polski český Deutsch

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací koleje
Tratě
Trať 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Trať 9a
Gdańsk Południowy - Gdańsk Kłodno
Trať 131
Chorzów Batory - Tczew
Trať 201
Nowa Wieś Wielka - Gdynia Port
Trať 201a
Kościerzyna - Gołubie Kaszubskie
Trať 201b
Miejsce Historyczne 201/4 - Miejsce historyczne 201/5
Trať 202
Gdańsk Główny - Stargard
Trať 202b
Słupsk - Dargoleza
Trať 202c
Kępno Słupskie - Ustka
Trať 202d
Komnino - Smołdzino
Trať 202e
Słupsk - Budowo
Trať 202f
Miejsce Historyczne 202d - Motarzyno /poprzednia lokalizacja/
Trať 202g
Sławno - Ustka
Trať 202h
Ustka Leśniczówka - Ustka Koszary
Trať 203
Tczew - Kostrzyn gr. p. [PL/DE]
Trať 203a
Wierzchowo Człuchowskie - Brzeźno Człuchowskie
Trať 204
Malbork - Braniewo gr. p. [PL/RU]
Trať 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Trať 207
Toruń Wschodni - Malbork
Trať 207d
Miejsce Historyczne 207/5 - Miejsce Historyczne 207/9
Trať 207e
Miejsce Historyczne 207/10 - Kwidzyn
Trať 207f
Kwidzyn - Kisielice
Trať 207g
Miejsce Historyczne 207/12 - Ryjewo
Trať 207h
Miejsce Historyczne 207/15 - Miejsce Historyczne 207/18
Trať 208
Działdowo - Chojnice
Trať 210
Chojnice - Runowo Pomorskie
Trať 211
Chojnice - Kościerzyna
Trať 211a
Miejsce Historyczne 211/1 - Miejsce Historyczne 211/2
Trať 212
Lipusz - Korzybie
Trať 212a
Bytów - Cewice
Trať 212b
Bytów - Miastko
Trať 212c
Miejsce Historyczne 212/5 - Bytów /poprzednia lokalizacja/
Trať 213
Reda - Hel
Trať 214
Somonino - Kartuzy
Trať 215
Laskowice Pomorskie - Bąk
Trať 215a
Szlachta - Miejsce Historyczne 215/1
Trať 215b
Miejsce Historyczne 215/2 - Czersk
Trať 215c
Miejsce Historyczne 215/4 - Miejsce Historyczne 233
Trať 218
Myślice - Szlachta
Trať 222
Małdyty - Malbork
Trať 226
Pruszcz Gdański - Gdańsk Port Północny
Trať 226a
Gdańsk Olszynka Odgałęzienie - Gdańsk Grobla
Trať 227
Gdańsk Główny - Gdańsk Zaspa Towarowa
Trať 227a
Gdańsk Północny - Gdańsk Wiślany /poprzednia lokalizacja/
Trať 228
Rumia - Gdynia Port Oksywie
Trať 229
Pruszcz Gdański - Łeba
Trať 229a
Wrzeście - Bargędzino
Trať 230
Wejherowo - Garczegorze
Trať 230a
Rybno Kaszubskie - Elektrownia Jądrowa Żarnowiec
Trať 230b
Miejsce Historyczne 230 - Prusewo /poprzednia lokalizacja/
Trať 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Trať 233
Pszczółki - Kościerzyna
Trať 234
Gdańsk Wrzeszcz - Stara Piła
Trať 235
Gdańsk Kokoszki - Gdańsk Osowa
Trať 235a
Gdynia Główna - Miejsce Historyczne 235/3
Trať 236
Swarzewo - Krokowa
Trať 237
Lębork - Cewice
Trať 243
Skórcz - Skarszewy
Trať 244
Morzeszczyn - Gniew
Trať 248
Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Osowa R4
Trať 249
Gdańsk Główny - Gdańsk Nowy Port
Trať 249A
Gardeja - Łasin
Trať 250
Gdańsk Śródmieście - Rumia
Trať 253
Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk Osowa R1
Trať 256
Szymankowo - Nowy Dwór Gdański
Trať 260
Zajączkowo Tczewskie - Pruszcz Gdański
Trať 265
Zajączkowo Tczewskie - Pszczółki
Trať 281
Oleśnica - Chojnice
Trať 404a
Grzmiąca - Korzybie
Trať 405
Piła Główna - Ustka
Trať 413
Człuchów - Słosinko
Trať 418
Korzybie - Darłowo
Trať 723
Gdynia Chylonia - Gdynia Port GPF
Trať 846
Wisła Most - Gdańsk Grobla
Trať 965a
Gdańsk Kanał Kaszubski - Gdańk Ostrów Molo II
Trať 5001 (úzkoroz.)
Gdańsk Wąskotorowy - Sztutowo Port
Trať 5001a (úzkoroz.)
Sztutowo - Krynica Morska
Trať 5002 (úzkoroz.)
Przejazdowo - Giemlice
Trať 5003 (úzkoroz.)
Koszwały - Giemlice
Trať 5004 (úzkoroz.)
Stegna Gdańska - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5005 (úzkoroz.)
Lisewo Wąskotorowe - Malbork Kałdowo Wąskotorowe
Trať 5005a (úzkoroz.)
Bystrze Odgałęzienie I - Gnojewo
Trať 5005b (úzkoroz.)
Mątowy Wielkie - Mątowy Wielkie /poprzednia lokalizacja/
Trať 5005c (úzkoroz.)
Pogorzała Odgałęzienie I - Kłosowo Wąskotorowe
Trať 5005d (úzkoroz.)
Pogorzała Odgałęzienie II - Pogorzała Wieś Ładownia
Trať 5005e (úzkoroz.)
Miłoradz - Miłoradz /poprzednia lokalizacja/
Trať 5005f (úzkoroz.)
Bystrze Odgałęzienie II - Kończewice Ładownia
Trať 5005g (úzkoroz.)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie I - Mątowy Wielkie Odgałęzienie II
Trať 5005h (úzkoroz.)
Miłoradz Odgałęzienie - Stara Kościelnica Szosa
Trať 5005i (úzkoroz.)
Stara Kościelnica - Stara Kościelnica Pole
Trať 5006 (úzkoroz.)
Lisewo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5006a (úzkoroz.)
Lichnówki Odgałęzienie - Lichnówki Pole
Trať 5006b (úzkoroz.)
Lichnowy Odgałęzienie - Boręty
Trať 5007 (úzkoroz.)
Lichnowy - Lipinka Gdańska
Trať 5007a (úzkoroz.)
Tropiszewo Odgałęzienie - Tropiszewo
Trať 5007b (úzkoroz.)
Trępnowy Odgałęzienie - Parszewo
Trať 5007c (úzkoroz.)
Nowy Staw Odgałęzienie I - Nowy Staw Wąskotorowy
Trať 5007g (úzkoroz.)
Świerki Odgałęzienie - Świerki Pole
Trať 5007h (úzkoroz.)
Trampowo Odgałęzienie - Brzózki
Trať 5007i (úzkoroz.)
Parchowo Odgałęzienie - Parchowo
Trať 5008 (úzkoroz.)
Jeziernik - Żuławki Północne
Trať 5008a (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 5008 - Nowa Kościelnica /poprzednia lokalizacja/
Trať 5009 (úzkoroz.)
Kałdowo Odgałęzienie - Świetliki
Trať 5009a (úzkoroz.)
Królewo Odgałęzienie - Krasnołęka
Trať 5009b (úzkoroz.)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Trať 5010 (úzkoroz.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5010a (úzkoroz.)
Lasowice Wielkie Gdańskie - Szawałd Wieś
Trať 5010b (úzkoroz.)
Pielica Odgałęzienie - Pielica Pole
Trať 5010c (úzkoroz.)
Szawałd Odgałęzienie - Szawałdzkie Pole
Trať 5011 (úzkoroz.)
Mareza - Gurcz
Trať 5011a (úzkoroz.)
Pastwa Południowa - Wielkie Walichnowy
Trať 5011b (úzkoroz.)
Kramrowo - Miejsce Historyczne 5011
Trať 5011c (úzkoroz.)
Wielkie Gronowo - Szprudowo
Trať 5012 (úzkoroz.)
Mareza - Kwidzyn Wąskotorowy
Trať 5013 (úzkoroz.)
Mareza - Rusinowo Wąskotorowe
Trať 8022 (úzkoroz.)
Słupsk Wąskotorowy - Smołdzino
Trať 8023 (úzkoroz.)
Żelkowo - Cecenowo



404a Grzmiąca - Korzybie
Zahájení provozu 1896.11.01 Grzmiąca - Bobolice /poprzednia lokalizacja/ (KPEV) 1897.12.15 Bobolice /poprzednia lokalizacja/ - Bobolice (KPEV) 1903.07.15 Bobolice - Miejsce Historyczne 404a/1 (KPEV) [Bobolice - Miejsce Historyczne Polanów Pomorski ] 1921.11.01 Miejsce Historyczne 404a/1 - Korzybie (KPEV)
Zrušení tratě 1945 Grzmiąca - Korzybie (ГТУКА)
Zmiana numeru linii / km:Numer linii nadany przez atlaskolejowy.net według przyjętej zasady nadawania numeracji.
Rozchod koleje:1435mm
žkmdruh bodunadm.v.bodostatní tratě 


0.00žst85 Grzmiąca (Gm)404410 


7.22žst133Mieszałki


10.28žst165Czechy


~14.36zast175Śliwno Bobolickie


~17.70žst139Bobolice /poprzednia lokalizacja/


20.10žst133 Bobolice8019 


25.39zast+nákl160Buszynko


28.80žst141Drzewiany


32.43žst106Górawino


37.49žst91Chocimino


43.91hm94 Miejsce Historyczne 404a/1 404c 


44.03hm94 Miejsce Historyczne 404a/2 8020b 


~44.21hm94 Miejsce Historyczne 404a/3 8020c 


44.99žst93 Polanów Pomorski [Plw]202i 80208020c 


49.39žst105Rzeczyca Wielka


54.41žst147Rochowo


57.26žst132Mzdowo (Mis)


61.23žst97Krąg Miastecki


~61.82hk-granica województwa


66.92žst64Podgórki


~68.51hk-granica województwa


73.39žst44Żukowo Sławieńskie


~77.41hk-granica województwa


79.18zast36 Korzybie (Kr)212405418 


Stránka byla naposledy editována: 2023.11.20 - 21:37:38

Atlas Drah Střední EvropyAtlas Kolejowy Europy Środkowej • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2024 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (44837365 / 30762 / 5647 / 4077 / 10997.64)