polski čeština

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
TratěSpojky a spojovací
Tratě
Trať 7
Warszawa Wschodnia Osobowa - Dorohusk
Trať 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Trať 9b
Gdańsk Południowy - Gdańsk Kłodno
Trať 131
Chorzów Batory - Tczew
Trať 201
Nowa Wieś Wielka - Gdynia Port
Trať 201a
Kościerzyna - Gołubie Kaszubskie
Trať 202
Gdańsk Główny - Stargard
Trať 202a
Gdynia Główna - Miejsce Historyczne 235/3
Trať 202b
Słupsk - Dargoleza
Trať 202c
Kępno Słupskie - Ustka
Trať 202d
Komnino - Smołdzino
Trať 202e
Słupsk - Budowo
Trať 202f
Miejsce Historyczne 202d - Motarzyno /poprzednia lokalizacja/
Trať 202g
Sławno - Ustka
Trať 202h
Ustka Leśniczówka - Ustka Koszary
Trať 203
Tczew - Kostrzyn
Trať 203a
Wierzchowo Człuchowskie - Brzeźno Człuchowskie
Trať 204
Malbork - Braniewo
Trať 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Trať 207
Toruń Wschodni - Malbork
Trať 207d
Miejsce Historyczne 207/5 - Miejsce Historyczne 207/9
Trať 207e
Miejsce Historyczne 207/10 - Kwidzyn
Trať 207f
Kwidzyn - Kisielice
Trať 207g
Miejsce Historyczne 207/12 - Ryjewo
Trať 207h
Miejsce Historyczne 207/15 - Miejsce Historyczne 207/18
Trať 208
Działdowo - Chojnice
Trať 210
Chojnice - Runowo Pomorskie
Trať 211
Chojnice - Kościerzyna
Trať 212
Lipusz - Korzybie
Trať 212a
Bytów - Cewice
Trať 212b
Bytów - Miastko
Trať 212c
Miejsce Historyczne 212/5 - Bytów /poprzednia lokalizacja/
Trať 213
Reda - Hel
Trať 214
Somonino - Kartuzy
Trať 215
Laskowice Pomorskie - Bąk
Trať 215c
Miejsce historyczne 215d - Miejsce historyczne 233a
Trať 218
Myślice - Szlachta
Trať 222
Małdyty - Malbork
Trať 226
Pruszcz Gdański - Gdańsk Port Północny
Trať 226a
Gdańsk Olszynka Odgałęzienie - Gdańsk Grobla
Trať 227
Gdańsk Główny - Gdańsk Zaspa Towarowa
Trať 228
Rumia - Gdynia Port Oksywie
Trať 229
Pruszcz Gdański - Łeba
Trať 229a
Wrzeście - Bargędzino
Trať 230
Wejherowo - Garczegorze
Trať 230a
Rybno Kaszubskie - Elektrownia Jądrowa Żarnowiec
Trať 230b
Miejsce Historyczne 230 - Prusewo /poprzednia lokalizacja/
Trať 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Trať 233
Pszczółki - Kościerzyna
Trať 234
Gdańsk Wrzeszcz - Stara Piła
Trať 235
Gdańsk Kokoszki - Gdańsk Osowa
Trať 236
Swarzewo - Krokowa
Trať 237
Lębork - Maszewo Lęborskie
Trať 237a
Maszewo Lęborskie - Cewice
Trať 238
Opalenie Tczewskie - Smętowo
Trať 243
Skórcz - Skarszewy
Trať 244
Morzeszczyn - Gniew
Trať 248
Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Osowa
Trať 249
Gardeja - Łasin
Trať 249
Gdańsk Główny - Gdańsk Nowy Port
Trať 250
Gdańsk Główny - Rumia
Trať 253
Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk Osowa
Trať 256
Szymankowo - Nowy Dwór Gdański
Trať 260
Zajączkowo Tczewskie - Pruszcz Gdański
Trať 265
Zajączkowo Tczewskie - Pszczółki
Trať 281
Oleśnica - Chojnice
Trať 404a
Grzmiąca - Korzybie
Trať 405
Piła Główna - Ustka
Trať 413
Człuchów - Słosinko
Trať 418
Korzybie - Darłowo
Trať 723
Gdynia Chylonia - Gdynia Port GPF
Trať 846
Wisła Most - Gdańsk Grobla
Trať 965a
Gdańsk Kanał Kaszubski - Gdańk Ostrów Molo II
Trať 5001 (úzkoroz.)
Gdańsk Wąskotorowy - Sztutowo Port
Trať 5001a (úzkoroz.)
Sztutowo - Krynica Morska
Trať 5002 (úzkoroz.)
Przejazdowo - Giemlice
Trať 5003 (úzkoroz.)
Koszwały - Giemlice
Trať 5004 (úzkoroz.)
Stegna Gdańska - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5005 (úzkoroz.)
Lisewo Wąskotorowe - Malbork Kałdowo Wąskotorowe
Trať 5005a (úzkoroz.)
Bystrze Odgałęzienie I - Gnojewo
Trať 5005b (úzkoroz.)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie III - Mątowy Wielkie /poprzednia lokalizacja/
Trať 5005c (úzkoroz.)
Pogorzała Odgałęzienie I - Kłosowo Wąskotorowe
Trať 5005d (úzkoroz.)
Pogorzała Odgałęzienie II - Pogorzała Wieś Ładownia
Trať 5005e (úzkoroz.)
Miłoradz - Miłoradz /poprzednia lokalizacja/
Trať 5005f (úzkoroz.)
Bystrze Odgałęzienie II - Kończewice Ładownia
Trať 5005g (úzkoroz.)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie I - Mątowy Wielkie Odgałęzienie II
Trať 5005h (úzkoroz.)
Miłoradz Odgałęzienie - Stara Kościelnica Szosa
Trať 5005i (úzkoroz.)
Stara Kościelnica - Stara Kościelnica Pole
Trať 5006 (úzkoroz.)
Lisewo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5006a (úzkoroz.)
Lichnówki Odgałęzienie - Lichnówki Pole
Trať 5006b (úzkoroz.)
Lichnowy Odgałęzienie - Boręty
Trať 5007 (úzkoroz.)
Lichnowy - Lipinka Gdańska
Trať 5007a (úzkoroz.)
Tropiszewo Odgałęzienie - Tropiszewo
Trať 5007b (úzkoroz.)
Trępnowy Odgałęzienie - Parszewo
Trať 5007c (úzkoroz.)
Nowy Staw Odgałęzienie I - Nowy Staw Wąskotorowy
Trať 5007g (úzkoroz.)
Świerki Odgałęzienie - Świerki Pole
Trať 5007h (úzkoroz.)
Trampowo Odgałęzienie - Brzózki
Trať 5007i (úzkoroz.)
Parchowo Odgałęzienie - Parchowo
Trať 5008 (úzkoroz.)
Jeziernik - Żuławki Północne
Trať 5009 (úzkoroz.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Jasna
Trať 5009b (úzkoroz.)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Trať 5010 (úzkoroz.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5010a (úzkoroz.)
Lasowice Wielkie Gdańskie - Szawałd Wieś
Trať 5010b (úzkoroz.)
Pielica Odgałęzienie - Pielica Pole
Trať 5010c (úzkoroz.)
Szawałd Odgałęzienie - Szawałdzkie Pole
Trať 5011 (úzkoroz.)
Mareza - Gurcz
Trať 5011a (úzkoroz.)
Pastwa Południowa - Wielkie Walichnowy
Trať 5011b (úzkoroz.)
Kramrowo - Miejsce Historyczne 5011
Trať 5011c (úzkoroz.)
Wielkie Gronowo - Szprudowo
Trať 5012 (úzkoroz.)
Mareza - Kwidzyn Wąskotorowy
Trať 5013 (úzkoroz.)
Mareza - Rusinowo Wąskotorowe
Trať 8022 (úzkoroz.)
Słupsk Wąskotorowy - Smołdzino
Trať 8023 (úzkoroz.)
Żelkowo - Cecenowo
Trať P101b
Brzozowica Bw11 - Szyb Walery KWK Paryż



Województwo pomorskie
Vojvodství město: Gdańsk • Počet obyvatel: 2.311.469 • Rozloha: 18.310 km2Web: www.woj-pomorskie.pl

Abecední seznam železničních stanic a zastávek

===== Body na obvyklerozchodné trati =====
Angowice (pe)
Babi Dół (po)
Barcino (po)
Bargędzino (ład)
Barnowiec (ład)
Barnowo (po+ład)
Baza Pruszcz Gdański drog. (bsz)
Bączek (sth)
Bąk (st)
Betoniarnia Kolbudy bet. (bsz)
Będziechowo (sth)
Będźmierowice (po)
Białki (po)
Bielkowo (po+ład)
Bielsko Pomorskie (sth)
Biesowice (po)
Bińcze (st)
Biskupnica (po)
Bobowo Pomorskie (st)
Bocznica Łapino (bsz)
Bocznica Pręgowo (bsz)
Bolesławowo (sth)
Borkowo (po)
Borzytuchom (po+ład)
Bożepole Wielkie (st)
Bór (po)
Brachlewo (po)
Brachlewo /poprzednia lokaliza... (po)
Brętowo (podt)
Brętowo (po+ład)
Brody Pomorskie (po)
Brodzkie Młyny (po)
Bronowo (po)
Brusy (st)
Brzeźno Człuchowskie (po)
Budowo (st)
Bukowo Człuchowskie (po)
Bytonia (po)
Bytów (po+ład)
Bytów /poprzednia lokalizacja/ (st)
Bytów Odgałęzienie (rozj)
Cegielnia Lębork ceg. (bsz)
Cegielnia Niezabyszewo ceg. (bsz)
Cegielnia Święcino ceg. (bsz)
Cementownia Wejherowo cement. (bsz)
Cewice (ład)
Chałupy (po)
Charnowo Słupskie (po+mij)
Choczewko (po+ład)
Choczewo (po+ład)
Choćmirówko (po+ład)
Chojnice (st)
Ciecholub (po+ład)
Cieplewo (po)
Cieszymowo Wielkie (sth)
Cis (pe)
Czarlin (po)
Czarna Dąbrówka (st)
Czarna Woda (st)
Czarne (st)
Czersk (st)
Człuchów (st)
Czosnowo (po)
Czysta (po+ład)
Damnica (st)
Dargoleza (st)
Darsów (pe)
Dąbrówka Bytowska (po)
Dąbrówka Malborska (po)
Dębina Południe (ład)
Dębnica Kaszubska (st)
Dobieszewo Słupskie (sth)
Dominek (po+ład)
Domisław (po)
Dretynek (st)
Duninowo (sth)
Dziemiany Kaszubskie (po)
Dzierzgoń (st)
Dzierzgoń Most (po)
Dzierżążno (po+ład)
Dziwno (po)
Elektrownia Jądrowa Żarnowiec (st)
Elektrownia Wodna Żarnowiec (po)
Elektrownia Wodna Żarnowiec 1 elektr. (bsz)
Elektrownia Wodna Żarnowiec 2 elektr. (bsz)
Elektrownia Żarnowiec elektr. (bsz)
Folwark (sth)
Gałęzinowo (po)
Garcz (po+ład)
Garczegorze (po+ład)
Garczyn (po)
Gardeja (st)
Gardeja Północna (st)
Gardna Wielka (po+ład)
Gdakowo (po)
Gdańsk Biskupia Górka (po)
Gdańsk Brętowo (po)
Gdańsk Brzeźno (po)
Gdańsk Firoga (pb)
Gdańsk Główny (st) Zdjęcia
Gdańsk Grobla (ład)
Gdańsk Jasień (po)
Gdańsk Kanał Kaszubski (stt)
Gdańsk Kiełpinek (po)
Gdańsk Kłodno (st)
Gdańsk Kokoszki (po+ład)
Gdańsk Kolonia (po)
Gdańsk Lipce (po)
Gdańsk Lipce (pe)
Gdańsk Matarnia (po)
Gdańsk Niedźwiednik (po)
Gdańsk Nowe Szkoty (po)
Gdańsk Nowy Port (sth)
Gdańsk Oliwa (po)
Gdańsk Olszynka (stt)
Gdańsk Olszynka Odgałęzienie (rozj)
Gdańsk Olszynka R1 (rozj)
Gdańsk Orunia (po)
Gdańsk Orunia Towarowy (ład)
Gdańsk Osowa (st)
Gdańsk Osowa R1 (rozj)
Gdańsk Osowa R4 (rozj)
Gdańsk Ostrów (ład)
Gdańsk Ostrów Molo I (ład)
Gdańsk Ostrów Molo II (ład)
Gdańsk Politechnika (po)
Gdańsk Południowy (stt)
Gdańsk Port Lotniczy (po)
Gdańsk Port Północny (stt)
Gdańsk Port Północny R1 (rozj)
Gdańsk Port Północny R4 (rozj)
Gdańsk Północny (stt)
Gdańsk Przymorze Uniwersytet (po)
Gdańsk Rębiechowo (st)
Gdańsk Stadion EXPO (po)
Gdańsk Stocznia (po)
Gdańsk Strzyża (po)
Gdańsk Śródmieście (po+podt)
Gdańsk Święty Wojciech (po)
Gdańsk Święty Wojciech (podt)
Gdańsk Wiślany (stt)
Gdańsk Wrzeszcz (st)
Gdańsk Zaspa (po)
Gdańsk Zaspa Towarowa (st)
Gdańsk Żabianka AWFiS (po)
Gdynia Chylonia (st)
Gdynia Cisowa (po)
Gdynia Główna (st)
Gdynia Grabówek (po)
Gdynia Karwiny (po)
Gdynia Leszczynki (po)
Gdynia Obłuże (po)
Gdynia Obłuże Leśne (po)
Gdynia Orłowo (st)
Gdynia Pogórze (po)
Gdynia Port (stt)
Gdynia Port GPF (podg)
Gdynia Port GPO (podg)
Gdynia Port Oksywie (po+mij)
Gdynia Redłowo (po)
Gdynia Rzeźnia (po)
Gdynia Stadion (po)
Gdynia Stocznia (po)
Gdynia Wielki Kack (stth)
Gdynia Wzgórze Świętego Maksym... (po)
Glincz (podg)
Głodowo Kościerskie (st)
Główczyce (po+ład)
Główczyce /poprzednia lokaliza... (po+ład)
Głuszyno Pomorskie (po)
Gniew (po+ład)
Gniewino (po)
Godętowo (st)
Golęcino Zaleskie (sth)
Gołębiewko (st)
Gołubie Kaszubskie (st)
Gonty (po)
Goszyn (po)
Gościcino Wejherowskie (po+mij+ład)
Gościęcino (po)
Gościszewo (po)
Góra Pomorska (po)
Górki (stth)
Grabniak (po)
Gronajny (po)
Grzępa (po)
Gumieniec (po)
Gutowiec (po+podt)
Hel (st)
Jabłowo (po+ład)
Jakubowo (sth)
Jamrzyno (sth)
Janisławiec (po+ład)
Jasień Pomorski (sth)
Jastarnia (st)
Jastarnia Wczasy (po)
Jerzkowice (sth)
Jezierzyce Słupskie (st)
Jurata (po)
Juszkowo (po)
Kack Mały (po)
Kack Mały (pe)
Kack Wielki (st)
Kaliska (st)
Kalisz Kaszubski (po)
Kamienica Królewska (po+ład)
Kamienna Karczma (mij)
Kamienna Karczma (po)
Karlikowo (po+ład)
Karsin (po+ład)
Karsznice (pe)
Kartuzy (st)
Karzcino (po+ład)
Karzcino Cegielnia (ład)
Katkówko (pe)
Kawcze (po+mij+ład)
Kępice (po+mij+ład)
Kępka (po)
Kępno Słupskie (st)
Kętrzyno (po+ład)
Kiełpin (po)
Kiełpinek (podt)
Kiełpinek (st)
Kiełpino Kartuskie (po)
Klementowice (pe)
Klęcino (st)
Klukowo (po)
Kłanino (po+ład)
Kobylnica Słupska (po)
Koczała (sth)
Kolbudy (po+ład)
Kołczygłówki (po+ład)
Komnino (st)
Komoszewo (ład)
Konarzyny (st)
Kopytkowo (po)
Korzybie (po)
Kostkowo (po+ład)
Kostroga (st)
Kościerzyna (st)
Kramarzyny (sth)
Krąg (sth)
Krępa Słupska (po+ład)
Krojanty (po)
Krojanty (mij)
Krokowa (st)
Królewo Malborskie (po)
Kruszka (pe)
Krzeszna (po)
Krzykosy (st)
Krzymów (pe)
Kulice Tczewskie (po)
Kurowo (po)
Kuźnica (Hel) (st)
Kwidzyn (st)
Leszno Kartuskie (po)
Leśnice (po)
Leźno (po)
Lębork (st)
Lębork Dretowo (ład)
Lębork Mosty (po)
Lębork Nowy Świat (po)
Lędziechowo (po+ład)
Lękwica (po+ład)
Licze (po)
Linia Zakrzewo (po+ład)
Liniewko Kaszubskie (po)
Liniewo Pomorskie (st)
Lipuska Huta (po)
Lipusz (st)
Lipusz R31 (rozj)
Lipusz R32 (rozj)
Lisewo (po)
Lisewo Kaszubskie (po)
Lubichowo (st)
Lubiszewo (pe)
Lubkowo (sth)
Lublewo (po)
Lubnia (po)
Lubuniec (po+ład)
Lubuń Pomorski (st)
Luzino (st)
Łapino (po)
Łąg (po)
Łąg Nowy (mij)
Łąg Południowy (po)
Łeba (po+mij)
Łebcz (po+ład)
Łękinia (po)
Łubiana (po+ład)
Ługi (ład)
Machowinko (po+ład)
Majewo (po)
Malbork (st)
Malbork Kałdowo (po)
Malinowo (podg)
Mała Karczma (po+ład)
Marynowy (po)
Maszewo Lęborskie (st)
Męcikał (po)
Miastko (pe)
Miastko (st)
Miechucino (po+ład)
Miejsce Historyczne 201/5 (mh)
Miejsce Historyczne 201/6 (mh)
Miejsce Historyczne 201/7 (mh)
Miejsce Historyczne 201/8 (mh)
Miejsce Historyczne 201/9 (mh)
Miejsce Historyczne 202 (mh)
Miejsce Historyczne 202a/1 (mh)
Miejsce Historyczne 202a/2 (mh)
Miejsce Historyczne 202b (mh)
Miejsce Historyczne 202b/10 (mh)
Miejsce Historyczne 202b/11 (mh)
Miejsce Historyczne 202b/12 (mh)
Miejsce Historyczne 202b/13 (mh)
Miejsce Historyczne 202b/14 (mh)
Miejsce Historyczne 202b/15 (mh)
Miejsce Historyczne 202b/2 (mh)
Miejsce Historyczne 202b/3 (mh)
Miejsce Historyczne 202b/4 (mh)
Miejsce Historyczne 202b/5 (mh)
Miejsce Historyczne 202b/6 (mh)
Miejsce Historyczne 202b/7 (mh)
Miejsce Historyczne 202b/8 (mh)
Miejsce Historyczne 202b/9 (mh)
Miejsce Historyczne 202c (mh)
Miejsce Historyczne 202d (mh)
Miejsce Historyczne 207/10 (mh)
Miejsce Historyczne 207/11 (mh)
Miejsce Historyczne 207/12 (mh)
Miejsce Historyczne 207/13 (mh)
Miejsce Historyczne 207/14 (mh)
Miejsce Historyczne 207/15 (mh)
Miejsce Historyczne 207/16 (mh)
Miejsce Historyczne 207/17 (mh)
Miejsce Historyczne 207/18 (mh)
Miejsce Historyczne 207/5 (mh)
Miejsce Historyczne 207/6 (mh)
Miejsce Historyczne 207/7 (mh)
Miejsce Historyczne 207/8 (mh)
Miejsce Historyczne 207/9 (mh)
Miejsce Historyczne 212/1 (mh)
Miejsce Historyczne 212/2 (mh)
Miejsce Historyczne 212/3 (mh)
Miejsce Historyczne 212/4 (mh)
Miejsce Historyczne 212/5 (mh)
Miejsce Historyczne 212b (mh)
Miejsce Historyczne 215d drzew. (mh)
Miejsce Historyczne 218 (mh)
Miejsce Historyczne 230 (mh)
Miejsce Historyczne 235/1 (mh)
Miejsce Historyczne 235/2 (mh)
Miejsce Historyczne 235/3 (mh)
Miejsce Historyczne 405/2 (mh)
Miejsce Historyczne 405/3 (mh)
Mikołajki Pomorskie (po)
Miłobądz (po)
Mirotki (st)
Mleczewo (st)
Mojusz (po)
Mokrzyca (po)
Monasterzysko Wielkie (st)
Morany (po)
Morzeszczyn (st)
Mosty (pe)
Moszczenica Pomorska (po)
Motarzyno (sth)
Motarzyno /poprzednia lokaliza... (st)
Mrzezino (st)
Myślice (st)
Myśligoszcz (pe)
Nawcz (po)
Nicponie (po+ład)
Niemczewo (po+ład)
Niepoczołowice (po)
Niestępowo (po)
Niezabyszewo (st)
Nieznachowo (ład)
Nowa Brda (st)
Nowa Wieś (mij)
Nowa Wieś Człuchowska (sth)
Nowa Wieś Lęborska (po)
Nowa Wieś Pomorska (sth)
Nowy Barkoczyn (st)
Nowy Dwór Gdański (po+ład)
Nowy Dwór Kwidzyński (ład)
Nowy Staw (po+ład)
Nowy Staw NS1 (posł)
Objazda (po+ład)
Objazda Dwór (po+ład)
Obliwice (po)
Obrzynowo (sth)
Ocypel (st)
Ogorzeliny (po+ład)
Olpuch (po)
Olpuch Wdzydze (po+ład)
Opalenie Tczewskie (po+ład)
Orle (po)
Osieczki (ład)
Osieczna (st)
Osieki Lęborskie (po)
Osieki Słupskie (po+ład)
Oskowo (st)
Osława Dąbrowa (po)
Osława Dąbrowa (ład)
Osowa (st)
Osowo Lęborskie (st)
Ostrowicko (pe)
Ostrówek Pomorski (pe)
Papiernia Łapino muz. (bsz)
Pączewo (st)
PBGKiM Dzierzgoń bet. (bsz)
Pelplin (st)
Pępowo Kartuskie (po)
Piaszczyna (st)
Piesienice (po)
Pinczyn (po)
Poddąbie (po)
Podgórki (sth)
Podleś (po)
Pogorzelice (st)
Polnica (po)
Pomysk Mały (sth)
Potęgowo (st)
Powałki (po)
Pólko Pomorskie (sth)
PPB Czarne bud. (bsz)
Prabuty (st)
Prakwice (po)
Prakwice /poprzednia lokalizac... (po+mij)
Pręgowo Gdańskie (po)
Prokowo (po+ład)
Prusewo (po)
Prusewo /poprzednia lokalizacj... (st)
Pruszcz Gdański (st)
Przebędowo Lęborskie (po+ład)
Przebędowo Słupskie (po+ład)
Przechlewo (po+ład)
przepompownia paliw Ustka paliw. (bsz)
Przewłoka (po+ład)
Przytocko (po)
Pszczółki (st)
Puck (st)
Racławki (po)
Racławki Odgałęzienie (rozj)
Radoszewo (po+ład)
Raduń (po)
Rakowiec Pomorski (po+ład)
Reblino (po+mij)
Reda (st)
Reda Pieleszewo (po)
Reda Rekowo (po)
Redłowo (pe)
Rekowo Lęborskie (po)
Reskowo (po)
Rębiechowo (po)
Rokitki Tczewskie (po)
Roszczyce (ład)
Rozajny Wielkie (st)
Rozłazino (po)
Róg (po+ład)
Różyny (po)
Rudnica (po+mij)
Rudniki (po)
Rumia (st)
Rumia Janowo (po)
Rumsko (po+ład)
Rybno Kaszubskie (po+podg+mij)
Rybno Kaszubskie /poprzednia l... (po+ład)
Ryczewo (pe)
Ryjewo (st)
Rytel (st)
Rytel Wieś (po)
Sadlinki (st)
Sąpolno Człuchowskie (po)
Siecie (po+ład)
Siemianice (po+ład)
Sierakowice (po+ład)
Sikorzyn (sth)
Silno (st)
Skarszewy (st)
Skarszów (po+ład)
Skład Opału Puck skład. (bsz)
Skorzewo (po)
Skowarcz (pe)
Skowarcz (po)
Skórcz (st)
Sławki (po)
Sławoszyno (po+ład)
Słonowice (po+mij)
Słosinko (po)
Słupsk (st)
Słupsk Północny (po)
Słupsk Przedmieście (po)
Słuszewo (po)
Smętowo (st)
Smołdzino (st)
Sobowidz (st)
Somonino (st)
Sopot (st)
Sopot Kamienny Potok (po)
Sopot Wyścigi (po)
Sopot Wyścigi /poprzednia loka... (po)
Soszyca (st)
Stankowo (po)
Stara Jania (sth)
Stara Kiszewa (st)
Stara Piła (po+ład)
Stare Pole (st)
Starnice (po+ład)
Starogard Gdański (st)
Starogard Gdański Przedmieście (po+ład)
Stary Dzierzgoń (sth)
Starzyński Dwór (po+ład)
Steknica (po+ład)
Stogi (po)
Stogi Malborskie (po)
Stojcino (po+ład)
Straszyn Prędzieszyn (po+ład)
Strzebielinko Lęborskie (po)
Strzebielino Morskie (st)
Strzelinko (po)
Strzyżyno Słupskie (po)
Studzienice (po)
Subkowy (st)
Subkowy Centrum (po)
Swarożyn (st)
Swarzewo (po)
Swarzewo /poprzednia lokalizac... (po+mij)
Swochowo (po)
Sycewice (po)
Szałamaje (po)
Szary Kierz (po+mij)
Szlachta (st)
Szlachta Zachód (podg)
Szpęgawsk (pb)
Szpęgawsk (po)
Szpital Prabuty ciepł. (bsz)
Szropy (po+ład)
Sztum (st)
Sztumska Wieś (po+ład)
Szyb Walery KWK Paryż (zp)
Szymankowo (st)
Świetlikowo (pe)
Tartak Wejherowo drzew. (bsz)
Tawęcino (po)
Tczew (st)
Tczew Południe (podg)
Tczew Suchostrzygi (podg)
Tczew Wisła (podg)
Toliszczek (po)
Tralewo (po)
Tropy Igły (po)
Trzebiatkowa (st)
Tuchomie (st)
Tuchomko (po)
Tychnowy (stt)
Ugoszcz (po)
Ustka (po+ład)
Ustka Koszary drzew. (ład)
Ustka Leśniczówka (po+podg+ład)
Ustka Uroczysko (po)
Waplewo Wielkie (st)
WBK 536 Królewo wojsk. (bsz)
WBK 837 Pieniężnica wojsk. (bsz)
WBK Bolszewo wojsk. (bsz)
WBK Hel wojsk. (bsz)
Wdzydze (po+mij)
Wejherowo (st)
Wejherowo Cementownia (po)
Wejherowo Nanice (po)
Wejherowo Śmiechowo (po)
Wejherowo Śmiechowo (pe)
Wert (mij)
Widzino (po)
Wielka Wieś (Hel) (po)
Wielki Klincz (st)
Wierzchocino (po)
Wierzchowo Człuchowskie (st)
Wieżyca (po)
Więckowy (po)
Wilkowo Kwidzyńskie (po+ład)
Władysławowo (st)
Władysławowo Port (po)
Włynkowo (po)
Wojtal (po)
Wrząca Pomorska (po)
Wrzeście (st)
Wykosowo (po)
Wytowno (po+ład)
Zajączkowo Tczewskie (stt)
Zajączkowo Tczewskie ZTD (podg)
Zalesiczki (po)
Zalesie Słupskie (po)
Zamostne (po)
Zblewo (po+podt+ład)
Zelgoszcz (st)
Zielin Miastecki (po+ład)
Zwartowo (po)
Zwartówko (po+ład)
Żabno k/Chojnic (po)
Żabno k/Starogardu Gdańskiego (po)
Żelisławki (po)
Żelistrzewo (po)
Żelkowo (st)
Żoruchowo (po)
Żukowo (po)
Żukowo Wschodnie (po+mij+ład)
Żukowo Zachodnie (po+ład)
Żwirownia Dzierzgoń żwir. (bsz)


===== Body na úzkorozchodné trati =====
Błotnik (po+ład)
Bogatka (po+ład)
Boręty (po)
Boręty (ład)
Brzózki (ład)
Bystra Gdańska (po+ład)
Bystrze (po+ład)
Bystrze Odgałęzienie I (rozj)
Bystrze Odgałęzienie II (rozj)
Cecenowo (po+ład)
Cedrowskie Pole (po)
Cedry Małe (po+ład)
Cedry Wielkie (sth)
Cegielnia Nowy Staw ceg. (bsz)
Chlebówka (ład)
Ciepłe (po+ład)
Cyganek (po)
Dąbrowa Gdańska (po+ład)
Dębina Gdańska (po+ład)
Dębina Odgałęzienie (rozj)
Długie Pole (po+ład)
Długie Pole Przystanek (po)
Dobrowo Gdańskie (po+ład)
Dominek Wąskotorowy (po+ład)
Dworek Żuławski (ład)
Dziewięć Włók (po)
Fabryka Krochmalu Słupsk spoż. (bsz)
Gdańsk Wąskotorowy (st)
Giemlice (st)
Glina (po+ład)
Glina Przystanek (po)
Gniazdowo (po+ład)
Gniew Podzamcze (po+ład)
Gniew Przedmieście (po)
Gniew Wąskotorowy (st)
Gniewskie Pole (po+ład)
Gniewskie Pole Działki (po)
Gniewskie Pole Kolonia (po)
Gnojewo (ład)
Grabiny Zameczek (po+ład)
Grabińskie Pole (po)
Grabowo Duże (po+ład)
Grabowo Małe (po+ład)
Grabówko (po+ład)
Grobelno (po+ład)
Gurcz (sth)
Janowo Kwidzyńskie (po+ład)
Jantar (po+ład)
Jantar Leśniczówka (po)
Jantar Młyn (po)
Jantar Port (po)
Jeziernik (po+ład)
Jeziernik /poprzednia lokaliza... (po)
Jeziernik Północny (ład)
Jeziernik Środkowy (ład)
Jonaszewo (po+ład)
Junoszyno (po)
Kaczynos (po+ład)
Kaczynos Kolonia (po)
Kałdowo Cegielnia Wąskotorowe (ład)
Kamionka Gdańska (po+ład)
Kaniczki (po+ład)
Kaniczki Przystanek (po)
Kącik (ład)
Kąty Rybackie (ład)
Kępno Słupskie Wąskotorowe (po)
Kłosowo Wąskotorowe (ład)
Kmiecin (po)
Kończewice (po+ład)
Kończewice Ładownia (ład)
Korzeniewo (po+ład)
Korzeniewo Cegielnia (po)
Koszwały (po)
Koszwały Pole (po)
Kościeleczki (ład)
Kramrowo (po)
Kraśniewo (po+ład)
Królewo (po+ład)
Królewo Dwór (po+ład)
Krynica Morska (ład)
Kwidzyn Wąskotorowy (ład)
Laski Gdańskie (ład)
Laski Odgałęzienie (rozj)
Lasowice Małe Gdańskie (po)
Lasowice P.G.R. (po+ład)
Lasowice Wielkie Gdańskie (po+ład)
Lewy Brzeg Wisły (po)
Lewy Brzeg Wisły (po+ład)
Lękwica (po+ład)
Lichnowy (st)
Lichnowy Odgałęzienie (rozj)
Lichnowy Wieś (po)
Lichnówki (po)
Lichnówki Odgałęzienie (rozj)
Lichnówki Pole (ład)
Lipianki (po)
Lipinka /poprzednia lokalizacj... (po+ład)
Lipinka Gdańska (po)
Lipinka Kanał (ład)
Lisewo Wąskotorowe (st)
Lubieszewo Gdańskie (po)
Lubieszewo Mleczarnia (po+ład)
Lubstowo Gdańskie (po+ład)
Łabędy (po+ład)
Ładownia 1 (ład)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe (st)
Malbork Wąskotorowy (st)
Małe Gronowo (po)
Mareza (st)
Martąg (ład)
Mątowy Małe (po+ład)
Mątowy Małe Ładownia (ład)
Mątowy Wielkie (po+ład)
Mątowy Wielkie /poprzednia lok... (po+ład)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie I (rozj)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie II (rozj)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie II... (rozj)
Miejsce Historyczne 248/1 (mh)
Miejsce Historyczne 248/2 (mh)
Miejsce Historyczne 248/3 (mh)
Miejsce Historyczne 248/4 (mh)
Miejsce Historyczne 5001/1 (mh)
Miejsce Historyczne 5001/2 (mh)
Miejsce Historyczne 5011 (mh)
Mikoszewo (po)
Miłocin (po+ład)
Miłoradz (po+ład)
Miłoradz /poprzednia lokalizac... (po)
Miłoradz Odgałęzienie (rozj)
Myszewo (po)
Nebrowo Małe (po)
Nebrowo Wielkie (po+ład)
Nebrowo Wielkie Przystanek (po)
Niedźwiedzica (ład)
Nowa Cerkiew (po)
Nowa Kościelnica (ład)
Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy (st)
Nowy Dwór Kwidzyński (po+ład)
Nowy Dwór Kwidzyński Tartak (po+ład)
Nowy Staw Odgałęzienie I (rozj)
Nowy Staw Odgałęzienie II (rozj)
Nowy Staw Wąskotorowy (po)
Nowy Staw Wąskotorowy (st)
Obory (po+ład)
Osice (po+ład)
Ostaszewo Żuławskie (st)
Ostatni Grosz (po+ład)
Palczewo (po)
Palczewo Ładownia (ład)
Parchowo Odgałęzienie (rozj)
Parszewo (ład)
Pastwa (po+ład)
Pastwa (po)
Pastwa Działki (po+ład)
Pastwa Północna (ład)
Piaski (po)
Piaski Gdańskie Wąskotorowe (posł+ład)
Pielica Odgałęzienie (rozj)
Pielica Pole (ład)
Pielica Wieś (ład)
Pogorzała (po+ład)
Pogorzała Kolonia (po+ład)
Pogorzała Ładownia (ład)
Pogorzała Odgałęzienie I (rozj)
Pogorzała Odgałęzienie II (rozj)
Pogorzała Wieś (po+ład)
Pogorzała Wieś Ładownia (po+ład)
Popowo (po)
Pordenowo (po)
Prawy Brzeg Wisły (po+mij)
Prawy Brzeg Wisły (po)
Prawy Brzeg Wisły /poprzednia ... (po+mij)
Pręgowo Żuławskie (ład)
Przegalina (po+ład)
Przejazdowo (po+ład)
Przystanek 1 (po)
Przystanek 10 (po)
Przystanek 11 (po)
Przystanek 12 (po)
Przystanek 13 (po)
Przystanek 14 (ład)
Przystanek 2 (po)
Przystanek 3 (po)
Przystanek 4 (po)
Przystanek 5 (po)
Przystanek 6 (po)
Przystanek 7 (po)
Przystanek 8 (po)
Przystanek 9 (po)
Ptaszków (ład)
Rakowiska (po)
Rakowo (po)
Rusinowo Wąskotorowe (st)
Rybina (po+ład)
Ryczewo (po)
Siecie (po)
Skład Nowy Dwór Gdański (bsz)
Słupsk Przystanek Osobowy (po+mij)
Słupsk Wąskotorowy (st)
Solnica (po+ład)
Stara Kościelnica (ład)
Stara Kościelnica Pole (ład)
Stara Kościelnica Szosa (ład)
Stara Wisła (po+ład)
Stare Pole Wąskotorowe (st)
Stegna Gdańska (po+mij)
Stegna Morska (po)
Stegna PKS (po)
Stegna Pole (po)
Suchowo (po)
Suchy Dąb (po+ład)
Szaleniec (ład)
Szawałd Odgałęzienie (rozj)
Szawałd Wieś (ład)
Szawałdzkie Pole (ład)
Szewce Gdańskie (po)
Szlagnowo (po+ład)
Szprudowo (ład)
Sztutowo (po+ład)
Sztutowo Muzeum (po)
Sztutowo Odgałęzienie (rozj)
Sztutowo Port (ład)
Świbno (po+ład)
Świerki Gdańskie (po+ład)
Świerki Ładownia (ład)
Świerki Odgałęzienie (rozj)
Świerki Pole (ład)
Świerki Wieś (ład)
Świetliki (po+ład)
Tragamin (po+ład)
Trampowo Odgałęzienie (rozj)
Trępnowy (po+ład)
Trępnowy Odgałęzienie (rozj)
Tropiszewo (ład)
Tropiszewo Odgałęzienie (rozj)
Trutnowy (po+ład)
Tuja (po)
Tuja Mleczarnia (po)
Tujsk (po+ład)
Tujskie Pole (po)
Wężownica (po)
Wielkie Gronowo (po+ład)
Wielkie Gronowo Przystanek (po)
Wielkie Walichnowy (st)
Wiślina (po+ład)
Wiśliny (po)
Wolinia (po+ład)
Wróblewo Gdańskie (po)
Wykosowo (po)
Żelazo (po+ład)
Żuławki Południowe (ład)
Żuławki Północne (ład)
Zdjęcia Dron • Zdjęcia Obrazová dokumentace pro 1 z 863 bodů

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2020 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (16125155 / 16765 / 15234 / 2563 / 6291.52)