polski český Deutsch

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací koleje
Tratě
Trať 1
Warszawa Zachodnia - Katowice
Trať 3
Warszawa Zachodnia - Kunowice gr. p. [PL/DE]
Trať 3b
Kutno - Miejsce Historyczne 3/1
Trať 4
Grodzisk Mazowiecki - Zawiercie
Trať 11
Skierniewice - Łowicz Główny
Trať 12
Skierniewice - Łuków
Trať 14
Łódź Kaliska - Zasieki gr. p. [PL/DE]
Trať 15
Bednary - Łódź Kaliska
Trať 16
Łódź Widzew - Kutno
Trať 17
Łódź Fabryczna - Koluszki
Trať 17a
Łódź Fabryczna /poprzednia lokalizacja/ - Miejsce Historyczne 17
Trať 18
Kutno - Piła Główna
Trať 22
Tomaszów Mazowiecki - Radom Główny
Trať 24
Piotrków Trybunalski - Biały Ług
Trať 25
Łódź Kaliska - Dębica
Trať 33
Kutno - Brodnica
Trať 44
Mikołajów - Regny
Trať 53
Tomaszów Mazowiecki - Spała
Trať 131
Chorzów Batory - Tczew
Trať 146
Wyczerpy - Chorzew Siemkowice
Trať 181
Herby Nowe - Oleśnica
Trať 458
Łódź Fabryczna - Łódź Widzew R3
Trať 458a
Łódź Fabryczna /poprzednia lokalizacja/ R511 - Polesie Widzewskie
Trať 558
Skierniewice R24 - Skierniewice R402
Trať 1014 (úzkoroz.)
Rogów Osobowy Wąskotorowy - Biała Rawska
Trať 1015 (úzkoroz.)
Rawa Mazowiecka Odgałęzienie - Zdżary
Trať 1022 (úzkoroz.)
Piotrków Trybunalski Wąskotorowy - Tartak
Trať 7035 (úzkoroz.)
Ostrowy Wąskotorowe - Ozorków Centralny
Trať 7035a (úzkoroz.)
Miejsce Historyczne 7035 - Stryków Przeładownia
Trať 7036 (úzkoroz.)
Głaznów Odgałęzienie - Dzierzbice Kutnowskie
Trať 7037 (úzkoroz.)
Most Krzewie - Krzewata
Trať 7038 (úzkoroz.)
Franki - Opiesin
Trať 7043 (úzkoroz.)
Boniewo - Krośniewice
Trať 7058 (úzkoroz.)
Wieluń Dąbrowa Wąskotorowy - Praszka Zawisna



Województwo łódzkie

Stát: Polska • Krajské město: Łódź • Rozloha: 18.219 km2

Abecední seznam železničních stanic a zastávek

===== Body na normálněrozchodné trati =====
Antoniów (zast)
Azory (zast)
Baby (žst)
Bednary (žst)
Bedoń (zast)
Bełchatów (nákl)
Bełchatów Miasto (zast)
Bełchów (žst)
Biała (zast+nákl)
Biała Pajęczańska (žst)
Biała Rawska (odb)
Biały Ług (žst)
Błaszki (žst)
Bobrowniki (zast)
Bobry (zast)
Bocznica "Kaczka" potr. (vl)
Bocznica "Sierpów" cukr. (vl)
Bocznica Moszczenica text. (vl)
Bocznica Radogoszcz siln. (vl)
Bocznica Uniwersytecka chem. (vl)
Bogdanów (žst)
Bogwidzowy (hr)
Bonarów (hr)
Borszewice (zast+Ahr)
Bratków (žst)
Bratoszewice (zast)
Bratoszewice /poprzednia lokal... (zast)
Brzeźnica n/Wartą (žst)
Brzustów (zast+výh)
Bukowiec (hr)
Cekanów (hr)
Cekanów (výh)
Chechło (zast)
Chociszew (žst)
Chociw Łaski (žst)
Chorzepin (hr)
Chorzew Siemkowice (tžst)
Chropy (hr)
Chrusty (hr)
Chrusty Nowe (zast)
Ciebłowice (zast)
Czastary (žst)
Czechy (hr)
Dąbrowice Skierniewickie (zast)
Dęba Opoczyńska (žst)
Dębina (hr)
Dionizów (odb)
Dobroń (zast+Ahr)
Dobryszyce k/Radomska (zast)
Domaniewice (žst)
Domaniewice Centrum (zast)
Drzewica (žst)
Dubidze (zast)
Działoszyn (tžst)
Dzietrzniki (zast)
Dzietrzniki /poprzednia lokali... (zast)
Fabryka Płyt Wiórowych Wierusz... dřev. (vl)
Fabryka Sklejek np. (vl)
Florek (tžst)
Franki (hr)
Gajewniki (odb)
Gałkówek (žst)
Gawrony (zast)
Glinnik (zast+výh)
Glinnik Wieś (zast)
Głowno (žst)
Gomunice (žst)
Gorzędów (zast)
Gorzędów (hr)
Gorzkowice (žst)
Górki (hr)
Grabiszew (hr)
Grotniki (zast)
Grudze (zast)
Henryków (hr)
Huta (zast+Ahr)
Idzikowice (nžst)
Jackowice (žst)
Jarosty (zast)
Jasionna Łowicka (zast)
Jedlicze k/Zgierza (zast)
Jeleń (žst)
Justynów (zast)
Kamień Łowicki (zast)
Kamieńsk (zast)
Kamion (hr)
Karolinów (hr)
Karsznice Lokomotywownia (s.zast.)
Kaszewy (hr)
Kawęczyn (hr)
Kęszyce (zast)
Kiełczygłów (hr)
Kłudna (žst)
Kobyła (hr)
Kolumna (zast)
Koluszki (žst)
Koluszki R145 (odb.výh)
Koluszki R155/R154 (odb)
Konewka dřev. (vl)
Kosów (hr)
Kozuby (žst)
Kraski (žst)
Krężce (hr)
Krosnowa (zast)
Krzewie (žst)
Kustrzyce (zast)
Kutno (žst)
Kutno Azory (zast)
Kutno Azory Lokomotywownia (zast)
Kutno Zachód (s.zast.)
Kutno Zachód Techniczna (s.zast.)
Kwasków (hr)
Leszno (výh)
Lipce (hr)
Lipce Reymontowskie (zast)
Luciążanka (zast)
Łask (žst)
Łaskowice (hr)
Łaznów (zast)
Łęczyca (žst)
Łowicz Główny (žst)
Łowicz Główny ŁG1 (odb)
Łowicz Główny ŁG11 (odb)
Łowicz Przedmieście (žst)
Łódź Andrzejów (zast+výh+nákl)
Łódź Andrzejów Szosa (zast)
Łódź Arturówek (zast)
Łódź Chojny (žst)
Łódź Dąbrowa (zast)
Łódź Dąbrowa žel.vlečky (vl.st)
Łódź Dąbrowa Przemysłowa (nžst)
Łódź Fabryczna (žst)
Łódź Fabryczna /poprzednia lok... (žst)
Łódź Fabryczna /poprzednia lok... (odb.výh)
Łódź Kaliska (žst)
Łódź Kaliska Towarowa (odb)
Łódź Marysin (zast+výh)
Łódź Niciarniana (zast)
Łódź Niciarniana /poprzednia l... (zast)
Łódź Olechów (nžst)
Łódź Olechów R161 (odb.výh)
Łódź Olechów R3 (odb.výh)
Łódź Olechów R37 (odb.výh)
Łódź Olechów R82 (odb.výh)
Łódź Olechów R91 (odb.výh)
Łódź Olechów Wiadukt (zast)
Łódź Olechów Wschód (zast)
Łódź Olechów Zachód (zast)
Łódź Pabianicka (zast)
Łódź Radogoszcz (žst)
Łódź Radogoszcz Wschód (zast)
Łódź Radogoszcz Zachód (zast)
Łódź Retkinia (zast)
Łódź Stoki (zast)
Łódź Warszawska (zast)
Łódź Widzew (žst)
Łódź Widzew Janów (s.zast.)
Łódź Widzew R3 (odb.výh)
Łódź Żabieniec (žst)
Łubno (nákl)
Maków (zast)
Małoszyce (hr)
Marchewki (hr)
Męcka Wola (zast)
Męka (Ahr)
Miedniewice (odb)
Mikołajów (tžst)
Mikołajów (zast)
Milejów (zast)
Mokra (zast)
Moszczenica (zast)
Mysłaków (zast)
Niedźwiada Łowicka (zast)
Nowe Kutnowskie (zast)
Opoczno (žst)
Opoczno Południe (žst)
Ostrowy (žst)
Otok (žst)
Ozorków (žst)
Ozorków Nowe Miasto (zast)
Pabianice (žst)
Pabianice Północne (zast)
Parma (hr)
Pątnów Wieluński (žst)
Petrykozy (zast)
Pieczyska (zast)
Pieńki (hr)
Pieńki Dubidzkie (zast)
Pilica (odb) Zdjęcia
Pilica (odb)
Pilichowice (odb)
Piotrków Trybunalski (žst)
Piotrków Trybunalski Towarowy (nžst)
Placencja (odb)
Płyćwia (žst)
Poddębice (žst)
Polesie Widzewskie (nákl)
Przyłęk Duży (zast)
Pudłówek (hr)
Raciborów Kutnowski (zast)
Radomsko (žst)
Radzice (tžst)
Radzice (zast)
Radzice R31 (odb)
Regny (zast)
Retkinia (odb)
Rogowiec (žst)
Rogów (žst)
Rokiciny (žst)
Rozprza (žst)
Rusiec Łódzki (tžst)
Ryszardów (hr)
Sadowiec (Ahr)
Sędzice (žst)
Siedlce Łaskie (zast)
Siedlów (hr)
Sieradz (žst)
Sieradz Męka (zast)
Sieradz Warta (zast)
Sierakowice Skierniewickie (zast)
Sierakowice Stare (Ahr)
Sierpów (zast)
Sitowa (zast)
Sitowa (výh)
Skalmierz (zast)
Skierniewice (žst)
Skierniewice R3 (odb.výh)
Skierniewice R402 (odb.výh)
Skierniewice R86 (odb)
Skierniewice R95 (odb)
Skierniewice Rawka (zast)
Sklęczki (zast)
Skłóty (hr)
Skrzynki (žst)
Słomianka (zast)
Słomków (hr)
Słotwiny (žst)
Słudźwia (hr)
Smardzew (zast)
Solec (hr)
Spała (zast+nákl)
Stara Wieś (hr)
Stara Wieś k/Kutna (tžst)
Stare Grudze (zast)
Staw (hr)
Stawek (zast)
Stryków (žst)
Strzelce Kujawskie (žst) Zdjęcia
Swędów (zast)
Szadek (žst)
Szadkowice (zast)
Tedex-Oil paliv. (vl)
Tomaszów Mazowiecki (žst)
Tomaszów Mazowiecki Białobrzeg... (zast)
Tomaszówek (zast)
Trębaczew (hr)
Warta (och.st)
Ważne Młyny (zast)
Ważne Młyny PKP (s.zast.)
Wągry (zast)
WBK 161 Regny vú. (vl)
WBK 169 Nowy Glinnik vú. (vl)
WGW Janów žel. (vl)
Wieluń (zast)
Wieluń Dąbrowa (žst)
Wieruszów (žst)
Wieruszów Miasto (zast)
Wilkoszewice (zast)
Wilkoszewice (hr)
Wistka (zast)
Witonia (žst)
Wola Krzysztoporska (žst)
Wolbórka (zast)
Woleń (hr)
Wróblew (hr)
Wychny (nákl)
Wykno (zast)
Wymysłówek (hr)
Zakłady Chemiczne Łódź chem. (vl)
Zaosie (zast)
Zduńska Wola (žst)
Zduńska Wola Karsznice (žst)
Zduńska Wola Południowa (zast)
Zgierz (žst)
Zgierz Jaracza (zast)
Zgierz Kontrewers (zast+výh)
Zgierz Północ (zast+výh)
Zgierz Rudunki (zast)
Zieleń (odb)
Złotniki Kutnowskie (zast)
Zosinów (zast)
Zuski (hr)
Żakowice (zast)
Żakowice Południowe (zast+odb)
Żwirownia Słomków štěrk. (vl)
Żychlin (žst)


===== Body na úzkorozchodné trati =====
Annosław (zast)
Biała Rawska (žst)
Białynin (zast)
Bielice (nákl)
Bocznica Ostrowy zem. (vl)
Boguszyce (zast)
Borki Łęczyckie (zast+nákl)
Bugaj (och.st)
Bugaj Piotrkowski (zast+nákl)
Chotów (zast+nákl)
Chrząstówek (zast)
Cukrownia Ostrowy cukr. (vl)
Daszyna (zast)
Dąbrowice Kujawskie (zast+nákl)
Fawory sklad. (vl)
Franki (nákl)
Franki Odgałęzienie (odb.výh)
Garbalin (zast)
Głaznów (nákl)
Głaznów Odgałęzienie (odb.výh)
Głogowa (nákl)
Głuchów Skierniewicki (zast+výh+nákl)
Jabłonna Łęczycka (zast+nákl)
Jarochów (zast)
Jasionka (žst)
Jeżów (zast+výh)
Kębliny (žst)
Klasztor (zast)
Komorniki (zast)
Koryta (zast+nákl)
Krośniewice (zast+nákl)
Krośniewice Błonie (zast)
Krośniewice Polna (zast)
Krzewie Wąskotorowe (zast+nákl)
Liliopol (zast)
Łęczyca Targ (zast)
Łęczyca Wąskotorowa (žst)
Milejówka (zast)
Miłonice (zast+nákl)
Mokrsko (zast+nákl)
Mokrsko Szosa (zast)
Most Krzewie (odb.výh)
Ogrodzona (zast)
Opiesin (nákl)
Ostrowy Cukrownia (zast+nákl)
Ostrowy Osada (zast)
Ostrowy Wąskotorowe (zast+výh)
Ostrówki (zast)
Ozorków Centralny (žst)
Ozorków Miasto (zast)
Ozorków Stacja (žst)
Ozorków Wąskotorowy (zast+nákl)
Ożarów Wieś (zast+nákl)
Pągów Wąskotorowy (zast)
Perna (zast)
Piotrków Trybunalski Wąskotoro... (zast+nákl)
Podskarbice Szlacheckie (zast)
Polanka (zast)
Pomarzany (nákl)
Przygłów (žst)
Radzyń (nákl)
Rawa Mazowiecka (zast+nákl)
Rawa Mazowiecka Odgałęzienie (odb.výh)
Rawa Zamkowa Wola (zast)
Regnów (zast+výh)
Rogów Elewator (och.st)
Rogów Osobowy Wąskotorowy (zast+výh)
Rogów Towarowy Wąskotorowy (nžst)
Sierpów Osłonny (och.st)
Sierpów Wąskotorowy (zast+nákl)
Słupsko (zast)
Starostwo (zast)
Stryków Dojazdowy (žst)
Stryków Przeładownia (žst)
Sulejów (žst)
Sulejów Pilica (žst)
Swoboda (žst)
Tartak (zast+výh)
Tatar zem. (vl)
Topola (zast+nákl)
Turów Wieluński (zast)
Uszczyn (zast)
Walew (zast+nákl)
Wieluń Dąbrowa Wąskotorowy (zast+nákl)
Wieluń Odgałęzienie (odb.výh)
Wieluń Wąskotorowy (žst)
Wołodrza (zast)
Wróblew Łęczycki (zast+nákl)
Zamkowa Wola potr. (vl)
Zawady Rawskie (zast)
Złota (zast)


===== Historické místa =====
Miejsce Historyczne 17 (hm)
Miejsce Historyczne 3/1 (hm)
Miejsce Historyczne 7035 (hm)
Zdjęcia Dron • Zdjęcia Obrazová dokumentace pro 2 z 390 bodů (0,51%)
0,38% (1)
99,62% (261)

Atlas Drah Střední EvropyAtlas Kolejowy Europy Środkowej • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2024 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (44497206 / 34585 / 15800 / 4065 / 10946.42)