polski česky

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací koleje
Tratě
Trať 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Trať 9a
Gdańsk Południowy - Gdańsk Kłodno
Trať 131
Chorzów Batory - Tczew
Trať 201
Nowa Wieś Wielka - Gdynia Port
Trať 201a
Kościerzyna - Gołubie Kaszubskie
Trať 202
Gdańsk Główny - Stargard
Trať 202a
Gdynia Główna - Miejsce Historyczne 235/3
Trať 202b
Słupsk - Dargoleza
Trať 202c
Kępno Słupskie - Ustka
Trať 202d
Komnino - Smołdzino
Trať 202e
Słupsk - Budowo
Trať 202f
Miejsce Historyczne 202d - Motarzyno /poprzednia lokalizacja/
Trať 202g
Sławno - Ustka
Trať 202h
Ustka Leśniczówka - Ustka Koszary
Trať 203
Tczew - Kostrzyn
Trať 203a
Wierzchowo Człuchowskie - Brzeźno Człuchowskie
Trať 204
Malbork - Braniewo
Trať 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Trať 207
Toruń Wschodni - Malbork
Trať 207d
Miejsce Historyczne 207/5 - Miejsce Historyczne 207/9
Trať 207e
Miejsce Historyczne 207/10 - Kwidzyn
Trať 207f
Kwidzyn - Kisielice
Trať 207g
Miejsce Historyczne 207/12 - Ryjewo
Trať 207h
Miejsce Historyczne 207/15 - Miejsce Historyczne 207/18
Trať 208
Działdowo - Chojnice
Trať 210
Chojnice - Runowo Pomorskie
Trať 211
Chojnice - Kościerzyna
Trať 212
Lipusz - Korzybie
Trať 212a
Bytów - Cewice
Trať 212b
Bytów - Miastko
Trať 212c
Miejsce Historyczne 212/5 - Bytów /poprzednia lokalizacja/
Trať 213
Reda - Hel
Trať 214
Somonino - Kartuzy
Trať 215
Laskowice Pomorskie - Bąk
Trať 215c
Miejsce historyczne 215d - Miejsce historyczne 233a
Trať 218
Myślice - Szlachta
Trať 222
Małdyty - Malbork
Trať 226
Pruszcz Gdański - Gdańsk Port Północny
Trať 226a
Gdańsk Olszynka Odgałęzienie - Gdańsk Grobla
Trať 227
Gdańsk Główny - Gdańsk Zaspa Towarowa
Trať 228
Rumia - Gdynia Port Oksywie
Trať 229
Pruszcz Gdański - Łeba
Trať 229a
Wrzeście - Bargędzino
Trať 230
Wejherowo - Garczegorze
Trať 230a
Rybno Kaszubskie - Elektrownia Jądrowa Żarnowiec
Trať 230b
Miejsce Historyczne 230 - Prusewo /poprzednia lokalizacja/
Trať 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Trať 233
Pszczółki - Kościerzyna
Trať 234
Gdańsk Wrzeszcz - Stara Piła
Trať 235
Gdańsk Kokoszki - Gdańsk Osowa
Trať 236
Swarzewo - Krokowa
Trať 237
Lębork - Maszewo Lęborskie
Trať 237a
Maszewo Lęborskie - Cewice
Trať 238
Opalenie Tczewskie - Smętowo
Trať 243
Skórcz - Skarszewy
Trať 244
Morzeszczyn - Gniew
Trať 248
Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Osowa
Trať 249
Gardeja - Łasin
Trať 249
Gdańsk Główny - Gdańsk Nowy Port
Trať 250
Gdańsk Śródmieście - Rumia
Trať 253
Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk Osowa
Trať 256
Szymankowo - Nowy Dwór Gdański
Trať 260
Zajączkowo Tczewskie - Pruszcz Gdański
Trať 265
Zajączkowo Tczewskie - Pszczółki
Trať 281
Oleśnica - Chojnice
Trať 404a
Grzmiąca - Korzybie
Trať 405
Piła Główna - Ustka
Trať 413
Człuchów - Słosinko
Trať 418
Korzybie - Darłowo
Trať 723
Gdynia Chylonia - Gdynia Port GPF
Trať 846
Wisła Most - Gdańsk Grobla
Trať 965a
Gdańsk Kanał Kaszubski - Gdańk Ostrów Molo II
Trať 5001 (úzkoroz.)
Gdańsk Wąskotorowy - Sztutowo Port
Trať 5001a (úzkoroz.)
Sztutowo - Krynica Morska
Trať 5002 (úzkoroz.)
Przejazdowo - Giemlice
Trať 5003 (úzkoroz.)
Koszwały - Giemlice
Trať 5004 (úzkoroz.)
Stegna Gdańska - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5005 (úzkoroz.)
Lisewo Wąskotorowe - Malbork Kałdowo Wąskotorowe
Trať 5005a (úzkoroz.)
Bystrze Odgałęzienie I - Gnojewo
Trať 5005b (úzkoroz.)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie III - Mątowy Wielkie /poprzednia lokalizacja/
Trať 5005c (úzkoroz.)
Pogorzała Odgałęzienie I - Kłosowo Wąskotorowe
Trať 5005d (úzkoroz.)
Pogorzała Odgałęzienie II - Pogorzała Wieś Ładownia
Trať 5005e (úzkoroz.)
Miłoradz - Miłoradz /poprzednia lokalizacja/
Trať 5005f (úzkoroz.)
Bystrze Odgałęzienie II - Kończewice Ładownia
Trať 5005g (úzkoroz.)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie I - Mątowy Wielkie Odgałęzienie II
Trať 5005h (úzkoroz.)
Miłoradz Odgałęzienie - Stara Kościelnica Szosa
Trať 5005i (úzkoroz.)
Stara Kościelnica - Stara Kościelnica Pole
Trať 5006 (úzkoroz.)
Lisewo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5006a (úzkoroz.)
Lichnówki Odgałęzienie - Lichnówki Pole
Trať 5006b (úzkoroz.)
Lichnowy Odgałęzienie - Boręty
Trať 5007 (úzkoroz.)
Lichnowy - Lipinka Gdańska
Trať 5007a (úzkoroz.)
Tropiszewo Odgałęzienie - Tropiszewo
Trať 5007b (úzkoroz.)
Trępnowy Odgałęzienie - Parszewo
Trať 5007c (úzkoroz.)
Nowy Staw Odgałęzienie I - Nowy Staw Wąskotorowy
Trať 5007g (úzkoroz.)
Świerki Odgałęzienie - Świerki Pole
Trať 5007h (úzkoroz.)
Trampowo Odgałęzienie - Brzózki
Trať 5007i (úzkoroz.)
Parchowo Odgałęzienie - Parchowo
Trať 5008 (úzkoroz.)
Jeziernik - Żuławki Północne
Trať 5009 (úzkoroz.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Jasna
Trať 5009b (úzkoroz.)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Trať 5010 (úzkoroz.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5010a (úzkoroz.)
Lasowice Wielkie Gdańskie - Szawałd Wieś
Trať 5010b (úzkoroz.)
Pielica Odgałęzienie - Pielica Pole
Trať 5010c (úzkoroz.)
Szawałd Odgałęzienie - Szawałdzkie Pole
Trať 5011 (úzkoroz.)
Mareza - Gurcz
Trať 5011a (úzkoroz.)
Pastwa Południowa - Wielkie Walichnowy
Trať 5011b (úzkoroz.)
Kramrowo - Miejsce Historyczne 5011
Trať 5011c (úzkoroz.)
Wielkie Gronowo - Szprudowo
Trať 5012 (úzkoroz.)
Mareza - Kwidzyn Wąskotorowy
Trať 5013 (úzkoroz.)
Mareza - Rusinowo Wąskotorowe
Trať 8022 (úzkoroz.)
Słupsk Wąskotorowy - Smołdzino
Trať 8023 (úzkoroz.)
Żelkowo - Cecenowo
Trať P101b
Brzozowica Bw11 - Szyb Walery KWK Paryż



405 Piła Główna - Ustka
Zahájení provozu 1879.05.15 Piła Główna - Szczecinek (KO) 1878.10.01 Szczecinek - Ustka (KO) 2019.12.15 Ustka - Ustka Uroczysko (PKP)
Elektrizace tratí 1989.12.30 Piła Główna - Szczecinek (PKP) 1990.12.18 Słupsk - Ustka (PKP) 2019.12.15 Ustka - Ustka Uroczysko (PKP)
Rozchod koleje:1435mm
žkmdruh bodunadm.v.bodostatní tratě 


0.00žst60 Piła Główna (Pł)18203354374999 


3.88odb79 Piła Północ (PPn)403405c999 


5.90zast83Piła Zdroje


8.40hm86 Miejsce Historyczne 405/1 405c 


8.48km ±86změna soustavy staničení 8.000


9.41výh87Zawada Wałecka (ZW)


14.09žst94Stara Łubianka (SŁ)


21.78zast+výh95 Płytnica (Pł)403a 


25.43zast+nákl94Sitowiec


29.86zast+nákl102Ptusza (Pt)


34.83žst106 Jastrowie (Js)210a405a 


36.85zast112Jastrowie Miasto


41.12zast+výh139Podgaje Koszalińskie (Pg)


43.80zast150Borucino


48.07žst131Okonek (Ok)


49.79zast138Okonek Miasto


53.37zast155Brokęcino (Br)


58.27zast159Lotyń (Lt)


~60.57hk-hranice vojvodství


64.75žst161Turowo Pomorskie (Tu)


70.71žst142 Szczecinek (Sk)210404 


~73.07odb142 Szczecinek Odgałęzienie I405b 


80.14zast+nákl141Gwda Mała


89.10zast156Drzonowo (Dr)


~91.93hk-hranice vojvodství


~94.82hk-hranice vojvodství


98.32žst (dř)175Biały Bór


~104.54hk-hranice vojvodství


108.38zast180 Słosinko (Sn)413 


111.63hr0Miastko


115.72žst [LCS]140 Miastko (Mi)212b 


126.01zast+výh (dř)115Kawcze (Kw)


132.06zast87Przytocko


138.36zast+nákl75Ciecholub (C)


140.67zast62Biesowice


143.29zast56Kępka


146.15zast+výh+nákl (dř)53Kępice (Kp)


~149.57nákl40Osieczki


152.55zast36 Korzybie (Kr)212404a418 


158.85zast47Wrząca Pomorska (Fzf)


163.35zast+výh (dř)49Słonowice (So)


169.00zast50Widzino (Vdf)


171.36zast39Kobylnica Słupska


175.00žst24 Słupsk (Sp)202202b202e 


~176.68hm0 Miejsce Historyczne 405/2


176.92zast0Słupsk Północny


179.08zast38Włynkowo


181.89zast43Strzelinko (Str)


183.68zast36Gałęzinowo


185.41zast+výh29Charnowo Słupskie (Cr)


189.30zast11Mokrzyca


192.25zast+nákl2 Ustka (Us)202c202g 


~193.10vl8paliv. przepompownia paliw Ustka


193.28zast8Ustka Uroczysko


193.79hm7 Miejsce Historyczne 405/3 202g 


Stránka byla naposledy editována: 2022.11.12 - 17:34:36

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2022 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (32419975 / 24324 / 17850 / 3476 / 9326.81)