polski česky

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací
Tratě
Trať 1
Warszawa Zachodnia - Katowice
Trať 1a
Częstochowa - Częstochowa Stradom Odgałęzienie
Trať 1b
Częstochowa Towarowa - Częstochowa Stradom
Trať 1c
Częstochowa Towarowa - Ostatni Grosz
Trať 1d
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Pyskowice
Trať 1e
Katowice Zawodzie - Katowice Dąbrówka Mała
Trať 1f
Katowice - Katowice Dąbrówka Mała
Trať 4
Grodzisk Mazowiecki - Zawiercie
Trať 61
Kielce - Fosowskie
Trať 61a
Miejsce Historyczne 61/1 - Częstochowa Towarowa
Trať 61b
Kucelin Odgałęzienie I - Częstochowa Towarowa
Trať 61c
Dąbie - Kucelin Odgałęzienie II
Trať 61d
Dąbie - Częstochowa Warta
Trať 61e
Miejsce Historyczne 61d/1 - Miejsce Historyczne 61d/2
Trať 61f (širokoroz.)
Dąbie - Ostatni Grosz
Trať 61g
Blachownia - Blachownia /poprzednia lokalizacja/
Trať 61h
Miejsce Historyczne 61/2 - Miejsce Historyczne 61/4
Trať 61i
Miejsce Historyczne 61/5 - Lubliniec
Trať 62
Tunel - Sosnowiec Główny
Trať 64
Kozłów - Koniecpol
Trať 65 (širokoroz.)
Hrubieszów - Sławków Południowy
Trať 90
Zebrzydowice - Cieszyn
Trať 93
Trzebinia - Zebrzydowice
Trať 93a
Miejsce Historyczne 93/1 - Miejsce Historyczne 93/2
Trať 97
Skawina - Żywiec
Trať 117
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona - Bielsko Biała Główna
Trať 127
Radzionków - Tarnowskie Góry
Trať 128
Radzionków - Nakło Śląskie
Trať 129
Tarnowskie Góry - Kalety
Trať 130
Tarnowskie Góry - Kalety
Trať 131
Chorzów Batory - Tczew
Trať 132
Bytom - Wrocław Główny
Trať 133
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Kraków Główny
Trať 134
Jaworzno Szczakowa - Mysłowice
Trať 135
Gliwice Łabędy - Pyskowice
Trať 137
Katowice - Legnica
Trať 137e
Zabrze - Zabrze Południowe
Trať 138
Oświęcim - Katowice
Trať 139
Katowice - Zwardoń
Trať 140
Katowice Ligota - Nędza
Trať 140a
Miejsce Historyczne 140 - Miejsce Historyczne 148
Trať 141
Katowice Ligota - Gliwice
Trať 142
Katowice Ligota - Tychy
Trať 142a
Idaweiche - Miejsce Historyczne 142/2
Trať 143
Kalety - Wrocław Popowice WP2
Trať 144
Tarnowskie Góry - Opole Główne
Trať 145
Chorzów Stary - Radzionków
Trať 145a
Piekary Śląskie Szarlej - Chorzów Stary
Trať 146
Wyczerpy - Chorzew Siemkowice
Trať 147
Zabrze Biskupice - Gliwice
Trať 147a
Miejsce Historyczne 147 - Gliwice
Trať 148
Pszczyna - Rybnik
Trať 149
Zabrze Makoszowy - Leszczyny
Trať 149a
Miejsce Historyczne 149 - Mizerów /poprzednia lokalizacja/
Trať 150
Most Wisła - Chybie
Trať 151
Kędzierzyn Koźle - Chałupki
Trať 152
Pyskowice - Lubliniec
Trať 153
Toszek Północ - Rudziniec Gliwicki
Trať 154
Łazy - Dąbrowa Górnicza Towarowa
Trať 155
Kucelinka - Poraj
Trať 156
Bukowno - Jaworzno Szczakowa
Trať 157
Pawłowice Śląskie - Skoczów
Trať 158
Rybnik Towarowy - Chałupki
Trať 159
Orzesze - Wodzisław Śląski
Trať 159a
Miejsce Historyczne 159 - Żory
Trať 160
Jaworzno Szczakowa - Bolęcin
Trať 160
Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice
Trať 161
Katowice Szopienice Północne - Chorzów Stary
Trať 162
Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce - Dąbrowa Górnicza
Trať 163
Sosnowiec Kazimierz - Sosnowiec Maczki
Trať 164
Chorzów Batory - Ruda Kochłowice
Trať 164a
Hajduki - Ruda Kochłowice
Trať 165
Bytom Bobrek - Bytom Karb
Trať 166
Ruda Wschodnia - Gliwice Sośnica
Trať 166a
Miejsce Historyczne 166 - Gliwice Sośnica
Trať 167
Szobiszowice - Gliwice Port
Trať 168
Lędziny - Mąkołowiec
Trať 168
Gliwice - Gliwice Łabędy
Trať 169
Tychy - Orzesze Jaśkowice
Trať 169a
Tychy Odgałęzienie I - Tychy Odgałęzienie II
Trať 170
Jastrzębie Zdrój Moszczenica - Cieszyn
Trať 170a
Cieszyn Marklowice - Granica Państwa
Trať 171
Dąbrowa Górnicza Towarowa - Panewnik
Trať 172
Gierałtowice - Orzesze
Trať 173
Rybnik - Sumina
Trať 176
Racibórz Markowice - Olza
Trať 177
Racibórz - Pietrowice Głubczyckie
Trať 178
Zabrze Mikulczyce - Tworóg Brynek
Trať 179
Tychy - Mysłowice Kosztowy MKsB1
Trať 180
Dorota - Mysłowice Brzezinka
Trať 181
Herby Nowe - Oleśnica
Trať 182
Tarnowskie Góry - Zawiercie
Trať 183
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Brzeziny Śląskie
Trať 184
Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce - Sosnowiec Zagórze
Trať 184a
Dąbrowa Górnicza - Sosnowiec Zagórze
Trať 185
Sosnowiec Główny - Sosnowiec Pogoń
Trať 186
Katowice Murcki - Katowice Murcki Towarowe
Trať 186
Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice
Trať 187
Ruda Kochłowice - Ruda Orzegów
Trať 187a
Ruda Wschodnia - Ruda Wirek
Trať 188
Bytom Bobrek - Zabrze Biskupice
Trať 188
Ruda Chebzie - Bytom Karb
Trať 189
Ruda Chebzie - Zabrze Biskupice
Trať 190
Bielsko Biała Główna - Cieszyn
Trať 191
Goleszów - Wisła Głębce
Trať 192
Syrynia - Pszów
Trať 193
Racibórz Studzienna - Krzanowice Południowe
Trať 194
Pietrowice Wielkie - Kietrz
Trať 197
Strzebiń - Woźniki Śląskie
Trať 198
Pyskowice - Pyskowice Miasto
Trať 199
Rudziniec Gliwicki - Kędzierzyn Koźle KKA
Trať 199
Katowice Dąbrówka Mała - Katowice Wełnowiec
Trať 200
Gliwice - Gliwice Sośnica KWK Sośnica-Makoszowy
Trať 200a
Gliwice Sośnica Towarowa - Miejsce Historyczne 149/2
Trať 651a
Miejsce Historyczne 651 - Obroki
Trať 657a
Miejsce Historyczne 657 - Miejsce Historyczne 898
Trať 671
Gliwice GlA - Gliwice
Trať 692
Bielsko Biała Wschód - Bielsko Biała Zachód
Trať 711
Maciejów Północny - Gliwice
Trať 713a
Katowice Towarowa - Chorzów Batory
Trať 883
Mysłowice Kosztowy MKsC - KWK Wesoła
Trať 898a
Emanuel - Katowice Murcki
Trať 1098 (úzkoroz.)
Stradom - Hantke
Trať 1099 (úzkoroz.)
Gnaszyn - Łojki
Trať 4001 (úzkoroz.)
Bytom Karb Wąskotorowy - Racibórz Płonia
Trať 4001a
Gliwice Wąskotorowe - Gliwice Śródmieście
Trať 4001b (úzkoroz.)
Gliwice Dworzec - Gliwice Trynek
Trať 4002 (úzkoroz.)
Nowy Karb - Bibiela
Trať 4002a
Miasteczko Odgałęzienie - Miasteczko Śląskie Wąskotorowe
Trať 4003 (úzkoroz.)
Bytom Karb Wąskotorowy - Maciejów Śląski
Trať 4004 (úzkoroz.)
Trójkąt Karb - Kopalnia Wujek
Trať 4004a
Trójkąt Rozbark - Bytom Rozbark
Trať 4005 (úzkoroz.)
Rozbark - Sucha Góra
Trať 4005a (úzkoroz.)
Piekary Śląskie Wąskotorowe - Andaluzja
Trať 4006 (úzkoroz.)
Lasowice Śląskie Wąskotorowe - Strzybnica Wąskotorowa
Trať 4007 (úzkoroz.)
Pole Północne - Paweł
Trať 4008 (úzkoroz.)
Bytom Karb Wąskotorowy - Bytom Północny Wąskotorowy
Trať 4009 (úzkoroz.)
Ruda Południowa Wąskotorowa - Zgoda
Trať 4010 (úzkoroz.)
Ruda Południowa Wąskotorowa - Ruda Wirek Nowowiejski Wąskotorowy
Trať 4011 (úzkoroz.)
Maciejkowice - Kopalnia Prezydent
Trať 4013 (úzkoroz.)
Maciejkowice - Dolomitołom
Trať 4014 (úzkoroz.)
Maciejkowice - Brzeziny Śląskie Wąskotorowe
Trať 4015 (úzkoroz.)
Paulina - Kopalnia Gottwald
Trať 4016 (úzkoroz.)
Katowice Bogucice Wąskotorowe - Gisze
Trať 4017 (úzkoroz.)
Zabrze Makoszowy Wąskotorowe - Kopalnia Makoszowy
Trať 4018 (úzkoroz.)
Poręba Wąskotorowa - Skaley
Trať 4019 (úzkoroz.)
Trójkąt Wiktor - Nakło Śląskie Wąskotorowe
Trať LT3 (úzkoroz.)
Żar Stacja Dolna - Żar Stacja Dolna
Trať P101
Kuźnica Warężyńska - Bańgów
Trať P101a
Zielona - Łęknica
Trať P101b
Brzozowica Bw11 - Szyb Walery KWK Paryż
Trať P102
Rozkówka - Chechło
Trať P102d
Szamotownia - Szyb Alfons KWK Jowisz
Trať P103
Brzozowica - Będzin Łagisza
Trať P104
Kuźnica Warężyńska - Dąbrowa Górnicza Huta Katowice
Trať P105
Kuźnica Warężyńska - Antoniów
Trať P106
Łabędzka - Paryż
Trať P107
Boleradz - Będzin Grodziec
Trať P108
Cementownia - Cementownia Saturn
Trať P109
KWK Jowisz - Cementownia
Trať P110
Rozkówka Ra1 - Rozkówka R3
Trať P111
Rozkówka - Sosnowiec Pogoń
Trať P111a
Rozjazd Odgałęziający Julian - Szyb Julian KWK Saturn
Trať P111b
Małobądz - Szyb Małobądz KWK Paryż
Trať P112
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - KWK Jowisz
Trať P113
Będzin Grodziec - KWK Grodziec
Trať P114
Rozjazd Odgałęziający R206 - Szkłobudowa
Trať P115
Żychcice - Zwałowisko Żychcice
Trať P116
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Dąbrowa Górnicza Towarowa
Trať P117
Huta Katowice HKO - Huta Katowice HKA
Trať P118
Huta Katowice HK14 - Huta Katowice HKA
Trať P119
Huta Katowice HK16 - Elektrociepłownia
Trať P120
Huta Katowice HKA - Koksownia ZK
Trať P121
Dąbrowa Górnicza Towarowa - Koksownia ZKA
Trať P201
Jęzor Centralny - Szyb Dołki KWK Andaluzja
Trať P201b
Borki - Szyb Upadowa Borki KWK Siemianowice
Trať P201c
Azoty - Szyb Azoty KWK Polska
Trať P201d
Azoty Odgałęzienie - Szyb Ignacy KWK Michał
Trať P201e
Zygmunt August - Szyb Zygmunt August II KWK Barbara-Chorzów
Trať P201g
Lompa Odgałęzienie - ZGH Orzeł Biały
Trať P201i
KWK Andaluzja AnC - Żychcice
Trať P202
Jęzor Centralny JCA - Podlesie
Trať P203
Szczakowa Południe - Szyb Andrzej ZG Trzebionka
Trať P206
Szczakowa Północ - ZPPF
Trať P207
Borki - KWK Katowice
Trať P208
Roździeń - Szyb Powietrzny II KWK Kleofas
Trať P209
Siemianowice - Haldex Michał
Trať P210
Zygmunt August - Szyb Piast KWK Polska
Trať P210a
Marta - Szyb Jerzy KWK Śląsk
Trať P210b
Kinga - Szyb Kinga KWK Barbara-Chorzów
Trať P211
Karol Miarka - KWK Centrum Szombierki
Trať P212
Lompa - Szyb VI KWK Powstańców Śląskich
Trať P213
Julian - Szyb Julian KWK Julian
Trať P214
Jęzor Centralny JCC - Jaworzno
Trať P215
KWK Jan Kanty - Elektrownia Jaworzno III
Trať P216
Dąbrowa - Jaworzno
Trať P220
Przemsza Most - Przemsza
Trať P221
Jęzor Centralny JCA - Jęzor Centralny JCC
Trať P222
Jęzor Centralny JCA - Przemsza
Trať P223
Jaworzno Je1 - Las
Trať P226
Rozjazd Odgałęziający R601 - Szyb Kazimierz III KWK Niwka-Modrzejów
Trať P227
Milowice - Szyb Milowice III KWK Saturn
Trať P227a
Milowice Odgałęzienie - Szyb Milowice V KWK Saturn
Trať P228
Rozjazd R111 - Most Wanda
Trať P229
Siemianowice - Szyb Podsadzkowy II (KWK Siemianowice)
Trať P232
Rozjazd Odgałęziający R10 - Podstacja Maciejkowice
Trať P233
Rozjazd Odgałęziający R201 - Most Marta
Trať P234
Lompa - Szyb Lompa KWK Rozbark
Trať P235
Barbara - Szyb Witczak KWK Centrum-Szombierki
Trať P236
Rozjazd Odgałęziający R201 - Szyb Piekary KWK Centrum-Szombierki
Trať P237
Julian - Szyb Bobrowniki KWK Julian
Trať P238
Rozjazd Odgałęziający R406 - Szyb Wschodni KWK Niwka-Modrzejów
Trať P239
Jęzor Centralny JCC - Szyb Partia C KWK Jan Kanty
Trať P240
Rozjazd Odgałęziający R461 - Szyb Krasicki KWK Jan Kanty
Trať P241
Las - Elektrownia Jaworzno II
Trať P242
Jaworzno Szyb Sobieski - KWK Jaworzno Ruch III
Trať P243
Jaworzno Szyb Sobieski - Punkt Załadunku Kamienia KWK Jaworzno
Trať P244
Rozjazd Odgałęziający R51 - Szyb Pastwiska KWK Jaworzno
Trať P245
Jaworzno - Szyb Leopold KWK Jaworzno
Trať P246
Jaworzno - KWK Jaworzno Ruch I
Trať P249
KWK Jaworzno Ruch II - Elektrownia Jaworzno I
Trať P250
Jęzor Centralny JCB - PRKB
Trať P251
Jęzor Centralny - PRKB II
Trať P252
Jęzor Centralny - PRUE
Trať P253
Jęzor Centralny - Sosnowiec Jęzor
Trať P301
Kotlarnia - Klara
Trať P301b
Biskupice - Szyb Zachodni KWK Zabrze
Trať P302
Kotlarnia - Boguszowice
Trať P303
Kotlarnia - Korzonek
Trať P304
Kotlarnia - KWK Szczygłowice
Trať P305
Nieborowice - Szyb Foch KWK Knurów
Trať P306
Nieborowice - KWK Sośnica
Trať P307
Czechowice - Centralne Zwałowisko
Trať P308
Czechowice - Michał
Trať P308a
Wesoła - Ludwik
Trať P309
Michał Mi2 - Karol Miarka
Trať P309a
Karol - Szyb Jurand KWK Szombierki
Trať P310
Tunel - KWK Makoszowy
Trať P311
Michał - Szyb Zbigniew KWK Bobrek
Trať P312
Drama - Dzierżno
Trať P314
Rozjazd Odgałęziający R201 - Szyb Julita KWK Centrum
Trať P315
Posterunek Sz - KWK Sośnica Zachód
Trať P316
Elektrownia Rybnik EZ - Elektrownia Rybnik
Trať P317
Elektrownia Rybnik EW - Elektrownia Rybnik
Trať P318
Rozjazd Odgałęziający R101 - Gwarex
Trať P319
Paruszowiec - Leszczyny
Trať P320
Rybnik Towarowy - Szyb IV KWK Jas-Mos
Trať P321
Jas2 - Szyb III KWK Jas-Mos
Trať P322
KWK Jas-Mos Ruch Mos - Posterunek SB
Trať P323
KWK Borynia - Pawłowice Górnicze
Trať P324
Wodzisław Śląski - Rybnik Towarowy
Trať P325
Wodzisław Śląski - Szyb Marklowice KWK Marcel
Trať P326
Boguszowice Bg3 - Boguszowice Bg2
Trať P401
Jęzor Centralny - Klara
Trať P402
Jęzor Centralny - Szyb Otwór IV KWK Sosnowiec
Trať P403
Bór Kamień - Bór Dolny
Trať P404
Bobrek - Szyb Leśny KWK Porąbka-Klimontów
Trať P405
Jęzor Centralny JCC - Dąbrowa
Trať P406
Dąbrowa - KWK Ziemowit
Trať P407
Lędziny - KWK Czeczott
Trať P409
Hołdunów - KWK Wesoła
Trať P410
Brzęczkowice - Kosztowy
Trať P411
Dąbrowa - Elektrownia Jaworzno III
Trať P412
Szczakowa Północ - Sławków Cieśle
Trať P415
Bór Górny - Bobrek
Trať P416
Kosztowy R1 - Kosztowy R12
Trať P417
Bór Kamień - Jęzor Centralny JCB
Trať P420
Słupna - Szyb Wschodni KWK Mysłowice
Trať P421
Ćmok - Szyb Wschodni KWK Wieczorek
Trať P422
Poniatowski - Szyb IV KWK Staszic
Trať P423
Miejsce Historyczne Poniatowski - Szyb Poniatowski KWK Wieczorek
Trať P424
Szadok - Szyb IV KWK Śląsk
Trať P425
Wujek - Szyb Wentylacyjny KWK Wujek
Trať P426
Załęże - Szyb Wschodni KWK Kleofas
Trať P427
Kleofas Zachodni - KWK Kleofas
Trať P428
Nowy Wirek - Szyb Wschodni KWK Nowy Wirek
Trať P429
Maciej - Szyb VII KWK Nowy Wirek
Trať P430
Rozjazd Odgałęziający R11 - Szyb Północny KWK Halemba
Trať P431
Wanda Lech - Szyb Lech KWK Pokój
Trať P432
Maria - Szyb Maria KWK Pokój
Trať P433
Klara - Szyb Pawłów Górny KWK Zabrze-Bielszowice
Trať P434
Bobrek - Szyb Bobrek KWK Niwka-Modrzejów
Trať P435
Bór Górny - Szyb Maczki KWK Kazimierz-Juliusz
Trať P436
Rozjazd Odgałęziający R201 - Szyb Bory KWK Kazimierz-Juliusz
Trať P437
Rozjazd Odgałęziający R201 - KWK Kazimierz-Juliusz
Trať P438
Staszic - KWK Niwka-Modrzejów
Trať P439
KWK Porąbka-Klimontów - Szyb Józef KWK Porąbka-Klimontów
Trať P440
Wesoła - Szyb Wacław KWK Wesoła



Województwo śląskie
Krajské město: Katowice • Počet obyvatel: 4.564.394 • Rozloha: 12.333 km2Web: www.slaskie.pl

Abecední seznam železničních stanic a zastávek

===== Body na obvyklerozchodné trati =====
Alfred (nžst)
Andaluzja (žst)
Annolesie (zast)
Antoniów (zast)
Antonowiec (hr)
Azoty (odb)
Azoty Odgałęzienie (odb.výh)
Bańgów (odb)
Baraniec (odb)
Barbara (odb)
Bażanowice (zast)
Bełsznica (zast)
Betoniarnia Częstochowa bet. (vl)
Będzin (žst)
Będzin Grodziec (žst)
Będzin Ksawera (zast)
Będzin Łagisza (žst)
Będzin Miasto (zast)
Będzin Wojkowice (zast+vl.st)
Bielsko Biała Aleksandrowice (zast)
Bielsko Biała Fiat (vl.st)
Bielsko Biała Główna (žst) Zdjęcia Zdjęcia
Bielsko Biała Główna R304 (odb.výh)
Bielsko Biała Główna R311 (odb.výh)
Bielsko Biała Górne (zast)
Bielsko Biała Komorowice (zast+vl.st)
Bielsko Biała Leszczyny (zast+vl.st)
Bielsko Biała Lipnik (zast+výh)
Bielsko Biała Mikuszowice (zast)
Bielsko Biała Północ (zast)
Bielsko Biała Wapienica (žst)
Bielsko Biała Wschód (žst)
Bielsko Biała Zachód (zast)
Bieniowiec (odb)
Bieruń Mleczarnia (zast)
Bieruń Stary (zast+výh)
Biskupice (nžst)
Blachownia (žst)
Blachownia /poprzednia lokaliz... (žst)
Bluszczów (zast+odb)
Bluszczów /poprzednia lokaliza... (zast+nákl)
Bluszczów Winna Kępa (zast+hr)
Bobrek (odb)
Bobrek Dolny (hr)
Bobrek Trójkąt (odb)
Bobrowniki (hr)
Bocznica Tychy (vl)
Boguszowice (nžst)
Boguszowice Bg2 (odb)
Boguszowice Bg3 (odb)
Boleradz (odb)
Borki (odb)
Boronów (žst)
Borowa Górka (odb)
Borowiany (zast+odb)
Bory (zast)
Bory (hr)
Bory /poprzednia lokalizacja/ (žst)
Bór Dolny (nžst)
Bór Górny (nžst)
Bór Kamień (odb)
Bór Wschód (odb)
Bronów (odb)
Browar Żywiec spoż. (vl)
Browarek (hr)
Brynów (odb)
Brzezie n/Odrą (žst)
Brzezinka (nžst)
Brzeziny Śląskie (žst)
Brzęczkowice (odb.výh)
Brzęczkowice Bc1 (odb.výh)
Brzozowica (nžst)
Buglowiec (odb)
Buglowiec (zast)
Bycina (hr)
Bytom (žst)
Bytom Bobrek (nžst)
Bytom Bobrek Przystanek (zast)
Bytom Karb (žst)
Bytom Północny (zast+odb)
Bytom Zachodni (zast)
Bytom Zachodni (žst)
Bzie Las (odb)
Cegielnia Patoka ceg. (vl)
Cementownia (odb)
Cementownia Goleszów cement. (vl)
Cementownia Saturn (zžst)
Centralne Zwałowisko (nákl)
Chałupki (žst)
Chechło (zžst)
Chełm Śląski (žst)
Chorzenice (hr)
Chorzów Batory (žst)
Chorzów Miasto (žst)
Chorzów Stary (žst)
Chruszczobród (zast)
Chudów (zast)
Chudów (odb)
Chybie (žst)
Chybie Mnich (zast)
Ciasna (žst)
Ciepłownia (odb)
Cieszyn (žst) Zdjęcia
Cieszyn Marklowice (žst)
Cieszyn Mnisztwo (zast)
Cieszyn R102 (odb)
Cieszyn R103 (odb)
Cięcina (zast)
Cięcina Dolna (zast)
Cisiec (zast)
Cykarzew (žst)
Cykarzew Stary (zast)
Czarków (hr)
Czarków (nžst)
Czechowice (nžst)
Czechowice żwir. (hr)
Czechowice Dziedzice (žst)
Czechowice Dziedzice Południow... (žst)
Czechowice Dziedzice Przystane... (zast)
Czekanów (výh)
Czekanów Śląski (zast+hr)
Czekanów Wieś (zast)
Czerwionka (žst)
Czerwionka Dębieńsko kop. (zast+vl.st)
Częstochowa (žst)
Częstochowa Aniołów (zast)
Częstochowa Gnaszyn (žst)
Częstochowa II (nžst)
Częstochowa Mirów (nžst)
Częstochowa Raków (zast)
Częstochowa Stradom (žst)
Częstochowa Stradom Odgałęzien... (odb)
Częstochowa Towarowa (nžst)
Częstochowa Warta (nákl)
Częstochowianka (zast)
Czyżowice (výh)
Czyżowice (zast)
Ćmok (odb.výh)
Dankowice (hr)
Dankowice (zast)
Dańdówka (zast)
Dąbie (nákl)
Dąbrowa (odb)
Dąbrowa Górn. Huta Katowice DG... (odb)
Dąbrowa Górnicza (žst) Zdjęcia
Dąbrowa Górnicza Gołonóg (zast+nákl)
Dąbrowa Górnicza Huta Katowice (odb+nákl)
Dąbrowa Górnicza Huta Katowice (zast)
Dąbrowa Górnicza Piekło (zast+odb)
Dąbrowa Górnicza Pogoria (zast)
Dąbrowa Górnicza Południowa (žst)
Dąbrowa Górnicza Sikorka (zast)
Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce (žst) Zdjęcia
Dąbrowa Górnicza Towarowa (nžst) Zdjęcia
Dąbrowa Górnicza Towarowa (výh.st)
Dąbrowa Górnicza Towarowa R5 (odb)
Dąbrowa Górnicza Wschodnia (žst)
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice (žst)
Dąbrówka (vl.st)
Dąbrówka Mała Śląska Zachodnia (nákl)
Dąbrówka Wielka (zast)
Dębie (hr)
Dębina (odb)
Długoszyn (odb)
Domsgrube (nákl)
Dorota (odb)
Drama (odb)
Drama R5 (odb.výh)
Drama R8 (odb.výh)
Drogomyśl (zast)
Droniowiczki (odb)
Dubiele (hr)
Dzierżno (nžst)
Elektrociepłownia (kk)
Elektrociepłownia Częstochowa elektr. (vl)
Elektrownia Częstochowa /poprz... elektr. (vl)
Elektrownia Jaworzno I (zžst)
Elektrownia Jaworzno II (zžst)
Elektrownia Jaworzno III (nžst)
Elektrownia Łagisza (nžst)
Elektrownia Rybnik (zžst)
Elektrownia Rybnik EW (odb)
Elektrownia Rybnik EZ (odb)
Emanuel (odb)
Energetyka Cieszyńska paliw. (vl)
Fabryka Mebli Jasienica mebl. (vl)
Fabryka Mikołów (vl)
Fabryka Obudów Ścianowych Tarn... masz. (vl)
Fiat Auto Poland sam. (tžst)
Gierałtowice (zast+odb+výh)
Gliwice (žst)
Gliwice Kopernik (zast)
Gliwice Kuźnica (zast)
Gliwice Lokomotywownia (sz)
Gliwice Łabędy (žst)
Gliwice Łabędy GŁ1 (hr)
Gliwice Port (nžst)
Gliwice R (odb.výh)
Gliwice Sośnica (žst)
Gliwice Sośnica GSB (odb)
Gliwice Sośnica R1 (odb.výh)
Gliwice Sośnica Towarowa (nžst)
Gliwice ZNTK (sz)
Goczałkowice (zast)
Goczałkowice Zdrój (zast)
Godów (žst)
Goleszów (žst)
Goleszów Górny (zast)
Gosek (odb)
Gottwald (odb)
Góra Włodowska (tžst)
Górki Ściernie (odb)
Górki Śląskie (zast)
Granice (odb)
Grodków Klinkiernia (vl)
Grodziec Śląski (zast)
Grodzisko (hr)
Gródczanki (zast)
Gruchla (hr)
Gwarex (kk)
Hajduki (odb)
Haldex Michał (nžst)
Hałda Pochwacie II kop. (vl)
Herby Nowe (žst)
Herby Stare (žst)
Herby Stare (žst)
Hołdunów (odb+výh)
Hołdunów Ziemowit (žst)
Huta Katowice HK (zžst)
Huta Katowice HK14 (odb)
Huta Katowice HK16 (odb.výh)
Huta Katowice HK6 (zžst)
Huta Katowice HKA (zžst)
Huta Katowice HKB (zžst)
Huta Katowice HKO (zžst)
Huta Katowice HKP (zžst)
Huta Sosnowiec met. (vl)
Idaweiche (žst)
Imielin (žst)
Izbiska (hr)
Jacków (zast)
Jacków (hr)
Jan Kanty (zast)
Jas (odb)
Jas2 (odb)
Jasienica k/Bielska (zast)
Jastrzębie Zdrój (žst)
Jastrzębie Zdrój Bzie (žst)
Jastrzębie Zdrój Górne (zast)
Jastrzębie Zdrój Moszczenica (žst)
Jastrzębie Zdrój Moszczenica J... (odb)
Jastrzębie Zdrój Moszczenica J... (odb)
Jastrzębie Zdrój Ruptawa (žst)
Jastrzębie Zdrój Szotkowice (zast)
Jastrzębie Zdrój Zofiówka (zast)
Jastrzębie Zdrój Zofiówka (vl.st)
Jawornica (odb)
Jaworze Jasienica (žst)
Jaworzno (žst) Zdjęcia
Jaworzno Azot (zast+nákl)
Jaworzno Byczyna (žst) Zdjęcia
Jaworzno Ciężkowice (zast)
Jaworzno Je1 (odb)
Jaworzno Niedzieliska (zast)
Jaworzno Szczakowa (žst)
Jaworzno Szczakowa JSB (výh.st)
Jaworzno Szczakowa Lokomotywow... (zast)
Jaworzno Szyb Sobieski kop. (zast+odb)
Jazd (odb)
Jejkowice (odb)
Jejkowice (zast)
Jeleń (odb)
Jeleśnia (žst)
Jęzor Centralny (nžst)
Jęzor Centralny JCB (odb)
Jęzor Centralny JCC (nžst)
Julian (odb)
Julianka (žst)
Juliusz (vl.st)
Jup (odb)
Kaczyce (žst)
Kalety (žst)
Kalina (odb)
Kamieniec (zast)
Kamieniołom Wisła krusz. (vl)
Kamień (hr)
Kanał (hr)
Kaniów (zast)
Karol (odb)
Karol Miarka (odb)
Katowice (žst) Zdjęcia
Katowice Brynów (zast)
Katowice Dąbrówka Mała (žst)
Katowice Dąbrówka Mała KDM2 (vl.st)
Katowice Janów (hr+vl.st)
Katowice Kokociniec (zast)
Katowice Kostuchna (žst)
Katowice Ligota (žst)
Katowice Muchowiec (žst)
Katowice Muchowiec (výh.st)
Katowice Murcki (žst)
Katowice Murcki Towarowe (nžst)
Katowice Ochojec (odb)
Katowice Ochojec KOc1 (odb)
Katowice Piotrowice (zast)
Katowice Podlesie (zast)
Katowice Szopienice (odb)
Katowice Szopienice Południowe (zast)
Katowice Szopienice Północne (nžst)
Katowice Towarowa KTB (odb)
Katowice Towarowa KTC (odb)
Katowice Wełnowiec (nákl)
Katowice Wełnowiec (och.st)
Katowice Załęże (zast)
Katowice Zawodzie (žst)
Kinga (nžst)
Klara (nžst)
Kleofas Zachodni (odb)
Kleszczów (odb)
Klimontów (odb)
Kłobuck (žst)
Kłomnice (žst)
Knieje (zast)
Knurów (žst)
Knurów Kopalnia (zast)
Knurów Szczygłowice (žst) Zdjęcia
Kobiór (zast+výh+nákl)
Kochanowice (žst)
Kochcice-Glinica (zast+hr)
Kokociniec (odb)
Kokotek (žst)
Koksownia ZK (vl.st)
Koksownia ZKA (zžst)
Kolonia Strzebin (hr)
Koniecpol (žst)
Koniecpol Magdasz (zast)
Konopka (odb)
Kończyce (zast)
Kopalnia Konopiska kop. (vl)
Korwinów (zast)
Korzeniec (nžst)
Korzonek (nžst)
Koszęcin (žst)
Kosztowy (odb+výh)
Kosztowy Krasowy (zast)
Kosztowy R1 (odb.výh)
Kosztowy R12 (odb.výh)
Kotulin (zast)
Kozioł (odb)
Kozy (žst)
Kozy Zagroda (zast)
Krupski Młyn (zast)
Krupski Młyn (odb)
Krywałd (odb)
Krzanowice (zast+nákl)
Krzanowice Południowe (zast)
Krzemionki (zast)
Krzepice (žst)
Krzyżanowice (žst)
Krzyżówka (odb)
Ksawera (žst)
Kucelin (zast)
Kucelin Odgałęzienie I (odb)
Kucelin Odgałęzienie II (odb)
Kucelinka (odb)
Kuleje (zast)
Kusięta (zast)
Kusięta Nowe (zast+Ahr)
Kuźnia Raciborska (žst)
Kuźnica (odb)
Kuźnica Warężyńska (nžst)
Kuźnica Warężyńska KWB (odb)
KWK 1 Maja (vl.st)
KWK Andaluzja (nžst)
KWK Andaluzja AnC (odb)
KWK Borynia (nžst)
KWK Budryk (vl.st)
KWK Centrum (vl.st)
KWK Cetrum-Szombierki (nžst)
KWK Chwałowice (vl.st)
KWK Chwałowice Chw2 (vl.st)
KWK Czeczott (zžst)
KWK Dębieńsko kop. (vl)
KWK Grodziec (zžst)
KWK Jan Kanty (nžst)
KWK Jankowice (vl.st)
KWK Jas-Mos Ruch Mos (zžst)
KWK Jaworzno Ruch I (zžst)
KWK Jaworzno Ruch II (odb)
KWK Jaworzno Ruch III (zžst)
KWK Jowisz (zžst)
KWK Julian (vl.st)
KWK Katowice (nžst)
KWK Kazimierz-Juliusz (zžst)
KWK Kleofas (zžst)
KWK Krupiński kop. (důl)
KWK Makoszowy (vl.st)
KWK Michał (vl.st)
KWK Morcinek kop. (vl)
KWK Murcki (vl.st)
KWK Niwka-Modrzejów (zžst)
KWK Piast (tžst)
KWK Porąbka-Klimontów (nžst)
KWK Rozbark (vl.st)
KWK Sosnowiec (vl.st)
KWK Sośnica kop. (vl)
KWK Sośnica (zžst)
KWK Sośnica Pole Zachód (zžst)
KWK Staszic kop. (zžst)
KWK Staszic StB (vl.st)
KWK Szczygłowice (zžst)
KWK Śląsk kop. (tžst)
KWK Wesoła (zžst)
KWK Ziemowit kop. (tžst)
KWK Ziemowit (zžst)
KWK Zofiówka (nžst)
Laliki (zast) Zdjęcia
Las (odb)
Leboszowice (nžst)
Lekartów (zast+nákl)
Leszczyny (žst)
Leśniczówka (nžst)
Lędziny (zast+výh)
Lędziny (odb)
Lędziny Górki (zast)
Lędziny Hołdunów (zast)
Lędziny Świniowy (zast)
Ligota Toszecka (zast)
Lipie Śląskie (žst)
Lisowice (zast)
Lisów (žst)
Lisów /poprzednia lokalizacja/ (žst)
Liswarta (odb)
Lompa (odb)
Lompa Odgałęzienie (odb.výh)
Lotnisko (hr)
Lubliniec (žst)
Lubomia (zast+nákl)
Lubsza Śląska (zast)
Ludwik (odb)
Ludwik (odb)
Lukasyna Markowice (zast)
Lusławice (zast+Ahr)
Łabędzka (nžst)
Łagiewniki (odb)
Łaskarzówka (hr)
Łaziska Górne (zast)
Łaziska Górne Brada (zast+výh)
Łaziska Huta (vl.st)
Łaziska Kopanina (zast)
Łaziska Śląskie (zast)
Łaziska Średnie (žst)
Łazy (hr)
Łazy (žst)
Łącza (odb)
Łęknica (nžst)
Łodygowice (žst)
Łodygowice Górne (zast)
Łomnica (hr)
Łuków Śląski (zast)
Maciej (nžst)
Maciejów Południowy (odb)
Maciejów Północny (odb)
Maczki (sz)
Małobądz (odb)
Maria (odb)
Marta (nžst)
Masłońskie Natalin (zast)
Mąkołowiec (odb)
Miasteczko Śląskie (zast)
Miasteczko Śląskie Brynica (zast)
Michał (žst)
Michał Mi2 (odb)
Michałów (výh)
Miedary (žst)
Miedźno (žst)
Mierzęcice Zawierciańskie (zast+nákl) Zdjęcia
Mieszko (odb)
Mikołów (žst)
Mikołów Jamna (zast+výh)
Mikulczyce (výh)
Milowice (odb)
Milowice Odgałęzienie (odb.výh)
Milówka (žst)
Milówka Zabawa (zast)
Mirów (zast+výh)
Mizerów (odb)
Mizerów /poprzednia lokalizacj... (odb)
Mokra (hr)
Mokra Częstochowska (zast)
Mokra Częstochowska (Ahr)
Mokre (nákl)
Morskie Oko (hr) Zdjęcia
Most Marta (zz)
Most Ruda Południe (zz)
Most Wisła (odb)
Most Wojciech (zz)
Mykanów (zast)
Mysłowice (vl.st)
Mysłowice (žst)
Mysłowice Brzezinka (žst)
Mysłowice Brzęczkowice (zast)
Mysłowice Kosztowy (žst)
Mysłowice Kosztowy MKsA (odb)
Mysłowice Kosztowy MKsC (odb)
Mysłowice Kosztowy MKsC R208 (odb.výh)
Mysłowice Kosztowy MKsC R209 (odb.výh)
Mysłowice Wesoła (zast+výh)
Myszków (žst)
Myszków Mrzygłód (zast)
Myszków Nowa Wieś (zast)
Myszków Światowit (zast)
Nakło (hr)
Nakło Śląskie (žst)
Nędza (žst)
Nędza Wieś (zast)
Nędza Wieś (odb)
Nieborowice (odb)
Nierada (zast+hr)
Nowy Bieruń (žst)
Nowy Dwór (hr) Zdjęcia
Nowy Wirek (odb)
Obroki (odb)
Ochodza (odb)
Okrzeja (odb)
Olszynka (och.st)
Olza (žst)
Ornontowice (zast)
Ornontowice Budryk kop. (vl)
Ortowice (nžst)
Orzesze (žst)
Orzesze Jaśkowice (žst)
Orzesze Miasto (zast)
Orzesze Zawada (zast)
Orzesze Zawiść (zast)
Ostatni Grosz (odb)
Ożarowice (zast)
Paczyna (zast+odb)
Palowice (zast)
Palowice Kolonia (zast)
Panewnik (odb)
Panewnik Pi1 (odb)
Panki (žst)
Paruszowiec (odb)
Paweł (nžst)
Pawłowice Górnicze (nžst)
Pawłowice Śląskie (žst)
Pawonków (žst)
Pewel Mała (zast)
Pewel Wielka (zast)
Pewel Wielka Centrum (zast)
Piasek (zast)
Pieczyska (odb) Zdjęcia
Piekary Śląskie (zast)
Piekary Śląskie Szarlej (žst)
Pierściec (žst)
Pietrowice Wielkie (zast+nákl)
Pietrzykowice Żywieckie (zast)
Platforma Dietla (zast)
Pniaki (odb)
Podlesie (zast+Ahr)
Podstacja Maciejkowice (tb)
Pogórze (žst)
Pogwizdów (vl.st)
Pogwizdów (zast)
Pokój (och.st)
Poniatowski (odb)
Poniatowski /poprzednia lokali... (odb.výh)
Poraj (žst)
Poręba (zast+nákl)
Posterunek FD (odb)
Posterunek PD (odb)
Posterunek SB (odb)
Posterunek SB1 (odb)
Posterunek Sz (odb)
PRKB (kk)
PRKB II (kk)
Pruchna (žst)
PRUE (kk)
Przemiarki (odb)
Przemsza (odb)
Przemsza Most (odb)
Przezchlebie (zast+hr)
Przezchlebie rem. (vl)
Przyszowice (zast)
Psary Grodków (zast)
Psary Śląskie (žst)
Pstrowski Gigant (nžst)
Pszczyna (žst)
Pszczyna Czarków (zast)
Pszczyńska (nžst)
Pszów (žst)
Punkt Załadunku Kamienia KWK J... (nákl)
Puszczew (hr)
Pyskowice (nžst)
Pyskowice (žst)
Pyskowice Miasto (zast+výh)
Racibórz (žst)
Racibórz Dębicz (zast)
Racibórz Lokomotywownia (sz)
Racibórz Markowice (zast+odb)
Racibórz Odgałęzienie I (odb.výh)
Racibórz Odgałęzienie II (odb.výh)
Racibórz Studzienna (zast+nákl)
Radlin Marcel kop. (zžst)
Radlin Obszary (zast)
Radlin Obszary (odb)
Radostowice (zast+výh)
Radoszowy (odb)
Radziechowy Wieprz (zast)
Radzionków (žst)
Radzionków Rojca (zast)
Rajcza (žst)
Rajcza Centrum (zast)
Rogoźnik (nžst)
Roszków Raciborski (zast)
Rozbark (odb)
Rozjazd Odgałęziający Julian (odb.výh)
Rozjazd Odgałęziający nr 401 (odb.výh)
Rozjazd Odgałęziający R10 (odb.výh)
Rozjazd Odgałęziający R101 (odb.výh)
Rozjazd Odgałęziający R101 (odb.výh)
Rozjazd Odgałęziający R11 (odb.výh)
Rozjazd Odgałęziający R111 (odb)
Rozjazd Odgałęziający R201 (odb.výh)
Rozjazd Odgałęziający R201 (odb.výh)
Rozjazd Odgałęziający R201 (odb.výh)
Rozjazd Odgałęziający R201 (odb.výh)
Rozjazd Odgałęziający R206 (odb.výh)
Rozjazd Odgałęziający R406 (odb.výh)
Rozjazd Odgałęziający R461 (odb.výh)
Rozjazd Odgałęziający R51 (odb.výh)
Rozjazd Odgałęziający R601 (odb.výh)
Rozkówka (odb)
Rozkówka Odgałęzienie II (odb.výh)
Rozkówka R3 (odb.výh)
Rozkówka Ra1 (odb)
Roździeń (nžst)
Roździeń Rd1 (odb)
Rój (vl.st)
Ruda Bielszowice (nžst)
Ruda Chebzie (žst)
Ruda Kochłowice (nžst)
Ruda Kopalnia Pokój (nákl)
Ruda Nowy Bytom (zast)
Ruda Nowy Wirek (zast)
Ruda Orzegów (zast)
Ruda Orzegów (odb.výh)
Ruda Południowa (nžst)
Ruda Śląska (zast)
Ruda Śląska Chebzie (zast)
Ruda Śląska Drogowa Trasa Śred... (zast)
Ruda Śląska Halemba (zast)
Ruda Wirek (hr)
Ruda Wirek (žst)
Ruda Wirek Nowowiejski (nákl)
Ruda Wschodnia (nžst)
Ruda Wschodnia R41 (odb.výh)
Ruda Wschodnia R43 (odb.výh)
Rudniki k/Częstochowy (žst)
Rudno (odb)
Rudy (odb)
Rudyszwałd (zast)
Rudziniec Gliwicki (žst)
Rusinowice (zast+hr)
Rybnik (žst) Zdjęcia Zdjęcia
Rybnik Gotartowice (zast+výh)
Rybnik Niedobczyce (zast+odb)
Rybnik Niewiadom (žst)
Rybnik Paruszowiec (zast)
Rybnik Piaski (zast)
Rybnik RbC (odb)
Rybnik Rymer (zast)
Rybnik Towarowy (žst)
Rybnik Towarowy RT11 (odb)
Rycerka (zast)
Rydułtowy (žst)
Rząsawa (zast+výh)
Rzeczyce Śląskie (zast)
Rzerzęczyce (zast)
Sączów (nžst)
Siemianowice (odb)
Siemianowice Bytków (zast)
Siemianowice Śląskie (žst)
Sieraków Śląski (žst)
Siewierz (žst)
Skoczów (žst)
Skoczów Bajerki (zast)
Skoczów Bładnice (zast)
Skoczów Sko1 (odb)
Sławków (žst) Zdjęcia
Sławków Cieśle (nžst)
Sławków Południowy (nžst)
Sławków Południowy LHS (nžst)
Słupna (odb.výh)
Smolnica (výh)
Sosnowiec Dańdówka (žst)
Sosnowiec Główny (žst) Zdjęcia
Sosnowiec Główny SG5 (odb)
Sosnowiec Jęzor (žst)
Sosnowiec Kazimierz (žst)
Sosnowiec Kazimierz SKz1 (odb)
Sosnowiec Kazimierz SKz2 (odb)
Sosnowiec Maczki (žst) Zdjęcia
Sosnowiec Maczki R31 (odb.výh)
Sosnowiec Maczki SM11 (odb)
Sosnowiec Pogoń (nžst)
Sosnowiec Południowy (žst)
Sosnowiec Porąbka (zast)
Sosnowiec Zagórze (nákl)
Sól (žst)
Sól Kiczora (zast)
Stare Bielsko (nákl)
Staropole Częstochowskie (zast)
Starzyny (odb)
Starzyny (zast)
Staszic (odb)
Staszic (odb)
Stawiska (odb)
Stawiska Sk1 (odb)
Stawiska Sk2 (odb)
Strumień (žst)
Strzebiń (zast+výh)
Studzionka (odb)
Sudół (hr)
Sumina (žst)
Sumina Wieś (zast)
Suszec (žst)
Suszec Kopalnia (zast)
Suszec Rudziczka (odb)
Suszec Rudziczka (zast)
Syrynia (zast+nákl+odb.výh)
Syrynia Zawada (zast)
Szabelnia (odb)
Szadok (odb)
Szamotownia (sz)
Szamotownia (odb)
Szarlej (odb)
Szczakowa Południe (nžst)
Szczakowa Północ (nžst)
Szczejkowice (zast)
Szczekociny (žst)
Szczerbice (hr)
Szczygłowice Kopalnia (vl.st)
Szczygłowice Kopalnia (zast)
Szeroka (odb)
Szeroka Sz1 (vl.st)
Szkłobudowa (nákl)
Szobiszowice (odb)
Szobiszowice /poprzednia lokal... (hr)
Szyb Alfons KWK Jowisz (zz)
Szyb Azoty KWK Polska (zz)
Szyb Barbara KWK Rozbark (zz)
Szyb Bobrek KWK Niwka-Modrzejó... (zz)
Szyb Bobrowniki KWK Julian (zz)
Szyb Bogucice KWK Katowice (zz)
Szyb Bojków KWK Sośnica (zz)
Szyb Bory KWK Kazimierz-Julius... (zz)
Szyb Dołki KWK Andaluzja (zz)
Szyb Foch KWK Knurów (zz)
Szyb Generał Bem KWK Katowice (zz)
Szyb Guido KWK Makoszowy (zz)
Szyb Helena KWK Jaworzno (zz)
Szyb Ignacy KWK Michał (zz)
Szyb III KWK Jas-Mos (zz)
Szyb IV KWK Jas-Mos (zžst)
Szyb IV KWK Staszic (zz)
Szyb IV KWK Śląsk (zz)
Szyb Jadwiga KWK Szombierki (zz)
Szyb Jerzy KWK Śląsk (zz)
Szyb Józef KWK Porąbka-Klimont... (zz)
Szyb Julian KWK Julian (zz)
Szyb Julian KWK Saturn (zz)
Szyb Julita KWK Centrum (zz)
Szyb Jurand KWK Szombierki (zz)
Szyb Kazimierz III KWK Niwka-M... (zz)
Szyb Kinga KWK Barbara-Chorzów (zz)
Szyb Krasicki KWK Jan Kanty (zz)
Szyb Lech KWK Pokój (zz)
Szyb Leopold KWK Jaworzno (zz)
Szyb Leśny KWK Porąbka-Klimont... (zz)
Szyb Lompa KWK Rozbark (zz)
Szyb Maczki KWK Kazimierz-Juli... (zz)
Szyb Makoszowy KWK Makoszowy (zz)
Szyb Małobądz KWK Paryż (zz)
Szyb Maria KWK Pokój (zz)
Szyb Marklowice KWK Marcel (zz)
Szyb Milowice III KWK Saturn (zz)
Szyb Milowice V KWK Saturn (zz)
Szyb Otwór II KWK Sosnowiec (zz)
Szyb Otwór III KWK Sosnowiec (zz)
Szyb Otwór IV KWK Sosnowiec (zz)
Szyb Partia C KWK Jan Kanty (zz)
Szyb Pastwiska KWK Jaworzno (zz)
Szyb Pawłów Górny KWK Zabrze-B... (zz)
Szyb Piast KWK Polska (zz)
Szyb Piekary KWK Centrum-Szomb... (zz)
Szyb Podsadzkowy II KWK Siemia... (zz)
Szyb Poniatowski KWK Wieczorek (zz)
Szyb Powietrzny II KWK Kleofas (zz)
Szyb Północny KWK Halemba (zz)
Szyb Północny KWK Siemianowice (zz)
Szyb Staszic KWK Niwka-Modrzej... (zz)
Szyb Szczęść Boże KWK Zabrze (zz)
Szyb Upadowa Borki KWK Siemian... (zz)
Szyb Upadowa Niwecka KWK Porąb... (zz)
Szyb V KWK Jas-Mos (vl.st)
Szyb VI KWK Powstańców Śląskic... (zz)
Szyb VII KWK Nowy Wirek (zz)
Szyb Wacław KWK Wesoła (zz)
Szyb Wentylacyjny KWK Wujek (zz)
Szyb Witczak KWK Centrum-Szomb... (zz)
Szyb Wschodni KWK Kleofas (zz)
Szyb Wschodni KWK Mysłowice (zz)
Szyb Wschodni KWK Niwka-Modrze... (zz)
Szyb Wschodni KWK Nowy Wirek (zz)
Szyb Wschodni KWK Wieczorek (zz)
Szyb Zachodni KWK Kleofas (zz)
Szyb Zachodni KWK Zabrze (zz)
Szyb Zbigniew KWK Bobrek (zz)
Szyb Zygmunt August II KWK Bar... (zz)
Szyb Żeromski KWK Andaluzja (zz)
Szylerzowice (hr)
Szymocice (zast+Ahr)
Śląsk (och.st)
Śląsk Sl1 (odb)
Świętochłowice (zast)
Świętochłowice /poprzednia lok... (žst)
Świętochłowice Huta Florian (zast)
Taciszów (žst)
Taciszów Bycina (odb)
Tarnowskie Góry (žst)
Tarnowskie Góry Olmet (vl)
Tarnowskie Góry Strzybnica (zast+nákl)
Tarnowskie Góry Żyglin (žst)
Tartak Rycerka drzew. (vl)
Tartak Wisła drzew. (vl)
Tartak Żywiec drzew. (vl)
Toszek (žst)
Toszek Północ (nžst)
Tresna (vl.st)
Tunel (odb)
Turów (žst)
Turza Śląska (žst)
Turze (odb)
Tworków (zast+nákl)
Tworóg (žst)
Tworóg Brynek (zast)
Tychy (žst)
Tychy Aleja Bielska (zast)
Tychy Czułów (zast)
Tychy Grota-Roweckiego (zast)
Tychy Lodowisko (zast)
Tychy Miasto (žst)
Tychy Odgałęzienie I (odb.výh)
Tychy Odgałęzienie II (odb.výh)
Tychy Odgałęzienie III (vl.st)
Tychy Świerczyniec (zast)
Tychy Urbanowice (zast)
Tychy Zachodnie (zast)
Tychy Żwaków (zast)
Ustroń (žst)
Ustroń Brzegi (zast)
Ustroń Polana (žst)
Ustroń Zdrój (zast)
Wanda (vl.st)
Wanda (zz)
Wanda Lech (odb)
Warszowice (žst)
Wesoła (vl.st)
Wesoła (odb)
Węgierska Górka (žst)
Widzów Teklinów (žst)
Wiesiółka (zast)
Wieszowa (žst)
Więcki (hr)
Wilkowice Bystra (žst)
Wilkowiczki (hr)
Wisła Dziechcinka (zast)
Wisła Głębce (žst)
Wisła Jawornik (zast)
Wisła Kopydło (zast)
Wisła Obłaziec (zast)
Wisła Uzdrowisko (žst)
Wiśnicze (hr)
Wodzisław Śląski (žst)
Wodzisław Śląski Radlin (zast)
Wojnowice (zast)
Woźniki Śląskie (žst)
Wręczyca (žst)
Wrzosówka (odb)
Wujek (odb) Zdjęcia
Wyczerpy (odb)
Wyry (zast)
Wytwórnia Chemiczna Wyry chem. (vl)
Zabłocie Czuchów (zast)
Zaborze (zast)
Zabrze (žst)
Zabrze Biskupice (nžst)
Zabrze Biskupice ZB11 (odb)
Zabrze Makoszowy (žst)
Zabrze Makoszowy Kopalnia (nžst)
Zabrze Mikulczyce (žst)
Zabrze Południowe (zast)
Zabrze Południowe (nžst)
Zabrze Północne (žst)
Zabrze Wschodnie (žst)
Zabrze Wschodnie Kopalnia (odb)
Zabrze Zachodnie (nžst)
Zabrzeg (zast+odb)
Zabrzeg Czarnolesie (nžst)
Zabrzeg Czarnolesie (zast)
Zakład Hutniczy Dąbrowa Górnic... hut. (vl)
Załęże (odb)
Zawiercie (žst)
Zawiercie Borowe Pole (zast)
Zawodzie (hr)
Zbrosławice (žst)
Zebrzydowice (žst) Zdjęcia
Zebrzydowice /poprzednia lokal... (zast+nákl)
Zebrzydowice Przystanek (zast) Zdjęcia
ZGH Orzeł Biały (vl.st)
ZGH Orzeł Biały (zžst)
Zielona (odb)
Zumpy (hr)
Zwałowisko Żychcice (nákl)
Zwardoń (žst) Zdjęcia
Zwierzyniec (hr)
Zygmunt August (nžst)
Żarki Letnisko (zast)
Żory (žst)
Żory Baranowice (zast)
Żwaków (hr)
Żychcice (odb)
Żywiec (žst) Zdjęcia
Żywiec Sporysz (žst) Zdjęcia


===== Body na úzkorozchodné trati =====
Babice (zast+nákl)
Bibiela (zast)
Bibiela Wschód (zast+nákl)
Biskupice Śląskie Wąskotorowe (nžst)
Bojków Górny Wąskotorowy (zast)
Bojków Wąskotorowy (žst)
Brzeziny Śląskie Wąskotorowe (nžst)
Buchacz (nžst)
Bytków (zast)
Bytom Bobrek Wąskotorowy (žst)
Bytom Bt3 (och.st)
Bytom Karb Wąskotorowy (žst)
Bytom Północny Wąskotorowy (nžst)
Bytom Rozbark (nžst)
Bytom Wąskotorowy (zast)
Cegielnia Bobrowniki ceg. (vl)
Cegielnia Katowice ceg. (vl)
Chorzów Wąskotorowy (nákl)
Częstochowa I (žst)
Dąbrowa Miejska (zast)
Dolina Górnika Bartek (zast)
Elektrownia Szombierki elektr. (vl)
Fabryka Nawozów Racibórz chem. (vl)
Florian (nákl)
Gisze (nákl)
Gliwice Basztowa (zast)
Gliwice Dworzec (zast+výh)
Gliwice Kopalnia (och.st)
Gliwice Śródmieście (zast)
Gliwice Trynek (žst)
Gliwice Wąskotorowe (žst)
Gliwice Wschodnie Wąskotorowe (žst)
Hantke (nákl)
Huta Baildon (nákl)
Huta Kunegunda hut. (vl)
Huta Miasteczko Śląskie (nžst)
Huta Zygmunt (nžst)
Katowice Bogucice Wąskotorowe (nžst)
Katowice Południowe Wąskotorow... (nžst)
Katowice Wąskotorowe (nžst)
Katowice Wschodnie (nžst)
Kilometr 1.31 (n/u)
Kopalnia Gliwice (zast)
Kopalnia Gottwald (nákl)
Kopalnia Łagiewniki (nžst)
Kopalnia Makoszowy (nákl)
Kopalnia Prezydent (nákl)
Kopalnia Śląsk (nžst)
Kowaliki (nžst)
KWK Bobrek kop. (vl)
KWK Rozbark kop. (vl)
KWK Siemianowice kop. (vl)
KWK Szombierki kop. (vl)
KWK Wujek (nžst)
Lasowice Śląskie Wąskotorowe (odb)
Lasowice Zalew (zast)
Lazarówka (nžst)
Lipiny Wąskotorowe (nžst)
Łojki (nákl)
Maciejkowice (nžst)
Maciejów Śląski (žst)
Markowice Raciborskie Wąskotor... (zast+nákl)
Miasteczko Odgałęzienie (odb.výh)
Miasteczko Śląskie Wąskotorowe (zast+nákl)
Miasteczko Śląskie Zalew (zast)
Miechowice (nžst)
Mysia Góra Osiedle (zast)
Nakło Śląskie Wąskotorowe (nákl)
Nędza Wąskotorowa (zast+nákl)
Nieborowice (žst)
Nowa Wiktoria (nákl)
Nowy Karb (odb)
Orzegów Wąskotorowy (žst)
Paproć (zast+nákl)
Paulina (nžst)
Paweł (žst)
Piaskownia Bibiela psk. (vl)
Piaskownia Lazarówka psk. (vl)
Piaskownia Miasteczko Śląskie psk. (vl)
Piekary Śląskie Wąskotorowe (nžst)
Pilchowice (žst)
Pilchowice Bierawka (zast)
Plac Drzewa KWK Rozbark kop. (vl)
Pole Północne (nžst)
Poręba Wąskotorowa (žst)
Przeładownia Karb (nákl)
Racibórz Park (zast)
Racibórz Płonia (žst)
Racibórz Szosa Rybnicka (zast)
Radzionków Wąskotorowy (nákl)
Repty (nžst)
Repty Kopalnia Zabytkowa (zast)
Rokitnica Wąskotorowa (nžst)
Ruda Południowa Wąskotorowa (žst)
Ruda Wirek Nowowiejski Wąskoto... (žst)
Ruda Wschodnia Wąskotorowa (žst)
Rudy (žst)
Siemanowice Śląskie Rychter Wą... (zast)
Siemanowice Śląskie Wąskotorow... (nžst)
Siemianowice Bytków (nžst)
Skaley (nákl)
Stanice Wąskotorowe (žst)
Stodoły (zast+nákl)
Stradom (žst)
Strzybnica Wąskotorowa (žst)
Sucha Góra Wąskotorowa (zast+výh)
Szombierki Elektrownia (zast)
Szyb Ludwik KWK Katowice kop. (vl)
Szyb Powietrzny KWK Rozbark kop. (vl)
Szyb Północny KWK Rozbark kop. (vl)
Szymocice Wąskotorowe (zast+nákl)
Szymocice Wieś (zast)
Tarnowskie Góry TGA3 (och.st)
Tarnowskie Góry TGB (och.st)
Tarnowskie Góry Wąskotorowe (zast+výh)
Trójkąt Karb (odb)
Trójkąt Rozbark (odb)
Trójkąt Wiktor (odb)
Wapiennik (nákl)
Warsztaty Wąskotorowe Bytom masz. (vl)
Wilhelmina (vl)
Zabrze Makoszowy Wąskotorowe (žst)
Zabrze Północne Wąskotorowe (nžst)
Zabrze Zachodnie Wąskotorowe (nákl)
Zgoda (nákl)
Żar Stacja Dolna (žst)
Żar Stacja Górna (žst)
Żeberko (nákl)
Żyglin Wąskotorowy (nákl)


===== Železniční tunely =====
Bielski (tunel)
Rydułtowski (tunel)


===== Historické místa =====
Miejsce Historyczne 131/1 (hm)
Miejsce Historyczne 140 (hm)
Miejsce Historyczne 142/1 (hm)
Miejsce Historyczne 142/2 (hm)
Miejsce Historyczne 147 (hm)
Miejsce Historyczne 147a (hm)
Miejsce Historyczne 148 (hm)
Miejsce Historyczne 149/1 (hm)
Miejsce Historyczne 149/2 (hm)
Miejsce Historyczne 159 (hm)
Miejsce Historyczne 166 (hm)
Miejsce Historyczne 171 (hm)
Miejsce Historyczne 176/1 (hm)
Miejsce Historyczne 176/2 (hm)
Miejsce Historyczne 1a/1 (hm)
Miejsce Historyczne 1a/2 (hm)
Miejsce Historyczne 1b (hm)
Miejsce Historyczne 4002 (hm)
Miejsce Historyczne 61/1 (hm)
Miejsce Historyczne 61/2 (hm)
Miejsce Historyczne 61/3 (hm)
Miejsce Historyczne 61/4 (hm)
Miejsce Historyczne 61/5 (hm)
Miejsce Historyczne 61a (hm)
Miejsce Historyczne 61d/1 (hm)
Miejsce Historyczne 61d/2 (hm)
Miejsce Historyczne 61e (hm)
Miejsce Historyczne 61f (hm)
Miejsce Historyczne 651 (hm)
Miejsce Historyczne 657 (hm)
Miejsce Historyczne 677 (hm)
Miejsce Historyczne 700 (hm)
Miejsce Historyczne 898 (hm)
Miejsce Historyczne 93/1 (hm)
Miejsce Historyczne 93/2 (hm)
Miejsce Historyczne P201/1 (hm)
Miejsce Historyczne P302 (hm)
Miejsce Historyczne P309 (hm)
Zdjęcia Dron • Zdjęcia Obrazová dokumentace pro 24 z 1105 bodů (2,17%)

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2022 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (28844474 / 25800 / 12788 / 3320 / 8688.09)