polski česky

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací
Tratě
Trať 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Trať 35
Ostrołęka - Szczytno
Trať 38
Białystok - Głomno
Trať 38a
Karolków 1 - Karolków 2
Trať 38b
Judyty Domarady - Bartoszyce
Trať 38c
Głomno - Zadryny
Trať 38d (širokoroz.)
Molwity - Zadryny
Trať 39
Olecko - Suwałki
Trať 41
Ełk - Gołdap
Trať 41a
Żytkiejmy - Botkuny
Trať 41c
Gołdap - Stare Kumiecie
Trať 41d
Gołdap - Granica Państwa
Trať 54
Giżycko - Węgorzewo
Trať 54b
Kruklanki - Olecko
Trať 204
Malbork - Braniewo
Trať 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Trať 204b
Elbląg - Elbląg Zdrój
Trať 204c
Słobity - Orneta
Trať 205 (širokoroz.)
Wielewo - Anielin Gradowo
Trať 205a
Kotki Odgałęzienie - Kotki
Trať 207f
Kwidzyn - Kisielice
Trať 208
Działdowo - Chojnice
Trať 216
Działdowo - Olsztyn Główny
Trať 217 (širokoroz.)
Bogaczewo - Braniewo
Trať 219
Olsztyn Główny - Ełk
Trať 219a
Pisz - Giżycko
Trať 219b
Pisz Wschodni - Kolno
Trať 220
Olsztyn Główny - Bogaczewo
Trať 220a
Morąg - Orneta
Trať 221
Olsztyn Gutkowo - Braniewo
Trať 221a
Orneta - Sątopy Samulewo
Trať 221b
Pieniężno - Tywęzy
Trať 222
Małdyty - Malbork
Trať 223
Czerwonka - Ełk
Trať 223a
Mrągowo - Ruciane Nida
Trať 224
Czerwonka - Sągnity
Trať 224a
Sągnity - Jarzeń
Trať 225
Nidzica - Wielbark
Trať 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Trať 250
Kisielice - Biskupiec Pomorski Miasto
Trať 251
Tama Brodzka - Iława Główna
Trať 252
Zajączkowo Lubawskie - Lubawa
Trať 253
Turza Wielka - Uzdowo
Trať 254
Tropy - Braniewo
Trať 255
Lidzbark Warmiński - Bartoszyce
Trať 257
Ostróda - Morąg
Trať 258
Wiatrowiec Warmiński - Sępopol
Trať 259
Kętrzyn - Węgorzewo
Trať 259a
Ruskie Pole - Gołdap
Trať 259b
Węgorzewo - Ołownik
Trať 260
Nowe Miasto Lubawskie - Zajączkowo Lubawskie
Trať 261a
Reszel - Nowy Młyn
Trať 262
Szczytno - Biskupiec Reszelski
Trať 353
Poznań Wschód - Skandawa
Trať 353e
Samborowo - Uzdowo
Trať 353f
Ostróda - Olsztynek
Trať 353g
Drogosze - Krymławki
Trať 353h
Anielin - Gradowo
Trať 353i
Skandawa - Kotki
Trať 747
Szymany - Szymany Lotnisko
Trať 1020 (úzkoroz.)
Myszyniec - Spychowo Wąskotorowe
Trať 1026 (úzkoroz.)
Ełk Wąskotorowy - Turowo
Trať 1027 (úzkoroz.)
Laski Małe - Zawady Tworki
Trať 1028 (úzkoroz.)
Olecko Wąskotorowe - Garbas
Trať 1029 (úzkoroz.)
Olecko Wąskotorowe - Świętajno
Trať 5009 (úzkoroz.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Jasna
Trať 5009b (úzkoroz.)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Trať 5030 (úzkoroz.)
Kętrzyn Wąskotorowy - Mrągowo Wąskotorowe
Trať 5031 (úzkoroz.)
Sławkowo - Ryn
Trať 5032 (úzkoroz.)
Kętrzyn Wąskotorowy - Srokowo
Trať 5033 (úzkoroz.)
Winda - Barciany
Trať 5034 (úzkoroz.)
Barciany - Wyskok
Trať 5035 (úzkoroz.)
Barciany Odgałęzienie - Korkławki



220 Olsztyn Główny - Bogaczewo
Zahájení provozu 1882.08.15 Olsztyn Główny - Morąg (KPEV) 1882.11.10 Morąg - Bogaczewo (KPEV)
Elektrizace tratí 1994.12.09 Olsztyn Główny - Bogaczewo (PKP)
žkmdruh bodunadm.v.bodostatní tratě 


0.00žst130 Olsztyn Główny (Ol)216219353 


1.05zast0Olsztyn Śródmieście216 


2.18zast122Olsztyn Zachodni216353 


3.67zast0Olsztyn Jezioro Ukiel


4.04výh118Likuzy (Lk)


4.34zast+výh (dř)0Olsztyn Likusy


5.42zast0Olsztyn Redykajny


8.04žst121 Olsztyn Gutkowo (Gt)221 


15.21zast113Jonkowo (Jk)


18.27zast113Godki


22.05zast116Wołowno


27.48žst87Gamerki Wielkie (GW)


31.75zast99Kozia Góra


37.15zast+výh (dř)120Żabi Róg (ŻR)


43.29zast118Morąg Kolonia


45.30žst117 Morąg (Mr)220a257 


~47.57vl116štěrk. Żwirownia Obuchowo


51.62zast115Dobrocin


58.18žst110 Małdyty (Md)222 


65.45zast132Zielonka Pasłęcka


72.76zast80Nowa Wieś Cierpkie


76.45žst42Pasłęk (Ps)


85.08žst8 Bogaczewo (Bc)204217 


Stránka byla naposledy editována: 2022.03.16 - 14:07:53

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2022 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (28093222 / 23890 / 14252 / 3287 / 8546.77)