polski česky

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací koleje
Tratě
Trať 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Trať 9a
Gdańsk Południowy - Gdańsk Kłodno
Trať 131
Chorzów Batory - Tczew
Trať 201
Nowa Wieś Wielka - Gdynia Port
Trať 201a
Kościerzyna - Gołubie Kaszubskie
Trať 202
Gdańsk Główny - Stargard
Trať 202a
Gdynia Główna - Miejsce Historyczne 235/3
Trať 202b
Słupsk - Dargoleza
Trať 202c
Kępno Słupskie - Ustka
Trať 202d
Komnino - Smołdzino
Trať 202e
Słupsk - Budowo
Trať 202f
Miejsce Historyczne 202d - Motarzyno /poprzednia lokalizacja/
Trať 202g
Sławno - Ustka
Trať 202h
Ustka Leśniczówka - Ustka Koszary
Trať 203
Tczew - Kostrzyn
Trať 203a
Wierzchowo Człuchowskie - Brzeźno Człuchowskie
Trať 204
Malbork - Braniewo
Trať 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Trať 207
Toruń Wschodni - Malbork
Trať 207d
Miejsce Historyczne 207/5 - Miejsce Historyczne 207/9
Trať 207e
Miejsce Historyczne 207/10 - Kwidzyn
Trať 207f
Kwidzyn - Kisielice
Trať 207g
Miejsce Historyczne 207/12 - Ryjewo
Trať 207h
Miejsce Historyczne 207/15 - Miejsce Historyczne 207/18
Trať 208
Działdowo - Chojnice
Trať 210
Chojnice - Runowo Pomorskie
Trať 211
Chojnice - Kościerzyna
Trať 212
Lipusz - Korzybie
Trať 212a
Bytów - Cewice
Trať 212b
Bytów - Miastko
Trať 212c
Miejsce Historyczne 212/5 - Bytów /poprzednia lokalizacja/
Trať 213
Reda - Hel
Trať 214
Somonino - Kartuzy
Trať 215
Laskowice Pomorskie - Bąk
Trať 215c
Miejsce historyczne 215d - Miejsce historyczne 233a
Trať 218
Myślice - Szlachta
Trať 222
Małdyty - Malbork
Trať 226
Pruszcz Gdański - Gdańsk Port Północny
Trať 226a
Gdańsk Olszynka Odgałęzienie - Gdańsk Grobla
Trať 227
Gdańsk Główny - Gdańsk Zaspa Towarowa
Trať 228
Rumia - Gdynia Port Oksywie
Trať 229
Pruszcz Gdański - Łeba
Trať 229a
Wrzeście - Bargędzino
Trať 230
Wejherowo - Garczegorze
Trať 230a
Rybno Kaszubskie - Elektrownia Jądrowa Żarnowiec
Trať 230b
Miejsce Historyczne 230 - Prusewo /poprzednia lokalizacja/
Trať 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Trať 233
Pszczółki - Kościerzyna
Trať 234
Gdańsk Wrzeszcz - Stara Piła
Trať 235
Gdańsk Kokoszki - Gdańsk Osowa
Trať 236
Swarzewo - Krokowa
Trať 237
Lębork - Maszewo Lęborskie
Trať 237a
Maszewo Lęborskie - Cewice
Trať 238
Opalenie Tczewskie - Smętowo
Trať 243
Skórcz - Skarszewy
Trať 244
Morzeszczyn - Gniew
Trať 248
Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Osowa
Trať 249
Gardeja - Łasin
Trať 249
Gdańsk Główny - Gdańsk Nowy Port
Trať 250
Gdańsk Śródmieście - Rumia
Trať 253
Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk Osowa
Trať 256
Szymankowo - Nowy Dwór Gdański
Trať 260
Zajączkowo Tczewskie - Pruszcz Gdański
Trať 265
Zajączkowo Tczewskie - Pszczółki
Trať 281
Oleśnica - Chojnice
Trať 404a
Grzmiąca - Korzybie
Trať 405
Piła Główna - Ustka
Trať 413
Człuchów - Słosinko
Trať 418
Korzybie - Darłowo
Trať 723
Gdynia Chylonia - Gdynia Port GPF
Trať 846
Wisła Most - Gdańsk Grobla
Trať 965a
Gdańsk Kanał Kaszubski - Gdańk Ostrów Molo II
Trať 5001 (úzkoroz.)
Gdańsk Wąskotorowy - Sztutowo Port
Trať 5001a (úzkoroz.)
Sztutowo - Krynica Morska
Trať 5002 (úzkoroz.)
Przejazdowo - Giemlice
Trať 5003 (úzkoroz.)
Koszwały - Giemlice
Trať 5004 (úzkoroz.)
Stegna Gdańska - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5005 (úzkoroz.)
Lisewo Wąskotorowe - Malbork Kałdowo Wąskotorowe
Trať 5005a (úzkoroz.)
Bystrze Odgałęzienie I - Gnojewo
Trať 5005b (úzkoroz.)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie III - Mątowy Wielkie /poprzednia lokalizacja/
Trať 5005c (úzkoroz.)
Pogorzała Odgałęzienie I - Kłosowo Wąskotorowe
Trať 5005d (úzkoroz.)
Pogorzała Odgałęzienie II - Pogorzała Wieś Ładownia
Trať 5005e (úzkoroz.)
Miłoradz - Miłoradz /poprzednia lokalizacja/
Trať 5005f (úzkoroz.)
Bystrze Odgałęzienie II - Kończewice Ładownia
Trať 5005g (úzkoroz.)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie I - Mątowy Wielkie Odgałęzienie II
Trať 5005h (úzkoroz.)
Miłoradz Odgałęzienie - Stara Kościelnica Szosa
Trať 5005i (úzkoroz.)
Stara Kościelnica - Stara Kościelnica Pole
Trať 5006 (úzkoroz.)
Lisewo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5006a (úzkoroz.)
Lichnówki Odgałęzienie - Lichnówki Pole
Trať 5006b (úzkoroz.)
Lichnowy Odgałęzienie - Boręty
Trať 5007 (úzkoroz.)
Lichnowy - Lipinka Gdańska
Trať 5007a (úzkoroz.)
Tropiszewo Odgałęzienie - Tropiszewo
Trať 5007b (úzkoroz.)
Trępnowy Odgałęzienie - Parszewo
Trať 5007c (úzkoroz.)
Nowy Staw Odgałęzienie I - Nowy Staw Wąskotorowy
Trať 5007g (úzkoroz.)
Świerki Odgałęzienie - Świerki Pole
Trať 5007h (úzkoroz.)
Trampowo Odgałęzienie - Brzózki
Trať 5007i (úzkoroz.)
Parchowo Odgałęzienie - Parchowo
Trať 5008 (úzkoroz.)
Jeziernik - Żuławki Północne
Trať 5009 (úzkoroz.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Jasna
Trať 5009b (úzkoroz.)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Trať 5010 (úzkoroz.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5010a (úzkoroz.)
Lasowice Wielkie Gdańskie - Szawałd Wieś
Trať 5010b (úzkoroz.)
Pielica Odgałęzienie - Pielica Pole
Trať 5010c (úzkoroz.)
Szawałd Odgałęzienie - Szawałdzkie Pole
Trať 5011 (úzkoroz.)
Mareza - Gurcz
Trať 5011a (úzkoroz.)
Pastwa Południowa - Wielkie Walichnowy
Trať 5011b (úzkoroz.)
Kramrowo - Miejsce Historyczne 5011
Trať 5011c (úzkoroz.)
Wielkie Gronowo - Szprudowo
Trať 5012 (úzkoroz.)
Mareza - Kwidzyn Wąskotorowy
Trať 5013 (úzkoroz.)
Mareza - Rusinowo Wąskotorowe
Trať 8022 (úzkoroz.)
Słupsk Wąskotorowy - Smołdzino
Trať 8023 (úzkoroz.)
Żelkowo - Cecenowo
Trať P101b
Brzozowica Bw11 - Szyb Walery KWK Paryż



203 Tczew - Kostrzyn
Zahájení provozu 1871.01.16 Tczew - Starogard Gdański (KO) [3,30 M] 1873.04.16 Starogard Gdański - Zblewo (KO) 1873.08.15 Zblewo - Chojnice (KO) 1871.11.15 Złotów - Chojnice (KO) [6,76 M] 1851.07.27 Piła Główna - Krzyż (KO) 1871.01.16 Piła Główna - Złotów (KO) [4,25 M] 1857.10.12 Krzyż - státní hranice (KO)
Elektrizace tratí 1989.12.30 Piła Główna - Piła Rozrządowa (PKP)
Rozchod koleje:1435mm
žkmdruh bodunadm.v.bodostatní tratě 


0.00žst [LCS]23 Tczew (Tw)9131726727728 


2.12odb15 Malinowo (Ml)727729730731735 


3.62odb18 Tczew Suchostrzygi (TS)730 


5.42zast30Rokitki Tczewskie


12.79žst61Swarożyn (Sr)


17.45zast79Szpęgawsk


23.97žst93 Starogard Gdański (SG)243 


32.70zast124Piesienice (Ps)


35.95zast123Pinczyn


39.41zast+výh+nákl129Zblewo (Zb)


42.27zast123Bytonia


46.92žst142Kaliska (Kl)


51.49zast143Kamienna Karczma


56.10žst126Czarna Woda (CW)


59.87zast129Łąg


66.98žst134 Czersk (C)215 


74.69zast+výh130Gutowiec (Gc)


80.76zast127Rytel Wieś


84.12žst124Rytel (Rt)


89.22zast146Krojanty


96.22žst174 Chojnice (Ch)208208c210211281 


104.19zast158Moszczenica Pomorska


106.00b.st.h-(Polska / Niemcy)


107.98žst154 Wierzchowo Człuchowskie (Wi)203a 


115.08zast166Bukowo Człuchowskie


~121.78hk-hranice vojvodství


126.41žst145Lipka Krajeńska (LK)


138.28zast+nákl132Zakrzewo Złotowskie


147.13žst116 Złotów (Zł)240403a 


156.03žst103Krajenka (Kj)


161.45zast98Dolnik


167.29zast92Skórka (Sr)


173.09zast+hr84Płociczno


176.03zast73Piła Podlasie


179.54žst60 Piła Główna (Pł)18354374405999 


180.99nžst66 Piła Towarowa


182.94nžst73 Piła Rozrządowa (PłB)


184.96tžst77Kotuń


188.28zast66Stobno (St)


197.41zast82Biała Pilska (BP)


202.07žst83Trzcianka (Tr)


209.22zast78Siedlisko Czarnkowskie (SC)


214.02žst68Biernatowo (Bi)


226.43žst42Wieleń (Wln)


237.93žst33 Krzyż (Kr)351351b412 


241.37hk-hranice vojvodství


244.94zast55 Stare Bielice (SB)430 


251.02žst33Nowe Drezdenko (ND)


261.53žst33Stare Kurowo (SK)


268.22žst29 Strzelce Krajeńskie Wschód (SKW)426 


271.46zast+nákl27Sarbiewo (So)


276.33žst27Górki Noteckie (GN)


283.88zast+hr+nákl32Santok (Sn)


291.13zast25Czechów


293.28nžst24Wawrów (Wr)


295.33hr26Chmieliniec


295.53odb (dř)26Gorzów Wielkopolski R901


295.56zast26Gorzów Wielkopolski Ulica Teatralna


295.64zast26Gorzów Wielkopolski Wschodni


297.07žst27 Gorzów Wielkopolski (Go)367415 


297.83o.žst24Gorzów Wielkopolski Towarowy415 


300.57zast+nákl24Gorzów Wielkopolski Wieprzyce (We)415 


304.97zast23Łupowo (Łp)


308.21žst22Bogdaniec (Bg)


313.77žst19Nowiny Wielkie (NW)


321.01žst19Witnica (Wn)


329.61zast16Kamień Mały (KM)


334.97zast16Dąbroszyn (Dn)


340.09o.žst21 Kostrzyn Towarowy KoA410430827 


340.56žst21 Kostrzyn (Ko)203c273410430828 


342.45st.h-státní hranice⋙ DE 6078 


Stránka byla naposledy editována: 2022.09.04 - 13:30:24

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2022 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (32419633 / 24324 / 17508 / 3476 / 9326.71)