Wc)


111.52žst83Wierzchosławice (We)


115.18žst85Gniewkowo (Gi)


118.22vl78cih. Michałowo


121.00zast82Suchatówka


124.42odb80Chorągiewka (Ch)


128.64hr66Glinki


130.56odb55 Nieszawka (Na)734 


135.42žst45 Toruń Główny (Tr)18734 


137.15zast+výh49 Toruń Miasto (TMi)353a 


137.47tunel49Tunel (51 m) - Toruński


~137.58odb.výh49Toruń Miasto R202


⇑ ~138.46odb.výh50 Toruń Miasto Odgałęzienie353b 


139.09žst64 Toruń Wschodni (TrW)27207246353c 


~141.98zast69Toruń Elana27 


142.29hr71Rubinkowo


145.14žst86Papowo Toruńskie (PT)


149.92zast+výh+nákl90Turzno (Tn)


153.41hr91Kamionki


154.29zast91Kamionki Jezioro


156.97zast+nákl93Rychnowo Wielkie


161.47žst92 Kowalewo Pomorskie (KP)209 


164.07hr94Pływaczewo


168.60zast96Zieleń (Zl)


175.03žst102 Wąbrzeźno (Wb)264 


180.14hr105Zaskocz


184.34zast+výh100Książki (Ks)


190.07hr94Budziszewo


193.94žst94 Jabłonowo Pomorskie (JP)208232 


198.12hr100Bug Góralski


199.35hk-hranice vojvodství


202.56zast+výh101Ostrowite k/Jabłonowa (OJ)


207.45zast101Lipinki


213.04žst100Biskupiec Pomorski (BP) Zdjęcia


218.11hr106Łąkorz


221.92žst111Jamielnik (Jl)


223.00b.st.h-(Polska / Niemcy)


225.20hr117Wrzosy


229.67žst [LCS]110 Iława Główna (Ił)9251 


238.72žst116Rudzienice Suskie (RS)


243.80zast109Pikus


249.65žst98 Samborowo (Sw)353e 


259.10žst99 Ostróda (Or)257353f 


264.17zast111Lubajny


267.28hr118Idzbark


268.95žst122Stare Jabłonki (SJ)


276.67žst131Biesal (Bs)


283.99zast124Unieszewo (Ue)


289.41žst135Naterki (Nt)


293.71hr121Dojtki (Dt)216 


294.32zast125Olsztyn Dajtki216 


295.15hr123Olsztyn Sielska (OlS) Zdjęcia216 


296.70zast122Olsztyn Zachodni216220 


298.89žst130 Olsztyn Główny (Ol)216219220 


307.77žst137Łęgajny (Łg)


313.87žst134Barczewo (Bc)


322.55zast+nákl142Wipsowo (Wp)


329.41žst145 Czerwonka (Cz)223224 


337.57zast155Górowo (Gr)


343.90výh124Wysoka Dąbrowa


351.50žst85 Sątopy Samulewo (SS)221a261 


360.03zast73Łankiejmy (Łk)


366.37žst62 Korsze (Ko)38 


370.76zast61Parys


374.65žst43 Drogosze353g 


378.54zast47Modgarby


379.03výh+odb.výh48 Anielin (An)353h 


381.26žst52 Skandawa (Sk)353i 


385.88nžst51 Wielewo (Wl)205 


388.33hr52Michałkowo


389.06st.h-státní hranice⋙ RU 30353 


Stránka byla naposledy editována: 2023.01.10 - 19:37:19

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2023 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (33613483 / 38038 / 6156 / 3534 / 9511.46)