polski český

Vyhledat stanice
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Seznam železničních tratí
TratěSpojky a spojovací koleje
Tratě
Trať 25
Łódź Kaliska - Dębica
Trať 65 (širokoroz.)
Hrubieszów - Sławków Południowy
Trať 66
Zwierzyniec Towarowy - Stalowa Wola Południe
Trať 68
Lublin Główny - Przeworsk
Trať 70
Włoszczowice - Chmielów
Trať 70a
Nagnajów - Klewiec
Trať 71
Ocice - Rzeszów Główny
Trať 71a
Cygany - Miejsce Historyczne 70a
Trať 71b
Rokita - Stale
Trať 74
Sobów - Stalowa Wola Rozwadów
Trať 78
Sandomierz - Grębów
Trať 79
Padew - Wola Baranowska
Trať 80
Furmany - Olendry
Trať 84
Grębów - Olendry
Trať 91
Kraków Główny - Medyka gr. p. [PL/UA]
Trať 91a
Hurko - Medyka
Trať 91b
Miejsce Historyczne 91/1 - Miejsce Historyczne 91/2
Trať 92 (širokoroz.)
Przemyśl Główny - Medyka gr. p. [PL/UA]
Trať 101
Munina - Hrebenne
Trať 102
Przemyśl Główny - Malhowice gr. p. [PL/UA]
Trať 106
Rzeszów Główny - Jasło
Trať 107
Nowy Zagórz - Łupków gr. p. [PL/SK]
Trať 108
Stróże - Krościenko gr. p. [PL/UA]
Trať 116 (širokoroz.)
Werchrata gr. p. [UA/PL] - Kaplisze
Trať 119
Żurawica - Małkowice
Trať 120
Hurko - Krówniki
Trať 121
Medyka - Chałupki Medyckie
Trať 123 (širokoroz.)
Hurko - Krówniki
Trať 124 (širokoroz.)
Medyka - Chałupki Medyckie
Trať 125 (širokoroz.)
Żurawica - Małkowice
Trať 626
Zaczernie - Rzeszów Jasionka
Trať 2011 (úzkoroz.)
Przeworsk Wąskotorowy - Dynów
Trať 2017 (úzkoroz.)
Bogoria - Tarnobrzeg Wąskotorowy
Trať 3001 (úzkoroz.)
Rzepedź Wąskotorowa - Majdan
Trať 3002 (úzkoroz.)
Nowy Łupków Wąskotorowy - Smolnik
Trať 3003 (úzkoroz.)
Majdan - Moczarne



25 Łódź Kaliska - Dębica
♦♦♦♦ odc.: Sandomierz - Dębica: k.k.priv. Galizische Carl Ludwig-Bahn / Kolej galicyjska im. Karola Ludwika ♦♦♦♦
Seznam tratí D29: 25 Łódź Kaliska - Dębica
Archivní jízdní řád - 1946 Lato: 30 Łódź Kaliska / Łódź Fabryczna - Przeworsk 31 Rozwadów / Sandomierz - Rozalin Dęba / Dębica
Zahájení provozu 1903 Gałkówek - Żakowice Południowe (ŁŻD) 1941 Żakowice Południowe - Mikołajów (DRG) 1885.01.13 Mikołajów - Ostrowiec Świętokrzyski (IDŻD) [Koluszki - Ostrowiec Świętokrzyski] 1915.05.11 Ostrowiec Świętokrzyski - Sandomierz (PrŻD) 1887.10.30 Sandomierz - Dębica (CLB)
Zprovoznění druhé koleje 1943 Mikołajów - Tomaszów Mazowiecki (Ostb) 1979 Bodzechów - Dwikozy (PKP) 1981 Dwikozy - Zalesie Gorzyckie (PKP)
Zastavení osobní dopravy 2009.07.31 Tomaszów Mazowiecki - Skarżysko Kamienna (PKP) 2006.12.09 Ostrowiec Świętokrzyski - Sandomierz (PKP) 2008.12.12 Tarnobrzeg - Dębica (PKP) [ruch regionalny] 2009.08.31 Tarnobrzeg - Dębica (PKP) [ruch dalekobieżny]
Obnovení osobní dopravy 2022.11.06 Łódź Kaliska - Łódź Kaliska Towarowa (PKP) [wznowienie ruchu po właściwej linii] 2012.12.09 Tomaszów Mazowiecki - Opoczno (PR) 2021.12.12 Opoczno - Skarżysko Kamienna (PR) 2009.12.13 Tarnobrzeg - Ocice (PKP) [pociągi do Rzeszowa bez postojów w Ocicach] 2022.11.06 Padew - Mielec (PR) 2020.09.01 Mielec - Dębica (PR)
Zestátnění 1892.01.01 Sandomierz - Dębica (kkStB)
Elektrizace tratí 1958.01.21 Łódź Kaliska - Bedoń (PKP) 1974.12.31 Żakowice Południowe - Tomaszów Mazowiecki (PKP) 1982.09.10 Skarżysko Kamienna - Wąchock (PKP) 1987.09.16 Wąchock - Ostrowiec Świętokrzyski (PKP) 1987.12.22 Ostrowiec Świętokrzyski - Sandomierz (PKP) 1989.12.15 Sandomierz - Chmielów (PKP)
Rozchod koleje:1435mm
žkmdruh bodunadm.v.bodostatní tratě 


0.00žst200 Łódź Kaliska (ŁK)1415 


1.22odb197 Łódź Kaliska Towarowa (ŁKT)539 


3.79zast199Łódź Pabianicka


4.95vl185chem. Zakłady Chemiczne Łódź


6.92žst201 Łódź Chojny (ŁCh)540 


10.47odb.výh (dř)0 Łódź Olechów R3830 


11.18zast219Łódź Olechów Wiadukt


12.16zast220Łódź Olechów Zachód


14.78zast219Łódź Olechów Wschód


15.03odb.výh (dř)0 Łódź Olechów R37541 


16.47odb.výh (dř)0 Łódź Olechów R91830 


18.05zast212 Bedoń17 


21.00zast226Justynów17 


24.20žst (dř)219Gałkówek (G)17 


26.72b.hr.ř-(RBD Posen/OBD Warschau 1939 - 1945)


28.45zast+odb (dř)209 Żakowice Południowe (ŻP)537 


33.15b.hr.ř-(OBD Warschau/OBD Krakau 1939 - 1945)


33.99tžst198 Mikołajów (Mk)44534 


38.30b.hr.ř-(DOKP Warszawa/DOKP Lublin 1958 - 1975)


39.95zast196Wykno (Wk)


42.10b.hr.ř-(DOKP Łódź/DOKP Lublin 1948 - 1958)


43.72zast198Zaosie [Za]


47.69žst193Skrzynki (Sk)


51.40výh185Cekanów [Ck]


55.70žst163 Tomaszów Mazowiecki (TM)2253 


57.79b.hr.ř-(Centralna DOKP/Wschodnia DOKP 1984 - 1999)


61.39žst178Jeleń (Jl)


67.40žst190Bratków (Bt)


68.14zast190Tomaszówek


72.89zast192Szadkowice (Sd)


76.07zast206Słomianka [So]


81.90žst185Opoczno (On)


86.91výh192Sitowa (So)


87.42zast190Sitowa


92.96zast202Petrykozy (Pt)


95.89b.hr.ř-(Centralna DOKP/Wschodnia DOKP 1975 - 1984)


96.85hk-hranice správní jednotky


96.87zast214Ruda Białaczowska [Rb]


99.57nžst219Nałęcz (Nł)


102.33zast224Kornica


103.59zast234Barycz [Bz]


105.65žst238Końskie (Kn)


110.43výh255Wąsosz [Wz]


112.15zast259Wąsosz Konecki


113.52výh260Stąporków [Sp]


115.14zast266Czarniecka Góra [Cg]


119.16žst268Stąporków (Sp)


123.41zast282Wólka Plebańska (WPl)


128.27zast282Sołtyków (So)


131.72zast279Gilów


133.83žst270Bliżyn (Bl)


137.60zast259Brzask [Ww]


139.88výh247Bugaj (Bg)


141.14zast242Skarżysko Milica [Bi]


142.50b.hr.ř-(DOKP Łódź/DOKP Lublin do 1948)


143.51žst244 Skarżysko Kamienna (SK)8 


145.67odb234 Skarżysko Wschodnie (SKE)566 


146.20zast233Skarżysko Kościelne


149.63zast222Grzybowa Góra [Gg]


152.42zast220Marcinków [Mo]


155.33žst220Wąchock (Wh)


159.89zast213 Starachowice [Ss]


161.69žst207 Starachowice Wschodnie (SW)2012 


165.74zast207Starachowice Michałów [Ml]


~167.39hm202 Miejsce Historyczne 25/1 25a 


168.99zast205Styków Iłżecki


~171.47hm200 Miejsce Historyczne 25/2 25a 


172.74zast190Brody Iłżeckie [Kl]


174.54Ahr187Brody


176.70zast186Staw Kunowski [Kn]


179.70zast185Nietulisko [Nk]


181.99žst190Kunów (Kn)


184.95zast190Boksycka [Bk]


189.12žst174Ostrowiec Świętokrzyski (Ow)


193.56žst170Bodzechów (Bch)


197.69zast166Brzustowa Opatowska [Bs]


201.09zast+nákl172Ćmielów (Ćm)


204.81zast197Drygulec [Mw]


207.10nžst193Ożarów Cementownia (Oż)


209.25zast202Jasice [Js]


214.72žst205Jakubowice (Jk)


219.30zast+výh200Pisary [Ps]


222.82zast196Stary Garbów (SG)


226.44zast+výh255Słupcza [Sz]


230.16žst148Dwikozy (Dw)


~233.26hm148 Miejsce Historyczne 25/3 25b 


234.80zast148Metan


235.42odb (dř)146Zalesie Gorzyckie (ZG)


~235.47hm146 Miejsce Historyczne 25/4 25b 


235.70hk-hranice správní jednotky


237.21zast+výh144Zalesie Gorzyckie (ZG)


238.99hk-hranice správní jednotky


240.95žst145 Sandomierz (Sn)78 


242.34hk-hranice správní jednotky


244.83zast146Wielowieś [Ws] Zdjęcia78 


248.50žst149 Sobów (So) Zdjęcia74 


252.90žst158Tarnobrzeg (Tb) Zdjęcia


257.53tžst153 Ocice (Oc) Zdjęcia71 


259.61b.hr.ř-(DOKP Lublin/DOKP Kraków do 1975)


260.20žst161 Chmielów (Chm) Zdjęcia70933 


263.19zast153Dąbrowica Małopolska [Dm] Zdjęcia


267.78zast+nákl155Skopanie [Bs] Zdjęcia


269.11zast155Baranów Sandomierski Zdjęcia


275.02žst157 Padew (Pw) Zdjęcia79 


278.11b.hr.ř-(Wschodnia DOKP/Południowa DOKP 1975 - 1999)


279.35zast160Jaślany (Js) Zdjęcia


282.66zast162Tuszów Narodowy [Tn] Zdjęcia


286.11zast163Chorzelów (Chl) Zdjęcia


287.55zast165Chorzelów Południowy


291.93žst175Mielec (Ml) Zdjęcia


293.30výh+nákl171Mielec Południowy [Ms]


295.71zast173Wojsław Zdjęcia


297.55zast173Mielec Południowy


299.91žst (dř)176Rzochów (Rw) Zdjęcia


302.41zast177Rzemień [Rn] Zdjęcia


305.96zast180Tuszyma [Pl] Zdjęcia


307.62zast181Dąbie k/Dębicy (Db) Zdjęcia


310.74zast184Pustków [Ps] Zdjęcia


312.17hr189Rudki


314.56žst189Kochanówka Pustków (KP) Zdjęcia


317.38hr192Kozłów


318.90zast193Pustynia


319.99zast193Pustynia /poprzednia lokalizacja/ Zdjęcia


321.54nžst193 Dębica Towarowa (DT)610 


323.77žst (dř)196 Dębica (Db) Zdjęcia91 


Stránka byla naposledy editována: 2024.01.15 - 14:26:28

Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2024 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (40957511 / 15249 / 17070 / 3926 / 10432.38)