polski český Deutsch

Vyhledat stanice
Seznam společností
Aktuální počasí - Kraków
Kalendář
Červenec 2024
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Zahájení provozu
1893 Ostrołęka - Małkinia (PŻD)
1893 Ostrołęka - Łapy (PŻD)
1894 Jablonec nad Nisou - Lučany nad Nisou (RGTE) [SNDVB]
Elektrizace tratí
1975 Füzesabony - Eger (MÁV)
Zahájení osobní dopravy
1931 Škrljevo - Bakar (JDŽ)
Główna Biblioteka Komunikacyjna


250 Gdańsk Śródmieście - Rumia
♦♦♦♦ PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście ♦♦♦♦
Seznam tratí D29: 250 Gdańsk Główny - Rumia
Zahájení provozu 2015.04.01 Gdańsk Śródmieście - Gdańsk Główny (PKP) 1952.01.02 Gdańsk Główny - Sopot (PKP) [odcinek Gdańsk Wrzeszcz - Sopot jeden tor] 1953.07.22 Sopot - Gdynia Główna (PKP) [odcinek Gdynia Orłowo - Gdynia Główna jeden tor] 1956.01.15 Gdynia Główna - Gdynia Chylonia (PKP)
Zprovoznění druhé koleje 1952.06.22 Gdańsk Wrzeszcz - Sopot (PKP) 1954.05.01 Gdynia Orłowo - Gdynia Główna (PKP)
Elektrizace tratí 2015.04.01 Gdańsk Śródmieście - Gdańsk Główny (PKP) 1952.01.02 Gdańsk Główny - Sopot (PKP) [800V DC] 1976.12.20 Gdańsk Główny - Gdynia Stocznia-Uniwersytet Morski (PKP) [3000V DC] 1953.07.22 Sopot - Gdynia Główna (PKP) [800V DC] 1956.01.15 Gdynia Główna - Gdynia Chylonia (PKP) [800V DC] 1969.10.19 Gdynia Stocznia-Uniwersytet Morski - Rumia (PKP) [3000V DC] 1957.12.30 Gdynia Chylonia - Rumia (PKP) [800V DC]
Zmiana numeru linii / km:Numer linii nadany przez PLK. Wcześniej numer ten był przypisany linii kolejowej Kisielice - Biskupiec Pomorski Miasto. Linia pierwotnie nosiła nazwę Gdańsk Główny - Rumia.
Rozchod koleje:1435mm
žkmdruh bodunadm.v.bodostatní tratě 


-1.01zast+výh11Gdańsk Śródmieście


0.00žst [LCS]4 Gdańsk Główny (G) Zdjęcia9202227249 


1.04zast4Gdańsk Stocznia249 


2.52zast5Gdańsk Politechnika


4.18žst6 Gdańsk Wrzeszcz (Wr)202234248 


5.39zast8Gdańsk Zaspa202 


6.98zast9Gdańsk Przymorze-Uniwersytet


8.08zast11 Gdańsk Oliwa (GOl)202 


9.27zast13Gdańsk Żabianka-AWFiS


10.41zast15Sopot Wyścigi


11.66žst (dř)16 Sopot (Sp)202 


13.55zast22Sopot Kamienny Potok202 


15.89žst (dř)30 Gdynia Orłowo (GOr)202 


17.54zast27Gdynia Redłowo


19.40zast19Gdynia Wzgórze Świętego Maksymiliana


20.99žst [LCS]15 Gdynia Główna (GO)201202235a 


21.81zast16Gdynia Stocznia-Uniwersytet Morski


23.72zast19Gdynia Grabówek


25.04zast21Gdynia Leszczynki


26.17žst (dř)26 Gdynia Chylonia (Chy)202723 


27.25zast22Gdynia Cisowa


30.21zast21Rumia Janowo


31.16gr.własn.-SKM / PKP PLK 


31.84žst20 Rumia (Rm)202228 


Stránka byla naposledy editována: 2024.01.11 - 22:50:38

Atlas Drah Střední EvropyAtlas Kolejowy Europy Środkowej • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2024 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (44477377 / 58805 / 30556 / 4064 / 10944.24)