polski český

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací koleje
Tratě
Trať 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Trať 9a
Gdańsk Południowy - Gdańsk Kłodno
Trať 131
Chorzów Batory - Tczew
Trať 201
Nowa Wieś Wielka - Gdynia Port
Trať 201a
Kościerzyna - Gołubie Kaszubskie
Trať 201b
Miejsce Historyczne 201/4 - Miejsce historyczne 201/5
Trať 202
Gdańsk Główny - Stargard
Trať 202b
Słupsk - Dargoleza
Trať 202c
Kępno Słupskie - Ustka
Trať 202d
Komnino - Smołdzino
Trať 202e
Słupsk - Budowo
Trať 202f
Miejsce Historyczne 202d - Motarzyno /poprzednia lokalizacja/
Trať 202g
Sławno - Ustka
Trať 202h
Ustka Leśniczówka - Ustka Koszary
Trať 203
Tczew - Kostrzyn gr. p. [PL/DE]
Trať 203a
Wierzchowo Człuchowskie - Brzeźno Człuchowskie
Trať 204
Malbork - Braniewo gr. p. [PL/RU]
Trať 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Trať 207
Toruń Wschodni - Malbork
Trať 207d
Miejsce Historyczne 207/5 - Miejsce Historyczne 207/9
Trať 207e
Miejsce Historyczne 207/10 - Kwidzyn
Trať 207f
Kwidzyn - Kisielice
Trať 207g
Miejsce Historyczne 207/12 - Ryjewo
Trať 207h
Miejsce Historyczne 207/15 - Miejsce Historyczne 207/18
Trať 208
Działdowo - Chojnice
Trať 210
Chojnice - Runowo Pomorskie
Trať 211
Chojnice - Kościerzyna
Trať 211a
Miejsce Historyczne 211/1 - Miejsce Historyczne 211/2
Trať 212
Lipusz - Korzybie
Trať 212a
Bytów - Cewice
Trať 212b
Bytów - Miastko
Trať 212c
Miejsce Historyczne 212/5 - Bytów /poprzednia lokalizacja/
Trať 213
Reda - Hel
Trať 214
Somonino - Kartuzy
Trať 215
Laskowice Pomorskie - Bąk
Trať 215a
Szlachta - Miejsce Historyczne 215/1
Trať 215b
Miejsce Historyczne 215/2 - Czersk
Trať 215c
Miejsce Historyczne 215/4 - Miejsce Historyczne 233
Trať 218
Myślice - Szlachta
Trať 222
Małdyty - Malbork
Trať 226
Pruszcz Gdański - Gdańsk Port Północny
Trať 226a
Gdańsk Olszynka Odgałęzienie - Gdańsk Grobla
Trať 227
Gdańsk Główny - Gdańsk Zaspa Towarowa
Trať 227a
Gdańsk Północny - Gdańsk Wiślany /poprzednia lokalizacja/
Trať 228
Rumia - Gdynia Port Oksywie
Trať 229
Pruszcz Gdański - Łeba
Trať 229a
Wrzeście - Bargędzino
Trať 230
Wejherowo - Garczegorze
Trať 230a
Rybno Kaszubskie - Elektrownia Jądrowa Żarnowiec
Trať 230b
Miejsce Historyczne 230 - Prusewo /poprzednia lokalizacja/
Trať 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Trať 233
Pszczółki - Kościerzyna
Trať 234
Gdańsk Wrzeszcz - Stara Piła
Trať 235
Gdańsk Kokoszki - Gdańsk Osowa
Trať 235a
Gdynia Główna - Miejsce Historyczne 235/3
Trať 236
Swarzewo - Krokowa
Trať 237
Lębork - Cewice
Trať 243
Skórcz - Skarszewy
Trať 244
Morzeszczyn - Gniew
Trať 248
Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Osowa R4
Trať 249
Gdańsk Główny - Gdańsk Nowy Port
Trať 249A
Gardeja - Łasin
Trať 250
Gdańsk Śródmieście - Rumia
Trať 253
Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk Osowa R1
Trať 256
Szymankowo - Nowy Dwór Gdański
Trať 260
Zajączkowo Tczewskie - Pruszcz Gdański
Trať 265
Zajączkowo Tczewskie - Pszczółki
Trať 281
Oleśnica - Chojnice
Trať 404a
Grzmiąca - Korzybie
Trať 405
Piła Główna - Ustka
Trať 413
Człuchów - Słosinko
Trať 418
Korzybie - Darłowo
Trať 723
Gdynia Chylonia - Gdynia Port GPF
Trať 846
Wisła Most - Gdańsk Grobla
Trať 965a
Gdańsk Kanał Kaszubski - Gdańk Ostrów Molo II
Trať 5001 (úzkoroz.)
Gdańsk Wąskotorowy - Sztutowo Port
Trať 5001a (úzkoroz.)
Sztutowo - Krynica Morska
Trať 5002 (úzkoroz.)
Przejazdowo - Giemlice
Trať 5003 (úzkoroz.)
Koszwały - Giemlice
Trať 5004 (úzkoroz.)
Stegna Gdańska - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5005 (úzkoroz.)
Lisewo Wąskotorowe - Malbork Kałdowo Wąskotorowe
Trať 5005a (úzkoroz.)
Bystrze Odgałęzienie I - Gnojewo
Trať 5005b (úzkoroz.)
Mątowy Wielkie - Mątowy Wielkie /poprzednia lokalizacja/
Trať 5005c (úzkoroz.)
Pogorzała Odgałęzienie I - Kłosowo Wąskotorowe
Trať 5005d (úzkoroz.)
Pogorzała Odgałęzienie II - Pogorzała Wieś Ładownia
Trať 5005e (úzkoroz.)
Miłoradz - Miłoradz /poprzednia lokalizacja/
Trať 5005f (úzkoroz.)
Bystrze Odgałęzienie II - Kończewice Ładownia
Trať 5005g (úzkoroz.)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie I - Mątowy Wielkie Odgałęzienie II
Trať 5005h (úzkoroz.)
Miłoradz Odgałęzienie - Stara Kościelnica Szosa
Trať 5005i (úzkoroz.)
Stara Kościelnica - Stara Kościelnica Pole
Trať 5006 (úzkoroz.)
Lisewo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5006a (úzkoroz.)
Lichnówki Odgałęzienie - Lichnówki Pole
Trať 5006b (úzkoroz.)
Lichnowy Odgałęzienie - Boręty
Trať 5007 (úzkoroz.)
Lichnowy - Lipinka Gdańska
Trať 5007a (úzkoroz.)
Tropiszewo Odgałęzienie - Tropiszewo
Trať 5007b (úzkoroz.)
Trępnowy Odgałęzienie - Parszewo
Trať 5007c (úzkoroz.)
Nowy Staw Odgałęzienie I - Nowy Staw Wąskotorowy
Trať 5007g (úzkoroz.)
Świerki Odgałęzienie - Świerki Pole
Trať 5007h (úzkoroz.)
Trampowo Odgałęzienie - Brzózki
Trať 5007i (úzkoroz.)
Parchowo Odgałęzienie - Parchowo
Trať 5008 (úzkoroz.)
Jeziernik - Żuławki Północne
Trať 5008a (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 5008 - Nowa Kościelnica /poprzednia lokalizacja/
Trať 5009 (úzkoroz.)
Kałdowo Odgałęzienie - Świetliki
Trať 5009a (úzkoroz.)
Królewo Odgałęzienie - Krasnołęka
Trať 5009b (úzkoroz.)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Trať 5010 (úzkoroz.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5010a (úzkoroz.)
Lasowice Wielkie Gdańskie - Szawałd Wieś
Trať 5010b (úzkoroz.)
Pielica Odgałęzienie - Pielica Pole
Trať 5010c (úzkoroz.)
Szawałd Odgałęzienie - Szawałdzkie Pole
Trať 5011 (úzkoroz.)
Mareza - Gurcz
Trať 5011a (úzkoroz.)
Pastwa Południowa - Wielkie Walichnowy
Trať 5011b (úzkoroz.)
Kramrowo - Miejsce Historyczne 5011
Trať 5011c (úzkoroz.)
Wielkie Gronowo - Szprudowo
Trať 5012 (úzkoroz.)
Mareza - Kwidzyn Wąskotorowy
Trať 5013 (úzkoroz.)
Mareza - Rusinowo Wąskotorowe
Trať 8022 (úzkoroz.)
Słupsk Wąskotorowy - Smołdzino
Trať 8023 (úzkoroz.)
Żelkowo - Cecenowo
Trať P101b
Brzozowica Bw11 - Szyb Walery KWK Paryż



201 Nowa Wieś Wielka - Gdynia Port
Seznam tratí D29: 201 Nowa Wieś Wielka - Gdynia Port
Zahájení provozu 1930.12.21 Nowa Wieś Wielka - Bydgoszcz Wschód Towarowa (PKP) 1928.05.15 Bydgoszcz Wschód Towarowa - Maksymilianowo (PKP) 1930.11.09 Maksymilianowo - Bąk (PKP) 1928.10.15 Bąk - Kościerzyna (PKP) 1930.11.09 Kościerzyna - Gołubie Kaszubskie (PKP) 1901.11.14 Gołubie Kaszubskie - Somonino (KPEV) [Gołubie Kaszubskie - Kartuzy] 1930.11.09 Somonino - Gdynia Główna (PKP) 1926 Gdynia Główna - Gdynia Port (PKP)
Zprovoznění druhé koleje 1962 Nowa Wieś Wielka - Maksymilianowo (PKP)
Zastavení osobní dopravy 2002.09.02 Nowa Wieś Wielka - Bydgoszcz Wschód Towarowa (PKP) 2020.03.14 Wierzchucin - Lipowa Tucholska (AR) [pandemia koronawirusa] 2011 Lipowa Tucholska - Bąk (PKP) 2012.12.09 Bąk - Kościerzyna (PKP)
Obnovení osobní dopravy 2022.03.13 Wierzchucin - Lipowa Tucholska (AR)
Elektrizace tratí 1967.10.05 Nowa Wieś Wielka - Maksymilianowo (PKP) 1970.06.30 Gdynia Główna - Gdynia Port (PKP)
Další informace:Od września 1939 do lipca 1944 odcinek Nowa Wieś Wielka - Bydgoszcz Leśna (Bydgoszcz Główna) był zamknięty (...auf der Strecke Bromberg Hbf-Groß Neudorf zur Zeit kein Zugverkehr...)
Odcinek Maksymilianowo-Bąk od 9 listopada 1930 administracyjnie podlegał pod DOKP Gdańsk, od roku 1933 - DOKP Toruń.
Rozchod koleje:1435mm
žkmdruh bodunadm.v.bodostatní tratě 


0.00žst75 Nowa Wieś Wielka (NWW)131 


4.33zast+hr73Prądocin


10.07nžst75Bydgoszcz Emilianowo (BE)


14.11zast63Bydgoszcz Żółwin


16.30hr38Czersk Polski


20.70nžst43 Bydgoszcz Wschód Towarowa (BW)18 


24.17zast+odb53 Bydgoszcz Leśna (BL)18 


28.39zast+hr72Rynkowo (Ry)131 


33.47žst83 Maksymilianowo (Mj)131 5015 


41.65zast93Stronno (Sn)


45.89zast96Wudzyn


50.30žst100Serock (Sr)


53.45zast104Lubania Lipiny


56.62zast104Świekatowo (Skw)


60.05zast106Lipienica


63.32zast+nákl110Błądzim (Bł)


~71.25hm116 Miejsce Historyczne 201/1 208b 


71.34žst116 Wierzchucin (Wc)208 


74.65zast117Zielonka Pomorska


78.29zast121Małe Gacno


84.36zast+nákl124Zarośle (Zr)


88.95zast124Rosochatka


94.37žst126 Lipowa Tucholska (LT)743744 


~96.02hk-hranice správní jednotky


~96.52hm127 Miejsce Historyczne 201/2 215a 


100.26výh124Szary Kierz (Sy)


102.93zast128Łąg Południowy


106.24zast128Szałamaje (Sj)


110.64zast135Wojtal (Wj)


~115.79hm140 Miejsce Historyczne 201/3 215c 


116.69žst140 Bąk (Bk)215 


122.01výh146Wdzydze (Wd)


124.08zast142Olpuch


126.16zast+nákl149Olpuch Wdzydze (OW)


131.19zast150Podleś (Ps)


137.32žst163 Kościerzyna (Kc)201a211233 


~138.13hm165 Miejsce Historyczne 201/4 201b 


~138.95hm168 Miejsce Historyczne 201/5 201b 


~139.78hm169 Miejsce Historyczne 201/6 211a 


142.64zast178Skorzewo (Sw)


149.35žst (dř)170Gołubie Kaszubskie (GK)201a 


153.59zast161Krzeszna


156.29zast180Wieżyca (Wi)


160.90zast160Sławki


162.79žst162 Somonino (So)214 


166.36zast166Kiełpino Kartuskie


170.66zast166Babi Dół (BD)


174.50odb (dř)149 Glincz (Gl)229 


175.47zast143Borkowo


177.92zast133Żukowo


178.82zast+výh+nákl141Żukowo Wschodnie (ŻW)


181.50zast142Pępowo Kartuskie


184.32zast142Rębiechowo


184.51odb.výh (dř)134 Gdańsk Osowa R1253 


186.53odb.výh (dř)142 Gdańsk Osowa R4248 


188.52žst150 Gdańsk Osowa (Os)235 


~190.96hm141 Miejsce Historyczne 201/10


194.93tžst (dř)109Gdynia Wielki Kack (GWK)


195.58zast114Gdynia Karwiny


~197.27hm87 Miejsce Historyczne 201/11 235a 


199.02hr80Krygulec


200.64och.st54Gdynia Główna GO2 (GO2)


201.74zast41Gdynia Stadion


204.70žst [LCS]15 Gdynia Główna (GO)202235a250 


206.01nžst5Gdynia Port (GP)


Stránka byla naposledy editována: 2024.01.16 - 08:15:20

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2024 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (40936797 / 20818 / 11605 / 3925 / 10429.76)