polski čeština

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací
Tratě
Trať 7
Warszawa Wschodnia Osobowa - Dorohusk
Trať 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Trať 9b
Gdańsk Południowy - Gdańsk Kłodno
Trať 131
Chorzów Batory - Tczew
Trať 201
Nowa Wieś Wielka - Gdynia Port
Trať 201a
Kościerzyna - Gołubie Kaszubskie
Trať 202
Gdańsk Główny - Stargard
Trať 202a
Gdynia Główna - Miejsce Historyczne 235/3
Trať 202b
Słupsk - Dargoleza
Trať 202c
Kępno Słupskie - Ustka
Trať 202d
Komnino - Smołdzino
Trať 202e
Słupsk - Budowo
Trať 202f
Miejsce Historyczne 202d - Motarzyno /poprzednia lokalizacja/
Trať 202g
Sławno - Ustka
Trať 202h
Ustka Leśniczówka - Ustka Koszary
Trať 203
Tczew - Kostrzyn
Trať 203a
Wierzchowo Człuchowskie - Brzeźno Człuchowskie
Trať 204
Malbork - Braniewo
Trať 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Trať 207
Toruń Wschodni - Malbork
Trať 207d
Miejsce Historyczne 207/5 - Miejsce Historyczne 207/9
Trať 207e
Miejsce Historyczne 207/10 - Kwidzyn
Trať 207f
Kwidzyn - Kisielice
Trať 207g
Miejsce Historyczne 207/12 - Ryjewo
Trať 207h
Miejsce Historyczne 207/15 - Miejsce Historyczne 207/18
Trať 208
Działdowo - Chojnice
Trať 210
Chojnice - Runowo Pomorskie
Trať 211
Chojnice - Kościerzyna
Trať 212
Lipusz - Korzybie
Trať 212a
Bytów - Cewice
Trať 212b
Bytów - Miastko
Trať 212c
Miejsce Historyczne 212/5 - Bytów /poprzednia lokalizacja/
Trať 213
Reda - Hel
Trať 214
Somonino - Kartuzy
Trať 215
Laskowice Pomorskie - Bąk
Trať 215c
Miejsce historyczne 215d - Miejsce historyczne 233a
Trať 218
Myślice - Szlachta
Trať 222
Małdyty - Malbork
Trať 226
Pruszcz Gdański - Gdańsk Port Północny
Trať 226a
Gdańsk Olszynka Odgałęzienie - Gdańsk Grobla
Trať 227
Gdańsk Główny - Gdańsk Zaspa Towarowa
Trať 228
Rumia - Gdynia Port Oksywie
Trať 229
Pruszcz Gdański - Łeba
Trať 229a
Wrzeście - Bargędzino
Trať 230
Wejherowo - Garczegorze
Trať 230a
Rybno Kaszubskie - Elektrownia Jądrowa Żarnowiec
Trať 230b
Miejsce Historyczne 230 - Prusewo /poprzednia lokalizacja/
Trať 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Trať 233
Pszczółki - Kościerzyna
Trať 234
Gdańsk Wrzeszcz - Stara Piła
Trať 235
Gdańsk Kokoszki - Gdańsk Osowa
Trať 236
Swarzewo - Krokowa
Trať 237
Lębork - Maszewo Lęborskie
Trať 237a
Maszewo Lęborskie - Cewice
Trať 238
Opalenie Tczewskie - Smętowo
Trať 243
Skórcz - Skarszewy
Trať 244
Morzeszczyn - Gniew
Trať 248
Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Osowa
Trať 249
Gardeja - Łasin
Trať 249
Gdańsk Główny - Gdańsk Nowy Port
Trať 250
Gdańsk Śródmieście - Rumia
Trať 253
Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk Osowa
Trať 256
Szymankowo - Nowy Dwór Gdański
Trať 260
Zajączkowo Tczewskie - Pruszcz Gdański
Trať 265
Zajączkowo Tczewskie - Pszczółki
Trať 281
Oleśnica - Chojnice
Trať 404a
Grzmiąca - Korzybie
Trať 405
Piła Główna - Ustka
Trať 413
Człuchów - Słosinko
Trať 418
Korzybie - Darłowo
Trať 723
Gdynia Chylonia - Gdynia Port GPF
Trať 846
Wisła Most - Gdańsk Grobla
Trať 965a
Gdańsk Kanał Kaszubski - Gdańk Ostrów Molo II
Trať 5001 (úzkoroz.)
Gdańsk Wąskotorowy - Sztutowo Port
Trať 5001a (úzkoroz.)
Sztutowo - Krynica Morska
Trať 5002 (úzkoroz.)
Przejazdowo - Giemlice
Trať 5003 (úzkoroz.)
Koszwały - Giemlice
Trať 5004 (úzkoroz.)
Stegna Gdańska - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5005 (úzkoroz.)
Lisewo Wąskotorowe - Malbork Kałdowo Wąskotorowe
Trať 5005a (úzkoroz.)
Bystrze Odgałęzienie I - Gnojewo
Trať 5005b (úzkoroz.)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie III - Mątowy Wielkie /poprzednia lokalizacja/
Trať 5005c (úzkoroz.)
Pogorzała Odgałęzienie I - Kłosowo Wąskotorowe
Trať 5005d (úzkoroz.)
Pogorzała Odgałęzienie II - Pogorzała Wieś Ładownia
Trať 5005e (úzkoroz.)
Miłoradz - Miłoradz /poprzednia lokalizacja/
Trať 5005f (úzkoroz.)
Bystrze Odgałęzienie II - Kończewice Ładownia
Trať 5005g (úzkoroz.)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie I - Mątowy Wielkie Odgałęzienie II
Trať 5005h (úzkoroz.)
Miłoradz Odgałęzienie - Stara Kościelnica Szosa
Trať 5005i (úzkoroz.)
Stara Kościelnica - Stara Kościelnica Pole
Trať 5006 (úzkoroz.)
Lisewo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5006a (úzkoroz.)
Lichnówki Odgałęzienie - Lichnówki Pole
Trať 5006b (úzkoroz.)
Lichnowy Odgałęzienie - Boręty
Trať 5007 (úzkoroz.)
Lichnowy - Lipinka Gdańska
Trať 5007a (úzkoroz.)
Tropiszewo Odgałęzienie - Tropiszewo
Trať 5007b (úzkoroz.)
Trępnowy Odgałęzienie - Parszewo
Trať 5007c (úzkoroz.)
Nowy Staw Odgałęzienie I - Nowy Staw Wąskotorowy
Trať 5007g (úzkoroz.)
Świerki Odgałęzienie - Świerki Pole
Trať 5007h (úzkoroz.)
Trampowo Odgałęzienie - Brzózki
Trať 5007i (úzkoroz.)
Parchowo Odgałęzienie - Parchowo
Trať 5008 (úzkoroz.)
Jeziernik - Żuławki Północne
Trať 5009 (úzkoroz.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Jasna
Trať 5009b (úzkoroz.)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Trať 5010 (úzkoroz.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5010a (úzkoroz.)
Lasowice Wielkie Gdańskie - Szawałd Wieś
Trať 5010b (úzkoroz.)
Pielica Odgałęzienie - Pielica Pole
Trať 5010c (úzkoroz.)
Szawałd Odgałęzienie - Szawałdzkie Pole
Trať 5011 (úzkoroz.)
Mareza - Gurcz
Trať 5011a (úzkoroz.)
Pastwa Południowa - Wielkie Walichnowy
Trať 5011b (úzkoroz.)
Kramrowo - Miejsce Historyczne 5011
Trať 5011c (úzkoroz.)
Wielkie Gronowo - Szprudowo
Trať 5012 (úzkoroz.)
Mareza - Kwidzyn Wąskotorowy
Trať 5013 (úzkoroz.)
Mareza - Rusinowo Wąskotorowe
Trať 8022 (úzkoroz.)
Słupsk Wąskotorowy - Smołdzino
Trať 8023 (úzkoroz.)
Żelkowo - Cecenowo
Trať P101b
Brzozowica Bw11 - Szyb Walery KWK Paryż



5001 Gdańsk Wąskotorowy - Sztutowo Port
--- Gdańska Kolej Wąskotorowa ---
Obnovení veškeré dopravy 1978.06.04 Mikoszewo - Stegna Gdańska (PKP) 1979 Prawy Brzeg Wisły - Mikoszewo (PKP)
Zastavení veškeré dopravy 1956 Lewy Brzeg Wisły - Prawy Brzeg Wisły (PKP) 1971.05.31 Prawy Brzeg Wisły - Stegna Gdańska (PKP) 1996.09.01 Prawy Brzeg Wisły - Stegna Gdańska (PKP) 1996.09.06 Stegna Gdańska - Sztutowo (PKP)
Další informace:pierwszy rozkład 47/48
Další informace:Linia poza ewidencją PKP PLK
žkmdruh bodunadm.v.bodostatní tratě 
0.0žst1Gdańsk Wąskotorowy
1.3och.st+nákl1 Piaski Gdańskie Wąskotorowe
1.7hm1 Miejsce Historyczne 5001/1
2.1zast1Piaski
2.8hm1 Miejsce Historyczne 5001/2
4.9zast+nákl1Dobrowo Gdańskie
6.5zast+nákl1 Przejazdowo5002 
8.7zast+nákl1Bogatka
9.8zast2Przystanek 1
10.2zast+nákl2Ostatni Grosz
11.5zast1Przystanek 2
12.3zast1 Koszwały5003 
15.0zast1Cedrowskie Pole
17.6zast+nákl1Cedry Małe
19.5zast1Przystanek 3
20.5zast+nákl1Błotnik
21.6zast3Szewce Gdańskie
24.5zast+nákl2Przegalina
25.8zast+nákl2Świbno
26.7zast+nákl3Lewy Brzeg Wisły
27.4zast+výh2Prawy Brzeg Wisły /poprzednia lokalizacja/
29.1zast+výh7Prawy Brzeg Wisły
30.0zast3Mikoszewo
31.3zast3Przystanek 4
32.5zast3Jantar Leśniczówka
33.9zast+nákl2Jantar
34.5zast2Jantar Port
35.0zast4Jantar Młyn
35.7zast4Przystanek 5
36.9zast4Junoszyno
39.9zast+výh3 Stegna Gdańska5004 
40.4zast1Stegna PKS
40.9zast1Stegna Morska
42.7zast3Sztutowo Muzeum
44.0odb.výh3 Sztutowo Odgałęzienie5001a 
44.1zast+nákl3Sztutowo
45.0nákl1Sztutowo Port


Stránka byla naposledy editována: 2018.08.14 - 00:21:20

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2021 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (22999555 / 18036 / 7817 / 2987 / 7699.88)